Hoşgeldiniz!

ercik kral

Dj. Ercik Kral Geri Döndü 01:17
Dj. Ercik Kral Geri Döndü 1.637 izlenme - 3 yıl önce Akıllara zarar videoları ile beyin sulandıran Ercik uzun bir aradan sonra serinin devam filmini çekmek için geri dönüyor. Daha aklı başında, daha kültürlü paylaşımlar yapacağını açıklayan Ercik'in mantıklı konuşmaya çalıştığı anlar, mantıksız konuştuğu anlardan bile daha mantıksız olduğu için sınırları iyice zorluyor. Ercik Begins tadında, Ercik'in nasıl Ercik olduğunu gözler önüne sermesini temenni ettiğimiz yeni seriyi hasretle bekliyoruz. ercik içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=ercik
Dj Ercik Kral ve Efe Aydal Prodüksiyon 02:07
Dj Ercik Kral ve Efe Aydal Prodüksiyon 210 izlenme - 9 ay önce Efe Aydal uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen Ercik kral'ı buldu ve onunla film çekti.
Ercik Kral'ın Dönüşü - Dünyaya Sesleniş 05:21
Ercik Kral'ın Dönüşü - Dünyaya Sesleniş 460 izlenme - 3 yıl önce Dengesiz videolarıyla tanıdığımız kralımız aradan geçen uzun zamanın ardından oldukça değişmiş, kendini dine adamış ve mutlak bir diktatörlük kurmuşa benziyor. Krallığınız verdiği gazla akıl almak iddaalarda bulunuyor ve dünya halklarına sesleniyor. Kulak veriyoruz.
Ercik - Ben Mal Değilim Arkadaşlar Neden Küfür Ediyosunuz 02:09
Ercik - Ben Mal Değilim Arkadaşlar Neden Küfür Ediyosunuz 688 izlenme - 3 yıl önce Ercik arkadaşımız kendisine edilen ağır küfürlerden dolayı rahatsız olmakta ve kendisinin bir mal olmadığını söylemektedir. Yeri gelmişken admin notu: Şimdi size enteresan gelecek belki ama burada Ercik' e de küfür etmek kurallara aykırı. ''Ama küfrü, hakareti hak ediyor, hatta aranıyor'' bile geçerli bir sebep değil. Neden? Çünkü biz facebook, youtube değiliz ki.
Ercik : Akıllı Ol Edward 04:06
Ercik : Akıllı Ol Edward 453 izlenme - 3 yıl önce Zaman kaybı ercik, twiglight'in başrol oyuncusu edward' a da ayağını denk almasını söylüor. Bu yetmezmiş gibi video içersinde çirkinleşior, iğrençleşiyor, hırçınlaşıyor, azıyor.. Ne diyelim ercik büyüksün abi(!)
Ercik Kraldan İtalyanlara Sesleniş 05:33
Ercik Kraldan İtalyanlara Sesleniş 250 izlenme - 2 yıl önce Ünlü fenerli Ercik Kral biraz kızmış olmalı ki İtalyanlara seslenme gereği duymuş. İzleyelim..
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 02:44
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 288 izlenme - 3 yıl önce İnternetin vazgeçilmez fenomenleri arasında olan Ercik, uzun bir süre duraklama dönemi yaşadıktan sonra webcam çekimlerini bırakmış, daha kaliteli işlere girmek için ilk adımını, Conmech ekibiyle bu videoda atmıştır. Conmech için: http://www.youtube.com/conmech
Ercik - A Tribute to Maykıl Jeksın 01:47
Ercik - A Tribute to Maykıl Jeksın 285 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin gülü Ercik, Michael JAckson'ı rahmetle anıyor ve bir Serdar Ortaç edasıyla Billie Jean coverı yapıyor... "Akıllı olmamız ve şakı şuku dansı yapıp da kıvırtmamamız" konusunda uyarılarda bulunuyor olması da akıllara durgunluk verici, bizi bizden alıcı...
Gereksiz İşler Bakanı Ercik Kral 02:01
Gereksiz İşler Bakanı Ercik Kral 201 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin medarı iftarı Ajdar'dan sonra en büyük starı Ercik kralın ünü artık Türkiye sınırlarını aştı.Ercik kral dış işleri bakanı oldu.Yani olmadı da,ya olsaydı bi düşünün.
Eyvah! Ercik Kral Geri Döndü! (Kendisini Kral İlan Eden Adam) 05:21
Eyvah! Ercik Kral Geri Döndü! (Kendisini Kral İlan Eden Adam) 85 izlenme - 4 yıl önce yorumsuz...