Hoşgeldiniz!

erdim

Ölmeden Önceki Son Şarkıları Turan Kürşat Gönen 04:09
Ölmeden Önceki Son Şarkıları Turan Kürşat Gönen 7.780 izlenme - 8 yıl önce turankonyar eneskürşat ve gönenin yorumuyla çareler çaresiz ( biz zaten yaşarken ölmüşüz.. )
Ümit Erdim - İbrahim Tatlıses / Ağrı Dağın Eteğinde (Benzemez Kimse Sana) 02:56
Ümit Erdim - İbrahim Tatlıses / Ağrı Dağın Eteğinde (Benzemez Kimse Sana) 2.770 izlenme - 5 yıl önce Ümit Erdim - İbrahim Tatlıses / Ağrı Dağın Eteğinde (Benzemez Kimse Sana)
Alişan İle Ümit Erdim Sokakları Birbirine Kattı - İstanbul Geceleri - Pazar Sürprizi 06:21
Alişan İle Ümit Erdim Sokakları Birbirine Kattı - İstanbul Geceleri - Pazar Sürprizi 1.682 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; magazin turu ekranlara geliyor.
Eyüp Erdim - Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması (31 Mayıs 2017) 05:30
Eyüp Erdim - Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması (31 Mayıs 2017) 157 izlenme - 4 ay önce Eyüp Erdim - Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması (31 Mayıs 2017) Hafta finallerinin birincileri ve jüri üyelerinin korumaya aldığı yarışmacılar "KADİR GECESİ” yayınlanacak olan büyük finalde yarışacaklar. Yarışmacılar hafta finallerine ve büyük finale Selatin Cami (Osmanlı sultanlarının ve eşlerinin yaptırdığı camiler) imamları rehberliğinde hazırlanacak. Programın Sunuculuğunu Diyanet İşleri Başkanlığı Radyosu Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Cihat Kılıç, sahne arkası sunuculuğunu ise 80’ler dizisinin sevilen oyuncusu Hacı Ali Konuk üstleniyor. Jüri koltuğunda Dr. Mehmet Ali Sarı (İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi), Halil Necipoğlu (Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii İmam Hatibi) ve Osman Egin (DİB Haseki Abdurrahman Gürses Eğitim Merkezi Müdürü) otururken, hafta finallerinde program baş danışmanı Hafız Osman Şahin (DİB Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı) de konuk jüri olarak bulunuyor.
Eser Eyüboğlu & Ümit Erdim & Fırat Çavaş - Paramparça 03:38
Eser Eyüboğlu & Ümit Erdim & Fırat Çavaş - Paramparça 351 izlenme - 10 ay önce Eser Eyüboğlu & Ümit Erdim & Fırat Çavaş - Paramparça (Halil Sezai Cover) Şarkı Sözleri; Ölü aşk diyarlarına Beni sen attın da İçim paramparça Viraneyim yalan oldum, ah.. Sesin yankı olur boğar her adımda İçim paramparça Viraneyim duman oldum, ah.. Haykırsam ellerimi açsam yalnız sana, Ağlasam çocuk gibi Eskileri anlatsam, Derviş gibi, abdal gibi, tapar gibi.. Paramparça.. Haykırsam çocuk gibi..
Ümit Besen - Muradıma Erdim 03:24
Ümit Besen - Muradıma Erdim 448 izlenme - 6 yıl önce
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 04:43
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 583 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Doğukan Manço, Ümit Erdim, Ayça Varlıer, Behzat Uygur, Ersin Düzen, Yusuf Güney, Ali İhsan Varol, Hande Kazanova, Mabel Matiz, Nedim Saban, Özgür Özberk, Tanju Çolak, Ömür Gedik, Fatih Portakal, Nuray Sayari, Ahmet Mümtaz Taylan, Oben Budak, Ece Gürsel, Behzat Uygur, Oben Budak, Ayça Varlıer, Kadir Çöpdemir, Ahmet Mümtaz Taylan, Yunus Günçe, Burcu Esmersoy, Ertem Şener, Nuray Sayarı, Almeda, Yusuf Güney kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek..
Ümit Erdim - Geçmişini Silemezsin (Makina Kafa) 01:46
Ümit Erdim - Geçmişini Silemezsin (Makina Kafa) 278 izlenme - 4 yıl önce Ümit Erdim Geçmişini Silemezsin (Makina Kafa)
Ümit Besen - Muradıma Erdim 03:16
Ümit Besen - Muradıma Erdim 30 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin Hadi Gitadlı albümünün 5. parçasıdır, iyi dinlemeler hoş vakitler
Bergüzar Korel'in Tozlu Eteğinin Sırrı - Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 06:23
Bergüzar Korel'in Tozlu Eteğinin Sırrı - Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 62 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; magazin turu ekranlara geliyor.
Ümit Erdim Garson Olursa - O Bana Çok Benzer 5. Bölüm 10:48
Ümit Erdim Garson Olursa - O Bana Çok Benzer 5. Bölüm 12 izlenme - 1 yıl önce “O Bana Çok Benzer”in bir diğer ünlü konuğu ise ünlü oyuncu Ümit Erdim. Bir kafe-lokantada garson olarak çalışacak olan Ümit Erdim, müşterilere birbirinden komik şakalar yapacak. ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak. “O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda; 12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.