Hoşgeldiniz!

ergen liseli

Uçan Liseli 00:08
Uçan Liseli 2.487.872 izlenme - 2 yıl önce Türk liselilerinin stres atma yöntemlerinden biri de merdivenlerden hunharca zıplamaktır. Fakat bu liselimiz zıplarken başına gelecekleri önceden düşünemiyor ve olanlar oluyor..
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 01:40
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 192.557 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Yabancı bir lisede öğrenciler sınıfta kız erkek karışık uzun eşek oynuyor. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Hunharca Dayak Yiyen Liseli 00:30
Hunharca Dayak Yiyen Liseli 60.439 izlenme - 3 yıl önce Eleman galiba cüssesine güvenerek atar yapıyor. Ne var lan ibişşş, beni mi dövecen hıamına diyor muhtemelen. Sonra güm-pat-çat.
Liseli Kızların Kavgası 02:51
Liseli Kızların Kavgası 83.015 izlenme - 4 yıl önce Liseli Kızların Kavgası
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 01:19
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 20.339 izlenme - 2 yıl önce Karabük’te meslek lisesi 3. sınıf öğrencisi Cihad Can Eroğlu, ailesinin ve hocalarının desteğiyle bir yılda yaptığı sistem sayesinde, babasına ait eski minibüsü komutlarıyla çalıştırmayı ve hareket ettirmeyi başardı. Okul bahçesinde arkadaşlarına ve gazetecilere yaptığı sistemi gösteren lise öğrencisi Cihad Can Eroğlu, Eski Araç Uzaktan Kontrol Sistemi (EAUKS) adını verdiği sistemi yerleştirdiği 1993 model bir minibüsün, komutlarıyla nasıl çalıştığını gösterdi.
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 19.960 izlenme - 1 yıl önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 10.898 izlenme - 1 yıl önce Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 00:23
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 9.640 izlenme - 2 yıl önce Amaçları muhtelemen dikkat çekmek için yaptıkları apaçi dansı olay şirinevler metrobüs durağında gerçekleşiyor efenim
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli 00:08
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli 7.828 izlenme - 1 yıl önce Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli Okullar çok değişti be,görüntüde okuluna hiç beklenmedik bir şekilde gelen saykodeli liseliyi izlicex
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli 01:38
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli 12.894 izlenme - 2 yıl önce YediHilal Kağıthane'nin 18 Mart 2016 günü düzenlediği "101. Yılında Çanakkale Zaferi: Birlik Ruhu" programında birincilik ödülüne layık görülen Furkan Tanrıverdi şiirini sahnede seslendirdi.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 6.913 izlenme - 2 yıl önce Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Liseli Türk Kızların Kavgası 01:11
Liseli Türk Kızların Kavgası 12.063 izlenme - 3 yıl önce Liseli Türk Kızların Kavgası Neresi olduğu bilinmez. Türk kızların kavgasına bir video daha eklendi.
Artislik Yapcam Diye Ayağını  Yakan Liseli 00:12
Artislik Yapcam Diye Ayağını Yakan Liseli 6.179 izlenme - 2 yıl önce şekil yapcam diye kolonyayla çorabı yakıp ayağını unutan liseli gencin haykırışını, leş çorabın ateş topuna dönüştüğü anları ibretle izliyoruz.
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 8.611 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
The godfather 00:29
The godfather 18.380 izlenme - 12 yıl önce Liselilerden godfather tiplemeleri.
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi 00:46
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi 4.626 izlenme - 2 yıl önce Liseli dostumuz herşeyin incelemesini gördükten sonra kendi aldığı kurşun kalemi nadir bulunan ses tonuyla bütünleştirerek ortaya komik bir video sunmuştur izleyelim.
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 7.574 izlenme - 5 yıl önce Lez misin Sorusuna Atarlanan Ergen
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 00:43
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 3.455 izlenme - 2 yıl önce Çinde bir lisede gerçekleşmiş efendim olay. Okulda cep telefonu yasakmış ve öğretmen çözümü öğrencilere kendi elleriyle telefonlarını su dolu kovaya attırmakta bulmuş. İşin ironik tarafı ise öğretmen bu olayı kendi telefonuyla Çin sosyal ağında canlı yayın yapmış.
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 00:12
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 2.179 izlenme - 1 yıl önce Meslek liselilerin diğer liselilerden farklı olduklarını çoğu zaman paylaştıkları videolarla gördük. Şimdi meslek liseliler yine farkını ortaya koymuş ve bu sefer canları fena yanmış.
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 01:06
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 1.434 izlenme - 1 yıl önce İnternetin Yeni Fenemon Videosu !! Liseli Küçük Çocuk Sınıfta Çok Komik Bir Şekilde Kavga Ediyor . Ve Bunu Sınıftan Bir Kişi Kameraya Çekiyor. Bu Çocuğu İzleyenler Gülme Krizine Girdiler... TÜRK VELED LİSELİ VELED KOMİK VİDEO VİNE KAVGA LİSELİ KAVGA ÇOK KOMİK HALİL SÖYLETMEZ AYKUT ELMAS CUMALİ CEBER KOMEDİ FİLMİ FİLM İZLE KOMİK
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 2.117 izlenme - 3 yıl önce Ablamız bu soruya çok sinirlenmiş, kendine hakim olamamış. 'ıyyy kızlardan hoşlanıyodu onlar dee mi?' diyo bir de, grendel kılıklı ablamız.
Mekan Basmalı Arabesk Rap 02:44
Mekan Basmalı Arabesk Rap 2.259 izlenme - 3 yıl önce Esentepe'de yaşayan bu arabesk rap aşığı gençlerimizin mekan basmalı klibini izliyoruz efenim...
Fame Nilüfer (Yüksek Dozda Ergen İçerir) 03:06
Fame Nilüfer (Yüksek Dozda Ergen İçerir) 1.423 izlenme - 3 yıl önce "Eveet gençler Nilüfer Y.... hangi g.te güvenip bana gider yaptıysa işte bu videoda var sonra g.tü yemeyip bana dokunmaya milletin anasını gaza getirip bizim eve geldi elimi çizdi, annem bu salakların 4ünü birden saçlarından tutup merdivenden aşşa attı, işte böyle düşüük insanlar g.t yemiyor. Kaşar ruhlular diye boşuna demiyorum. O gün dua etsin arada kaynadı onu göremedim arada. Yoksa elimde kalcaktı. Fatma kankası da dahiilll." video yorumunu olduğu gibi ekledim. Yani bu yorumdan ve görüntülerden sonra. Göğüs bölgemde bir sıkışma olduğu için eklemek istediğim bir şey yok, sanık sizindir, sayın savcı bey...
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 1.099 izlenme - 4 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 00:20
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 1.072 izlenme - 3 yıl önce Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 01:28
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 842 izlenme - 3 yıl önce daha önce kalem kaybetmece ile bir ergenimiz illüzyonda gelinen son noktayı bizlere gösteremeye çalışmıştı ( ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34375/iluzyonda-gelinen-son-nokta ) bu defa ki liselimiz ise daha profesyonel çalışmış, kendini geliştirmiş ve de illüzyonda gelinen son noktayı bir adım daha ileri götürmüştür. Evet gör bunları Mentalist Enis Talas gör de utan...
Eğlence Anlayışı Farklı Rus Ergen 00:37
Eğlence Anlayışı Farklı Rus Ergen 853 izlenme - 3 yıl önce Suyun üstünde yüzen bir buz parçasına atlayan Rus ergen kardeşimizi, onu videoya alan arkadaşının kıkırdaması eşliğinde izliyoruz. Videonun sonunda bu kardeşimiz bacaklarını hissetmiyor olsa gerek ki sesinden tedirginlik akıyor.
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 01:11
League Of Legends'a Şarkı Yazan Velet 658 izlenme - 3 yıl önce Genç oyuncumuz oyuna olan sevgisini İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısına yeni bir yorum katarak getirmiş. Buyrun efendim.
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Okul Macerası 01:26
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk - Okul Macerası 629 izlenme - 3 yıl önce "Tipiyle dalga geçilen çocuk" olarak tanıdığımız lise 2li atarlı ergenimiz, bu videoda liseli imajını arkadaşıyla beraber bizlere yansıtıyor. Serbest kıyafet uygulaması başlamış oralarda sanırım, gözlerden kaçmıyor. Öğretmenlerine ve ailesine Allah'tan sabır ve sizlere iyi seyirler diliyorum. Ayrıca tanımayanlara diğer videoları için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80482/tipiyle-dalga-gecilen-cocuk-2-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83858/fikrasina-gulunmeyen-tipiyle-dalga-gecilen-cocuk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80866/tipiyle-dalga-gecilen-cocuk-5-basin-aciklamasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80490/tipiyle-dalga-gecilen-cocuk-3-dans-gosterisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84697/tipiyle-dalga-gecilen-cocugun-kanal-macerasi
Kolpadan Kamera Arkası Çekim Yapmak (Liseli İçerir) 01:09
Kolpadan Kamera Arkası Çekim Yapmak (Liseli İçerir) 454 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki sanal alem ve teknoloji sayesinde yeni yüzler ve yeni isimler kendilerini bir yönetmen, bir oyuncu edasında ortalığa bırakmasın. evet bu defa da bir ergenimizi mahallenin çoluk çocuğuna çitos çaldırıp kısa film çekmeye çalışırken kolpadan kamera arkası çekimini izliyoruz.