Hoşgeldiniz!

Ergenekon Davası

Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 5.103 izlenme - 4 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
Silivri Cezaevi karıştı 03:22
Silivri Cezaevi karıştı 1.251 izlenme - 5 yıl önce Ergenekon Davası nedeniyle Silivri Cezaevi önüne toplanan grup, bariyerleri aşarak duruşma salonuna girmek isteyince jandarmanın müdahalesi ile karşılaştı.
Ergenekon Davasında Nihai Karar Açıklanıyor 01:08
Ergenekon Davasında Nihai Karar Açıklanıyor 233 izlenme - 5 yıl önce Ergenekon Davasında Nihai Karar Açıklanıyor
Ali Tatar'ın Ölümünü Anlatırken Gözyaşlarına Hakim Olamadılar - Tarafsız Bölge 02:07
Ali Tatar'ın Ölümünü Anlatırken Gözyaşlarına Hakim Olamadılar - Tarafsız Bölge 66 izlenme - 2 yıl önce Ergenekon Davası sırasında yargılanırken hayatına son veren Deniz Yarbay Ali Tatar'ın eşi Nilüfer Tatar ve ağabeyi Ahmet Tatar, o günü ve yaşadıklarını anlattı. CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programına konuk olan Tatar ailesi, gözyaşlarına hakim olamadı.
Ergenekon Davası; Silivride Gazlı Müdahale (5 Ağustos 2013) 01:25
Ergenekon Davası; Silivride Gazlı Müdahale (5 Ağustos 2013) 99 izlenme - 5 yıl önce Ergenekon Davası; Silivride Gazlı Müdahale
Altaylı Deliye Döndü: Ben Salak Değilim! 01:01
Altaylı Deliye Döndü: Ben Salak Değilim! 96 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı, Teke Tek'te Tuncay Özkan'la Ergenekon davasına ilişkin konuştuğu sırada bir izleyicinin "28 Şubat'ta yapılanları niye konuşmuyorsunuz?" mesajına sert cevaplar verdi. Canlı yayında "Bilip bilmeden abuk subuk mevzuları yazıyorsunuz. Biz salak değiliz. 32 yıllık gazeteciyim salak değilim." diyen Fatih Altaylı, devamında "Siz donunuza ederken ben gazetecilik yapıyordum." ifadelerini kullandı. "YENİ YETME DANGALAK... "Bana yediremezsiniz, ben yeni yetme dangalaklardan değilim. Çıkıp da birinin adına bağıran salaklardan değilim. Siz donunuza ederken ben gazetecilik yapıyordum." İŞTE O ANLAR:
Müjdat Gezen Ergenekon Davasını İzledi 01:33
Müjdat Gezen Ergenekon Davasını İzledi 81 izlenme - 5 yıl önce Müjdat Gezen Ergenekon Davasını İzledi
Tahliye Olan Hurşit Tolon Silivri Cezaevi'nden Çıktı 06:22
Tahliye Olan Hurşit Tolon Silivri Cezaevi'nden Çıktı 64 izlenme - 4 yıl önce Malatya Zirve Yayınevi davasından tahliye olan Eski Ege Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Silivri Cezaevi'nden çıktı.
Ergenekon Davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de Aralarında Bulunduğu 19 Sanık... 05:58
Ergenekon Davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de Aralarında Bulunduğu 19 Sanık... 5 izlenme - 10 ay önce Ergenekon davasında, Orgeneral İlker Başbuğ ve Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki dosyanın ana dosyadan ayrılmasına karar verildi.
Yargıtay'dan Dönen Ergenekon Davasının İlk Duruşması Başlıyor 02:03
Yargıtay'dan Dönen Ergenekon Davasının İlk Duruşması Başlıyor 4 izlenme - 10 ay önce Yargıtay'dan dönen Ergenekon Davasının ilk duruşması başlıyorİSTANBUL - Yargıtay'ın verdiği bozma kararının ardından Ergenekon Ana Davasının yeniden görülmesine bugün başlanıyor.
Her Şey  - 7 Ekim 2015 01:11:48
Her Şey - 7 Ekim 2015 7 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.