Hoşgeldiniz!

erdal tosun

Erdal Tosuna Veda Töreni ve Cem Yılmaz'ın Gözyaşları 08:31
Erdal Tosuna Veda Töreni ve Cem Yılmaz'ın Gözyaşları 11.383 izlenme - 1 yıl önce Aileden oyunculuk yeteneği zaten olan ve Mimar Sinan Konservatuarı'nı bitirerek sahne ve sinema dünyasının vazgeçilmezi olan Erdal Tosun, bugün (01.12.2016) son yolculuğuna uğurlandı. Vizontele, GORA, Organize İşler gibi BKM denince akla gelen ilk filmlerde çok önemli rollerin altından başarıyla kalkmış bir oyuncuydu. Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan yani kısaca bütün komedi dünyası O'nun için ağladı. Güle güle Erdal baba..
Erdal Tosun - Hayallerimizi de Satmadık ya 01:06
Erdal Tosun - Hayallerimizi de Satmadık ya 5.691 izlenme - 1 yıl önce Ne olmuş yani büyük adam olamadıysak.Hayallerimizi de satmadık ya ! Güle güle güzel insan..
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 02:09
Erdal Tosun Anısına - Gerrard'ın Liverpool'dan Ayrılması İle İlgili Yorumu 6.874 izlenme - 1 yıl önce Kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Maalesef büyük tiyatro oyuncusu Erdal Tosun'u kaybettik. Gerrard'ın Liverpool'dan vedası sonrasındaki yorumu ve gözyaşları ile ... Allah rahmet eylesin. (videoda sıkıntılar olabilir ama anın güzelliği onu da örtsün)
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 01:53
Üsküdara Giderken Aşk - Erdal Tosun 2.974 izlenme - 1 yıl önce 2011 Yılında yayınlanan dizinin belki de en güzel sahnesi iyi seyirler dostlar.Mekanın cennet olsun hayallerini satmayan adam
Cem Yılmaz'ın Erdal Tosun'un Cenaze Töreninde Hüngür Hüngür Ağlaması 01:35
Cem Yılmaz'ın Erdal Tosun'un Cenaze Töreninde Hüngür Hüngür Ağlaması 3.097 izlenme - 1 yıl önce Dün sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayata veda eden Erdal Tosun'un cenaze törenine katılan Cem Yılmaz, gözyaşlarına hakim olamadı.
Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti 06:40
Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti 3.094 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Sarıyer'de meydan gelen trafik kazasında oyuncu Erdal Tosun hayatını kaybetti.
İstanbul Komedi Festivali - “ Tosunlar” Daima 45:37
İstanbul Komedi Festivali - “ Tosunlar” Daima 1.006 izlenme - 4 ay önce
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 01:03:30
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 8.214 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Harika Avcı ve Ekibinden Sıra Geceleri (Sucuklu) 05:35
Harika Avcı ve Ekibinden Sıra Geceleri (Sucuklu) 6.437 izlenme - 3 yıl önce Harika Avcı ve ekibi,yöresel faaliyetlere alternatif yorum getirmekten başka hiçbir gayesi olmayan fedakar bir performans grubudur.Daha önce Çemişgezek dut ve peynir festivali'nde sergiledikleri üstün performansdan dolayı aldıkları üstün başarı belgesi ile yetinmeyip,festivalden festivale koşarak bu sefer "Sıra Geceleri" isimli bu güzide çalışmayı bizlere armağan etmişlerdir. Fakat ekibin en tabanca elemanı olan Coşkun'un her uzun hava denemesinde elektiriklerin kesilmesi az da olsa ekibin başarısına gölge düşürür.
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 01:03:08
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 7.341 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 01:05:26
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 7.002 izlenme - 3 yıl önce "Annesini ve ablasını farklı yemekler yapma konusunda ikna etmeyi başaran Erdem ilk denemesini yapar ve Çin mantısını müşterilerin beğenisine sunar. Tek sorun henüz müşterilerin bu yeniliklere hazır olmamasıdır. Yavuz'un ısrarıyla Ayşe'ye talip olan kasap, ailenin başını çok ağrıtır. Diğer yandan ayrılık acısı ile el baş edemeyen Oğuz, sonradan pişman olacağı şeyler yapmak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 01:09:34
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 6.006 izlenme - 3 yıl önce "Terk edilmenin acısına dayanamayan Oğuz, kasap Hasip'i kaçırarak başını büyük bir belaya sokmuştur. Oğuz ve Selçuk, kasaptan kurtulmanın yollarını ararken, Erdem ve ailesi de iyi giden işlerin keyfini çıkarmaktadır. Her şey rayına oturmuşken, gönül işlerine ayıracak vaktim yok diyen Erdem'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Erdem nihayet hayallerindeki kızı görmüştür. Fakat, gördüğü bir hayal mi, gerçek mi henüz karar verebilmiş değildir!"
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 01:10:22
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 5.410 izlenme - 3 yıl önce "Sevdiği kız hakkında, adından başka hiçbir şey bilmeyen Erdem, Hayal'e ulaşmanın yollarını aramakta fakat, zaman ilerledikçe umudunu yitirmektedir. Yavuz'un seneler öncesinden çıkıp gelen misafiri Esra, Ayşe'nin bazı kararlarını tekrar sorgulamasına sebep olmuştur.Terk edilmenin acısını atlatan Oğuz ise, kendini kariyerine adamak ve iş hayatında ilerlemek niyetindedir fakat, bu umduğu kadar kolay olmayacaktır. Sonunda herkes aradığı mutluluğun uzaklarda değil, tam karşılarında olduğunu zor da olsa görecektir."
Suzan Kardeş - Makyaj Uygulamaları (Kamera Arkası) 07:27
Suzan Kardeş - Makyaj Uygulamaları (Kamera Arkası) 1.239 izlenme - 10 ay önce Suzan KardeÅŸ, Kosovalı Türk makyaj uzmanı, ses sanatçısı ve oyuncu. Ä°ÅŸ hayatına Hürriyet Gazetesi'nde baÅŸlayan Suzan KardeÅŸ, burada çekilen fotoromanlarda rol alan oyunculara makyaj yaparak mesleÄŸinde geliÅŸti.
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 01:02:07
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 4.965 izlenme - 3 yıl önce "Cüzdanını almak için restorana gelen Hayal'in yanındaki sürpriz arkadaş, Erdem'in tüm ümitlerini söndürmüştür. Üzüntüsünü kimseyle paylaşamayan Erdem, derdini çeşit çeşit tatlı yaparak unutmaya çalışır. Mutfağın diğer kahramanları Yavuz ve Ayşe arasında ise sözlere dökülmeyen bir oyun başlamıştır. Zor gününde Erdem'in yanında olup destek vermek isteyen Oğuz ve Selçuk ise, işleri daha da zora sokar ve nasıl olduğunu anlamadan kendilerini nezarethanede bulurlar. Karakolda tanıştıkları Külhan ise uzun süre mahallenin başını ağrıtacak gibidir."
Kroyum Emme Para Bende (Erdal Tosun Komik sahneler ) 03:55
Kroyum Emme Para Bende (Erdal Tosun Komik sahneler ) 1.294 izlenme - 1 yıl önce Rahmetli Erdal Tosun Anısına Kıroyum ama para bende Kroyum emme para bende , Medeni karpuz,hayallerimizi satmadık ya komik sahneler
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 01:15
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 12.171 izlenme - 6 yıl önce Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği, bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" 7 Aralık 2012'de sinemalarda! Filmin Özeti: Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan'dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları. Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 01:04:44
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 4.716 izlenme - 3 yıl önce "Ateş bacayı sarınca bildiği her şeyi unutan Erdem, Hayal ile yakınlaşmanın peşinde koşarken, ilişkiler konusundaki tecrübelerini süt kardeşiyle paylaşmak isteyen Oğuz, her taşın altından çıkan Külhan ve macera peşinde koşan Selçuk da Erdem'e yardım etmeye çalışırlar. Ne var ki Erdem kimseden yardım istememekte, amacına ulaşmak için kendince planlar yapmaktadır. Erdem'in bu çabaları en çok Yavuz'un işine yarayacak, Ayşe ile ilişkisini farklı bir boyuta taşıyacaktır."
Koğuş Akademisi Fragman 01:59
Koğuş Akademisi Fragman 7.601 izlenme - 5 yıl önce Film Detayı İçin: http://www.sinemalar.com/film/219553/kogus-akademisi Tek Maç' Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı 'kafada' olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar!
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 01:03:23
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 4.542 izlenme - 3 yıl önce "Herşey yolunda giderken, nereden geldiği belli olmayan ihbarlar ve şikayetler restoranın kapanmasına sebep olmuştur ve Erdem kendini yeni bir mücadelenin içinde bulur.Yavuz ve Ayşe adım adım yakınlaşırken, Hayal, bu mücadele sırasında Erdem'i ve ailesini daha yakından tanıtıma fırsatı yakalar. Selçuk'un yeni işini kabullenmekte zorluk çeken Oğuz ise, sütkardeşine yardım etmek için yine yanlış zamanı seçmeyi başarır."
Koğuş Akademisi - Korsan Film (Erdal Tosun) 01:22
Koğuş Akademisi - Korsan Film (Erdal Tosun) 1.365 izlenme - 1 yıl önce Erdal Tosun'un Erkan Can ile beraber rol aldığı güzel bir sahne. Gerek dram gerekse komedi filmlerinde rolünün hakkını fazlasıyla veren usta oyuncudan yine müthiş bir oyunculuk. Seni unutmayacağız rendroy.
Hüzünlü Değilim, Benim Mizacım Böyle. 02:23
Hüzünlü Değilim, Benim Mizacım Böyle. 4.155 izlenme - 4 yıl önce Kadın Kitap Gibidir Ufaklık Öyle Sade Sonunu Okuyarak Bütün Kitabı Anlayamazsın. zaten Kadınlarla Erkeklerin Bir Arada Olma İhtimali Anca Romanlarda Olur. teoride Mükemmelsindir Ama Pratikte Sıçarsın. bak Bu Müzik Varya. ben Bu Müziği 280 Defa Dinledim Agacım. çogunda Halaydaydım Ama Şimdi Çok Uzaktayım. ben Dinlemekten Bıktım, Onlar Evlenmekten Bıkmadı Yaa... ne Bakıyorsun Öyle? hüzünlü Değilim Diyorum Sana Benim Mizacım Böyle. bak Şarabımda Daha Bitmedi. kendisiyle Uzun Yıllar Süren Seviyeli Bir İlişkimiz Var. ben Ona Para Harcıyorum O Benim Başımı Döndürüyor. eee Ne Farkı Kaldı Kadınlardan ? Çaak. hayat Bu Ufaklık, Şakaya Gelmez. 5 Dakkada Adama Türlü Türlü Kostüm Giydiriverir. farkına Bile Varamazsın. üstündeki Elbiseye Sen Bile İnanırsın Hemen O Oluverirsin. ben Buna Üniformanın Zehri Diyorum . Laf Aramızda. gözlerin Kör Olur Ruhun Vucudundan Ayrılır. Tanıdıkların Sende Tanıdıkları Hiç Bir Şeyi Göremezler. ne Bakıyorsun Öyle Ya? dedim Ya Hüzünlü Değilim Benim Mizacım Böyle. 25 Yıldır İçiyorum Bunu. Ben Ona İçimi Döküyorum O Bana İçinizdekileri Gösteriyor. ne Olmuş Yani Parayla Gözümü Açtırdıysam? onlar Gibi Kör Mü Kalsaydım ? mutluluk Paylaşmadan Olmaz Ufaklık içindeki Sevgiden Herkese Bir Parça Vereceksin. bazısına Azda Olsa Olur Fark Etmez. zarar Etmezsin. hele Böyle Dört Tarafı Sularla Çevrili Bi Yerdeysen. en Yakın Kara Parçasına Gözlerini Kısıp Öyle Bakıyorsan. o Zaman Dostuna Daha Çok Dikkat Edeceksin. çünkü Sevgi Öyle Her Yerde Yaşayamaz. kurur Gider Dostunla Yüzmesini Öğreneceksin Yoksa Boğulursun Kardeşim Ya Tamam Ya tamam Bakma Öyle Hüzünlü Değilim Mizacım Böyle. doğduğumdan Beri Burdayım, Bak Şarabım Hala Bitmedi. ben Onunla Yürüyorum Bu Yolda Oda İçimdeki Sevgiyi Etrafa Dağıtıyor. ne Olmuş Yani Biraz Sarhoş Olduysak? zafer Sarhoşu Değiliz Ya. gitmek Cesaret İster Ufaklık. gidecegin Yer Neresi Olursa Olsun. sevdiklerinle Arana Mesefe Girince Varış Yerinin Hiç Bir Anlamı Kalmaz. vedalaşmakta Zor İştir Biliyor Musun ? oturursun Geminin Kıçına. bakarsın Sevdiklerine Gittikçe Ufalırlar Ufalırlar Kaybolurlar O Zaman Anlarsın İşte Vedalaşmak Asıl Kalana Değil Gidene Koyar. 100 Defa Söyledim Sana Hüzünlü Değilim, Mizacım Böyle. bak Şarabımla Beraberim. çocukluğumdan Beri Hayaller Kuruyorum Şarabımdan Ayrılmadan Hemde. ben Şarabımdan Ayrılmıyorum. o Da Bana Bunca Gidene Rağmen Hala Hayal Kurdurtmaya Devam Ediyor. ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıksa Hayallerimizi Satmadık Ya .
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 01:00:14
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 4.128 izlenme - 3 yıl önce Oğuz'un Erdem'e yardım etme çabası tüm hızıyla devam etmektedir ve bu çabaları, Erdem'i yine zor durumda bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Kendini Hayal ile bitmek bilmeyen bir didişmenin içinde bulan Erdem, çıkış yolu aramaktadır fakat, bu sefer tüm çıkışlar tam anlamıyla kapalıdır. Erdem ve Oğuz'un yokluğunu fırsat bilen Selçuk, Yavuz ve Ayşe'nin önlerindeyse yepyeni kapılar açılmaktadır. Read more: http://www.kanald.com.tr/UskudaraGiderken#ixzz2cVduzHL6
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 01:02:54
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 3.889 izlenme - 3 yıl önce "Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yellerinin estiğini gören Anne ipleri eline alıyor. Erdem, Hayal ile henüz yolun başındayken, Yavuz da Ayşe ile bir yol ayrımına gelmiş ve açıkça konuşmaya karar vermiştir. Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yelleri esmesi üzerine, Anne ipleri eline alır ve mutfakta sıkıyönetim ilan eder. Selçuk'un önlenemez yükselişinden nasibi alan Oğuz ise, geleceği hakkında önemli bir karar almak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 01:02:39
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 3.162 izlenme - 3 yıl önce "Bazen bir yol ayrımına geliriz ve aldığımız kararlar hayatımızı geri dönüşü olmayacak şekilde değiştirir. İlerleyebilmek için bazen daha önce gidilen yollardan gitmemiz, bazen de yeni yollar keşfetmemiz gerekir. Erdem'in payına düşense, sahip olmak istediğinin, seneler önce İngiltere'ye giderken arkasında bıraktığı ailesi olduğunu anlamak ve bir araya getirmektir. Çünkü bu onların tekrar bir aile olmalarının hikayesi."
En Güzel Hangisiydi? - Yılmaz Erdoğan (neşeli Hayat) 00:57
En Güzel Hangisiydi? - Yılmaz Erdoğan (neşeli Hayat) 2.118 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan hem senaryosunu hemde yönetmenliğini yaptığı 2009 yapımı filmde ayrıca Rıza Şenyurt adında kendi halinde hiç kimseye karışmayan, iyilik seven sıradan bir vatandaşı başrolde canlandırmıştır. Tek anormal noktası ise geçim sıkıntısından dolayı büyük bir alışveriş merkezinde Noel Baba'lık yapmasıdır. Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut, Burcu Gönder, Cezmi Baskın, Erdal Tosun, Rıza Akın, BKM Mutfak Oyuncuları
Eyvah Necdet - Cem Yılmaz ve Erdal Tosun Skeci 03:02
Eyvah Necdet - Cem Yılmaz ve Erdal Tosun Skeci 373 izlenme - 1 yıl önce Erdal Tosun'un vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendikten sonra Bir Demet Tiyatro'nun en sevdiğim Erdal Tosun skecini sizlerle paylaşmak istedim. Böylece gelecek nesillere Erdal Tosun'un ne büyük bir tiyatrocu olduğunu göstermiş oluruz. Işıklar içinde uyu Erdal Tosun. Seni asla unutmayacağız. EmreKa nın diğer gezileri ve videoları için Abone Olunuz! Homepage: www.emreka.com Facebook: www.facebook.com/emrekaofficial/ Twitter: www.twitter.com/Temreka Instagram: www.instagram.com/Emreka/ Snapchat: Temreka About: www.about.me/emreka Youtube: www.youtube.com/temreka
Koğuş Akademisi Fragman - Poker Masası 00:42
Koğuş Akademisi Fragman - Poker Masası 3.509 izlenme - 5 yıl önce Koğuş Akademisi'nin ilk Teaser'ı yayında!
Erdal Tosun: Hayallerimizi De Satmadık Ya! 01:05
Erdal Tosun: Hayallerimizi De Satmadık Ya! 675 izlenme - 1 yıl önce Ne olmuş yani büyük adam olamadıysak. Hayallerimizi de satmadık ya! Güle güle güzel insan...
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  2 00:33
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 2 2.192 izlenme - 5 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.