Hoşgeldiniz!

entrika

Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 12:52
Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 5.796 izlenme - 3 yıl önce Olacak o kadarın bir zamanlar fenomen skeclerinden birtanesi olan küçük hüsamettinin sürekli aney benim babam nerde bu benim babammı diyerek bizide ekranların basına baglayıp ha bu hafta ha öbür hafta öğrenicez diye bir umut bekledigimiz zamanlardan. işte bu filmde hüsamettinin gizli kalmış bütün soruları yanıtlanıyor.
İbrahim Erkal Avuçlarımda 05:04
İbrahim Erkal Avuçlarımda 13.629 izlenme - 11 yıl önce dinleyin yorum yapmayın
Siyah Gözlerine Beni De Götür 03:07
Siyah Gözlerine Beni De Götür 10.735 izlenme - 10 yıl önce özgürlüğe giden tutsaklar gibi siyah gözlerine beni de götür..
Ney Taksimi.. 02:14
Ney Taksimi.. 7.396 izlenme - 12 yıl önce kalbim yaralı...
duygusal rap süper mutlaka dinleyin 04:26
duygusal rap süper mutlaka dinleyin 7.402 izlenme - 10 yıl önce aşk sevgi mc karayazi
Başaramadım... 03:56
Başaramadım... 4.996 izlenme - 10 yıl önce olumlu tepkiler üzerine şarkıyı yeniden düzenledim..birkaç enstruman daha işlave ettim..yorumlarınızı bekliorum...
Dj Vatansever :)) 04:05
Dj Vatansever :)) 4.343 izlenme - 11 yıl önce VATANSEVER BAK ARTIK DJ OLDUN VALLA VERDİN ŞARKI ÇOK GÜZELDİ BENDE VİDEO YAPTIM SAGOL KARDEŞİMMM
Cesur ve Güzel 00:40
Cesur ve Güzel 1.893 izlenme - 3 yıl önce Zihnimde yer etmiş ve benim gibileri daha sabi sübyan iken moda dünyasıyla, çapraz ilişkilerle, ihtiras fırtınalarıyla savurmuş olan Cesur ve Güzel'in (The Bold and The Beautiful) giriş kısmı. Büyük bölümü fotoğraf karelerinden oluşan bu intronun asıl güzel yanı ise, fikrimce, müziğidir. Dizinin içeriğini anlatmak ise zor, yılları devirmiş bu yapım, herkesin elinin birbirinin cebine girdiği kurgusuyla, zamanında, akıllarda bir karmaşa oluşturmuş ve gitmiştir kendisini daha fazla sevdirmeden. 'Yalan Rüzgarı'nın ekürisi, Amerikan Rüyasının yakın anlamlısı karşınızda.
Dabi Brothers - Dabi Dabi 03:47
Dabi Brothers - Dabi Dabi 1.784 izlenme - 4 yıl önce Türk tv tarihinin en absürd yapımlarından biri olan Beşik Kertmesi adlı dizide Kısırköy'ün muhtarı ve sapık davulcusu tarafından tesadüfen geçtikleri bir düğün salonunda temelleri atılan büyük müzik oluşumu ve kitleleri sallayan çıkış parçaları. (Dabi ne arkadaş dersen eğer, dizide herkesin söylediği anlamsız ünlem diye cevap veririm sana)
Oguz Esen Entrika 2011 04:25
Oguz Esen Entrika 2011 1.316 izlenme - 8 yıl önce oguz esen entrika 2011 yeni
Aşkım... 01:03
Aşkım... 1.450 izlenme - 11 yıl önce herkese özel
Entrikanın Altın Oranı : Fi #Stolk 07:31
Entrikanın Altın Oranı : Fi #Stolk 213 izlenme - 1 yıl önce Türkiye internet dizileri ile yeni medya dünyasına adımını attı. Altın oran anlamına gelen Fi, Türk entrikasını yenilikçi bir yapımla buluşturuyor. Stolk bu bölümde Fi'yi altın oran ile inceliyor. Daha fazlası için oynatma listelerine göz atın : Stolking: https://goo.gl/sDlkyc Stolk Stüdyoda: https://goo.gl/ZNfWEf Stolk Seçme Haberler: https://goo.gl/UYeuqV Gündemden haberler ve eğlenceli içerikler için; ABONE OL : https://www.youtube.com/channel/UCvUb... Stolk ile Türkiye ve dünya gündemini takip edin. İlginç haberleri izleyin ve çeşitli gösterilerle neşeli kalın. Stolk videoları ile hem olayların komik tarafını görebilir, hem de fenomenler ve milletler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Komedi ya da eğlence insanı kurtarmaz, ancak hayatta kalmasına yardım eder.
Hızlı Entrika-Anlamını Yitirmis Anılar 02:06
Hızlı Entrika-Anlamını Yitirmis Anılar 918 izlenme - 12 yıl önce rap\'i ömüre bedel 3 kankanın anlamlı sarkısı.........
bakma öyle ıslak ıslak 03:47
bakma öyle ıslak ıslak 648 izlenme - 9 yıl önce :))))))))))))))
Sevmek Ne Demek Bilirmisin Kara Gözlüm 03:38
Sevmek Ne Demek Bilirmisin Kara Gözlüm 977 izlenme - 9 yıl önce açıklamaya gerek yok arkadaşlar
the walker fragmanı 5 01:58
the walker fragmanı 5 526 izlenme - 7 yıl önce ııı carter page woody harrelson soğuk kanlı bir adamdır. eşcinseldir fakat erkek arkadaşı ile problemleri vardır. kendisi washington d.c. de ölen başkanların ve s. karılarıyla birlikte törenlere yemeklere operalara vesaire yerlere gitmektedir ve onlara eşlik etmektedir. yani o bir eşlikçidir ve ümitsiz dullarla hayattan küsmüş kadınlara eşlikçilik etmektedir şehrin en çok aranılan adamıdır ve iyi bir hayat sürmektedir. genelde bu kadınlarla takılan üçüncü carter page bir gün onlardan birin
Oguz Esen Entrika 04:25
Oguz Esen Entrika 397 izlenme - 8 yıl önce
Beni Affet 05:18
Beni Affet 244 izlenme - 8 yıl önce bi tanem aşkım sen bana uzaksın ben sana uzak aradaki engellerin bi önemi yok ama sen daha iyilerine layıksın
Dram Yok Entrika Yok Aile Var! 01:25
Dram Yok Entrika Yok Aile Var! 107 izlenme - 7 yıl önce
Hekimhanlı Rana Halay Show 01:18
Hekimhanlı Rana Halay Show 113 izlenme - 9 yıl önce büyüklere örnek
çok zeki ve çok kötü niyetli birilerinin işi 03:58
çok zeki ve çok kötü niyetli birilerinin işi 93 izlenme - 8 yıl önce çok büyük bir zekaya ve de çok fazla kötü niyete sahip olmadan böyle bir şeyi yapabilmenin imkanı yoktur.ortalama bir zekayla ve de sıradan niyetlerle böyle bir şey yapabilmek imkansızdır.
Bir Ömür Mutluluklar 05:37
Bir Ömür Mutluluklar 97 izlenme - 9 yıl önce bİr ömür mutluluklar
Münafıklar Peygamberimiz (sav)’in hanımlarından haber almak için sürekli entrika yapıyorlardı 01:33
Münafıklar Peygamberimiz (sav)’in hanımlarından haber almak için sürekli entrika yapıyorlardı 1 izlenme - 1 yıl önce Münafıklar Peygamberimiz (sav)’in hanımlarından haber almak için sürekli entrika yapıyorlardı.