Hoşgeldiniz!

Erdoğdu Videoları İzle

Aykut Erdoğdu'nun 'Sabır da Bir Yere Kadar' Diyerek Masayı Yumruklaması 02:13
Aykut Erdoğdu'nun 'Sabır da Bir Yere Kadar' Diyerek Masayı Yumruklaması 15.025 izlenme - 6 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP'li Aykut Erdoğdu ile AK Parti'li Ayhan Oğan arasında kavga çıktı.
Aykut Erdoğdu'nun İsrail Lobisine 65 Milyon Dolar İddiası Belgeleri 03:02
Aykut Erdoğdu'nun İsrail Lobisine 65 Milyon Dolar İddiası Belgeleri 11.303 izlenme - 6 ay önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile AKP'li Ayhan Oğan arasında sehpaların kırıldığı İsrail lobisinine 65 milyon doların bütçeden verildiği iddiasını Aykut Erdoğdu kanıtladı. TBMM'nin duvarlarına astığı ve Amerika Adalet Bakanlığından alınan belgelere göre AKP hükümeti İsrailli lobi şirketlerine 65 milyon ve hatta daha fazlası olası paralar aktardığı ortaya çıktı. Mavi Marmara'da ölenlerin İsrail'e açtığı davalardan 20 milyon dolar karşılığında vazgeçen AKP bu paranın 3 katını yine İsrail'e yedirmiş. İspatlayamazsan şerefsizsin kavgasında kimin şerefsiz olduğunu da kamuoyunun taktirine bırakıyoruz
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 09:38
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 4.009 izlenme - 1 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda söz alan CHP'li Aykut Eroğlu'nun 273. Torba Kanun hakkında konuşması olay oldu. Geçtiğimiz günlerde Meclis’te görüşülmeye başlayan 23 maddelik 273 Sıra Sayılı Torba Kanun hakkında söz alan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yapılmakta olan 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve sigorta düzenlemelerini eleştirerek, hükümeti rüşvet ve yolsuzlukla suçladı.
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 02:53
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 5.160 izlenme - 1 yıl önce Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 günün programında masonluk tartışılıyodu.Sunucuya mesajlardan birinde konuğa sorarmısnız masonmu diye sordu hakketen o garip anı izliyoruz. Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 Gündem Ötesi 'Masonlar? Masonluk' Teyfur Erdoğdu | 24 Şubat 2016
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 02:50
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 2.685 izlenme - 12 ay önce CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun yeni özelleştirme maddesi üzerine TBMM'den yaptığı yayından bir kesit.
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 02:02
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 532 izlenme - 12 ay önce CHP'li Aykut Erdoğdu, AKP'nin Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar verildiğini söyledi.CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu AKP hükümetinin ABD’deki Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar rüşvet verdiğini söyledi. Meclis kürsüsünden açıklamalarda bulunan Aykut Erdoğdu, AKP grubuna seslenerek “Küresel ilahlardan kastınız İsrail devleti ise ‘one minute’ diye insanları kandırırken, cevap verin 67 milyon dolar parayı İsrail hükümeti taraftarı olduğunuzu göstermek için Yahudi lobilerine verdiniz mi?” diye sordu. Erdoğdu’nun bu sözleri üzerine AKP grubundan itirazlar geldi. Erdoğdu da itirazlar üzerine, “Belgeledim ben bunu. Verdiniz. İkiyüzlüsünüz. 67 milyon dolar bu İsrail lobi şirketlerine rüşvet veriyorsunuz” ifadelerini kullandı. İşte Meclis’te gerginliğe neden olan Aykut Erdoğdu’nun sözleri:
Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo 01:00
Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo 1.331 izlenme - 5 yıl önce Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 09:39
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 675 izlenme - 2 yıl önce Aykut Erdoğdu mecliste bir konuşma yapmış. CHP'nin en çok çalışan milletvekillerinden Sosyal Demokrat Aykut Erdoğdu nefessiz soluksuz bitirmiş işi.
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 08:06
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 675 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu İstanbul 3. Havalimanı ihalesine teklif veren Nihat Özdemir Ankara'da Mavi Akım davasında ihaleye fesat karıştırma suçundan yargılanırken nasıl ihaleye katıldı. Katıldığı yetmezmiş gibi bir de ihaleyi aldı. Millete küfreden ahlaksızın vergisini sıfırlarken küçük esnafın boğazını nasıl sıktıklarını, Telekom'un Tekel'in özelleştirmelerinde değerleme raporlarının neden açıklanmadığını yüzüne karşı anlattı. Örnek verdi, tek tek AKP yolsuzluklarını saydı. Maliye Bakanının lafla değil, belgeyle cevabını bekliyoruz. Devlet elinizde, çıkarın belgeleri cevap verin.
CNN Türk'te Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Olay Kavga 01:29
CNN Türk'te Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Olay Kavga 146 izlenme - 6 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP'li Aykut Erdoğdu ile AK Parti'li Ayhan Oğan arasında kavga çıktı.
Tokat Almus Arısu 05:33
Tokat Almus Arısu 1.284 izlenme - 8 yıl önce yöre
erdoğdu köyü / tuzlukçu minarelerin yıkımı 02:06
erdoğdu köyü / tuzlukçu minarelerin yıkımı 1.328 izlenme - 8 yıl önce 2000 yılı sultandağı depreminde hasar gören köyümüz minarelerinin yıkımı.
Canlı Yayında Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Büyük Kavga 01:13
Canlı Yayında Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Büyük Kavga 130 izlenme - 6 ay önce CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında "Türkiye'nin bekası" tartışmasına giren AKP'li Ayhan Oğan'la, CHP'li Aykut Erdoğdu arasında gergin dakikalar yaşandı. Erdoğdu'nun AKP'nin ABD'deki İsrail lobisine 67 milyon dolar verdiğini iddia etmesi üzerine, AKP'li Oğan, iddianın ispat edilmesini istedi. MASAYA VURDULAR, BARDAKLAR KIRILDI Erdoğdu ise iddiayı ispat edemezse kendisini Sultanahmet Meydanı'nda yakacağını söyledi. Bunun üzerine Oğan, Erdoğdu'ya "Terbiyesizsiniz! Edepsizsiniz!" deyip elini masaya vurdu. Oğan'ın tepkisi üzerine Erdoğdu da elini sert bir şekilde vurarak masasının camını kırdı. İki siyasiyi sakinleştirmek için yoğun çaba sarf eden Ahmet Hakan, programa reklam arası verdi. Program 10 dakikalık reklam arasından sonra gergin bir şekilde devam etti. Erdoğdu geçen yıl AKP'nin İsrail karşıtı politikası ile ikiyüzlü davrandığını iddia ederek, “AKP’nin, İsrail dostu olduğunu anlatmak için ABD’li lobi şirketlerine 65,4 milyon dolar harcadığını belgeleri ile tespit ettik” diyerek şu belgeleri açıklamıştı.
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 10:10
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 789 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Genel Kurulda 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk düzenini AKP'lilerin yüzüne anlattı. Telekom nasıl peşkeş çekildi? Milli varlıklarımız nasıl yokedildi? Tekel, TÜPRAŞ, SEKA yok fiyatına nasıl satıldı? TOKİ üzerinden karun olan AKP'li milletvekilleri ve bakanlar kimler? Millete küfreden ahlaksız işadamlarına milyarlarca dolar nasıl aktarıldı. Hangi yasalarla milyarlarca dolar yolsuzluk aklandı? Yasama-yürütme-yargı çürümüş düzenin parçası haline nasıl geldi? Babasının sırtında musalla taşına giden 3 yaşındaki Muharrem, fakirlikten ve soğuktan ölen Ayaz bebek, yoksulluktan kendini asan iki çocuk annesi Emine Akçay ve çürümüş düzene meydan okuyan bir milletvekili...
erdoğdu köyü tuzlukçu minarelirin yıkımı 01:59
erdoğdu köyü tuzlukçu minarelirin yıkımı 1.150 izlenme - 8 yıl önce
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 02:26
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 350 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ta gözaltına alınan eylemcilerin götürüldüğü otobüse binmek isteyen CHP Milletvekili Erdoğdu, otobüse alınmayınca otobüsün camını kırarak, elinden yaralandı.Beşiktaş'taki müdahalede gözaltına alınanların otobüsüne girmek isteyen CHP'li milletvekili Aykut Erdoğdu'yu polis içeri almadı. Polis otobüse girmesine izin vermeyince Erdoğdu sinirle otobüse vurdu ve elinden yaralandı.
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 02:03
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 378 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 5 milyon Ankaralının nasıl 2 Milyar TL zarar ettirdiğine dair sorularını cevaplamasını istiyor
 CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 01:06
CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 182 izlenme - 1 yıl önce Millet karşısında sürekli yenilgiye uğrayan CHP’nin İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu canlı yayında sokak çağrısı yapıp hükümeti 'Bu ülkeyi size dar ederiz.' diye tehdit etti.
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 09:15
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 483 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Cumhuriyet tarihinin en yüksek batık kredisini TBMM'de açıkladı. Kredi batmadan önce yapılan uyarılara Ali Babacan ne cevap verdi? Ziraat Bankası Garanti'nin enkazını neden devir aldı? Sahte istihbarat raporu düzenledi mi? Kredi batıran Genel Müdür BDDK'ya neden üye yapıldı? Hepsi ve daha fazlası bu videoda... De hadi... Banker Yakup, Banker Yakup... Banker Yakup, Banker Yakup!
Erdoğdu Anadolu Lisesi Maça Böyle Motive Oldu.. 01:25
Erdoğdu Anadolu Lisesi Maça Böyle Motive Oldu.. 143 izlenme - 1 yıl önce Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi'nin genç oyuncuları maça böyle motive oldu..
Erdoğdu Köyü Tuzlukçu Minarelerin Yıkımı 01:45
Erdoğdu Köyü Tuzlukçu Minarelerin Yıkımı 613 izlenme - 8 yıl önce
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 05:19
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 331 izlenme - 2 yıl önce ilk video için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161600/aykut-erdogdu-ali-babacana-yolsuzluk-sorusu Aykut Erdoğdu Ali Babacan'ın peşini bırakmıyor. Ziraat Bankası'nda ortaya çıkan Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi yolsuzluğundan sonra ikinci yolsuzluk dosyası Halkbank'ta ortaya çıktı. Halkbanka'sı en az yüz milyon liralık teminatlı alacağını nasıl 15 Milyon Dolar (25 Milyon liraya) Abdullah Tivnikli ve Mustafa Latif Topbaş'ın Şirketine devir etti? Halkbankası'nın en az 75 Milyon TL zararına yol açan bu operasyonda Tivnikli ve Topbaş'ın çalışanları tarafından nasıl naylon Şirketler kuruldu? Kredinin teminatı olan ve İstanbul'un en kıymetli yerinde bulunan 400 Milyon liralık arsaya nasıl el konuldu? Kredi borcuna kefalet veren Simpaş Şirketi'nin sahibi Avni Çelik bu krediye kefalet verdi mi? Verdiyse bu kefalet neden işletilmedi. Neden kredi borcu Avni Çelik'ten istenmedi? TMSF'yi 2 Milyon lira dolandırdığı iddia edilen Fethi Çalık ve eşi Aslı Yıldırım Çalık bu kredi yolsuzluğunda yer aldı mı? İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu bütün bu iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda Ali Babacan'ın yüzüne anlattı. Ali Babacan hiçbir cevap veremedi. Tek söyleyebildiği "bankacılık sırrı" Ne zamandan beri Milletin malının yağmalanması sır oldu.
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 03:02
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 167 izlenme - 2 yıl önce "CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu TOKİ'nin arsa koyduğu - müteahhidin inşaat maliyetini üstlendiği Arsa Karşılığı Gelir Paylaşım modeline göre yaptırılan işlerde Sayıştayın incelediği 7 projede 774 Milyon lira kamu zararını nasıl tespit ettiğini, AKP'nin ise buna nasıl kayıtsız kaldığını, sorumluları cezalandırmadığını anlatıyor"
Tokat Almus Arısu 07:51
Tokat Almus Arısu 564 izlenme - 8 yıl önce tokat yöre
Erdinç Erdoğdu Feat. Esma Er - Yelken 03:47
Erdinç Erdoğdu Feat. Esma Er - Yelken 270 izlenme - 3 yıl önce Erdinç Erdoğdu feat. Esma Er - Yelken (Klip) 2014
Canlı Yayında Cam Masayı Kırdı 02:42
Canlı Yayında Cam Masayı Kırdı 59 izlenme - 6 ay önce Canlı yayında CHP'li Aykut Erdoğdu ve AK Partili Ayhan Oğan arasında, "İsrail lobisine 67 milyon dolar verildi." tartışması çıktı. Erdoğdu önündeki masaya yumruk atıp tuz buz etti.
Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü 02:28
Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü 371 izlenme - 4 yıl önce Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü
tokat almus arısu 05366929801 06:30
tokat almus arısu 05366929801 415 izlenme - 8 yıl önce celal atay şiiri
Soma'daki Katliamın Altında Yatan Yolsuzluklar - Aykut Erdoğdu 10:13
Soma'daki Katliamın Altında Yatan Yolsuzluklar - Aykut Erdoğdu 141 izlenme - 2 yıl önce Aykut Erdoğdu soma'da meydana gelen kazanın altında yatan yolsuzlukları anlatıyor, devletin madenleri ihalesiz verdiğini ve fahiş fiyata kömürleri aldığını bir bir anlatıyor.(21 05 2014)
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 01:48:30
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 227 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 İzmir Karşıyaka Arena Spor Salonunda gerçekleşti. Halk Tv'den canlı olarak yayınlanan Uğur Dündar'ın konukları arasında Zülfü Livaneli, Aykut Erdoğdu gibi insanlar vardı.