Hoşgeldiniz!

erdoğdu

Aykut Erdoğdu'nun 'Sabır da Bir Yere Kadar' Diyerek Masayı Yumruklaması 02:13
Aykut Erdoğdu'nun 'Sabır da Bir Yere Kadar' Diyerek Masayı Yumruklaması 15.215 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP'li Aykut Erdoğdu ile AK Parti'li Ayhan Oğan arasında kavga çıktı.
Aykut Erdoğdu'nun İsrail Lobisine 65 Milyon Dolar İddiası Belgeleri 03:02
Aykut Erdoğdu'nun İsrail Lobisine 65 Milyon Dolar İddiası Belgeleri 11.777 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile AKP'li Ayhan Oğan arasında sehpaların kırıldığı İsrail lobisinine 65 milyon doların bütçeden verildiği iddiasını Aykut Erdoğdu kanıtladı. TBMM'nin duvarlarına astığı ve Amerika Adalet Bakanlığından alınan belgelere göre AKP hükümeti İsrailli lobi şirketlerine 65 milyon ve hatta daha fazlası olası paralar aktardığı ortaya çıktı. Mavi Marmara'da ölenlerin İsrail'e açtığı davalardan 20 milyon dolar karşılığında vazgeçen AKP bu paranın 3 katını yine İsrail'e yedirmiş. İspatlayamazsan şerefsizsin kavgasında kimin şerefsiz olduğunu da kamuoyunun taktirine bırakıyoruz
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 02:53
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 6.274 izlenme - 2 yıl önce Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 günün programında masonluk tartışılıyodu.Sunucuya mesajlardan birinde konuğa sorarmısnız masonmu diye sordu hakketen o garip anı izliyoruz. Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 Gündem Ötesi 'Masonlar? Masonluk' Teyfur Erdoğdu | 24 Şubat 2016
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 09:38
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 4.058 izlenme - 2 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda söz alan CHP'li Aykut Eroğlu'nun 273. Torba Kanun hakkında konuşması olay oldu. Geçtiğimiz günlerde Meclis’te görüşülmeye başlayan 23 maddelik 273 Sıra Sayılı Torba Kanun hakkında söz alan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yapılmakta olan 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve sigorta düzenlemelerini eleştirerek, hükümeti rüşvet ve yolsuzlukla suçladı.
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 02:50
Aykut Erdoğdu - Yeni Özelleştirme Kanunu Üzerine 2.701 izlenme - 2 yıl önce CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun yeni özelleştirme maddesi üzerine TBMM'den yaptığı yayından bir kesit.
Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo 01:00
Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo 1.370 izlenme - 5 yıl önce Nüzhet Erdoğdu - Piyano Solo
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 02:02
CHP'li Erdoğdu AKP'lileri Kızdırdı: Yahudi Lobisine 67 Milyon Dolar Verildi 573 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Aykut Erdoğdu, AKP'nin Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar verildiğini söyledi.CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu AKP hükümetinin ABD’deki Yahudi lobisine devlet bütçesinden 67 milyon dolar rüşvet verdiğini söyledi. Meclis kürsüsünden açıklamalarda bulunan Aykut Erdoğdu, AKP grubuna seslenerek “Küresel ilahlardan kastınız İsrail devleti ise ‘one minute’ diye insanları kandırırken, cevap verin 67 milyon dolar parayı İsrail hükümeti taraftarı olduğunuzu göstermek için Yahudi lobilerine verdiniz mi?” diye sordu. Erdoğdu’nun bu sözleri üzerine AKP grubundan itirazlar geldi. Erdoğdu da itirazlar üzerine, “Belgeledim ben bunu. Verdiniz. İkiyüzlüsünüz. 67 milyon dolar bu İsrail lobi şirketlerine rüşvet veriyorsunuz” ifadelerini kullandı. İşte Meclis’te gerginliğe neden olan Aykut Erdoğdu’nun sözleri:
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 09:39
Aykut Erdoğdu'nun Meclisi Mum Eden Konuşması 772 izlenme - 3 yıl önce Aykut Erdoğdu mecliste bir konuşma yapmış. CHP'nin en çok çalışan milletvekillerinden Sosyal Demokrat Aykut Erdoğdu nefessiz soluksuz bitirmiş işi.
erdoğdu köyü / tuzlukçu minarelerin yıkımı 02:06
erdoğdu köyü / tuzlukçu minarelerin yıkımı 1.330 izlenme - 9 yıl önce 2000 yılı sultandağı depreminde hasar gören köyümüz minarelerinin yıkımı.
Tokat Almus Arısu 05:33
Tokat Almus Arısu 1.284 izlenme - 9 yıl önce yöre
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 08:06
Aykut Erdoğdu - Maliye Bakanına Soğuk Duş 702 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu İstanbul 3. Havalimanı ihalesine teklif veren Nihat Özdemir Ankara'da Mavi Akım davasında ihaleye fesat karıştırma suçundan yargılanırken nasıl ihaleye katıldı. Katıldığı yetmezmiş gibi bir de ihaleyi aldı. Millete küfreden ahlaksızın vergisini sıfırlarken küçük esnafın boğazını nasıl sıktıklarını, Telekom'un Tekel'in özelleştirmelerinde değerleme raporlarının neden açıklanmadığını yüzüne karşı anlattı. Örnek verdi, tek tek AKP yolsuzluklarını saydı. Maliye Bakanının lafla değil, belgeyle cevabını bekliyoruz. Devlet elinizde, çıkarın belgeleri cevap verin.
erdoğdu köyü tuzlukçu minarelirin yıkımı 01:59
erdoğdu köyü tuzlukçu minarelirin yıkımı 1.201 izlenme - 9 yıl önce
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 10:10
Aykut Erdoğdu'nun Tüm Yolsuzlukları Özetlediği Konuşması 846 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Genel Kurulda 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk düzenini AKP'lilerin yüzüne anlattı. Telekom nasıl peşkeş çekildi? Milli varlıklarımız nasıl yokedildi? Tekel, TÜPRAŞ, SEKA yok fiyatına nasıl satıldı? TOKİ üzerinden karun olan AKP'li milletvekilleri ve bakanlar kimler? Millete küfreden ahlaksız işadamlarına milyarlarca dolar nasıl aktarıldı. Hangi yasalarla milyarlarca dolar yolsuzluk aklandı? Yasama-yürütme-yargı çürümüş düzenin parçası haline nasıl geldi? Babasının sırtında musalla taşına giden 3 yaşındaki Muharrem, fakirlikten ve soğuktan ölen Ayaz bebek, yoksulluktan kendini asan iki çocuk annesi Emine Akçay ve çürümüş düzene meydan okuyan bir milletvekili...
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 02:03
Aykut Erdoğdu - Cevap Ver Melih Gökçek 403 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 5 milyon Ankaralının nasıl 2 Milyar TL zarar ettirdiğine dair sorularını cevaplamasını istiyor
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 02:26
CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Gözaltı Otobüsünün Camını Kırması 373 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ta gözaltına alınan eylemcilerin götürüldüğü otobüse binmek isteyen CHP Milletvekili Erdoğdu, otobüse alınmayınca otobüsün camını kırarak, elinden yaralandı.Beşiktaş'taki müdahalede gözaltına alınanların otobüsüne girmek isteyen CHP'li milletvekili Aykut Erdoğdu'yu polis içeri almadı. Polis otobüse girmesine izin vermeyince Erdoğdu sinirle otobüse vurdu ve elinden yaralandı.
CNN Türk'te Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Olay Kavga 01:29
CNN Türk'te Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Olay Kavga 166 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP'li Aykut Erdoğdu ile AK Parti'li Ayhan Oğan arasında kavga çıktı.
Erdoğdu Köyü Tuzlukçu Minarelerin Yıkımı 01:45
Erdoğdu Köyü Tuzlukçu Minarelerin Yıkımı 639 izlenme - 9 yıl önce
Erdinç Erdoğdu - Yerine Sevemem (Feat. Ozan Ünlü) [Remastered] 06:11
Erdinç Erdoğdu - Yerine Sevemem (Feat. Ozan Ünlü) [Remastered] 8 izlenme - 3 hafta önce Erdinç Erdoğdu - Yerine Sevemem (Feat. Ozan Ünlü) [Remastered]
Tokat Almus Arısu 07:51
Tokat Almus Arısu 564 izlenme - 9 yıl önce tokat yöre
 CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 01:06
CHP'li vekilden hükümete küstah tehdit 187 izlenme - 2 yıl önce Millet karşısında sürekli yenilgiye uğrayan CHP’nin İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu canlı yayında sokak çağrısı yapıp hükümeti 'Bu ülkeyi size dar ederiz.' diye tehdit etti.
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 09:15
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 515 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Cumhuriyet tarihinin en yüksek batık kredisini TBMM'de açıkladı. Kredi batmadan önce yapılan uyarılara Ali Babacan ne cevap verdi? Ziraat Bankası Garanti'nin enkazını neden devir aldı? Sahte istihbarat raporu düzenledi mi? Kredi batıran Genel Müdür BDDK'ya neden üye yapıldı? Hepsi ve daha fazlası bu videoda... De hadi... Banker Yakup, Banker Yakup... Banker Yakup, Banker Yakup!
Canlı Yayında Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Büyük Kavga 01:13
Canlı Yayında Aykut Erdoğdu ile Ayhan Oğan Arasında Büyük Kavga 140 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında "Türkiye'nin bekası" tartışmasına giren AKP'li Ayhan Oğan'la, CHP'li Aykut Erdoğdu arasında gergin dakikalar yaşandı. Erdoğdu'nun AKP'nin ABD'deki İsrail lobisine 67 milyon dolar verdiğini iddia etmesi üzerine, AKP'li Oğan, iddianın ispat edilmesini istedi. MASAYA VURDULAR, BARDAKLAR KIRILDI Erdoğdu ise iddiayı ispat edemezse kendisini Sultanahmet Meydanı'nda yakacağını söyledi. Bunun üzerine Oğan, Erdoğdu'ya "Terbiyesizsiniz! Edepsizsiniz!" deyip elini masaya vurdu. Oğan'ın tepkisi üzerine Erdoğdu da elini sert bir şekilde vurarak masasının camını kırdı. İki siyasiyi sakinleştirmek için yoğun çaba sarf eden Ahmet Hakan, programa reklam arası verdi. Program 10 dakikalık reklam arasından sonra gergin bir şekilde devam etti. Erdoğdu geçen yıl AKP'nin İsrail karşıtı politikası ile ikiyüzlü davrandığını iddia ederek, “AKP’nin, İsrail dostu olduğunu anlatmak için ABD’li lobi şirketlerine 65,4 milyon dolar harcadığını belgeleri ile tespit ettik” diyerek şu belgeleri açıklamıştı.
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 05:19
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 347 izlenme - 3 yıl önce ilk video için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161600/aykut-erdogdu-ali-babacana-yolsuzluk-sorusu Aykut Erdoğdu Ali Babacan'ın peşini bırakmıyor. Ziraat Bankası'nda ortaya çıkan Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi yolsuzluğundan sonra ikinci yolsuzluk dosyası Halkbank'ta ortaya çıktı. Halkbanka'sı en az yüz milyon liralık teminatlı alacağını nasıl 15 Milyon Dolar (25 Milyon liraya) Abdullah Tivnikli ve Mustafa Latif Topbaş'ın Şirketine devir etti? Halkbankası'nın en az 75 Milyon TL zararına yol açan bu operasyonda Tivnikli ve Topbaş'ın çalışanları tarafından nasıl naylon Şirketler kuruldu? Kredinin teminatı olan ve İstanbul'un en kıymetli yerinde bulunan 400 Milyon liralık arsaya nasıl el konuldu? Kredi borcuna kefalet veren Simpaş Şirketi'nin sahibi Avni Çelik bu krediye kefalet verdi mi? Verdiyse bu kefalet neden işletilmedi. Neden kredi borcu Avni Çelik'ten istenmedi? TMSF'yi 2 Milyon lira dolandırdığı iddia edilen Fethi Çalık ve eşi Aslı Yıldırım Çalık bu kredi yolsuzluğunda yer aldı mı? İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu bütün bu iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda Ali Babacan'ın yüzüne anlattı. Ali Babacan hiçbir cevap veremedi. Tek söyleyebildiği "bankacılık sırrı" Ne zamandan beri Milletin malının yağmalanması sır oldu.
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 03:02
Aykut Erdoğdu - Sadece 7 TOKİ Projesinde 774 Milyon Zarar 172 izlenme - 3 yıl önce "CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu TOKİ'nin arsa koyduğu - müteahhidin inşaat maliyetini üstlendiği Arsa Karşılığı Gelir Paylaşım modeline göre yaptırılan işlerde Sayıştayın incelediği 7 projede 774 Milyon lira kamu zararını nasıl tespit ettiğini, AKP'nin ise buna nasıl kayıtsız kaldığını, sorumluları cezalandırmadığını anlatıyor"
tokat almus arısu 05366929801 06:30
tokat almus arısu 05366929801 415 izlenme - 9 yıl önce celal atay şiiri
Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü 02:28
Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü 383 izlenme - 5 yıl önce Bora Erdoğdu - Mey & Bağlama Sample Türkü
Erdoğdu Anadolu Lisesi Maça Böyle Motive Oldu.. 01:25
Erdoğdu Anadolu Lisesi Maça Böyle Motive Oldu.. 145 izlenme - 2 yıl önce Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi'nin genç oyuncuları maça böyle motive oldu..
Erdinç Erdoğdu Feat. Esma Er - Yelken 03:47
Erdinç Erdoğdu Feat. Esma Er - Yelken 271 izlenme - 4 yıl önce Erdinç Erdoğdu feat. Esma Er - Yelken (Klip) 2014
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 01:48:30
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 262 izlenme - 4 yıl önce Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 İzmir Karşıyaka Arena Spor Salonunda gerçekleşti. Halk Tv'den canlı olarak yayınlanan Uğur Dündar'ın konukları arasında Zülfü Livaneli, Aykut Erdoğdu gibi insanlar vardı.
Dağlar Atamadım  Sevdamı Gökmen Erdoğdu 2010 00:15
Dağlar Atamadım Sevdamı Gökmen Erdoğdu 2010 325 izlenme - 7 yıl önce harıkaaaaaa bır sessssss