Hoşgeldiniz!

Erdal Torunoğulları

Erdal Torunoğulları: Van Persie’yi bedava alacaktık -  A SPOR 04:28
Erdal Torunoğulları: Van Persie’yi bedava alacaktık - A SPOR 1.149 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, A Spor'da yayınlanan Spor Meydanı programına konuk oldu, flaş açıklamalar yaptı. Robin Van Persie'yi bedava alacaklarını, Fenerbahçe'nin oyuncu için bonservis bedeli ödediğini söyleyen Torunoğulları, transfer çalışmalarının sürdüğünü, sözleşme imzalattıkları futbolcular bulunduğunu açıkladı.
Beşiktaş'tan Lucas Leiva açıklaması 05:13
Beşiktaş'tan Lucas Leiva açıklaması 1.023 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları, Lucas Leiva'yla ilgili çıkan haberlerin doğru olduğunu futbolcuyla ve kulübüyle temasların devam ettiğini söyledi. (FANATİK)
Beşiktaş Yöneticisi: İnter'den Gary Medel ile İlgileniyoruz 04:10
Beşiktaş Yöneticisi: İnter'den Gary Medel ile İlgileniyoruz 34 izlenme - 6 ay önce Beşiktaş'ta dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, Şili basınına yaptığı açıklamada, "Gary Medel ile ilgileniyoruz. Transfer için çözüm arıyoruz." dedi.
Beşiktaşlı Yönetici Erdal Torunoğulları: Diego ve Van Persie ile Anlaşmıştık 01:00
Beşiktaşlı Yönetici Erdal Torunoğulları: Diego ve Van Persie ile Anlaşmıştık 86 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları, Diego ve Van Persie ile Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce anlaştıklarını ancak son anda bazı pürüzlerin çıktığını söyledi.
Erdal Torunoğulları Manşet Programının Konuğu Oldu 09:50
Erdal Torunoğulları Manşet Programının Konuğu Oldu 36 izlenme - 4 yıl önce Erdal Torunoğulları Manşet Programının Konuğu Oldu
Beşiktaşlı Yönetici, Final Umuduyla Kura İçin Uçak Bileti Bile Almıştı 00:31
Beşiktaşlı Yönetici, Final Umuduyla Kura İçin Uçak Bileti Bile Almıştı 8 izlenme - 9 ay önce Beşiktaşlı Yönetici Erdal Torunoğulları, Avrupa Ligi'nde yarı finalden o kadar emindi ki Nyon'daki kura çekimi için uçak bileti bile aldı, maç sonrasında locasında ağladı.
Fikret Orman: Torres Neden Olmasın 02:24
Fikret Orman: Torres Neden Olmasın 35 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı, Chelsea'de forma giyen Fernando Torres'in transferi için, "Şartlar uygun olursa neden olmasın." dedi.
Liverpoolu Geçersek Finale Kadar Gideriz 00:47
Liverpoolu Geçersek Finale Kadar Gideriz 11 izlenme - 3 yıl önce "Liverpool'u geçersek finale kadar gideriz"- Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Torunoğulları: - "İngiliz takımları Arsenal ve Tothenham ile 4 maç yaptık. Onlara karşı gösterdiğimiz performans Liverpool için endişe verici olacaktır" Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, "Liverpool'u geçersek finale kadar gideriz" dedi.
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 00:19
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 21 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş bir süredir görüşme halinde olduğu Brezilyalı futbolcu Diego Ribas transferinden vazgeçti.
Almeida: Beşiktaş'a Dönebilirim 00:43
Almeida: Beşiktaş'a Dönebilirim 18 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren Hügo Almeida, "Ne olacağı belli değil. Şu an sadece bekliyorum. Beşiktaş'a tekrar dönebilirim" dedi.
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 00:19
Beşiktaş Diego'dan Kesin Olarak Vazgeçti 15 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş bir süredir görüşme halinde olduğu Brezilyalı futbolcu Diego Ribas transferinden vazgeçti.
Fikret Orman: Fernandes'in Aldığı Para Haram Zıkkım Olsun 00:24
Fikret Orman: Fernandes'in Aldığı Para Haram Zıkkım Olsun 14 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fernandes'i zamanında satmadığı için kendi kendine kızdığını söylerken "Aldığı paranın hepsi haram zıkkım olsun" dedi.