Hoşgeldiniz!

enver demirkan

Boks Maçı - Nokta ile Virgül Şaşkın Milyonerler 03:29
Boks Maçı - Nokta ile Virgül Şaşkın Milyonerler 724 izlenme - 5 ay önce
Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 01:10
Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 1.241 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Şahin ve Enver Demirkan'ın oluşturduğu nostaljik ikiliden bir skeç. İkilinin "Nokta ile Virgül - Paldır Küldür" isminde bir de sinema filmi vardır.
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 00:57
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 301 izlenme - 3 yıl önce 1981 yapımı "Uyanık Aptallar" filminden ibretlik bir kesit... Zeki Alasya ve Metin Akpınar'a alternatif olarak sinemaya kazandırılmaya çalışılan bir ikili vardı bir zamanlar; Abdullah Şahin ve Enver Demirkan; nam-ı diğer "Nokta ile Virgül". Yaptıkları tuhaf, saçma sapan absürdlükteki komedi filmleri ile bir dönem televizyonlarımıza konuk olmuşlar ve kahkahalarla güldürmeseler de gülümsetmeye çalışmışlardı. Bu kesitte de, heykel taklidi yapan Nokta ile Virgül'ü anında çakozlayamayan ve bir kap yoğurdun üstüne koşa koşa giden figüranların hezeyanını izliyoruz. Kesitin ilginç veya komik olmasından çok, sitede göremediğim bu nostaljik ikiliyi tanıtmak veya anımsatmak istedim siz nostaljiseverlere.
Hadi Bakalım - Komik Klip 02:13
Hadi Bakalım - Komik Klip 337 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu'nun Hadi Bakalım isimli parçasını, tiyatro sanatçılarımızdan, nokta ile virgül olarakta bilenen noktanın yani Abdullah Şahin'in oynadğı dönemin komedisini yansıtan kliibini Minik Serçemizin o eşsiz parçası eşliğinde izliyoruz efendim. Nostaljik bir içerik olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. İyi seyirler.