Hoşgeldiniz!

Eralp Sözer Videoları İzle

Minecraft Hardcore Survival Bölüm # 1 - İLK GECEE 14:48
Minecraft Hardcore Survival Bölüm # 1 - İLK GECEE 253 izlenme - 2 yıl önce Herkese selam ben eralp. bu gün harcore survival a başlıyorum umarım beğenirsiniz . İyi seyirlerr
Kanal Artık Youtube'da 02:29
Kanal Artık Youtube'da 341 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar uzun bi aradan sonra geri döndüm fakat çok izleyici kaybettim :( Hepinizden özür diliyorum. Artık kanalımız youtube' da bundan sonra oradan devam edeceğiz. KANAl LİNKİ ; http://www.youtube.com/channel/UCDuZXMsI51hUyaqteKPTxdA
Mİnecraft Survival İsland Bölüm- 2 ÖMÜRJACK :D 20:35
Mİnecraft Survival İsland Bölüm- 2 ÖMÜRJACK :D 303 izlenme - 3 yıl önce hepinize merhabalar benim adım eralp bu gün adamızdaki örümcek zindanını arıyoruz iyi seyirler ...
League of Legends - TEK ATAN GAREN Oynanış (solo) 45:36
League of Legends - TEK ATAN GAREN Oynanış (solo) 259 izlenme - 2 yıl önce herkese selam yine bir tek atan arkadaş :D iyi seyirlerrrr
Minecraft Hardcore Survival Bölüm # 2 - Lanet Shaderpack :( 25:18
Minecraft Hardcore Survival Bölüm # 2 - Lanet Shaderpack :( 154 izlenme - 2 yıl önce herkese selam maceramız kaldığı yerden devam ediyor....!
League of Legends - Evelyn ( TEK ATAN ) Oynanış 45:15
League of Legends - Evelyn ( TEK ATAN ) Oynanış 157 izlenme - 2 yıl önce tek atan evelyn ile güzel bi oyun geçirdik iyi seyirlerrrr
League of Legends - Master Yi ( TEK ATAN ) Oynanış 27:22
League of Legends - Master Yi ( TEK ATAN ) Oynanış 132 izlenme - 2 yıl önce herkese selam. obs ile video çekmeye başladım ama bi sıkıntı olmuş video 360 p. fakat oyun zevkli olduğu için atıyorum iyi seyirlerrr.
Super Mario Forever - Güzel Oyun :D 17:25
Super Mario Forever - Güzel Oyun :D 68 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben yine eralp :D mario oynadım devam edip etmiyeeğim henüz net değil iyi seyirler.
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 4 - Tarlalar 19:59
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 4 - Tarlalar 66 izlenme - 2 yıl önce KANALA ABONE OLMAYI, VİDEOYA LİKE ATMAYI, YORUM YAPMAYI, FACEBOOK VE TWİTTERDA PAYLAŞMAYI, SAKINN AMA SAKINN UNUTMAYINN.
South Park: The Stick of Truth - Bölüm #1 - Hakikat Çubuğu :D 30:36
South Park: The Stick of Truth - Bölüm #1 - Hakikat Çubuğu :D 52 izlenme - 2 yıl önce Herkese selam yeni serimiz hayırlı olsun iyi seyirlerrrrrr.
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 7 - Evin Arsassı Tamamdır 20:27
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 7 - Evin Arsassı Tamamdır 49 izlenme - 2 yıl önce Herkese merhabalar ben eralp bu videoda evi yapacağımız yeri belirliyoruz iyi seyirlerr...
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 6 - Ağaç Kesmekten  Ciğerim Soldu :D 29:16
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 6 - Ağaç Kesmekten Ciğerim Soldu :D 43 izlenme - 2 yıl önce herkese merhabalar ben eralp hasta olduğum için uzun zamandur video gelmiyordu elimden geldiği kadar video koymaya çalışıcam. VİDEOYU HIZLANDIRILMIŞ ŞEKİLDE İZLEYİNİZ.
Minecraft Finlandia Beta Pack Texturpack 02:35
Minecraft Finlandia Beta Pack Texturpack 41 izlenme - 2 yıl önce iyi seyirler
League of Legends SIKINTILI TARİC Oynanış (sup) 34:59
League of Legends SIKINTILI TARİC Oynanış (sup) 49 izlenme - 2 yıl önce herkese merhaba arkadaşlar ilk defa kaybettiğim bi oyunu atıyorum kusura bakmayın iyi seyirlerrr.
Minecraft Hayattan Kalma Bömlüm 2 - AVCILIK 21:22
Minecraft Hayattan Kalma Bömlüm 2 - AVCILIK 25 izlenme - 2 yıl önce HERKESE MERABALAR BU BÖLÜMDE AVLANMAYI ÖĞRENİYORUZ İYİ SEYİRLER.... :D
League of Legends # Lissandra - Orta Koridor (mid) Oynanış (gameplay) 25:35
League of Legends # Lissandra - Orta Koridor (mid) Oynanış (gameplay) 39 izlenme - 2 yıl önce KANALA ABONE OLMAYI, VİDEOYU BEĞENMEYİ, İYİ YADA KÖTÜ YORUM YAPMAYI, LÜTFEN UNUTMAYALIM..!
South Park: The Stick of Truth - Bölüm #2 BANA GAVAT DEME 40:00
South Park: The Stick of Truth - Bölüm #2 BANA GAVAT DEME 22 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı, Yorum yapmayı, videoyu beğenmeyi, UNUTMAYIN.
League of Legends  # Darius - Üst Koridor ( top lane) Oynanış ( gameplay) 21:27
League of Legends # Darius - Üst Koridor ( top lane) Oynanış ( gameplay) 34 izlenme - 2 yıl önce KANALA ABONE OLMAYI, VİDEOYU BEĞENMEYİ, İYİ YADA KÖTÜ YORUM YAPMAYI, LÜTFEN UNUTMAYALIM..!
Minecraft Finlandia Beta Pack Texturpack 02:35
Minecraft Finlandia Beta Pack Texturpack 33 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Finlandia Beta Pack Texturpack
Minecarft Hayatta Kalma Bölüm 1 - İLK GECE 23:22
Minecarft Hayatta Kalma Bölüm 1 - İLK GECE 31 izlenme - 2 yıl önce YENİ KANALIMIZDA YENİ SERİMİZDE HAYIRLI UĞURLU OLSUN İYİ SEYİRLER.
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 5 - Madenler Part 2 ( FACECAM) 32:10
Minecraft Hayatta Kalma Bölüm 5 - Madenler Part 2 ( FACECAM) 17 izlenme - 2 yıl önce herkese merhabalar ben eralp bu bölümde daha önceden bulmuş olduğumuz terk edilmiş madenden devam edip 2 yada 3 unuttum şuan :D sandık buluyoruz ayrıca videoda facecam var iyi seyirler :D
İlk İntromuz 00:09
İlk İntromuz 10 izlenme - 3 yıl önce Biraz kötü oldu ama daha ilk yenisi için çalışıyorum iyi seyiirler abone olmayı unutmayınn.
İLK İNTROMUZ :D 00:09
İLK İNTROMUZ :D 7 izlenme - 2 yıl önce Biraz kötü oldu ama daha ilk yenisi için çalışıyorum iyi seyiirler abone olmayı unutmayınn.