Hoşgeldiniz!

erdoğan arıkan

Erdoğan Arıkan Eleştiriler Üzerine Özür Diledi 02:45
Erdoğan Arıkan Eleştiriler Üzerine Özür Diledi 2.635 izlenme - 1 ay önce Erdoğan Arıkan Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında neler söyledi? Erdoğan Arıkan TRT Spor'da geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında söylediği sözlerin ardından yeni bir açıklama yaptı. Erdoğan arıkan oluşan algı ve bir kelimenin başka yere çekilmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi fakat çarpıcı açıklamalarla sözlerine devam etti. Erdoğan Arıkan ayrıca hangi takımı tutuyor? sorusunun cevabıyla ilgili olarak da bu konuya açıklık getirdi. Erdoğan Arıkan'ın TRT Spor Fenerbahçe ve Galatasaray açıklamaları Erdoğan Arıkan geçtiğimiz günlerde TRT Spor'da Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında yaptığı açıklamaların farklı yerlere çekildiğini fakat oluşan algı nedeniyle tüm futbolseverlerden özür dilediğini söylerken, sözlerine şu şekilde devam etti: "SÖYLEDİKLERİM ÇOK FARKLI YERLERE ÇEKİLDİ" Sosyal medyada Cuma günü çok konuşuldu. Ben ilk defa böylesine gündeme geldim. Benim yorumum, takımların şu anki durumlarıyla ilgiliydi. Biraz ironik ve çarpıcı şekilde sununca çok fazla gündeme geldi olay. Ancak ne kulüplerle, ne de bu kulüplerin geçmişleriyle ilgili değildi. Tamamen takımların bugünkü durumları, sahada oynayanlar ilgili değerlendirme yaptım. Bu çok başka yerlere gitti ve değişik bir algı oluştu. Bu da hem beni, hem de TRT'yi çok fazla üzdü. "ÖZÜR DİLİYORUM" Bu değişik algının oluşmasından dolayı üzgünüm. Bundan dolayı bütün futbolseverlerden özür diliyorum. "SANKİ BEN BAŞKA TAKIMLIYMIŞIM VE..." Ancak bütün söylediğim şuydu: Biz çok daha güzel futbol izlemeliyiz. Bu takımlar harcanan paraların hakkını vermeliler. Ben bunu söyledim. Ancak sanki ben bu iki takımdan birini tutan ben, başka bir takımlıymışım ve başka bir takım adına konuşuyormuşum gibi gündeme getirildi. Düşüncelerim hala aynı. Bu ülke futbola çok fazla para harcıyor ama karşılığını alamıyormuşuz. Takımların daha büyük adımlar atması gerektiğini savundum. Kullandığım bir kelime çok fazla gündem oldu. Düşüncelerim hala aynı. İfade şeklim yanlıştı ama bunları söylemekten geri adım atmayacağım."
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 10.348 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Hakan Sükür Ve Burnu 00:07
Hakan Sükür Ve Burnu 570 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? Ver.1.0.2 01:00
Bursa'dan Gol Haberi mi Var? Ver.1.0.2 307 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe maçında ,FBTV'de yaşanan anons skandalının ardından, bu sefer de trt spikeri Erdoğan Arıkan benzer bir skandala imza atıyor. Daha Fenerbahçeli taraftarlar ,kaçan şampiyonluğun ve birbiri ardına yaşanan yanlış anons skandallarının şokunu ve üzüntüsünü üstünden atamamışken,yine kritik bir maç esnasında gerçekleşen yanlış bir anons , "yetti artık ulan!" dedittiriyor. Sonrasındaki şirinlik çabaları da pek işe yaramıyor malesef..
Amy Macdonald - This is the life 03:06
Amy Macdonald - This is the life 202 izlenme - 2 yıl önce Amy Macdonald - This is the life trt sporda haftanın gollerinde çalan şarkı
TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, F.Bahçe ve G.Saray İçin 02:20
TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, F.Bahçe ve G.Saray İçin "Küçük Takımlar" Deyince Taraftarı Kızdırdı 6 izlenme - 1 ay önce TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan, Fenerbahçe ve Galatasaray için 'Büyük kulüplerin küçük takımları onlar. Avrupa'ya çıkınca fazla bir şey yapamayan takımlar." deyince taraftarları kızdırdı.
Erdoğan Arıkan: Yanlış Anlaşıldım, Özür Dilerim 02:20
Erdoğan Arıkan: Yanlış Anlaşıldım, Özür Dilerim 4 izlenme - 1 ay önce TRT Spor spikeri Erdoğan Arıkan, Fenerbahçe ve Galatasaray'a, "Avrupa'ya çıkınca fazla bir şey yapamayan takımlar" sözlerinden dolayı canlı yayında özür diledi.
TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, Tepki Çeken Sözlerine Açıklık Getirdi 00:53
TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, Tepki Çeken Sözlerine Açıklık Getirdi 2 izlenme - 1 ay önce Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesinin ardından Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili sözleri tepki çeken TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, "kulüplerin büyüklüğü zaten tartışılamaz" dedi.
Trt'den Fatih Terim'e Cevap! - Sporx 02:10
Trt'den Fatih Terim'e Cevap! - Sporx 8 izlenme - 2 yıl önce TRT'deki Avrupa Gecesi programında Terim'in basın toplantısı canlı yayınlanıyordu. Terim'in bu sözleri üzerine stüdyo adeta buz kesti. Programı sunan Erdoğan Arıkan Terim'in sözlerine "Fatih Hocamız bize konuşmak istemediğini söyledi. Saygı duyuyoruz. Ama biz sadece bir aracıyız. Fatih Hoca yarın sabah uyandığı zaman bu kırgınlıkları unutacak. Tıpkı bizim unuttuğumuz gibi. Yarından itibaren kol kola vereceğimize inanıyoruz." cevabını verdi.
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 04:03
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 6 izlenme - 3 yıl önce Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Gençlerle çalışabileceğim üç-dört yıllık proje olursa sahalara dönebilirim." dedi.
Erdoğan Arıkan Fenerbahçe ve Galatasaray İçin Küçük Takım Dedi 00:53
Erdoğan Arıkan Fenerbahçe ve Galatasaray İçin Küçük Takım Dedi 0 izlenme - 1 ay önce TRT Spor yorumcusu Erdoğan Arıkan, Spor Artı programında Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında olay yaratan bir yorumda bulundu.