Hoşgeldiniz!

epic rap

Usta Yönetmenlerin Rap Düellosu (Argo İçerir) 03:27
Usta Yönetmenlerin Rap Düellosu (Argo İçerir) 1.371 izlenme - 2 yıl önce YouTube'da ERB adlı sayfada bazı tarihi kişiliklerin ve popüler kültür simalarının eğlenceli rap düelloları yayımlanıyor. Bunlardan birini sizin için çevirdim. Umarım admin videoyu yayımlar zira risk aldım ve yayımlayacağını düşünerek epey emek harcadım. :) Spielberg, Hitchcock, Tarantino, Kubrick ve Bay'in rap düellosunu izleyeceksiniz. Aralarda kendime engel olamadım ve Türkçe'nin esnekliğinden istifade ederek eklemelerde bulundum. Umarım yersiz bulmazsınız. Ben çevirirken epey eğlendim. Sizin de eğlenmenizi umuyorum. İyi seyirler.
epic rap battles of history - the final battle.  nice peter vs epiclloyd 02:49
epic rap battles of history - the final battle. nice peter vs epiclloyd 1.986 izlenme - 6 yıl önce
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 02:43
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 1.302 izlenme - 2 yıl önce Son 100-115 yıllık Rus tarihinin en önemli tarihi kişiliklerinin rap düellosu ile boy ölçüştükleri bir mizanseni ERB adlı YouTube sayfası oluşturmuş ve ben de eğlenceli bulduğumdan sizler için çevirdim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. Not: Rasputin ile ilgili at yarrağı esprisini anlamazsanız diye aydınlatayım. Rasputin'in penisi müzede sergileniyor arkadaşlar. Buyrun bu da kanıtı: http://i.imgur.com/s6sncot.jpg
Nikola Tesla vs Thomas Edison 02:03
Nikola Tesla vs Thomas Edison 1.055 izlenme - 3 yıl önce Epic Rap Battles of History serisini bilmeyenlerimiz sınırlıdır herhalde. Bir Elektronik Mühendisi olarak alkislarlayasiyorum.com ailesinin bu dissleşmeden mahrum kalmamasını istedim. Kendimce şarkının sözlerini de çevirdim. Hatam varsa affola, profosyonel bir çevirmen değilim :D Tarihin Destansı Rap Savaşları Thomas Edison Nikola Tesla'ya karşı! Başla! Thomas Edison: Yaklaş, çarpılacaksın sana tükürüp statik elektriği verince, Seni uzun patent listeme ekleyeceğim o havanı indirip Sen hendekler kazıp,köprüleri yıkarken Ben icat edip, paralarımı tomarlıyorum, sen git de papağanlarınla uğraş. Sen OCD ile çarpılmış bir ineksin, Hiç milli olmadın ama seni fena düdükledim. Seni hunharca ezip geçeceğim Tesla Sana alternatif akım vermeden direk dissleyeceğim. Nikola Tesla: Bir evren görüyorum sonsuz enerjili Ama düşmandan hiç bir olası tehlike yok Bana Tesla de, Nikola , afili giyinmiş Elektriksel intikam dersleri veriyorum ve sınavda çıkacak Haydi itiraf et tüm hırsızlıklarını ve tüm dünyanın bilmesini sağla Sırplının Menlo büyücüsüne ne yaptığını Tarih tekrar yazılıyor ve ben onu okudum Kredileri nasıl çalacağını bulmak senin en iyi icadın Thomas Edison: Gerçekler acıdır, sen sıçtın ve batırdın(aslında burda 'the truth Hertz' diyor ses oyunu var) Para etmeyen görüşlerine metelik bile koklatmam Ben iş yapıyorum. Anladın mı? Gerçi sen yapamazsın New Jerseyi bile iyi gösterdim. İcat ettiğim kayıttan gidiyorum. Sen aldatıldın tıpkı dediğim gibi ve sen bunu asla unutmayacaksan 50Bin dolara iddiasına girerim Al bak bakalım bensiz bu savaşın ne tadı olurdu? Işıksız , kamerasız ve sessiz. Gördün mü ? Nikola Tesla: Salak! Bu dediklerinle beni etkilediğini mi sandın? o küçük aç gözlü beyninle yeteneklerimi kaldıramadın Benim beynimdekiler çağımızın bile önündeydi Sen benden çalmadın , beni insanlıktan çaldın Bu gerçeğin kablosuz iletimi Bir bankacının şokedici hayat hikayesi İnsanlar enerjiyi serbest bırakmamı engellediğini bilseydi Üçkağıtçı Edisonu tüm imkanlarıyla lanetlerdi Kim kazandı? Sırada kim var? Sen karar ver..
Superman ve Goku Kozlarını Rap Arenasında Paylaşıyor 01:48
Superman ve Goku Kozlarını Rap Arenasında Paylaşıyor 1.103 izlenme - 4 yıl önce Superman ve Goku Kozlarını Rap Arenasında Paylaşıyor (Goku vs Superman. Epic Rap Battles of History Season 3.) Epic Rap Battles of History, gelmiş geçmiş en fazla istek alan bölümle karşımıza çıktı: Superman vs. Goku. EpicLLOYD ve Nice Peter taleplere karşı gelemeyip, iki efsane karakteri kapıştırdılar. Rolleri de iyi dağıtmışlar. Lloyd Superman’i oynarken, Goku’yu da bir başka ünlü Ray William Johnson canlandırmış.
Michael Jordan vs Muhammed Ali - Epic Rap Battles of History 01:49
Michael Jordan vs Muhammed Ali - Epic Rap Battles of History 832 izlenme - 3 yıl önce Epic Rap Battles of History serilerinin en nadide eserlerinden birisidir. İnce mesajlar ve ağır nükteleri elimden geldiğimce çevirmeye çalıştım. Buyrunuz efem..
Darth Vader vs Adolf Hitler ( Türkçe Altyazılı ) 01:40
Darth Vader vs Adolf Hitler ( Türkçe Altyazılı ) 682 izlenme - 3 yıl önce Birisi dünya tarihine damga vurmuş milyonlarca insanın ölümüne sebep olan en önemli devlet adamlarından Adolf Hitler,diğeri sinemanın belkide en kötü kahramanı seveni ve sevmeyeni çok olan Galaktik Cumhuriyet'in koruyucusu Darth Vader.Tarihin en zalim karakterlerinin karşılaşmasını izliyoruz
Adem vs Havva Rap Kapışması 01:45
Adem vs Havva Rap Kapışması 585 izlenme - 3 yıl önce Efsane Epic Rap Battles of History serisini sevgili Alkışlarlayaşıyorum aiesine altyazılı olarak sunmak istedim. Render ile birlikte yaklaşık 6 saat süren çalışmamın karşılığında sadece YouTube.com/memoseler2 kanalıma 6 saniyede abone olabilirsiniz. Teşekkür ederim. Alkışlayalım.
Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. 02:14
Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. 531 izlenme - 4 yıl önce Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale.
çok güzel bir vs izle gülmekten kriz geçir 01:40
çok güzel bir vs izle gülmekten kriz geçir 760 izlenme - 7 yıl önce darth vader vs hitler.epic rap battles of history 2
Terminator Ve Robocop'dan Rap Savaşı 03:08
Terminator Ve Robocop'dan Rap Savaşı 269 izlenme - 3 yıl önce Parodi olarak ünlü karakterlere rap savaşı yaptıran Youtube hesabı ERB bu defa Terminator ve Robocop için aynı çalışmayı yaptı.
Donald Trump vs Ebenezer Scrooge (Epic Rap Battles of History Season 3) 03:25
Donald Trump vs Ebenezer Scrooge (Epic Rap Battles of History Season 3) 340 izlenme - 4 yıl önce Donald Trump vs Ebenezer Scrooge (Epic Rap Battles of History Season 3)
Stan Lee ve Jim Henson'dan Rap Savaşı 05:31
Stan Lee ve Jim Henson'dan Rap Savaşı 134 izlenme - 3 yıl önce ABD'li efsanevi çizgi roman yazarı Stan Lee ve Jim Henson'dan rap savaşı.
Epic Rap Battles Of History Season 4. 00:41
Epic Rap Battles Of History Season 4. 142 izlenme - 3 yıl önce
The Glitch Mob - Can't Kill Us (Epic Rap Remix) 05:32
The Glitch Mob - Can't Kill Us (Epic Rap Remix) 237 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): - Welcome back yeah we kept it self-intact slow it down, don't know where the hell everyone else is at - we held it back but now we move and stealth attack Seldom felt compelled When they tell us help them to perfect the track - it's a ghost town the wind blows with no crowd a low sound - rumbles like a thunder from a broken cloud - with guns drawn we move inside your front yards your town halls and restaurants no one is safe playing all our songs - you've waited by these days and nights but we stayed alive while you paid no mind to who we are but now we've come to raise the sky - no more mister nice guys it's the right time to want to fight crime because you thought we stopped trying? I guess it's bye-bye I know you want to let it die But you can't kill us I told you that we'll never die Cause you can't kill us - no sleeping until we see -- proceed till your nose will bleed, so we say "don't -- you -- want -- this?" - we go deep in the frequency - so easily reach the peak - and see that we know -- it's -- hope less - stopping zombies karate chopping their bodies all these electronic copies have gone -- to -- waste - now honestly while you got to be partying we've been [the opposite] of apocalyptic posthumous en -- ter -- tain - ers - we're not deeeead - from a headshot but it's rotten - from a vessel clot - it ought to be Brought -- back -- to - life - no complaining till we're taking the stage from all the haters who had waited for the day we could say we gave tools -- to -- con - quer - so frustrating all the mazes placed in the way I hate em overcame em like a super saiyan I'ma Throw -- my -- trump - card - and now we rising [to the ]top open your eyes, cause we fought off all these amateurs brush -- my -- should - er I know you want to let it die But you can't kill us I told you that we'll never die Cause you can't kill us - you felt that - a heartbeat - now step back - and watch me cause you Can't kill us Go! you can't kill us No you can't kill us Cause you can't kill us But You can't kill us can't kill us I know you want to let it die But you can't kill us I told you that we'll never die Cause you can't kill us
Hitler Vs Vader 2.  Epic Rap Battles Of History Season 2. 02:41
Hitler Vs Vader 2. Epic Rap Battles Of History Season 2. 120 izlenme - 3 yıl önce Hitler Vs Vader 2. Epic Rap Battles Of History Season 2....
Justin Bieber vs Beethoven (Ağır Kapak İçerir) 02:28
Justin Bieber vs Beethoven (Ağır Kapak İçerir) 76 izlenme - 3 yıl önce Epic Rap Battles'ı yapan ekibin ilk ve en bomba çalışmalarından birini sizlerle paylaşmak istedim. Mevzu başlığını da verdiğime göre burayı bu adamların videolarıyla doldurmazsınız diye umuyorum.
Epic Rap Battles Of History News, Season 3.5 01:03
Epic Rap Battles Of History News, Season 3.5 51 izlenme - 3 yıl önce
Artists Vs Turtles. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. Chıpmunks  Version 02:12
Artists Vs Turtles. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. Chıpmunks Version 43 izlenme - 3 yıl önce Artists Vs Turtles. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. Chıpmunks Version
Beatboxepicrap Bu Şehrin Sokakları 02:13
Beatboxepicrap Bu Şehrin Sokakları 44 izlenme - 6 yıl önce beatboxepicrap bu şehrin sokakları