Hoşgeldiniz!

Ercan Yazgan Videoları İzle

Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 03:20
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 1.556 izlenme - 2 yıl önce Sezgin Burak' ın Bizimkiler adlı eserinin sinema versiyonunu seyrederken muzip Hüdaverdi' nin tahammül ötesi esprilerine tanık olacak,sinirden belkide ev ahalisine tekme tokat,uçan tekme girişeceksiniz.
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 01:20:26
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 2.249 izlenme - 2 yıl önce Macera İstanbul'un bir kenar mahallesinde geçer. Pırtık ilk kez geldiği bu mahallede daha önce hiçbir yerde rastlamadığı komik ve neşeli insanlar görür. Bütün hayatını gezerek ve komiklikler yaparak geçiren Pırtık, Bizimkiler adlı bu neşeli mahalleden ayrılmak istemez.
Perihan Abla - Hiçbir Şey Gizli Kalmaz 40:41
Perihan Abla - Hiçbir Şey Gizli Kalmaz 583 izlenme - 1 yıl önce Meraklı Melahat, sevgilisi Şoför İsmet'in, sahibini gözünün tutmadığı bir giyim mağazasına,onun rızası olmadan gizli bir şekilde, Perihan Abla'yı da alarak alışverişe gider. Perihan'ın doğum günüdür. Onun için o mağazadan alışveriş yaparlar. Ancak, mağaza sahibi Perihan'dan çok hoşlanır ve ona çiçekler yollar.Bu durum, Melahat'in İsmet'ten sakladığı sırrı gün yüzüne çıkaracaktır.Bu arada tüm mahalle esnafıyla beraber,Perihan'ın doğum günü kutlanır ve Şakir belediye çukuruna düşer. Perihan'ı Perran Kutman, Şakir'i Şevket Altuğ,Melahat'i Tulû Çizgen, İsmet'i Ercan Yazgan,mağaza sahibini Ekrem Dümer, Perihan'ın kardeşlerini Songül Ülkü ve Erol Durak, mahalle esnafını Erdinç Üstün(Berber Raşit), Alpay İzer(Kahveci),Osman Alyanak(Bakkal Osman Amca), Demir Noyan, Reyhan Ayyüzlü (Kasap Cavit) canlandırıyor.
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur (3.Bölüm) 40:50
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur (3.Bölüm) 309 izlenme - 2 yıl önce Memnun ve İsmail askerlik dönüşü kaza geçirir ve hastaneye kaldırılırlar. Memnun'u kötü bir süpriz bekliyordur. Burcu, Eleman ile aşklarını doya doya yaşamaktadırlar ta ki abisi Kültigin ve adamlarının askerden dönüşüne kadar. Keyifli seyirler.
Rus Fıkrası - Kaygısızlar 01:32
Rus Fıkrası - Kaygısızlar 130 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızların 1994 yılındaki ilk sezon bölümlerinden bir kesit. Memnun'un baldızı, mahallenin bakkalı gibi ikinci sezonda olmayan karakterler var dizide. Ayrıca bu bölümlerde Kültikin rolünü Şoray Uzun değil başka birisi oynuyor. Kısa açıklamamızdan sonra içerikle ilgili bilgiyi de verelim. Berber İsmail'in memleketten üç hemşerisi gelmiştir. İçlerinden birisi ev ahalisine bir fıkra anlatır..
Yazlıkçılar - Turşucu Akif Üniversitesi 05:40
Yazlıkçılar - Turşucu Akif Üniversitesi 87 izlenme - 2 yıl önce Oyuncuları farklı rollerde oynasa da Bizimkiler dizisinin yazlık versiyonu olan Yazlıkçılar dizisinden 1996 yılına ait bir kesit. Köyün arsalarını tek tek satan Fikret (Savaş Yurttaş), belde olacak olan köyün belediye başkanlığına adaydır ve küçük propagandasında gaza gelir. Ardından da usta oyuncunun, 90'lı yılların 'Kaygısız' rollerinin baş oyuncusu Ercan Yazgan'la (dizideki adıyla Bekir'le) olan küçük bir performansı var; kesmeye kıyılamayan.
Kaygısızlar - Ben Körüm Sağır Değil 01:46
Kaygısızlar - Ben Körüm Sağır Değil 87 izlenme - 2 yıl önce Görme umuduyla doktor kapılarını aşındıran düzembaz Memnun; hem ameliyat parası için hayıflanıyor hem de çevresindekilere laf sokuyor. 6 yönetmenin elinden geçen, Gani Müjde esas olmak üzere 6 senaristin hayat verdiği gerçek bir ironi.