Hoşgeldiniz!

epidural doğum

Epidural Anestezi ile Agrısız Dogum  01:07
Epidural Anestezi ile Agrısız Dogum 9.216 izlenme - 4 yıl önce Epidural yöntemi kullanılarak yapılan ağrısız doğum nasıl gerçekleşir merak ediyormusunuz? 3D animasyon doğum videomuzda tüm detayları izleyebilirsiniz. http://www.gebelikveannelik.com/epidural-anestezi-ile-agrisiz-dogum-nedir adresinden epidural doğum hakkında herşeyi öğrebilirsiniz.
ağrısız doğumun yararları nelerdir? 01:49
ağrısız doğumun yararları nelerdir? 4.502 izlenme - 9 yıl önce ağrısız doğumun yararları nelerdir? Jin.Op.Dr. Hakan Peker http://dorahospital.com
Doğum sancısı gelince anne adayının yapması gerekenler nelerdir ? 00:51
Doğum sancısı gelince anne adayının yapması gerekenler nelerdir ? 1.445 izlenme - 4 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Öğr.Gör. Dr. Melek Uzun doğum sancısı hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. Doğum sancısı gelince anne adayının öncelikle yapması gereken öncelikle telaşlanmadan bunlar yalancı doğum eğilimleri mi yoksa gerçekten bir doğum eğilimi mi bunu anlamak lazım. Bunun için önce bir ağrının ritmini kontrol etmek gerekiyor. Doğum sancısı önce yarım saat sonra yirmi dakika sonra on dakika sonra beş dakikaya düşer. Ama beş dakikaya düşene kadar evde beklememeli sancıları ritmik ve düzenli gerçekten oturmuşsa özellikle bir saat iki saat gerekirse bekler. Baktı ritmik ağrıları. Hastaneye ulaşmalı ve hani gerekli muayenesini yaptırmalıdır.
Hipnozla Doğum 02:20
Hipnozla Doğum 102 izlenme - 3 yıl önce HİPNOZ Psikopatolojilerin çözümlenmesinde (depresyon, kaygı, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk-OKB, fobiler vb.) Genel bir rahatlama sağlamada (fiziksel - zihinsel rahatlama, affetme, korkulardan kurtulma) Diş operasyonlarında Tıbbi operasyonlarda Sigara bırakmada Kilo problemlerinde Özgüven eksikliklerinde Motivasyonda Alışkanlıkların değiştirilmesinde Öğrenmede (yabancı dil vb.) kullanılan etkili bir yöntemdir. HİPNOZLA DOĞUM: Doğum süresi ve doğum sırasında /doğumdan sonra annenın yorgunluğu azaltabilir Doğum sonrası iyileşme süresi ve müdahale riskini azaltabilir Gebelik sırasında ağrı ve rahatsızlıklara ve sabah bulantısına yardımcı olabilir anne ve bebek oksijen seviyelerini artırabilir.