Hoşgeldiniz!

ergen liseli

Uçan Liseli 00:08
Uçan Liseli 2.486.301 izlenme - 2 yıl önce Türk liselilerinin stres atma yöntemlerinden biri de merdivenlerden hunharca zıplamaktır. Fakat bu liselimiz zıplarken başına gelecekleri önceden düşünemiyor ve olanlar oluyor..
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 01:40
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 190.296 izlenme - 2 yıl önce Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Yabancı bir lisede öğrenciler sınıfta kız erkek karışık uzun eşek oynuyor. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Hunharca Dayak Yiyen Liseli 00:30
Hunharca Dayak Yiyen Liseli 58.832 izlenme - 2 yıl önce Eleman galiba cüssesine güvenerek atar yapıyor. Ne var lan ibişşş, beni mi dövecen hıamına diyor muhtemelen. Sonra güm-pat-çat.
Liseli Kızların Kavgası 02:51
Liseli Kızların Kavgası 81.386 izlenme - 4 yıl önce Liseli Kızların Kavgası
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 19.382 izlenme - 9 ay önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 01:19
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 19.341 izlenme - 1 yıl önce Karabük’te meslek lisesi 3. sınıf öğrencisi Cihad Can Eroğlu, ailesinin ve hocalarının desteğiyle bir yılda yaptığı sistem sayesinde, babasına ait eski minibüsü komutlarıyla çalıştırmayı ve hareket ettirmeyi başardı. Okul bahçesinde arkadaşlarına ve gazetecilere yaptığı sistemi gösteren lise öğrencisi Cihad Can Eroğlu, Eski Araç Uzaktan Kontrol Sistemi (EAUKS) adını verdiği sistemi yerleştirdiği 1993 model bir minibüsün, komutlarıyla nasıl çalıştığını gösterdi.
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli 00:08
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli 7.070 izlenme - 6 ay önce Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli Okullar çok değişti be,görüntüde okuluna hiç beklenmedik bir şekilde gelen saykodeli liseliyi izlicex
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 8.365 izlenme - 6 ay önce Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Aşırı Sinirli Liseli Kızların Kavgası (Küfür İçerir) 07:19
Aşırı Sinirli Liseli Kızların Kavgası (Küfür İçerir) 46.428 izlenme - 3 yıl önce Video kezban, ergen gençlik, pitbull, sefalet, kavga bol küfür, seviyesizlik içerir. İnsan durup da bir düşünmnüyo değil bu kızlar mı yarın bir gün anne olacak diye
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 00:23
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 9.362 izlenme - 1 yıl önce Amaçları muhtelemen dikkat çekmek için yaptıkları apaçi dansı olay şirinevler metrobüs durağında gerçekleşiyor efenim
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli 01:38
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli 12.425 izlenme - 1 yıl önce YediHilal Kağıthane'nin 18 Mart 2016 günü düzenlediği "101. Yılında Çanakkale Zaferi: Birlik Ruhu" programında birincilik ödülüne layık görülen Furkan Tanrıverdi şiirini sahnede seslendirdi.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 6.688 izlenme - 12 ay önce Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Artislik Yapcam Diye Ayağını  Yakan Liseli 00:12
Artislik Yapcam Diye Ayağını Yakan Liseli 5.050 izlenme - 1 yıl önce şekil yapcam diye kolonyayla çorabı yakıp ayağını unutan liseli gencin haykırışını, leş çorabın ateş topuna dönüştüğü anları ibretle izliyoruz.
Liseli Türk Kızların Kavgası 01:11
Liseli Türk Kızların Kavgası 10.829 izlenme - 3 yıl önce Liseli Türk Kızların Kavgası Neresi olduğu bilinmez. Türk kızların kavgasına bir video daha eklendi.
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 00:43
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 3.171 izlenme - 10 ay önce Çinde bir lisede gerçekleşmiş efendim olay. Okulda cep telefonu yasakmış ve öğretmen çözümü öğrencilere kendi elleriyle telefonlarını su dolu kovaya attırmakta bulmuş. İşin ironik tarafı ise öğretmen bu olayı kendi telefonuyla Çin sosyal ağında canlı yayın yapmış.
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 7.357 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi 00:46
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi 4.260 izlenme - 1 yıl önce Liseli dostumuz herşeyin incelemesini gördükten sonra kendi aldığı kurşun kalemi nadir bulunan ses tonuyla bütünleştirerek ortaya komik bir video sunmuştur izleyelim.
The godfather 00:29
The godfather 18.380 izlenme - 11 yıl önce Liselilerden godfather tiplemeleri.
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 7.502 izlenme - 4 yıl önce Lez misin Sorusuna Atarlanan Ergen
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 00:12
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 1.121 izlenme - 8 ay önce Meslek liselilerin diğer liselilerden farklı olduklarını çoğu zaman paylaştıkları videolarla gördük. Şimdi meslek liseliler yine farkını ortaya koymuş ve bu sefer canları fena yanmış.
Kezban İsmiyle Dalga Geçilmesinden Rahatsız Olan Kezban 03:06
Kezban İsmiyle Dalga Geçilmesinden Rahatsız Olan Kezban 2.602 izlenme - 3 yıl önce Efendim liseli kardeşlerimiz bir sıkıntılarını dile getirmek için video çekmeye karar vermişler kendi aralarında. Kezban ismiyle dalga geçilmesinden ne kadar rahatsız olduğunu dile getirmiş. Haklı nedenleri var tabi ki bu yüzden lütfen sizde Kezban ismindeki arkadaşlarla dalga geçerken bir kez daha düşünün. İyi seyirler efendim...
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 1.777 izlenme - 2 yıl önce Ablamız bu soruya çok sinirlenmiş, kendine hakim olamamış. 'ıyyy kızlardan hoşlanıyodu onlar dee mi?' diyo bir de, grendel kılıklı ablamız.
Mekan Basmalı Arabesk Rap 02:44
Mekan Basmalı Arabesk Rap 1.822 izlenme - 2 yıl önce Esentepe'de yaşayan bu arabesk rap aşığı gençlerimizin mekan basmalı klibini izliyoruz efenim...
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 01:06
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 437 izlenme - 8 ay önce İnternetin Yeni Fenemon Videosu !! Liseli Küçük Çocuk Sınıfta Çok Komik Bir Şekilde Kavga Ediyor . Ve Bunu Sınıftan Bir Kişi Kameraya Çekiyor. Bu Çocuğu İzleyenler Gülme Krizine Girdiler... TÜRK VELED LİSELİ VELED KOMİK VİDEO VİNE KAVGA LİSELİ KAVGA ÇOK KOMİK HALİL SÖYLETMEZ AYKUT ELMAS CUMALİ CEBER KOMEDİ FİLMİ FİLM İZLE KOMİK
Fame Nilüfer (Yüksek Dozda Ergen İçerir) 03:06
Fame Nilüfer (Yüksek Dozda Ergen İçerir) 1.371 izlenme - 2 yıl önce "Eveet gençler Nilüfer Y.... hangi g.te güvenip bana gider yaptıysa işte bu videoda var sonra g.tü yemeyip bana dokunmaya milletin anasını gaza getirip bizim eve geldi elimi çizdi, annem bu salakların 4ünü birden saçlarından tutup merdivenden aşşa attı, işte böyle düşüük insanlar g.t yemiyor. Kaşar ruhlular diye boşuna demiyorum. O gün dua etsin arada kaynadı onu göremedim arada. Yoksa elimde kalcaktı. Fatma kankası da dahiilll." video yorumunu olduğu gibi ekledim. Yani bu yorumdan ve görüntülerden sonra. Göğüs bölgemde bir sıkışma olduğu için eklemek istediğim bir şey yok, sanık sizindir, sayın savcı bey...
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 1.087 izlenme - 3 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 00:20
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 920 izlenme - 3 yıl önce Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 01:28
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 810 izlenme - 2 yıl önce daha önce kalem kaybetmece ile bir ergenimiz illüzyonda gelinen son noktayı bizlere gösteremeye çalışmıştı ( ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34375/iluzyonda-gelinen-son-nokta ) bu defa ki liselimiz ise daha profesyonel çalışmış, kendini geliştirmiş ve de illüzyonda gelinen son noktayı bir adım daha ileri götürmüştür. Evet gör bunları Mentalist Enis Talas gör de utan...
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 638 izlenme - 2 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
Eğlence Anlayışı Farklı Rus Ergen 00:37
Eğlence Anlayışı Farklı Rus Ergen 785 izlenme - 3 yıl önce Suyun üstünde yüzen bir buz parçasına atlayan Rus ergen kardeşimizi, onu videoya alan arkadaşının kıkırdaması eşliğinde izliyoruz. Videonun sonunda bu kardeşimiz bacaklarını hissetmiyor olsa gerek ki sesinden tedirginlik akıyor.