Hoşgeldiniz!

Eren Erdem

Eren Erdem Atatürk Havalimanı Terör Saldırısı Sonrası Meclis Konuşması 10:35
Eren Erdem Atatürk Havalimanı Terör Saldırısı Sonrası Meclis Konuşması 18.647 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde gerçekleşen saldırının ardından IŞİD’in Türkiye yapılanması hakkında konuşması, TBMM Genel Kurulu’nu karıştırdı.
CHP'li Eren Erdem: Havalimanında Alıkonmuş Durumdayım 01:35
CHP'li Eren Erdem: Havalimanında Alıkonmuş Durumdayım 4.481 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, yurtdışına çıkmak için gittiği havalimanında polis tarafından alıkonulduğunu duyurdu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Eren Erdem, Rusya Televizyonuna Verdiği Röportajın Türkçesi 12:39
Eren Erdem, Rusya Televizyonuna Verdiği Röportajın Türkçesi 4.319 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, sosyal medyada şahsına yönelik saldırılar nedeniyle Russian Today'e verdiği röportajın Türkçe versiyonunu paylaştı. Kaç gündür montaj videolarla milletvekilimize saldıranlar utanacak mı acaba?
CHP'li Vekilin Rus Kanalında Türkiye'yi Suçlaması 02:50
CHP'li Vekilin Rus Kanalında Türkiye'yi Suçlaması 7.252 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Rusya ile Türkiye arasında yaşanan gerginliklere rağmen Rus televizyon kanalı Russian Today'de açıklamalarda bulundu. Rus televizyonunun Türkiye'yi IŞİD'e yardım etmekle suçladığı haberde yer verilen CHP'li vekil, Türkiye'yi suçlu gösterdi. Erdem, Türkiye'nin 2013 yılında Suriye'de terör örgütü IŞİD'e sarin gazi verdiğini iddia etti. CHP'li vekil, Türkiye'nin Suriye'deki IŞİD kamplarına malzemelerin gönderildiğini de Ruslara anlattı.
İktidar Sıralarını Karıştıran Meclis Konuşması - Eren Erdem 10:34
İktidar Sıralarını Karıştıran Meclis Konuşması - Eren Erdem 7.475 izlenme - 2 yıl önce Mecliste yapılan önemli konuşmaları son zamanlarda buraya sık sık yüklemeye çalışıyorum, bugün de Eren Erdem eğer başka bir ülkede olsak 10 kere hükümeti düşürecek bir meclis konuşması yaptı.
Eren Erdem - İncirlik Üssü Derhal Kapatılmalıdır!! 11:15
Eren Erdem - İncirlik Üssü Derhal Kapatılmalıdır!! 3.167 izlenme - 11 ay önce CHP İstanbul Mv. Eren Erdem, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında 15 Temmuz darbe girişiminin arkasında Batılı güçlerin olduğuna dikkat çekerek, ülkenin bağımsızlaşması adına Batı emperyalizminin ülkedeki kaynaklarını kurutmak gerektiğini ifade etti. "Amerika'da niçin darbe olmuyor, çünkü orada ABD büyükelçiliği yok!" diyen Erdem, "Darbe girişimi olan ülkelere bakın, neredeyse yüzde 99’u Amerikan konsepti üzerine uluslararası siyasetini kurmuş ülkelerdir.” dedi. İncirlik Üssü’nün ivedilikle kapatılması gerektiğini belirten Erdem, “Bugün askeri liseleri kapatıyoruz, kışlaları kapatıyoruz, üniversiteleri kapatıyoruz. Bir hastalık vücuda yayılıyorsa, siz o tümörü tedavi etmek yerine, o tümörün yayıldığı organları iyileştirmeye çalışıyorsanız başaramazsınız. Türkiye’de tümörün kaynağı İncirlik’tir, Kürecik’tir. Biz Amerikan emperyalizminin kozmik odasına girmediğimiz sürece Türkiye’deki gladyo yapılanmasının köklerini kurutma imkânına sahip olamayız. Bu cesaret, kararlılık ve samimiyet işidir." dedi.
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 18:57
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 232 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Mv. Eren Erdem, Türkiye ile İsrail arasında yapılan anlaşmaya ilişkin sosyal medya hesaplarında yaptığı canlı yayında kritik açıklamalarda bulundu.
Eren Erdem - Namaz ve Günümüzün Namazı 15:21
Eren Erdem - Namaz ve Günümüzün Namazı 210 izlenme - 2 yıl önce Düşünmenize olanak sağlayacak bir paylaşım olduğuna inanıyorum. İnanan veya inanmayan kesimlerin üzerinde kafa yoracağı ve gerçekleri biraz daha sorgulayacağınız akabinde bizleri bu duruma getiren siyasal ve sosyal kalıpların önüne geçeceğimiz bir bilinç yaratacağına eminim. İyi seyirler...
Eren Erdem Hayat Karataş 04:15
Eren Erdem Hayat Karataş 574 izlenme - 6 yıl önce eren erdem hayat karataş
Eren Erdem'den AKP-IŞİD İlişkisine Belgeli İddia: Yapılan İhmalleri İspatlamayan Şerefsizdir 10:35
Eren Erdem'den AKP-IŞİD İlişkisine Belgeli İddia: Yapılan İhmalleri İspatlamayan Şerefsizdir 158 izlenme - 1 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Eren Erdem, İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde gerçekleşen saldırının ardından IŞİD’in Türkiye yapılanması hakkında konuşması, TBMM Genel Kurulu’nu karıştırdı.
Eren Erdem Hayat Karataş 02:13
Eren Erdem Hayat Karataş 314 izlenme - 6 yıl önce eren erdem hayat karataş
Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a: Namusu ve Şerefi Sana Öğreteceğim 03:17
Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a: Namusu ve Şerefi Sana Öğreteceğim 113 izlenme - 2 yıl önce CHP Grup Toplantısı'nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Eren Erdem hakkında başlatılan linç kampanyasına sert sözlerle tepkide bulundu. Kılıçdaroğlu tarafsızlığı üzerine namusu ve şerefi üzerine yemin eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Nerede satılıyor bu namus ve şeref? Bir ülkenin cumhurbaşkanı namusuna ve şerefine sahip çıkmazsa kim çıkacak? Tarafsızlığını bozduğun her dönemde ben namus ve şeref kavramını sana hatırlatacağım. Namus ve şeref kavramını sana öğreteceğim" dedi.
CHP Hakkari'de Miting Düzenledi 06:11
CHP Hakkari'de Miting Düzenledi 17 izlenme - 4 ay önce CHP Hakkari'de miting düzenledi CHP Milletvekili Eren Erdem birlik beraberlik mesajları verdiHAKKARİ - Cumhuriyet Halk Partisi Hakkari'de miting düzenledi.
 Eren Erdem aynı sözleri daha önce de söylemiş 00:29
Eren Erdem aynı sözleri daha önce de söylemiş 73 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Eren Erdem'in PKK yanlısı IMC TV'de de benzer açıklamalar yaptığı ortaya çıktı. Russia Today'a verdiği demeçle Türkiye'nin gündemine oturan ve hükümetin Suriye'ye sarin gazı gönderdiği iftirasını atan Erdem'in seceresi oldukça kabarık. CHP'li vekilin sürekli aynı yalana sarıldığı IMC TV'deki sözleriyle bir kez daha gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan bu videodan sonra Kılıçdaroğlu ne yapacağı büyük merak konusu.
İroni Konseptli Halk Tv Programı - Ezber Bozanlar 52:10
İroni Konseptli Halk Tv Programı - Ezber Bozanlar 78 izlenme - 2 yıl önce Ezber Bozanlar 21 Aralık 2014 günü programında bir ironi yapmak istemiş. Açıkçası güldürdü. Eren Erdem de gayet başarılıydı. Tebrik etmek gerek. Cesareti de takdire şayan.
İslam'da Mehdi İnancı Yoktur - Eren Erdem 11:28
İslam'da Mehdi İnancı Yoktur - Eren Erdem 70 izlenme - 2 yıl önce Saçma sapan islam adı altında yapılan görsellerin her yerde olduğunu gayet iyi görüyoruz. Bununla beraber adam gibi şeylerde söylenip yazılıyor. Ama ne yazıkki saçma sapanların alıcısı daha çok oluyor. Sanırım iyi prim yapan onlar ya da afyon tercih sebebi. Umarım bu görsel biraz hücreleri çalıştırmaya yeterli olur.
CHP'li Eren Erdem Ölümden Döndü 01:07
CHP'li Eren Erdem Ölümden Döndü 27 izlenme - 1 yıl önce CHP milletvekili Eren Erdem'in içinde bulunduğu araç, İstanbul TEM'de seyir halindeyken sıkıştırıldı, araç takla atmaktan son anda kurtuldu.
Canlı Yayına Ağzına Siyah Bant Çekerek Çıktı 01:00
Canlı Yayına Ağzına Siyah Bant Çekerek Çıktı 71 izlenme - 4 yıl önce Reyhanlı'da Gerçekleşen Katliam Sonrası Mahkeme Tarafından Getirilen Yayın Yasağı, Medyanın En Önemli Konularından Biri Haline Geldi.