Hoşgeldiniz!

erdal tosun

Sıcak Yatak - Harika Avcı (1986 - 88 dk) 01:27:50
Sıcak Yatak - Harika Avcı (1986 - 88 dk) 10.125 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen : Ümit Efekan Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : İbrahim Mertoğlu, Sungur Esen Görüntü Yönetmeni : Sedat Ülker Süre : 81 dk Tür : Dram, Duygusal Özellikler : 35 mm, Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Tolga Savacı, Harika Avcı, Salih Kırmızı, Sümer Tilmaç, Reha Yurdakul, Necla Fide, Oya Demir, Diler Saraç, Selahattin Fırat, Necati Bilgiç, Celile Toyon, Jeyan Mahfi Tözüm, Erdal Tosun, Sadrettin Kılıç, Kerem Yılmazer, Timuçin Caymaz, Levent Dönmez, Erhan Yazıcıoğlu
Harika Avcı ve Ekibinden Sıra Geceleri (Sucuklu) 05:35
Harika Avcı ve Ekibinden Sıra Geceleri (Sucuklu) 3.407 izlenme - 1 yıl önce Harika Avcı ve ekibi,yöresel faaliyetlere alternatif yorum getirmekten başka hiçbir gayesi olmayan fedakar bir performans grubudur.Daha önce Çemişgezek dut ve peynir festivali'nde sergiledikleri üstün performansdan dolayı aldıkları üstün başarı belgesi ile yetinmeyip,festivalden festivale koşarak bu sefer "Sıra Geceleri" isimli bu güzide çalışmayı bizlere armağan etmişlerdir. Fakat ekibin en tabanca elemanı olan Coşkun'un her uzun hava denemesinde elektiriklerin kesilmesi az da olsa ekibin başarısına gölge düşürür.
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 01:15
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 12.126 izlenme - 4 yıl önce Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği, bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" 7 Aralık 2012'de sinemalarda! Filmin Özeti: Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan'dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları. Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
Koğuş Akademisi Fragman 01:59
Koğuş Akademisi Fragman 7.493 izlenme - 3 yıl önce Film Detayı İçin: http://www.sinemalar.com/film/219553/kogus-akademisi Tek Maç' Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı 'kafada' olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar!
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 01:03:30
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 2.731 izlenme - 1 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Hüzünlü Değilim, Benim Mizacım Böyle. 02:23
Hüzünlü Değilim, Benim Mizacım Böyle. 3.713 izlenme - 3 yıl önce Kadın Kitap Gibidir Ufaklık Öyle Sade Sonunu Okuyarak Bütün Kitabı Anlayamazsın. zaten Kadınlarla Erkeklerin Bir Arada Olma İhtimali Anca Romanlarda Olur. teoride Mükemmelsindir Ama Pratikte Sıçarsın. bak Bu Müzik Varya. ben Bu Müziği 280 Defa Dinledim Agacım. çogunda Halaydaydım Ama Şimdi Çok Uzaktayım. ben Dinlemekten Bıktım, Onlar Evlenmekten Bıkmadı Yaa... ne Bakıyorsun Öyle? hüzünlü Değilim Diyorum Sana Benim Mizacım Böyle. bak Şarabımda Daha Bitmedi. kendisiyle Uzun Yıllar Süren Seviyeli Bir İlişkimiz Var. ben Ona Para Harcıyorum O Benim Başımı Döndürüyor. eee Ne Farkı Kaldı Kadınlardan ? Çaak. hayat Bu Ufaklık, Şakaya Gelmez. 5 Dakkada Adama Türlü Türlü Kostüm Giydiriverir. farkına Bile Varamazsın. üstündeki Elbiseye Sen Bile İnanırsın Hemen O Oluverirsin. ben Buna Üniformanın Zehri Diyorum . Laf Aramızda. gözlerin Kör Olur Ruhun Vucudundan Ayrılır. Tanıdıkların Sende Tanıdıkları Hiç Bir Şeyi Göremezler. ne Bakıyorsun Öyle Ya? dedim Ya Hüzünlü Değilim Benim Mizacım Böyle. 25 Yıldır İçiyorum Bunu. Ben Ona İçimi Döküyorum O Bana İçinizdekileri Gösteriyor. ne Olmuş Yani Parayla Gözümü Açtırdıysam? onlar Gibi Kör Mü Kalsaydım ? mutluluk Paylaşmadan Olmaz Ufaklık içindeki Sevgiden Herkese Bir Parça Vereceksin. bazısına Azda Olsa Olur Fark Etmez. zarar Etmezsin. hele Böyle Dört Tarafı Sularla Çevrili Bi Yerdeysen. en Yakın Kara Parçasına Gözlerini Kısıp Öyle Bakıyorsan. o Zaman Dostuna Daha Çok Dikkat Edeceksin. çünkü Sevgi Öyle Her Yerde Yaşayamaz. kurur Gider Dostunla Yüzmesini Öğreneceksin Yoksa Boğulursun Kardeşim Ya Tamam Ya tamam Bakma Öyle Hüzünlü Değilim Mizacım Böyle. doğduğumdan Beri Burdayım, Bak Şarabım Hala Bitmedi. ben Onunla Yürüyorum Bu Yolda Oda İçimdeki Sevgiyi Etrafa Dağıtıyor. ne Olmuş Yani Biraz Sarhoş Olduysak? zafer Sarhoşu Değiliz Ya. gitmek Cesaret İster Ufaklık. gidecegin Yer Neresi Olursa Olsun. sevdiklerinle Arana Mesefe Girince Varış Yerinin Hiç Bir Anlamı Kalmaz. vedalaşmakta Zor İştir Biliyor Musun ? oturursun Geminin Kıçına. bakarsın Sevdiklerine Gittikçe Ufalırlar Ufalırlar Kaybolurlar O Zaman Anlarsın İşte Vedalaşmak Asıl Kalana Değil Gidene Koyar. 100 Defa Söyledim Sana Hüzünlü Değilim, Mizacım Böyle. bak Şarabımla Beraberim. çocukluğumdan Beri Hayaller Kuruyorum Şarabımdan Ayrılmadan Hemde. ben Şarabımdan Ayrılmıyorum. o Da Bana Bunca Gidene Rağmen Hala Hayal Kurdurtmaya Devam Ediyor. ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıksa Hayallerimizi Satmadık Ya .
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 01:05:26
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 2.373 izlenme - 1 yıl önce "Annesini ve ablasını farklı yemekler yapma konusunda ikna etmeyi başaran Erdem ilk denemesini yapar ve Çin mantısını müşterilerin beğenisine sunar. Tek sorun henüz müşterilerin bu yeniliklere hazır olmamasıdır. Yavuz'un ısrarıyla Ayşe'ye talip olan kasap, ailenin başını çok ağrıtır. Diğer yandan ayrılık acısı ile el baş edemeyen Oğuz, sonradan pişman olacağı şeyler yapmak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 01:03:08
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 2.165 izlenme - 1 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 01:09:34
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 1.966 izlenme - 1 yıl önce "Terk edilmenin acısına dayanamayan Oğuz, kasap Hasip'i kaçırarak başını büyük bir belaya sokmuştur. Oğuz ve Selçuk, kasaptan kurtulmanın yollarını ararken, Erdem ve ailesi de iyi giden işlerin keyfini çıkarmaktadır. Her şey rayına oturmuşken, gönül işlerine ayıracak vaktim yok diyen Erdem'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Erdem nihayet hayallerindeki kızı görmüştür. Fakat, gördüğü bir hayal mi, gerçek mi henüz karar verebilmiş değildir!"
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 01:10:22
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 1.859 izlenme - 1 yıl önce "Sevdiği kız hakkında, adından başka hiçbir şey bilmeyen Erdem, Hayal'e ulaşmanın yollarını aramakta fakat, zaman ilerledikçe umudunu yitirmektedir. Yavuz'un seneler öncesinden çıkıp gelen misafiri Esra, Ayşe'nin bazı kararlarını tekrar sorgulamasına sebep olmuştur.Terk edilmenin acısını atlatan Oğuz ise, kendini kariyerine adamak ve iş hayatında ilerlemek niyetindedir fakat, bu umduğu kadar kolay olmayacaktır. Sonunda herkes aradığı mutluluğun uzaklarda değil, tam karşılarında olduğunu zor da olsa görecektir."
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 01:02:07
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 1.710 izlenme - 1 yıl önce "Cüzdanını almak için restorana gelen Hayal'in yanındaki sürpriz arkadaş, Erdem'in tüm ümitlerini söndürmüştür. Üzüntüsünü kimseyle paylaşamayan Erdem, derdini çeşit çeşit tatlı yaparak unutmaya çalışır. Mutfağın diğer kahramanları Yavuz ve Ayşe arasında ise sözlere dökülmeyen bir oyun başlamıştır. Zor gününde Erdem'in yanında olup destek vermek isteyen Oğuz ve Selçuk ise, işleri daha da zora sokar ve nasıl olduğunu anlamadan kendilerini nezarethanede bulurlar. Karakolda tanıştıkları Külhan ise uzun süre mahallenin başını ağrıtacak gibidir."
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 01:03:23
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 1.596 izlenme - 1 yıl önce "Herşey yolunda giderken, nereden geldiği belli olmayan ihbarlar ve şikayetler restoranın kapanmasına sebep olmuştur ve Erdem kendini yeni bir mücadelenin içinde bulur.Yavuz ve Ayşe adım adım yakınlaşırken, Hayal, bu mücadele sırasında Erdem'i ve ailesini daha yakından tanıtıma fırsatı yakalar. Selçuk'un yeni işini kabullenmekte zorluk çeken Oğuz ise, sütkardeşine yardım etmek için yine yanlış zamanı seçmeyi başarır."
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 01:04:44
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 1.546 izlenme - 1 yıl önce "Ateş bacayı sarınca bildiği her şeyi unutan Erdem, Hayal ile yakınlaşmanın peşinde koşarken, ilişkiler konusundaki tecrübelerini süt kardeşiyle paylaşmak isteyen Oğuz, her taşın altından çıkan Külhan ve macera peşinde koşan Selçuk da Erdem'e yardım etmeye çalışırlar. Ne var ki Erdem kimseden yardım istememekte, amacına ulaşmak için kendince planlar yapmaktadır. Erdem'in bu çabaları en çok Yavuz'un işine yarayacak, Ayşe ile ilişkisini farklı bir boyuta taşıyacaktır."
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 01:00:14
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 1.366 izlenme - 1 yıl önce Oğuz'un Erdem'e yardım etme çabası tüm hızıyla devam etmektedir ve bu çabaları, Erdem'i yine zor durumda bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Kendini Hayal ile bitmek bilmeyen bir didişmenin içinde bulan Erdem, çıkış yolu aramaktadır fakat, bu sefer tüm çıkışlar tam anlamıyla kapalıdır. Erdem ve Oğuz'un yokluğunu fırsat bilen Selçuk, Yavuz ve Ayşe'nin önlerindeyse yepyeni kapılar açılmaktadır. Read more: http://www.kanald.com.tr/UskudaraGiderken#ixzz2cVduzHL6
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 01:02:54
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 1.294 izlenme - 1 yıl önce "Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yellerinin estiğini gören Anne ipleri eline alıyor. Erdem, Hayal ile henüz yolun başındayken, Yavuz da Ayşe ile bir yol ayrımına gelmiş ve açıkça konuşmaya karar vermiştir. Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yelleri esmesi üzerine, Anne ipleri eline alır ve mutfakta sıkıyönetim ilan eder. Selçuk'un önlenemez yükselişinden nasibi alan Oğuz ise, geleceği hakkında önemli bir karar almak üzeredir."
Koğuş Akademisi Fragman - Poker Masası 00:42
Koğuş Akademisi Fragman - Poker Masası 2.840 izlenme - 4 yıl önce Koğuş Akademisi'nin ilk Teaser'ı yayında!
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 01:02:39
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 983 izlenme - 1 yıl önce "Bazen bir yol ayrımına geliriz ve aldığımız kararlar hayatımızı geri dönüşü olmayacak şekilde değiştirir. İlerleyebilmek için bazen daha önce gidilen yollardan gitmemiz, bazen de yeni yollar keşfetmemiz gerekir. Erdem'in payına düşense, sahip olmak istediğinin, seneler önce İngiltere'ye giderken arkasında bıraktığı ailesi olduğunu anlamak ve bir araya getirmektir. Çünkü bu onların tekrar bir aile olmalarının hikayesi."
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  2 00:33
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 2 2.124 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.
Koğuş Akademisi Teaser - Bar 00:55
Koğuş Akademisi Teaser - Bar 1.912 izlenme - 3 yıl önce Koğuş Akademisi 17 Mayıs'ta Sinemalarda! 'Tek Maç' Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı 'kafada' olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar! Eğlenceli komedi filminin başrollerini Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Turgut Tunçalp ve Arzu Yanardağ paylaşırken kadroda kendilerine Erkan Can ve Pascal Nouma gibi isimler de konuk oyuncu olarak eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Tolga Baş üstleniyor.
Koğuş Muhabbetleri 2 - Sılamdaki Milyoner 00:33
Koğuş Muhabbetleri 2 - Sılamdaki Milyoner 1.755 izlenme - 4 yıl önce Koğuş Akademisi 17 Mayıs'ta sinemalarda!
Vampirler - Zaga (Erdal Tosun) 02:56
Vampirler - Zaga (Erdal Tosun) 232 izlenme - 1 yıl önce Vampir furyasında 3. halka. Şimdiye kadar izlediğimiz Ayça ve Kaya Çilingiroğlu'lu 2 seride "komik değil bu yea" gibisinden kıçını yırtan bünyeler oldu. Birincisi bunlar artık nostaljik olmuş görseller yıl 1999, ikincisi öyle komik olma iddiası da yok keyfinden hallice velhasıl. Ve son olarak bakmazsan görmezsin velev ki husule gelmiş olmasın güzide sitede dünya kadar içerik var git onu izle diyorum ve izlemeye başlıyoruz.
Gürdal Tosun'un Birinci Ölüm Yıldönümü Haberi 02:14
Gürdal Tosun'un Birinci Ölüm Yıldönümü Haberi 433 izlenme - 2 yıl önce 30.08.2000 tarihinde rahatsızlanarak vefat eden Gürdal Tosun'un birinci ölüm yıldönümünde yapılan anmanın haberi. Huzur içinde yatsın Gürdal Tosun...
Koğuş Akademisi Teaser - İbni 00:55
Koğuş Akademisi Teaser - İbni 598 izlenme - 3 yıl önce Koğuş Akademisi Sinemalarda!
Ramazan Güzeldir - 1. Bölüm 29:53
Ramazan Güzeldir - 1. Bölüm 167 izlenme - 1 yıl önce "Nerede o eski Ramazanlar" sorusuna bu dizide bir nebze olsun cevap bulabiliriz. Eğlenceli, ilginç, komik, aksiyon dolu, huzurlu, bazı bazı hüzünlü bir mahalle ve sakinleri. Esnafıyla, davulcusuyla, dilencisiyle, yaşlısıyla genciyle, hocasıyla... 2009 yılında TRT'de yayınlanan, Selçuk Aydemir ile Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, iyi oyuncu kadrosuna sahip bu dizi her sene güncelliğini koruyarak izlenebiliyor. 30 dakikadır, su gibi geçer. Dilenci Tankut ve Arif Hoca favori karakterlerimdir.
Yarım Elma - 1. Bölüm (Kanal D) 46:42
Yarım Elma - 1. Bölüm (Kanal D) 159 izlenme - 1 yıl önce 2001 yılında Kanal D'de başlayan komedi dizisinin ilk bölümü. Bonus Huşenk içerir ayrıca Kanal D bölümleri.
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 00:18
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 426 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir. 17 Mayıs’ta sinemalarda!
Filiz Ben Sıçmağa Gidiyorum 00:37
Filiz Ben Sıçmağa Gidiyorum 162 izlenme - 1 yıl önce Üsküdar'a giderken isimli, 13 bölümde yayından kaldırılmış, kaldırıldıktan sonra bayağı bir tepki görmüş diziden, pelesenklik bir sahne. Badem göz teşbihini ilk yapana büyük ödül.
Yarım Elma (Jenerik) 02:22
Yarım Elma (Jenerik) 191 izlenme - 1 yıl önce Yarım Elma, komedi türünde Türk televizyon dizisi. Yönetmenliğini Ömer Uğur'un yönettiği dizi, 10 Kasım 2001'de Kanal D'de gösterime girdi. Daha sonra Show TV'de 12 Nisan 2003'te gösterime girdi. Dizi, 19 Haziran 2004'te sona erdi.
Yarım Elma - 1. Bölüm 53:26
Yarım Elma - 1. Bölüm 111 izlenme - 1 yıl önce 2001 yılında Kanal D'de başlayan komedi dizisinin ilk bölümü demek isterdim ama değil. Bu Show Tv'ye geçtikten sonraki ilk bölüm çünkü.
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  1 00:22
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 1 275 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.