Hoşgeldiniz!

Erdoğan Bayraktar Videoları İzle

Bir Bakan Daha İstifa Etti 00:47
Bir Bakan Daha İstifa Etti 19.625 izlenme - 3 yıl önce Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğlu tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar görevini bıraktığını açıkladı.
Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 03:40
Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 8.219 izlenme - 9 ay önce Odatv.com'dan Barış Terkoğlu'nun paylaştığı görüntüler.. Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar dün (Pazar) akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisi dövdü.
Erdoğan Bayraktar Milletvekilliği ve Bakanlıktan İstifa Etti. 00:51
Erdoğan Bayraktar Milletvekilliği ve Bakanlıktan İstifa Etti. 9.938 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan Bayraktar Milletvekilliği ve Bakanlıktan İstifa Etti. Erdoğan Bayraktar "Başbakanda İstifa Etmelidir ve etmesi gerekmektedir." dedi.
Kanser Hastası Kız Bakan'ı Fena Tersledi! (Ben Dilenci Değilim) 02:15
Kanser Hastası Kız Bakan'ı Fena Tersledi! (Ben Dilenci Değilim) 3.433 izlenme - 4 yıl önce Edirne'de Erdoğan Bayraktar İlaçlar İçin Yardım İsteyen Üniversiteli Genç Kıza Para Verdi. Genç Kız Ben Dilenci Miyim Diyerek İade Etti..
Erdoğan Bayraktar istifa etti - Başbakan'da istifa etsin 02:54
Erdoğan Bayraktar istifa etti - Başbakan'da istifa etsin 1.735 izlenme - 3 yıl önce İşte Bayraktar'ın sözleri: "17 Aralık tarihinde yapılan operasyon dosyasında, şahsımı rencide edecek veya izah edemeyeceğim hiçbir husus yoktur. Ancak Sayın Başbakan'ın, istediği bakanla çalışmak veya istediği bakanı görevden almak en tabii hakkıdır ve yetkisidir. Fakat, rüşvet ve yolsuzluk ifadelerinin bulunduğu bir operasyon sebebiyle 'İstifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyon yayınlayınız' şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum. Bugün bize iki metin gönderildi. Bir tane istifa metni, bir tane de deklarasyon metni. Ben tabii ki partimi rahatlatmak isterim fakat böyle bir durumda bu işin yanlış olduğunu ifade ediyorum. Çünkü, soruşturma dosyasında var olan ve yasalara uygun olarak onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın talimatıyla yapılmıştır. Bu nedenle Bakanlık'tan ve milletvekilliğinden istifamı açıklıyorum. Sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğini ifade ediyor, yüce milletimize saygılar sunuyorum."
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Kemal Kılıçdaroğlu: Bayraktar delikanlı gibi davrandı 01:13
Kemal Kılıçdaroğlu: Bayraktar delikanlı gibi davrandı 2.041 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bayraktar delikanlı gibi davrandı. İnandığını söyledi"
Erdoğan Bayraktar: Oğlum Masum - Trthaber 00:55
Erdoğan Bayraktar: Oğlum Masum - Trthaber 2.298 izlenme - 3 yıl önce çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar'dan operasyon hakkında açıklama geldi. istanbul merkezli 17 aralık operasyonuyla ilgili bir açıklama da çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar'dan geldi. operasyonla ilgili açıklama yapan çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar, "iddiaların şahsımla ilişkisi bulunmamaktadır" dedi. bakan bayraktar, 'oğlum ve arkadaşlarımın masum olduğuna inanıyorum' şeklinde konuştu.
Eski Bakan Erdoğan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisini Dövdü 02:41
Eski Bakan Erdoğan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisini Dövdü 496 izlenme - 9 ay önce Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar dün (Pazar) akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisi dövdü. Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın makam aracı dün (Pazar) 21.08'de İstanbul Halkalı'da bulunan Avrupa Konutları-3 sitesine geldi. Sitenin 3. giriş kapısına gelen Bayraktar'ın aracına kapıda bulunan güvenlik görevlisi kim olduğunu ve kime geldiğini sordu. Otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi. Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi. Bu yanıta karşılık önce Bayraktar'ın korumaları güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etti. Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevliye saldırdı. Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliyi copla da darp etti. Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken bu sırada Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine hakaret etti ve vurmaya devam etti. Dışarı çıkarılan Bayraktar, kulübenin camından copla tekrar güvenlik görevlisine vurdu. Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, hakkındaki yolsuzluk iddialarının ardından bakanlığı bırakmıştı. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eski Başkanı da olan Bayraktar, AKP'den 24. Dönem Trabzon Milletvekiliydi.
Bakan Erdoğan Bayraktar Para Dağıttı 01:11
Bakan Erdoğan Bayraktar Para Dağıttı 746 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıttı.
Erdoğan Bayraktar: Başbakan'da İstifa Etmeli 02:43
Erdoğan Bayraktar: Başbakan'da İstifa Etmeli 954 izlenme - 3 yıl önce ERDOĞAN BAYRAKTAR; "İMAR YOLSUZLUĞU ERDOĞAN'IN TALİMATIYLA YAPILDI.. ERDOĞAN'IN DA İSTİFA ETMESİ GEREKİR" DEDİ..
Egemen Bağış'ın Temel fıkrası 00:54
Egemen Bağış'ın Temel fıkrası 953 izlenme - 3 yıl önce Egemen Bağış giderayak istifa eden Erdoğan Bayraktar'a gönderme yaptı.
Erdoğan Bayraktar'tan Flaş Açıklama 02:54
Erdoğan Bayraktar'tan Flaş Açıklama 614 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğini açıkladı. Bakan Bayraktar, "Ancak bu milleti rahatlatmak için başbakanın istifa etmesi gerektiğini inandığımı ifade ediyorum" diye de ekledi.
Erdoğan Bayraktar Trabzonda Seçmene Para Dağıttı 01:11
Erdoğan Bayraktar Trabzonda Seçmene Para Dağıttı 650 izlenme - 3 yıl önce rüşvet ve yolsuzluklarıyla operasyonuyla gündeme gelen ak partili bakan erdoğan bayraktar ziyaret ettiği trabzon'da seçmene para dağıttı!
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 02:14
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 480 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışından ilaç getirtmek için imkanı olmadığından dolayı son bir çare olarak bakandan yardım isteyen genç kızın eline dilenci gibi üç kuruş para tutuşturan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı ibretle izliyoruz. Sonrasında da "ilaçlarını kendin al, bak çok para var orda düşürme." demesi de tüyü dikme olmuş gerçekten...
Erdoğan Bayraktar - Gerekiyorsa Başbakan İstifa Etsin 02:54
Erdoğan Bayraktar - Gerekiyorsa Başbakan İstifa Etsin 548 izlenme - 2 yıl önce İlk duyduğumda şok oldum ve hemen taze taze yayına hazırladım sevgili site sakinleri, Yolsuzluğa adı karışan bakan başbakanın her şeyden haberi var, o da istifa etsin açıklaması sizlerle. "Her şey başbakanın onayıyla yapıldı. Bana istifa baskısı yapılmasını kabul etmiyorum, gerekiyorsa başbakan istifa etsin..."
Erdoğan Bayraktar Güvenlik Görevlisini Dövdü 02:44
Erdoğan Bayraktar Güvenlik Görevlisini Dövdü 134 izlenme - 9 ay önce Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar Pazar akşam saatlerinde beraberindeki ekiple birlikte İstanbul Avrupa Konutları'nda çalışan güvenlik görevlisini darp etti.
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 37:03
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 442 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının perde arkasını anlatmayı hedefleyen Can Dündar imzalı bir belgesel. 17 Aralık gününe dair bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, polis fezlekeleri, dinleme kayıtları, şüphelilerin tanıkları ve belgeler ilk kez bir belgeselde bir araya geliyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun gerçekleştiği gün, Ankara, İstanbul, Konya, Hatay'da dakika dakika yaşananları son 3 ayda ortaya çıkan bulgularla derli toplu anlatmayı hedefleyen yapım, daha sonra yayınlanacak "Asıl belgesel"in öncüsü olarak büyük bir yapım olma iddiasını taşıyor.
İstifa Eden Erdoğan Bayraktar'dan Bomba Açıklamaları 03:06
İstifa Eden Erdoğan Bayraktar'dan Bomba Açıklamaları 146 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan Bayraktar, "Her Şeyden Haberi Olan Başbakan Erdoğan İstifa Etsin" Dedi.
Erdoğan Bayraktar Trabzonda Seçmene Para Dağıttı 01:11
Erdoğan Bayraktar Trabzonda Seçmene Para Dağıttı 152 izlenme - 3 yıl önce Rüşvet ve Yolsuzluklarla Gündeme Gelen Akp'li Bakan Erdoğan Bayraktar Ziyaret Ettiği Trabzonda Seçmene Para Dağıttı!
Erdoğan Bayraktar'a ayakkabı fırlattı 01:23
Erdoğan Bayraktar'a ayakkabı fırlattı 187 izlenme - 5 yıl önce Bakan Bayraktar'a, Okan Üniversitesi'nde katıldığı programda ayakkabı fırlattılar..
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Türkiye Müslüman ülkelere ilham kaynağı oldu 02:09
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Türkiye Müslüman ülkelere ilham kaynağı oldu 5 izlenme - 2 ay önce KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, tüm dünyaya İslam ve demokrasinin birlikte yaşayabileceğini gösteren Türkiye'nin diğer Müslüman milletlere de ilham kaynağı olduğunu söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 01:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 116 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıtmış. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın para dağıtma anlarını izliyoruz da bu değirmenin suyu ne ola ki?
erdoğan bayraktar açıklama 27 10 2011 01:00
erdoğan bayraktar açıklama 27 10 2011 90 izlenme - 5 yıl önce erdoğan bayraktar açıklama 27 10 2011 kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız!..."
Erdoğan Bayraktar İfade Verdi 00:37
Erdoğan Bayraktar İfade Verdi 26 izlenme - 2 yıl önce Dört eski Bakan ile ilgili Soruşturma Komisyonu, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı "şüpheli" sıfatıyla dinledi.
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 02:11
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 61 izlenme - 2 yıl önce Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan "Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadı"nın kaba inşaatının yüzde 98'lik kısmı tamamlandı.
Erdoğan Bayraktar'a Devir Teslim Sonrası Tepki 00:41
Erdoğan Bayraktar'a Devir Teslim Sonrası Tepki 26 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan Bayraktar'a Devir Teslim Sonrası Tepki
Eski Bakan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisine Saldırdı 02:46
Eski Bakan Bayraktar Özel Güvenlik Görevlisine Saldırdı 8 izlenme - 9 ay önce Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, bir sitenin özel güvenlik görevlisine saldırdı. Görüntülerde Bayraktar'ın bir ara güvenlik görevlisinin elinden aldığı copu da kullandığı görülüyor.
Erdoğan Bayraktar İfade Verdi
Erdoğan Bayraktar İfade Verdi 11 izlenme - 2 yıl önce Dört eski Bakan ile ilgili Soruşturma Komisyonu, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar'ı "şüpheli" sıfatıyla dinledi.
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Dedeoğlu 04:20
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Dedeoğlu 10 izlenme - 2 yıl önce Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı- Soruşturma Komisyonu'nun MHP'li üyesi Dedeoğlu: - "Sayısal çoğunlukla Yüce Divan'a göndermediler ama vicdanlarda hiçbir zaman aklanmayacaklar"- "AKP milletvekilleri dört bakanın avukatlığını yaptılar" MHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Meclis Soruşturma Komisyonu üyesi Mesut Dedeoğlu, dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararıyla ilgili olarak, "Sayısal çoğunlukla Yüce Divan'a göndermediler ama vicdanlarda hiçbir zaman aklanmayacaklar" dedi.