Hoşgeldiniz!

erciyes üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (1. Parça) 07:19
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (1. Parça) 11.443 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evi Baskınlarında bu kez durağım Kayseri. Bu ev adeta olay! Bir bölüm yetmedi iki bölüme sığdırdık! İkinci parça iki gün sonra yayında! İyi seyirler!
erciyes besyo 2010 özyes koordinasyon parkuru 05:08
erciyes besyo 2010 özyes koordinasyon parkuru 28.102 izlenme - 7 yıl önce erciyes üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu 2010 özel yetenek sınavı koordinasyon parkuru tanıtım filmi
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 05:33
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 4.261 izlenme - 1 yıl önce Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi'nin 17'nci mezuniyet töreninde, öğrenciler Patoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayhan Atasever'i haksız uygulamada bulunduğu iddiasıyla protesto etti. Öğrencilerden Nuri Güngör, "Bu eylemimizin fakülte yönetimi ile alakası yok. Eylemimizin muhatabı sadece Prof. Dr. Ayhan Atasever'dir" dedi.
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (2. Parça) 06:24
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (2. Parça) 4.043 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evi Baskınlarında bu kez durağım Kayseri. İkinci bölümde çok acayip olaylarla karşı karşıyayız. Bu ev unutulmaz! İyi seyirler!
düşeş filmi.part 1 erciyes üniversitesi. musa ak 06:32
düşeş filmi.part 1 erciyes üniversitesi. musa ak 2.891 izlenme - 9 yıl önce kayseri erciyes üniversitesi sinema televizyon bölümü öğrencisi musa ak tarafından çekilmiş bir kısa film.
Erciyes Üniversitesi'nde Fetö Operasyonu 02:02
Erciyes Üniversitesi'nde Fetö Operasyonu 400 izlenme - 11 ay önce Kayseri'de Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri FETÖ soruşturması kapsamında 100 kişi hakkında operasyon başlattı Kayseri'de Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri FETÖ soruşturması kapsamında Erciyes Üniversitesinde görevli aralarında öğretim üyesi ve görevlilerinde olduğu 100 kişi hakkında operasyon başlattı. Kayseri Ankara ve Tokat' ta eş zamanlı başlatılan operasyonda haklarında gözaltı kararı verilen şüphelilerin daha önce açığa alındığı bildirildi.
Kayseri'de Patlama Olay Yerinden İlk Görüntüler 01:01
Kayseri'de Patlama Olay Yerinden İlk Görüntüler 158 izlenme - 7 ay önce Kayseri'de Erciyes Üniversitesi kampüsü önünde bugün saat 08.45'de bir halk otobüsünde patlama meydana geldi. Patlamanın otobüse yaklaşan bombalı araçla gerçekleştirilen bir terör saldırısı olduğu bildirilirken olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Anadolu Ajansı'na göre, saldırıda ölü ve yaralılar var. Saldırının ardından yaralıların olduğu bildirildi. Yaralı sayısına ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken ölü olup olmadığı bilinmiyor. Edinilen bilgilere göre kampusun ana girişi yakınında 71 plakalı (Kırıkkale) bir araç belediye otobüsüne yaklaşarak saldırıyı gerçekleştirdi. Saldırının yapıldığı otobüste çarşı iznine çıkan 1. Komando Tugayı'ndaki askerlerin de bulunduğu belirtiliyor. Başbakan Binali Yıldırım, saldırıya ilişkin ilgili bakanlardan bilgi aldı. GEÇİCİ YAYIN KISITLAMASI Bu arada RTÜK, Başbakanlık tarafından Kayseri'de meydana gelen patlamaya ilişkin geçici yayın kısıtlaması getirildiğini bildirdi. Video: Cahil Bilge ?@azyazarozyazarr
yuh artik hasan aksoyak 2010 05:41
yuh artik hasan aksoyak 2010 1.710 izlenme - 8 yıl önce yok artik hasan aksoyak 2007-pes artik hasan aksoyak 2008'den sonra 3.vİdeomuz... bİrbİrİnden güzel 10 sayi...
delİreİs 38 hh 303 02:06
delİreİs 38 hh 303 1.896 izlenme - 9 yıl önce 38 hh 303 halka arz edİlİyor :)
Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Önünde Patlama! 01:31
Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Önünde Patlama! 113 izlenme - 7 ay önce Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu özel halk otobüsünün Talat Bulvarı Caddesi üzerinde Erciyes Üniversitesi önünden geçişi sırasında patlama oldu. Patlamaya, otobüsün hemen yanına yaklaşan bir aracın sebep olduğu belirtildi. Patlamada ilk belirlemelere göre hayatını kaybedenler ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi.
düşeş filmi.part 2 erciyes üniversitesi. musa ak 05:37
düşeş filmi.part 2 erciyes üniversitesi. musa ak 2.070 izlenme - 9 yıl önce kayseri erciyes üniversitesi sinema televizyon bölümü öğrencisi musa ak tarafından çekilmiş bir kısa film.
Kkü'lü Kızlardan Beyaz Ve Candan Erçetin'e Cevap 01:22
Kkü'lü Kızlardan Beyaz Ve Candan Erçetin'e Cevap 507 izlenme - 2 yıl önce Evet korktuğumuz başımıza geldi site sakinleri. Beyaz ve Candan'ın atışmasına bir atarda Erciyes üniversitesi KYK'dan geldi. Sınav dönemi kızların kyk'dan serzenişini izliyoruz.
Abbas Güçlü'nün Programında Öğrenciler Birbirine Girdi 02:32
Abbas Güçlü'nün Programında Öğrenciler Birbirine Girdi 607 izlenme - 4 yıl önce Erciyes Üniversitesi'nde (ERÜ) karşıt görüşlü öğrenciler canlı yayında birbirine girdi. Yayın yarıda kesilirken, öğrenciler salondan çıkarıldı. Kanal D'de yayımlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında öğrenciler birbirine girdi. Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen program akışında Yeni Türkü grubunun 'Telli Turna' türküsünü söyledikten sonra iddiaya göre bir grup öğrenci Mustafa Yıldızdoğan'ın 'Türkiye'm şarkısını söyleyerek gruba tepki gösterdi. Bu sırada programa katılan diğer öğrencilerde karşı gruba ıslık çaldı. Karşıt gruplar canlı yayın esnasında birbirine girerken, programın moderatörü Abbas Güçlü canlı yayını yarıda kesti. Güçlü, salonda bulunan öğrencileri ayırmak için ikna etmeye çalıştı. Salonda bulunan ve iddiaya göre 'Ülkücü gençlik' olarak adlandırılan öğrencilerde 'Milliyetçi Türkiye' sloganları ile karşıt gruba saldırdı. Olayın ardından karşıt gruplar polis tarafından dağıtılırken, merkezin çevresinde yoğun güvenlik önlemi alındı. Öte yandan, bir grup öğrenci merkezin önünde 'Ülkücü' yemini ettikten sonra polis kontrolünde dağıldı.
sor!!! 38 hh 303 & 38 an 517 04:29
sor!!! 38 hh 303 & 38 an 517 1.952 izlenme - 9 yıl önce 38 hh 303 & 38 an 517
Vizontelenin Ew Halkıyla Tanışması 03:15
Vizontelenin Ew Halkıyla Tanışması 581 izlenme - 9 yıl önce mustaa, şükrü, salim, yavuz, gökhan, vizontele
Erciyes Üniversitesi Tanıtım 2014 2015 - Kayseri 04:30
Erciyes Üniversitesi Tanıtım 2014 2015 - Kayseri 71 izlenme - 2 yıl önce Erciyes Üniversitesi Tanıtım 2014 2015 - Kayseri Erciyes Üniversitesi taban puanları Erciyes Üniversitesi mühendislik, eğitim, fen edebiyat, tıp, ilahiyat, iibf, güzel sanatlar, hukuk, mimarlık, havacılık, turizm, veterinerlik, ziraat fakültesi, develi, adalet, bünyan, tomarza, mustafa çıkrıkçıoğlu, meslek yüksek okulu, bahar şenlikleri, Erciyes Üniversitesi resimleri, fotoğrafları, görünütleri, videoları, öğrencileri, kayseri haber, kayseri gündem, kayseri belediye, kayseri video erciyes üniversitesi
Erciyes Üniversitesi Radyoterapi 04:18
Erciyes Üniversitesi Radyoterapi 402 izlenme - 8 yıl önce güzel anılar
Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Yakınlarında Patlama 00:43
Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Yakınlarında Patlama 61 izlenme - 7 ay önce Erciyes Üniversitesi önünde bulunan bir halk otobüsünde saat 08.45'te patlama meydana geldi. Patlamada yaralananlar var. Patlamanın ardından olay yerine çok sayıda polis, ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla kentteki hastanelere sevk edildi.
Fetö'den Gözaltına Alınan 8 Akademisyen Adliyeye Çıkarıldı 01:26
Fetö'den Gözaltına Alınan 8 Akademisyen Adliyeye Çıkarıldı 11 izlenme - 2 ay önce FETÖ'den gözaltına alınan 8 akademisyen adliyeye çıkarıldıKAYSERİ - Kayseri merkezli Erciyes Üniversitesi'nden ihraç edilen öğretim üyelerine yapılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan 8 kişi adliyeye çıkarıldı.
Erciyes Üniversitesi Develi Meslek Yüksek Okulu İş 00:29
Erciyes Üniversitesi Develi Meslek Yüksek Okulu İş 819 izlenme - 9 yıl önce erciyes dağı kayak maceraları
Erciyes Üniversitesi Harlem Shake 00:29
Erciyes Üniversitesi Harlem Shake 365 izlenme - 4 yıl önce Erciyes Üniveristesi Harlem Shake
Ugandalı Jamil'in Hikayesi - Erciyes Üniversitesi 08:51
Ugandalı Jamil'in Hikayesi - Erciyes Üniversitesi 130 izlenme - 2 yıl önce Uganda'nın fakir bir köyünde yaşayan ve maddi imkansızlıklardan dolayı üniversiteye gidemeyen Jamil'in Türkiye Büyükelçiliği binasının duvarında gördüğü ilan ile değişen hayatı film oldu. Başvurusunun kabul edilip edilmediğine dair e-postayı okumak için köyünden yüzlerce kilometre uzaktaki şehre yürüyen Jamil en sonunda bu uğurda bisiklet sürmeyi öğrenmiş. 7 ay önce burslu olarak Erciyes Üniversitesi'ne yerleşen Jamil'in kendi ağzından anlattığı ve kendini canlandırdığı hikayesi izleyenleri büyük bir etki altında bırakıyor.
Uzun İnce Bir Yoldayım Enstrümantal - Suat Suna 04:09
Uzun İnce Bir Yoldayım Enstrümantal - Suat Suna 473 izlenme - 6 yıl önce erciyes üniversitesi bahar şenliklerinde.. bilge gömüç sekizsu' ya teşekkür ederiz..www.suatsuna.com.tr www.daimasuatsuna.com www.beytullahimzaoglu.com
Fasil 03:15
Fasil 390 izlenme - 9 yıl önce salİmle gökhan fasil yaparken Şükrünün patlican közleme çabalari
Kentsel Dönüşüm Projesi  Zağnos 06:40
Kentsel Dönüşüm Projesi Zağnos 322 izlenme - 8 yıl önce kentsel dönüşüm çalışmaları sunum erciyes üniverstesi 611 şehircilik projesi
fasil 15:59
fasil 265 izlenme - 9 yıl önce salim şükrü gökhan. mutfakta yemek hazırlığı ve fasıll
Sensiz Kaldım & Allah' Indan Bul Güzelim & Yıldızların Altında Canlı - Suat Suna 09:40
Sensiz Kaldım & Allah' Indan Bul Güzelim & Yıldızların Altında Canlı - Suat Suna 234 izlenme - 6 yıl önce erciyes üniversitesi bahar şenliklerinde.. bilge gömüç sekizsu' ya teşekkür ederiz..www.suatsuna.com.tr www.daimasuatsuna.com www.beytullahimzaoglu.com
2. Bayrak Macerası 04:21
2. Bayrak Macerası 273 izlenme - 9 yıl önce mustaaa salim gökhan
Erciyes Üniversitesi'nde Gerginlik: 48 Gözaltı 03:59
Erciyes Üniversitesi'nde Gerginlik: 48 Gözaltı 112 izlenme - 3 yıl önce Karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgaya polis müdahale etti. 2 kişinin yaralandığı olaylarda 48 kişi gözaltına alındı.
bİzİm sinif çİĞ köfte partİsİ 05:49
bİzİm sinif çİĞ köfte partİsİ 183 izlenme - 9 yıl önce salİm çİĞ köfte yoĞuruyor...