Hoşgeldiniz!

erdem gül

Can Dündar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Doğum Günü Kutlaması 00:36
Can Dündar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Doğum Günü Kutlaması 9.116 izlenme - 2 yıl önce İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar ile Erdem Gül'ün tahliyesine karar verdi. Can Dündar ve Erdem Gül tahliye edildi... Anayasa Mahkemesi'nin haklarında 'ihlal' kararı verdiği ve İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nce tahliyelerine hükmedilen Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül, Silivri Ceza İnfaz Kurumu'nda tahliye oldu. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Anayasa Mahkemesi'nin 'hak ihlali' kararının ardından, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün tahliyesine karar verdi. Karar oybirliğiyle alındı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dündar Ve Gül'ün Tahliyesine Sert Tepki: Aym'nin Kararına Uymuyorum 06:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dündar Ve Gül'ün Tahliyesine Sert Tepki: Aym'nin Kararına Uymuyorum 6.146 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'dan Dündar ve Gül'ün Tahliyesine yorum: AYM'nin kararına uymuyorum anayasa,başkanlık,erken seçim,ibrahim kalın,tartışma, ensar vakfı,alçaklar,millet,fildişi sahili,seyahat,istanbul atatürk havalimanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan İşte Erdoğan'ın açıklamaları: Bu olayın ifade özgürlüğüyle yakından uzaktan alakası yoktur. Bu bir casusluk davasıdır. Bir defa biz, bakar kör olmak durumunda değiliz, bazı gerçekleri açık net görmeliyiz. Medyanın sınırsız özgürlüğü olamaz, dünyanın hiçbir yerinde de medyaya sınırsız özgürlük yoktur. Bu haberlerde bu ülkenin Başbakanı'na, Cumhurbaşkanı'na her türlü saldırı vardır. Ben AYM'nin verdiği karara sadece sessiz kalırım, ama bunu kabul etmek durumunda değilim. AYM'nin verdiği karara uymuyorum, saygı da duymuyorum. Bu bir beraat kararı değildir, bu bir tahliye kararıdır. Aslında onlarla ilgili kararı veren mahkeme, kararında direnebilirdi. Direnmiş olsaydı AYM'nin verdiği karar boşa çıkacak veya şu anda tahliye edilen bu kişiler AİHM'e gideceklerdi. Bu süreç bu şekilde atılan bu adımlar bana göre doğru değildir. Bizim 14 yıllık iktidarlarımız medyanın fikir ve düşünce özgürlüğü noktasında en ideal noktaya ulaştıkları dönemlerdir. Yüzlerce gazetecinin cezaevine tıkılıdığı dönemler bizim dönemlerimiz değildir.
Erdoğan Konuşunca Fikri Değişen AKP'li Bülent Turan 01:26
Erdoğan Konuşunca Fikri Değişen AKP'li Bülent Turan 6.502 izlenme - 2 yıl önce AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, Can Dündar ve Erdem Gül hakkında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği karar hakkındaki görüşü Erdoğan'ın açıklaması üzerine değişti!
Can Dündar Ve Erdem Gül'ün Tutuklanma Anları 06:39
Can Dündar Ve Erdem Gül'ün Tutuklanma Anları 4.983 izlenme - 2 yıl önce MİT TIR’larıyla ilgili yayımladıkları haber ve görüntüler nedeniyle haklarında başlatılan soruşturma kapsamında savcılıkta ifade verdikten sonra tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül, yaptıkları savunma ardından tutuklandı. Nöbetçi 7’inci Sulh Ceza Hakimliği’nce verilen tutuklanma kararı ve tutuklama anları, İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde bulunan Özgürlük ve Dayanışma Partisi Eş Genel Başkanı Alper Taş ve CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem tarafından Periscope üzerinden canlı yayınladı. Bu video Periscope yayınlarından derlenmiştir.
Hapis Cezasına Çarptırılan Can Dündar ve Erdem Gül'ün ilk Açıklamaları 11:27
Hapis Cezasına Çarptırılan Can Dündar ve Erdem Gül'ün ilk Açıklamaları 4.683 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün yargılandığı MİT TIR’ları davasında karar verildi. MİT TIR'ları haberi nedeniyle haklarında hapis cezası istenen Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilci Erdem Gül hakim karşısına çıktı. DÜNDAR VE GÜL'E HAPİS CEZASI Mahkeme, devletin gizli kalması gereken bilgileri temin etmek ve açıklamak suçundan Dündar'a 5 yıl 10 ay hapis cezası verdi. Erdem Gül'e devletin gizli kalması gereken bilgilerini açıklamak suçundan 5 yıl hapis cezası verdi. TUTUKSUZLUĞU DEVAM EDECEK Bundan sonra Yargıtay'daki temyiz süreci beklenecek. Esas konu Yargıtay'ın kararıyla kesinleşecek. Erdem ve Gül'ün, Yargıtay'ın kararına kadar tutuksuzluğu devam edecek. "DARBEYE TEŞEBBÜS" SUÇLAMASINDAN BERAAT ETTİ Can Dündar ve Erdem Gül'ün yargılandığı "MİT TIR'ları haberi" davasında mahkeme "darbeye teşebbüs"ten de beraat kararı verdi. YURT DIŞI YASAĞI KALDIRILDI Mahkeme, Dündar ve Gül hakkındaki "FETÖ / PDY Silahlı Terör Örgütüne yardım" suçlamasıyla ilgili dosyanın ayrılmasını kararlaştırdı. Ayrıca mahkeme Can Dündar ve Erdem Gül'ün yurt dışı çıkış yasağını kaldırdı. CAN DÜNDAR'DAN AÇIKLAMA Karar sonrası açıklama yapan Can Dündar şöyle konuştu: "İki saat içinde iki suikasta uğradık. Biri silahlı diğeri yasal. Kapalı oturumda ikinci suikast gerçekleşti. Habercilik suçundan ceza aldık. Bu ceza bizi sindirmeye susturmaya yönelik değil, o kurşunlar bizi susturmaya yönelik değil aynı zamanda hepimizi yazmaktan korkar hale getirmek için yapıldı. Bu hukuki bir suikasttır. Biz başından beri yaptığımızın gazetecilik olduğunu söyledik. Mahkeme, Anayasa Mahkemesi'nin karanını elinin tersiyle itti ve bu cezaları verdi. Biz karşımızda Cumhurbaşkanı'nı bulduk. Bizi tehdit etti, şantaj yaptı. Bundan vazife çıkaranlar da bize ateş etti. Dilerim bundan utanır. Bundan sonra iki kez düşünür. Biz doğru bildiğimiz gibi yazmaya devam edeceğiz. Tehditler bizi yıldırmayacak."
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 04:27
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 3.874 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci İrfan Değirmenci, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklandığı İstanbul Adalet Sarayı önünden bir canlı yayın gerçekleştirdi. Değirmenci, "Her fani bir gün bu adliye sarayını tadacak" diyerek, adliye önünde destek için toplananların sayısının az olmasına isyan etti. Fatih Portakal : TR'de GAZETECİLİK:Gazeteci döven serbest kalır, başa silah dayayan polis unutturulur.Hoşlanılmayacak haber yapan gazetecilerse içeri atılır. AFP İstanbul'da bir mahkeme, muhalif Cumhuriyet gazetesinden iki gazeteciyi, Türk gizli servisinin Suriye'deki İslamcı muhaliflere silah gönderdiğini öne süren bir haber nedeniyle casuslukla suçluyor. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Büro Şefi Erdem Gül, 'casusluk' ve 'devletin sırlarını ifşa etmek'le suçlanıyor. İki gazeteci, tutuklandı. Associated Press Türk mahkemesi, terör suçlamaları ve devlet sırlarını açıklamak iddiasıyla görülen davada, iki saygın gazetecinin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Reuters İki saygın Türk gazeteci, istihbarat teşkilatının Suriye'ye silah gönderilmesine yardımcı olduğunu ortaya koyduğu öne sürülen görüntüleri yayınladığı için teröre destek vermek suçlamasıyla tutuklandı. Wall Street Journal Türk yetkililer salı günü Cumhuriyet Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara muhabiri Erdem Gül'ü casusluk ve terör örgütüne destek suçlamalarıyla hapse attı. Tutuklamalar, gazetenin Paris merkezli Sınır Tanımayan Gazeteciler örgütünün Basın Özgürlüğü Ödülü'ne değer görülmesinden bir hafta sonra gerçekleşti. BBC Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Büro Şefi Erdem Gül suçlu bulunursa, ömür boyu hapis cezası alabilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kişisel olarak gazeteye dava açmıştı.
Adliye Koridorlarında Aeeeooöööğğğğaaaaeee Sesleri 01:28
Adliye Koridorlarında Aeeeooöööğğğğaaaaeee Sesleri 2.466 izlenme - 2 yıl önce Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün MİT TIR’ları haberleri nedeniyle yargılandığı davanın ikinci oturumu bugün yapılıyor. Erdem Gül, duruşmaya verilen arada Banu Güven'in Periscope yayınında açıklama yaptı. Gül, milletvekillerinin davayı izleme talebinin neden reddedildiğini anltırken şunları söyledi: "Bizim hükümeti cebren ve şiddetle devirmek gibi bir suçlamamız varmış. Ama Meclis'i devirmek gibi bir suçlamamız yokmuş. Bu nedenle milletvekillerinin talebi kabul edilmemiş" dedi. Bu açıklamanın ardından hadi o halde hep beraber "AEEEOOÖÖÖĞĞĞĞAAAAAEEE" dedi. Ve Çağlayan Adliyesi "AEEEOOÖÖÖĞĞĞĞAAAAAEEE" sesleriyle yankılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Amerika'daki korumaları protesto seslerini bastırmak için "AEEEOOÖÖÖĞĞĞĞAAAAAEEE " diye bağırmıştı. Ve bu sesli savunma tüm dünyada büyük dikkat çekmişti.
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Tutuklanmasıyla İlgili Düşünceleriniz? - Sokak Röportajı 02:42
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Tutuklanmasıyla İlgili Düşünceleriniz? - Sokak Röportajı 1.994 izlenme - 2 yıl önce Durdurulan MİT TIR'larına ait görüntüleri yayınladıkları için tutuklanan gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasıyla ilgili halk ne düşünüyor?
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 02:38
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 629 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, 27 Kasım 2015'ten bu yana tutuklu olan Can Dündar ve Erdem Gül'ün başvurusunu karara bağlamıştı. Yüksek Mahkeme, Dündar ile Gül'ün, Anayasa'nın 19. maddesinde düzenlenen "kişi hürriyeti ve güvenliği", 26'ncı maddesinde düzenlenen "düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti" ve 28'inci maddesinde düzenlenen "basın hürriyeti" haklarının ihlal edildiğine karar vererek, ihlalin ortadan kaldırılması için dosyayı ilgili mahkemeye göndermişti. Kararın oy çokluğuyla alındığı, Anayasa Mahkemesi üyeleri Hicabi Dursun, Kadir Özkaya ve Rıdvan Güleç'in ret yönünde oy kullandıkları, genel kurula katılan diğer 12 üyenin ise ihlal yönünde oy verdiği belirtilmişti. 92 GÜN SONRA TAHLİYE Anayasa Mahkemesi'nin kararı, ihlalin sonuçlarının ortadan kaldırılması için İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi. Mahkeme tarafından, Gül ve Dündar hakkında 92 gün sonra tahliye kararı çıktı. Mahkeme aynı zamanda, Dündar ve Gül'le ilgili yurt dışına çıkış yasağından oluşan adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verdi. Can Dündar ve Erdem Gül'ün tahliyeleri gece 03:15'te gerçekleşti. Dündar ve Gül, aileleri ve yakınlarıyla kucaklaştıktan sonra açıklamalar yaptılar..
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 04:52
Can Dündar ve Erdem Gül’ün Özgürlük Yolculuğu - Belgesel 562 izlenme - 2 yıl önce Artık ülke olarak zifiri karanlığı hissettiğimiz ve geleceğe dair umutlarımızın bir bir yok edildiği bu günlerde, zaten aptala anlatır şekilde hazırlanmış belgesele açıklama yapmak yerine belgesede Can Dündar'ın dediği bir lafın üzerini çizmek istiyorum:''Burada ne kadar kalabalık olabilirsek o kadar boğabileceğiz yalanları, ne kadar azalırsak bu hakkımız o kadar elimizden alınacak.''
Dündar Ve Gül'ün Tahliyelerine İlk Yorum 01:44
Dündar Ve Gül'ün Tahliyelerine İlk Yorum 276 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, haklarında tahliye kararı çıkan Can Dündar ve Erdem Gül için yorumda bulundu. 'Dava devam ediyor. Takipçisi olacağız' dedi.
Can Dündar ve Erdem Gül'e Müebbet ve 30 Yıla Kadar Hapis İstemi 00:43
Can Dündar ve Erdem Gül'e Müebbet ve 30 Yıla Kadar Hapis İstemi 274 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilci Erdem Gül hakkındaki iddianame tamamlandı. İddianamede Erdoğan ve MİT şikayetçi olarak yer aldı. Hatay ve Adana'da durdurulan MİT TIR'larına ilişkin görüntüleri yayınladıkları için tutuklanan Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilci Erdem Gül hakkındaki soruşturma tamamlandı. BİRER KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET, BİR KEZ MÜEBBET VE 30 YILA KADAR HAPİS CEZASI İddianameyi hazırlayan savcı, Dündar ve Erdem için, "Devletin gizli kalması gereken bilgilerini siyasal veya askeri casusluk amacıyla temin etme", "Devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken bilgileri casusluk maksadıyla açıklama", "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen ya da tamamen engellemeye teşebbüs etmek" ve "Silahlı terör örgütüne üye olmaksızın bilerek isteyerek yardım etme" suçlarından ayrı ayrı bir kez ağırlaştırılmış müebbet, bir kez müebbet ve 30 yıla kadar hapis cezası istedi. İddianame İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. ERDOĞAN VE MİT ŞİKAYETÇİ İddianamede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MİT Müsteşarlığı şikayetçi olarak yer aldı.
Şamil Tayyar: AYM'nin Sicili Bozuktur (Son Söz 01 Mart Salı) 07:56
Şamil Tayyar: AYM'nin Sicili Bozuktur (Son Söz 01 Mart Salı) 313 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi ' nin (AYM) tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül ile ilgili verdiği tahliye kararını değerlendiren Şamil Tayyar ' 12 üyeyle ilgili anayasal rejimi ortadan kaldırmaya yönelik darbe teşebbüsü iddiasıyla haklarında Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma açılmalıdır ' dedi.
Chp'nin İttifak Planı Var Mı? - Gece Görüşü 08.02.2018 Perşembe 03:24:14
Chp'nin İttifak Planı Var Mı? - Gece Görüşü 08.02.2018 Perşembe 16 izlenme - 2 ay önce Kurultayın ardından CHP'de nasıl bir değişim yaşanacak? AK Parti-MHP ittifakı ile ilgili kulislerdeki son bilgiler neler? Meslek birlikleri hakkında nasıl bir yasal düzenleme yapılacak? Afrin Harekatı'nda hangi aşamaya gelindi? ABD, Rusya ve İran'ın bölgedeki planları neler? Türkiye hangi adımları atmaya hazırlanıyor? Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, İsmail Saymaz, Erdem Gül ve Nevzat Çiçek yanıtladı.
Can Dündar ve Erdem Gül Sahnede Şarkı Söyledi 00:58
Can Dündar ve Erdem Gül Sahnede Şarkı Söyledi 63 izlenme - 2 yıl önce Can Dündar ve Erdem Gül'ün cezaevinden çıkmaları üzerine dün akşam bir hoşgeldin gecesi düzenlendi. Gazeteci meslektaşlarının yanında sevenlerinin de katıldığı gecede Can Dündar ve Erdem Gül sahnede şarkı söyledi.
Tarafsız Bölge - 26 Ekim 2015 02:24:45
Tarafsız Bölge - 26 Ekim 2015 80 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a 6 gün kala... Seçimin kilit partisi belli oldu mu? HDP ve MHP’nin çarpıcı mesajları, Tarafsız Bölge’de tartıştı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Deniz Zeyrek, Erdem Gül ve İsmail Saymaz'la birlikte sordu, HDP’den Sırrı Süreyya Önder, MHP’den ise Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan ve Oktay Öztürk Tarafsız Bölge’de yanıtladı
Erdem Gül'ün Eşi Aslı Gül, 2 Oğlu İle Birlikte Silivri Cezaevi'ne Geldi 06:31
Erdem Gül'ün Eşi Aslı Gül, 2 Oğlu İle Birlikte Silivri Cezaevi'ne Geldi 24 izlenme - 2 yıl önce Aslı Gül Anayasa Mahkemesi'nin bu kararı, Türkiye'de kurumların, kurumsallığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bize hatırlattı.
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 40 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
Ne Oluyor  10 Mart 2016 02:22:33
Ne Oluyor 10 Mart 2016 20 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlıkların kaldırılması ve fezlekeler, yeni Anayasa tartışmaları, Avrupa Birliği ile yapılan mülteci pazarlığı… Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu, Etyen Mahçupyan, Erdem Gül, İbrahim Uslu ve Erdoğan Aydın Ne Oluyor? da tartıştı.
Her Şey - 23 Kasım 2015 01:10:54
Her Şey - 23 Kasım 2015 18 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Ne Oluyor - 30 Ekim 2015 02:19:01
Ne Oluyor - 30 Ekim 2015 15 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım'da yüzde kaç bekliyor? Ekonomik vaatleri gerçekleşir mi? Tatile giden seçmenlere ne diyor? Tek parti mi iktidarı mı, yoksa koalisyon mu öngörüyor? Seçim yasaklarının başlamasına dakikalar kala Şirin Payzın'ın moderatörlüğünde, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteciler Erdem Gül, Deniz Zeyrek ve Aslı Aydıntaşbaş'ın sorularını yanıtlıyor...
Ne Oluyor - 19 Ağustos 2015 02:29:33
Ne Oluyor - 19 Ağustos 2015 18 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı hükümeti kurma görevini Kılıçdaroğlu’na verecek mi? AK Parti olağan kongresinde 3 dönem kuralı bitecek mi? Erken seçime seçim hükümeti ile mi gidilecek? Şirin Payzın sordu; Oral Çalışlar, Seyfettin Gürsel, Erdem Gül, Tarhan Erdem, Halil Şıvgın ve Rahim Er Türkiye’nin kritik 3 ayını ‘’Ne Oluyor?’’da tartıştı…
Ne Oluyor - 4 Ağustos 2015 02:33:56
Ne Oluyor - 4 Ağustos 2015 20 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de, siyasette, ekonomide, gündelik yaşamda, sporda ve dünyada yani hayatın her alanında ve her anında merak ettiğimiz, tartıştığımız bütün haberler, olaylar ve isimler ‘Ne Oluyor?’da ekrana geliyor.
Ne Oluyor - 13 Ağustos 2015 02:51:08
Ne Oluyor - 13 Ağustos 2015 15 izlenme - 3 yıl önce AK Parti ve CHP arasındaki koalisyon görüşmesinin sonucu… Türkiye’nin yakın geleceği ve siyasi hesaplar… Şirin Payzın sordu; Mehmet Keçeciler, Ahmet Takan, Erdem Gül, Mustafa Şen ve Ömer Şahin Ne Oluyor?da tartıştı.
Enis Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'e 15 'Er Yıla Kadar Hapis Talebi 03:11
Enis Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'e 15 'Er Yıla Kadar Hapis Talebi 1 izlenme - 4 ay önce Enis Berberoğlu, Can Dündar ve Erdem Gül'e 15 'er yıla kadar hapis talebiİSTANBUL - MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin görüntülerin yayınlanması davasında mütalaasını açıklayan savcı, CHP'li milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve...
Can Dündar Ve Erdem Gül'den Cumhuriyet'te Açıklama 2 08:43
Can Dündar Ve Erdem Gül'den Cumhuriyet'te Açıklama 2 6 izlenme - 2 yıl önce (Tür: İstanbul) Anayasa Mahkemesi'nin verdiği "hak ihlali" kararının ardından, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül, tutuklu bulundukları Silivri Cezaevi'den tahliye edildi.
Ne Oluyor - 17 Ekim 2015 02:17:11
Ne Oluyor - 17 Ekim 2015 13 izlenme - 2 yıl önce Paris'teki katliam… G-20'den çıkan mesajlar... Dünyanın IŞİD'le mücadelesi açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümetin yeni kabinesi... Şirin Payzın sordu; Özden Sanberk, Erdem Gül, Erdinç Yazıcı, Hilmi Demir, İsmail Saymaz Ne Oluyor'da tartıştı…
Ne Oluyor  25 Şubat 2016 02:36:09
Ne Oluyor 25 Şubat 2016 7 izlenme - 2 yıl önce Anayasa'nın geleceği... Suriye'nin geleceği... Hükümetin yapmak istedikleri... Muhalefetin tepkileri... Şirin Payzın sordu; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Bülent Tezcan yanıtladı.. Ardından İbrahim Uslu, Mehmet Seyfettin Erol, Ahmet Kasım Han ve Garo Paylan tartıştı
Akıl Çemberi  26 Şubat 2016 01:11:28
Akıl Çemberi 26 Şubat 2016 3 izlenme - 2 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Ne Oluyor  1 Mart 2016 02:35:01
Ne Oluyor 1 Mart 2016 4 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi'nin Can Dündar ve Erdem Gül ile ilgili kararı... Cumhurbaşkanı'nın karara saygı duymuyorum açıklaması ve tıkanan yeni Anayasa çalışmaları...Şirin Payzın sordu; Ahmet İnsel, Doğan Akın, Yaşar Hacısalihoğlu, Kürşad Zorlu, Oral Çalışlar ve Murat Yılmaz Ne Oluyor'da tartıştı..