Hoşgeldiniz!

Er Gazinosu Videoları İzle

cem yilmaz er gazinosu 02:42
cem yilmaz er gazinosu 28.138 izlenme - 7 yıl önce
cem yılmaz-er gazinosu çok komik 03:32
cem yılmaz-er gazinosu çok komik 19.217 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz-er gazinosu çok komik
er gazinosu cem yilmaz 02:42
er gazinosu cem yilmaz 13.639 izlenme - 8 yıl önce
cem yılmaz er gazinosu 02:34
cem yılmaz er gazinosu 7.636 izlenme - 8 yıl önce len bi durun len len bi susun len
cem yılmaz - er gazinosu 03:32
cem yılmaz - er gazinosu 1.819 izlenme - 7 yıl önce
Cem Yılmaz - Er Gazinosu 03:32
Cem Yılmaz - Er Gazinosu 649 izlenme - 3 yıl önce
Eğitim Filmi - Çizgi Film İzlemek 05:29
Eğitim Filmi - Çizgi Film İzlemek 573 izlenme - 2 yıl önce Askeriyede ''çizgi film izlemek'' olarak bilinen aktivitenin organize ve toplu bir şekilde yapılması. Askerde eğitim filmleri de askeri hiyerarşi ile izlenir tabi..
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 02:08
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 584 izlenme - 3 yıl önce Yıllar, aylar geçiyor. Kardeşlerimiz askerden dönüyor, kimi gitmeye hazırlanıyor. Sayılı gün çabuk geçer diyorlar ama nafile, bazen geçmek bilmez. İşte öyle anlarda bir şarkı patlar ve duygulara tercüman olur. Er Gazino'muzda hem göze, hem kulağa hitap eden Gülşen'e alkışlarımızla.Tüm "atarsa 3 başka da yok, olsa da baba yok" diyenlere..
Er Gazinosu Soundtrack 08:28
Er Gazinosu Soundtrack 229 izlenme - 2 yıl önce Özlemek 7 harf değil 460 gün bilir misin? Askerde kimi dertten kimi ufacık bir dekolte için dinlenilen, izlenilen şarkılara ait bir derleme... Öyle ki bazıları sadece garnizon içinde kalır sivile uğramaz gibisinden; istirahat yuvalarının küçük televizyonu, küçük vcdsinden geliyor. Azer Bülbül - Yatamıyorum Etkin - İnanır mısın? Bahar - Askerde Şimdi Yakup Ekin - Bir Nefes Tripkolik - Gözlerinin Yeşilini Özledim Metin Işık - Ağla Gözüm Ömer Danış - Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar Cansever - Nöbetteyim Sokaklarda Ferdi Tayfur - Dert Kitabı Atilla Kaya - Kutupta Yaz Gibi Etkin - Heves mi Sandın? Cengiz Coşkuner - Güldürme Beni Metin Şentürk - Sana Aidim Tarkan - İnci Tanem Edip Akbayram - Haram Geceler Inna - Un Momento Ebru Polat - İnanamıyorum
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 02:08
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 240 izlenme - 4 yıl önce Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu
Adnan Hoca'nın Zoomcuyla İmtihanı 01:31
Adnan Hoca'nın Zoomcuyla İmtihanı 97 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamız programlarında sunucu, yapımcı ve görüntü yönetmenliği yapıyor. Helal olsun hocamıza. Maşallah.
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 02:08
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 108 izlenme - 4 yıl önce Yıllar, aylar geçiyor. Kardeşlerimiz askerden dönüyor, kimi gitmeye hazırlanıyor. Sayılı gün çabuk geçer diyorlar ama nafile, bazen geçmek bilmez. İşte öyle anlarda bir şarkı patlar ve duygulara tercüman olur. Er Gazino'muzda hem göze, hem kulağa hitap eden Gülşen'e alkışlarımızla.Tüm "atarsa 3 başka da yok, olsa da baba yok" diyenlere..