Hoşgeldiniz!

erdal beşikçioğlu

Erdal Beşikçioğlu: Fabrika Ayarlarına Dön 02:22
Erdal Beşikçioğlu: Fabrika Ayarlarına Dön 242.218 izlenme - 1 yıl önce Erdal Beşikçioğlu “Fabrika Ayarlarına Dön” felsefesini anlatıyor: “Olabildiğince saf, temiz, doğduğun gibi fabrika ayarlarında takılacaksın. Bunu yapmazsan eğer özgün olamazsın, sen olamazsın; başkası olursun...”
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku 12 Aralık 2014'de Sinemalarda 01:46
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku 12 Aralık 2014'de Sinemalarda 22.773 izlenme - 2 yıl önce Yazar Arif, henüz yazdıkları basılı olarak yayınlanmamış, sadece 'yazan' bir yazardır. Erkeklerin büyük çoğunluğu gibi onun da aşka ve kadınlara karşı kafası sorularla doludur. Tam muğlak bir dönem içerisindeyken, karşısına Müzeyyen çıkar ve bu kadının gizemli ve tutkulu hayatına doğru sürüklenir... Yönetmenliğini Çiğdem Vitrinel'in üstlendiği filmin senaryosu ise Vitrinel ile birlikte Ceyda Aşar'a ait. Filmin başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları paylaşırken, kadroda kendilerine Harun Tekin, Hare Sürel, Derya Alabora, Ege Aydan, Kerem Atabeyoğlu, Erdinç Gülener ve Barış Yalçın eşlik ediyor...
Yeni Fiat Egea Reklamı - Erdal Beşikçioğlu 01:09
Yeni Fiat Egea Reklamı - Erdal Beşikçioğlu 5.770 izlenme - 1 yıl önce Fiat'ın yeni modeli olan EGEA için yapılan reklam filmi gerçekten de reklamın içinde dediği gibi kanal değişemedim sizlerinde o özveri ile izleyeceğini düşünüyorum. İyi seyirler...
Erdal Beşikçioğlu - Geçmiş Asla Silinmez 04:52
Erdal Beşikçioğlu - Geçmiş Asla Silinmez 1.611 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin ruhu Cemil Meriç belgeselinden etkileyici bir hikaye
Zerrin Özer - Gönül 02:58
Zerrin Özer - Gönül 8.515 izlenme - 3 yıl önce TRT arşivlerinin tozlu raflarından Behzat Ç.'yi (Erdal Beşikçioğlu) çılgınlar gibi dans ederken gördünüz mü?
Böcek Fragman 02:25
Böcek Fragman 4.917 izlenme - 2 yıl önce Fasulye'nin yazar ve yönetmeninin uzun bir aradan sonra, herhangi bir kurum ya da şirketten destek almadan küçük amatör bir ekiple çektiği Böcek, doğal oyunculuk ve özgün kurgusuyla bağımsız bir absürt komedi filmi... Sinema sevdalısı bir gencin profesyonel bir yönetmen ve yazarın da yardımıyla film çekerek sevdiği kıza kavuşma çabasını anlatıyor...
Erdal Beşikçioğlu - Fabrika Ayarlarına Dön 02:22
Erdal Beşikçioğlu - Fabrika Ayarlarına Dön 2.400 izlenme - 1 yıl önce Erdal Beşikçioğlu “Fabrika Ayarlarına Dön” felsefesini anlatıyor: “Olabildiğince saf, temiz, doğduğun gibi fabrika ayarlarında takılacaksın. Bunu yapmazsan eğer özgün olamazsın, sen olamazsın; başkası olursun...”
köprü dİzİsİ süper valİ 02:05
köprü dİzİsİ süper valİ 15.947 izlenme - 8 yıl önce köprü dİzİsİ süper valİ erdal beşikçioğlu aysun gültekin eğin dedikleri erzincan türküleri sigara karşıtları
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 00:44
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 1.407 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin sakalsız, bıyıksız ve az biraz da toy olarak değerlendirebileceğimiz zamanlarında rol adlığı "Tatlı Hayat" dizisinden konuk oyuncu olaraktan rol aldığı kısa bir kesit. 71. bölümden.
Geronimo'nun Hikayesi - Erdal Beşikçioğlu 04:06
Geronimo'nun Hikayesi - Erdal Beşikçioğlu 1.040 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin Ruhu Cemil Meriç belgeselinde Erdal Beşikçioğlunun sesinden Geronimo'nun çocukluğundan bir hikaye.
Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı 02:05
Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı 1.166 izlenme - 3 yıl önce Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı
vali filmi fragmanı 02:12
vali filmi fragmanı 4.299 izlenme - 8 yıl önce gİdenler gerİ gelmeyecek ama hesap kapanacak!!! 9 ocak'ta sinemalarda...
Behzat Ç. (Salih ve Gürkan) Yaşasın Emniyet! 02:58
Behzat Ç. (Salih ve Gürkan) Yaşasın Emniyet! 454 izlenme - 12 ay önce Behzat Ç. ( Salih ve Gürkan) "Yaşasın Emniyet!" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tayfun Talipoğlu ve Erdal Beşikçioğlu ile Kızılay Direniş Görüntüleri 06:54
Tayfun Talipoğlu ve Erdal Beşikçioğlu ile Kızılay Direniş Görüntüleri 818 izlenme - 2 yıl önce Tayfun Talipoğlu'nun Kızılay civarlarında yapmış olduğu gece yayını. 1:33'de Erdal Beşikçioğlu'nu görmek mümkün,amirimiz de eyleme destek veren ünlüler arasında.
Erdal Beşikçioğlu'ndan Gezi Parkı Açıklaması 05:55
Erdal Beşikçioğlu'ndan Gezi Parkı Açıklaması 1.005 izlenme - 3 yıl önce Erdal Beşikçioğlu'ndan Gezi Parkı Açıklaması
Erdal Beşikçioğlu: 'Behzat Ç.'yi çok özlüyorum' 00:38
Erdal Beşikçioğlu: 'Behzat Ç.'yi çok özlüyorum' 133 izlenme - 12 ay önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan oyuncu Erdal Beşikçioğlu, bir süre önce canlandırdığı Behzat Ç. karakterini çok özlediğini ve dizinin son bulmasıyla izleyicilerin bu karakterden mahrum bırakıldığını söyledi. Programın tüm videolarına ulaşmak için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok erdal beşikçioğlu
Erdal Beşikçioğlu - Her Şeyi Kaybettiğini Anlamak 03:32
Erdal Beşikçioğlu - Her Şeyi Kaybettiğini Anlamak 97 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin ruhu Cemil Meriç belgeselinde güzel bir hikaye...
Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz! 02:58
Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz! 479 izlenme - 3 yıl önce Erdal Beşikçioğlu Zerrin Özer'in klibinde dans etmiş
Erdal Beşikçioğlu - Aldanmak Ödürür 03:12
Erdal Beşikçioğlu - Aldanmak Ödürür 90 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin ruhu Cemil Meriç belgeselinden güzel bir kıssa...
Türkiye'nin Ruhu - Cemil Meriç 01:45:45
Türkiye'nin Ruhu - Cemil Meriç 223 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet tarihimizin sayılı gerçek aydınlarından biri olan Cemil Meriç'in hayatının anlatıldığı belgeseldir. Şimdi ben buraya ne yazsam az geleceği için siz en iyisi belgeselimizi izleyin iyi seyirler. Anlatımda Erdal Beşikçioğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın katkılarını da unutmamak gerekir.
Behzat Ç'nin Yeni Dizisi Star'da Başlıyor 00:44
Behzat Ç'nin Yeni Dizisi Star'da Başlıyor 644 izlenme - 2 yıl önce Eylül'de Star TV'de yayınlanacak olan Behzat Ç'nin yeni dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 3 00:41
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 3 361 izlenme - 2 yıl önce Bir şeyin kalbini kırması için illa yanlış olması gerekmez ki. Başrollerde Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları'nın oynadığı FAKAT MÜZEYYEN BU DERİN BİR TUTKU, yakında sinemalarda!
Köprü - Devlet Teröristle Pazarlık Yapmaz 00:42
Köprü - Devlet Teröristle Pazarlık Yapmaz 156 izlenme - 2 yıl önce 2006 – 2008 yılları arasında Star tv'de yayınlanan Köprü dizisinden bir replik izleyeceğiz. Bakalım helikopter gelecek mi, gelmeyecekmi?
Dayı'nın Öktem İle Konuşması 02:37
Dayı'nın Öktem İle Konuşması 181 izlenme - 2 yıl önce Öktem Dayı'nın ekmeğine resmen yağ sürüyor.
Kurtlar Vadisi Filistin - Fragman 02:14
Kurtlar Vadisi Filistin - Fragman 220 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Filistin, merkezinde İsrail-Filistin çatışmasının yer aldığı bir filmdir. Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan üçlüsü yazmıştır. Yapımcılığını Raci Şaşmaz yapmıştır. Film 28 Ocak 2011'de Türkiye'de ve tüm dünyada vizyona girmiştir. 7 yıldır Kurtlar Vadisi'nin tüm sinema ve televizyon serilerinin müziklerini yapan Gökhan Kırdar, yerini bu film için Kalan Müzik'e bırakmıştır. Senaryosu daha önceden tamamlanan filmin; İsrailli askerlerin , 9 Türk'ün ölümü ile sonuçlanan Mavi Marmara isimli gemisine yapmış olduğu saldırıdan dolayı, senaryosuna eklenti yapılarak, çekimlerine bu şekilde başlanmıştır. Filmin özel efekt koordinatörlüğünü, Mark Meddings üstlenmiştir. Hollywood’un en usta özel efekt uzmanlarından biri olan Meddings, dünyanın en büyük yönetmenleriyle çalışmıştır. Er Ryan'ı Kurtarmak, Cennetin Krallığı, Büyük İskender, Soğuk Dağ, Kara Şahin Düştü ve Kurtlar Vadisi Irak ise; özel efektlerini yaptığı bazı filmler. Film çekimleri sırasında büyük bir şanssızlık yaşanarak; çekimleri Tarsus’ta süren projenin, negatif filmlerinin laboratuvar işlemi sırasında yanlış kimyasalların kullanılması sonucu yanmıştır. Konusu:Gazze'ye insanî yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır Kurtlar Vadisi, önce Irak'ı, Filistin'i kurtarmıştı. Hatta Polat Alemdar'ın İsrail Askerine Haddiğini Bildirdiği Sahne İsraillileri Çıldırtıyormuş.Kurtlar Vadisi Suriye Çekemedik ama Acilen Kurtlar Vadisi Filistin 2 çekmeliyiz, başka bir şey gelmez elimizden.Gücümüzü Kimse Test Etmeye Kalkmasın :)
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 1 00:38
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 1 206 izlenme - 2 yıl önce Aşk ama... Nasıl bir aşk? Başrollerde Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları'nın oynadığı FAKAT MÜZEYYEN BU DERİN BİR TUTKU 12 Aralık'ta sinemalarda!
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 2 00:55
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku - Teaser 2 180 izlenme - 2 yıl önce Mesele nasıl bir kadın istediğimiz! Başrollerde Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları'nın oynadığı FAKAT MÜZEYYEN BU DERİN BİR TUTKU 12 Aralık'ta sinemalarda.
Köprü - Jenerik 01:45
Köprü - Jenerik 134 izlenme - 2 yıl önce Köprü dizisini izlerken hikayenin gerçek olduğunu bilmiyordum. Diyordum ki böyle vali olurmu adamı görevden alırlar hemen. Sonra araştırdım baktım ki Recep Yazıcıoğlu ismi karşıma çıktı. Konuşmalarını dinledim icraatlarına baktım. Türkiye'de ki valilerin yarısı şu vali gibi olsa ülke belki kendi içinde kalkınmayı sağlar. Ayrıca köprü 30 yıl inşaat halinde kalmış Recep Yazıcıoğlu işe el atmış ve köprüyü 8 ayda hizmete açmıştır.