Hoşgeldiniz!

Erdoğan Arıkan Videoları İzle

Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 1.822 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Hakan Sükür Ve Burnu 00:07
Hakan Sükür Ve Burnu 524 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Amy Macdonald - This is the life 03:06
Amy Macdonald - This is the life 168 izlenme - 12 ay önce Amy Macdonald - This is the life trt sporda haftanın gollerinde çalan şarkı
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? Ver.1.0.2 01:00
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? Ver.1.0.2 237 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe maçında ,FBTV'de yaşanan anons skandalının ardından, bu sefer de trt spikeri Erdoğan Arıkan benzer bir skandala imza atıyor. Daha Fenerbahçeli taraftarlar ,kaçan şampiyonluğun ve birbiri ardına yaşanan yanlış anons skandallarının şokunu ve üzüntüsünü üstünden atamamışken,yine kritik bir maç esnasında gerçekleşen yanlış bir anons , "yetti artık ulan!" dedittiriyor. Sonrasındaki şirinlik çabaları da pek işe yaramıyor malesef..
Trt'den Fatih Terim'e Cevap! - Sporx 02:10
Trt'den Fatih Terim'e Cevap! - Sporx 7 izlenme - 8 ay önce TRT'deki Avrupa Gecesi programında Terim'in basın toplantısı canlı yayınlanıyordu. Terim'in bu sözleri üzerine stüdyo adeta buz kesti. Programı sunan Erdoğan Arıkan Terim'in sözlerine "Fatih Hocamız bize konuşmak istemediğini söyledi. Saygı duyuyoruz. Ama biz sadece bir aracıyız. Fatih Hoca yarın sabah uyandığı zaman bu kırgınlıkları unutacak. Tıpkı bizim unuttuğumuz gibi. Yarından itibaren kol kola vereceğimize inanıyoruz." cevabını verdi.
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 04:03
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 6 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Gençlerle çalışabileceğim üç-dört yıllık proje olursa sahalara dönebilirim." dedi.