Hoşgeldiniz!

erdoğanın

Erdoğanın G*tünün Kılıyım Diyen Teyze 00:28
Erdoğanın G*tünün Kılıyım Diyen Teyze 13.682 izlenme - 5 yıl önce Erdoğanın G*tünün Kılıyım Diyen Teyze
Erdoğan'ın Götünün Kılıyım 00:20
Erdoğan'ın Götünün Kılıyım 16.417 izlenme - 5 yıl önce kılllı
Tayip Erdoğanın Yasakladığı Klip 04:20
Tayip Erdoğanın Yasakladığı Klip 5.106 izlenme - 5 yıl önce DEV / Dans Et / 2013 Söz: Baran Bayraktar Müzik: Baran Bayraktar, Kaan Metin Prodüktör: Demir Demirkan Yapım: Simya Müzik Kayıt: Erim Arkman & Barış Erduran Mix: Erim Arkman Kayıt ve Mix Stüdio: Dozer studios Mastering: Erim Arkman Mastering Stüdyo: Babajım Davul: Mert Alkaya Bas: Gürkan Bozacı Gitar: Kaan Metin Klavye: Ozan Yılmaz Vokal: Baran Bayraktar Back Vokal: Demir Demirkan Proje Koordinatörü: Bahar Çolak Müzik Video Konsept ve Prodüksiyon El Turco Digital (İstanbul) Yaratıcı Yönetmen: Tunç Topçuoğlu Tiyatro Yönetmeni: Ilgın Abeln Sanat Yönetmeni: Tunç Topçuoğlu & Ilgın Abeln Görüntü Yönetmeni: Hasan Gergin Yapım Asistanı: M.Sena Aksay Kostüm: Tuğba Ataç MakeUp: Şekilhane (İstanbul) Dansçılar: Güneş Çağlar, Melih Kıraç, Canberk Yıldız, Büşra Fırıdın, Melis Baykal, Burcu Yeşim, Utku Demirkaya, Orçun Okurgan, Harun Kocabıçak. Post Prodüksiyon: The Ambassadors (Amsterdam) Montaj: Chee-Han Wong (Amsterdam-London) Renk: Brian Krijgsman (Amsterdam-London) Bu daha başlangıç... Emeği Geçen Yürekli Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederiz ..
Recep Tayyip Erdoğanın La La La 03:41
Recep Tayyip Erdoğanın La La La 2.235 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoğanın La La La
Erdoğanın G.tünün Gılıyım Remix 00:21
Erdoğanın G.tünün Gılıyım Remix 1.579 izlenme - 5 yıl önce Erdoğanın G.tünün Gılıyım Parçasıyla Meşhur Olan Liste Bütün Dünyada Top10'u Zorluyor !
Müftü Eşi Olduğunu Söyleyen Kadının Yalanı 05:06
Müftü Eşi Olduğunu Söyleyen Kadının Yalanı 853 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz hafta, "başbakanın götünün kılıyım" diyen kadına tepki içeren videoya tepki olarak cekilen videonun kahramanının CHP Kadın kolları üyesi, CHP eski ilçe başkanının eşi Gül Taşlı Cenal'ın bir haber kanalındaki incelemesinde, provokasyon maksatlı video yaptığı ortaya çıkarılmış. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127535/erdoganin-gotunun-kiliyim-diyen-kadina-tepki
Başbakan Erdoğan'ın Aile Fotoğrafı Çekimi 01:06
Başbakan Erdoğan'ın Aile Fotoğrafı Çekimi 1.489 izlenme - 6 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna temaslarının ikinci ayağı olan Yalta'da, Avrupa Stratejisi, Dokuzuncu Yalta Yıllık toplantısına katıldı.Burada Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç ile bir konuşma yapan Erdoğan daha sonra aile fotoğrafı çekimi için kamera karşısına geçti. Aile fotoğrafında Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile kızı Sümeyye Erdoğan da yer aldı. Erdoğan'ın fotoğraf çekimi sırasında, eşi Emine Erdoğan ile sohbet etmesi ve neşeli hali dikkat çekti.
başbakan erdoğan'ın annesine okuduğu şiir 03:54
başbakan erdoğan'ın annesine okuduğu şiir 1.369 izlenme - 7 yıl önce
Erdoğan'ın G.tünün Kılıyım 00:12
Erdoğan'ın G.tünün Kılıyım 1.043 izlenme - 5 yıl önce Parody Eskişehir
Erdoğan'ın Korumaları Koyun Edition 00:46
Erdoğan'ın Korumaları Koyun Edition 526 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korumaları Amerika'da ''terörist Erdoğan'' sloganını duyunca bakın ne yaptılar.
Başbakanın Şairane Konuşması 02:44
Başbakanın Şairane Konuşması 1.340 izlenme - 7 yıl önce başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın meliste yaptığı şairane konuşma. ülkemizde hiçbir anne evlat acısını yaşamamalıdır. konusunu içermektedir.
necmettin erbakan hoca vefat  etti.! 01:36
necmettin erbakan hoca vefat etti.! 1.678 izlenme - 7 yıl önce by sefer
Götünün Kılıyım Beatbox Version 00:53
Götünün Kılıyım Beatbox Version 1.099 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş gerçekten çok güzel yorumlamış. Hepimiz hülooğğğ, götünün kılıyım. Çapulculardan dinliyoruz.
Erdoğan'ın G..ünün Kılıyım Orjinal 00:20
Erdoğan'ın G..ünün Kılıyım Orjinal 578 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan'ın G..ünün Kılıyım (Orjinal)
Recep Tayyip Erdoğan - Tercümana Eyvah Dedirtmek 00:53
Recep Tayyip Erdoğan - Tercümana Eyvah Dedirtmek 504 izlenme - 6 yıl önce
Başbakan Erdoğan'ın şehitler için okuduğu şiir 03:04
Başbakan Erdoğan'ın şehitler için okuduğu şiir 570 izlenme - 6 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın şehitler için okuduğu şiir
Erdoğanın Gtünun Kılıyım Feat Kıla Cevap  http://lidergrup182.blogspot.com 01:30
Erdoğanın Gtünun Kılıyım Feat Kıla Cevap http://lidergrup182.blogspot.com 453 izlenme - 5 yıl önce http://lidergrup182.blogspot.com -------------------DETAYLAR PROFİLİMDE-------------- MERHABA ARKADAŞLAR İNTERNETTE GEÇİRDİĞİNİZ BOŞA ZAMAN PARA YA ÇEVİRMEK İSTER MİSİNİZ CEVABINIZ EVET İSE TÜM KAMU ÇALIŞANLARI ÖĞRENCİLER EV HANIMLARI HERKES BİZİMLE ÇALIŞABİLİR NASIL MI ? BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURNUZ SEMİNER ODAYA BAĞLANINIZ SEMİNER KATILIP FORMUNU DOLDURUP CANLI İŞ SUNUMUNA BAĞLANIN (İŞİMİZ SATIŞ PAZARLAMA GİBİ BİR İŞ DEĞİLİDR) 500 İLE 5000 TL ARASI AYLIK GELİRE ULABİLİRSİNİZ DETAYLAR PROFİLİMDE http://lidergrup182.blogspot.com http://lidergrup182.blogspot.com http://lidergrup182.blogspot.com http://lidergrup182.blogspot.com http://lidergrup182.blogspot.com
emine erdoğan'ın gözyaşları 00:46
emine erdoğan'ın gözyaşları 512 izlenme - 8 yıl önce emine erdoğan'ın gözyaşları
Büyük Ortadoğu Savaşı - Suriye Cephesi 11:37
Büyük Ortadoğu Savaşı - Suriye Cephesi 308 izlenme - 3 yıl önce BOP'nin içten ele geçiremediği devletlerde özgürlük adı kullanılarak bir ülke nasıl kendi kendine kırdırtılır izliyoruz.Bu projede taraf olan Türkiyemizdende şimdiye kadar 100'e yakın vatandaşımızı kaybettik ve kaybetmeye devam ediyoruz.Asırlardır birlikte yaşadımız halkların birbirine kırdırılmasına göz yumuyoruz hatta hükümetimiz destek veriyor. Ailecek fotoğraf çekinen gruba kıyıdan köşeden girmeye çalışıp gözükme amacında olan yabancı gibi Amerikan-İsrail ittifakına götüm götüm girmeye çalışan dün kardeşim dediği adamın bugün emperyalist güçlerce alaşağı edilmesine yardımcı olan Başbakanımız sayesinde bu görüntüleri görmeye alışmamız gerekecek gibi. God bless you esed.
Tayyip Erdoğan'ın Tartışmalı Serveti - Metin Uca İle Günaydın Türkiye 00:28
Tayyip Erdoğan'ın Tartışmalı Serveti - Metin Uca İle Günaydın Türkiye 382 izlenme - 3 yıl önce Efendim çoğumuzun yıllar önce sabah sırf bu adamı izlemek için kalktığını ve hiçbir haber programının bu kadar zevkli olmadığı yıllarda, medyanın susturulmadığı, örselenmiş ama gururlu Türk toplumunun, medyasının olduğu zamanlardan nostaljik bir video yüklemek istedim. Evet Tayyip Erdoğan bu kadar serveti nasıl yaptı? Metin Uca İle Günaydın Türkiye adlı haber programında RTE'ye gönderme yapılan kısmı izleyeceksiniz. Şimdilerde böyle bir haber yapılabilir mi bilmiyorum ama, şerefli gururlu ve haysiyetli habercilik yapan, birilerinin maşası olmayan ve aklındakileri, toplumun beynindekileri korkusuzca izleyicilerine sunan insanların varlığını bu gençler unutmaz, her zaman akıllarında, zihinlerinin en güzel yerinde yaşatırlar. Selam olsun korkusuz tüm gazetecilere, medya mensuplarına, bir yerlerde devlet baskısı altında reklam alamadan, varlığını devam ettirenlere..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Omzuna Toz Kondurmayan Koruma 00:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Omzuna Toz Kondurmayan Koruma 90 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üzerine konan tozu alan yakın koruma sosyal medyayı salladı Görüntülerde Cumhurbaşkanı vatandaşlarla sohbet ederken Erdoğan'nın üzerindeki tozu fark eden yakın koruma küçük bir hamleyle omzundaki tozu alıyor. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler izlenme rekoru kırıyor.
Erdoğan'ın Taklidini Yapan Vanlı Çocuk 02:16
Erdoğan'ın Taklidini Yapan Vanlı Çocuk 73 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan'ın taklidini yapan Vanlı çocuk gülme krizine soktu Başbakan Binali Yıldırım'ın toplu açılış töreni için geldiği Van'da Başbakandan önce kürsüye çıkan Ömer Faruk isimli çocuk vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını taklit eden Ömer Faruk konuşmasıyla protokolden büyük alkış aldı.
Erdoğan'ın Çay Var Mı Hareketi Paylaşım Rekoru Kırıyor 00:16
Erdoğan'ın Çay Var Mı Hareketi Paylaşım Rekoru Kırıyor 122 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün İstanbul Sultangazi'de sevgi gösterisinde bulunan bir aileye eliyle çay içmeye geleceği işareti yapması kameralara yansıdı. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÇAY İÇMEYE GELECEM GELECEĞİM ÇAY RECEP TAYYİP ERDOĞAN SULTANBEYLİ İSTANBUL 'ÇAY VAR MI' 'ÇAY VAR MI RECEP TAYYİP ERDOĞAN' Bir Simit Bir Çay 3 Çocuk Bakın Bakalım Recep Tayyip Erdoğan'da nasıl yapmış bu hesabı. Recep tayyip erdoğan bir çay bir simit ile asgari ücreti eleştiriyor
Kılıçdaroğlu Meclis'te Erdoğan'ın Yasaklı Videosunu İzletti ! 03:01
Kılıçdaroğlu Meclis'te Erdoğan'ın Yasaklı Videosunu İzletti ! 205 izlenme - 5 yıl önce Chp Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın Youtube'da Yasaklanan Videosunu Konuşma Sırasında Açtırdı. Meclis Tv Kameraları Canlı Yayınladı.
AKP`li Fanatik Teyze Remix 00:56
AKP`li Fanatik Teyze Remix 171 izlenme - 3 yıl önce Erdogan'in Got Kili olan fenomen teyzenin sanal aleme bomba gibi dusen Remixi. Turkiye'nin onemli produktorlerinden Faruk Sabancı olaya el atmis. 21.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum Müzik kanalına yüklediğim 'AKP`li Fanatik Teyze Remix' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorummuzik kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öztürk Erdoğanın Düğünü 3 Xvid 49:48
Öztürk Erdoğanın Düğünü 3 Xvid 183 izlenme - 7 yıl önce
DARBE ERDOĞANIN İŞİYDİ HEPSİ BİR SENARYO OYUN TİYATROYDU DİYEN İLLUMİNATİ TEORİCİ KAFİRLER BAKSIN 01:37
DARBE ERDOĞANIN İŞİYDİ HEPSİ BİR SENARYO OYUN TİYATROYDU DİYEN İLLUMİNATİ TEORİCİ KAFİRLER BAKSIN 69 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Yılmaz Erdoğan'ın Sürahi Nine Acısı 01:58
Yılmaz Erdoğan'ın Sürahi Nine Acısı 129 izlenme - 6 yıl önce
Erdoğan Kırşehirli Amca İle Diyaloğunu Anlattı 02:35
Erdoğan Kırşehirli Amca İle Diyaloğunu Anlattı 177 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan Kırşehirli Amca İle Diyaloğunu Anlattı
Erdoğan'a Toz Kondurmayan Koruma 00:42
Erdoğan'a Toz Kondurmayan Koruma 34 izlenme - 1 yıl önce Görüntülerde Cumhurbaşkanı vatandaşlarla sohbet ederken Erdoğan'nın üzerindeki tozu fark eden yakın koruma küçük bir hamleyle omzundaki tozu alıyor. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler izlenme rekoru kırıyor.