Hoşgeldiniz!

Ergenlik Dönemi Videoları İzle

Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 02:34
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 8.025 izlenme - 8 ay önce Regl, kadınların rahim iç yüzeyinde oluşan damar ve dokuların kan ile birlikte vücuttan atılmasıdır. Ay hali, adet, halam geldi gibi anlamdaşları da var reglin. Bir de kirli diyor kimileri regl olan kadına; ama bizce dememeliler! Saçma, çirkin ve bir o kadar da yargılayıcı bir tanım çünkü regl olan kadına kirli demek. Kadınların genellikle ayda 3 ila 5 gün regl kanamaları olur. Regl döneminden önce de pms yani regl öncesi sendromu vardır. PMS Nedir? dersen, aynı adlı eğlenceli videomuza göz atabilirsin;)
Ergenlik Döneminin Süreçleri 02:07
Ergenlik Döneminin Süreçleri 963 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ergenlik-donemi-ve-surecleri/ Çocukluktan gençliğe ilk adım; ergenlik dönemi. Biraz sert davranışlar, fazlaca "neden-nasıl" sorgulamaları, aşırı tepkiler ve belki biraz da isyan. Ergenlik döneminin süreçlerini sizin için mercek altına aldık.
2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı - Nez 09:22
2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı - Nez 623 izlenme - 1 yıl önce 2002 yılında çıktığı gibi müthiş bir patlama yaratmış,çıkış klibi Sakın Ha ile o dönemin ergenlik çağında olan erkeklerin Foolish Casanova klibi ile beraber vazgeçilmez kliplerinden olmuş,daha sonradan da 2003 yazında Her Şey Boş şarkısıyla yine aynı patlamayı yapmış Nez'in 2002 Kral Tv En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü aldığı görüntüdür.Ayrıca o zamanlar hatırlayanlar bilirler Alo Nez diye bir reklam da Kral Tv'de sürekli yayınlanıyordu.Hatta o dediğim reklam sitemizde bulunmaktadır ve linki şurdadır : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8594/alo-nez-reklamcilik-ve-etik Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o zamanki ergenlik döneminde olan erkeklerin anılarını canlandırmak istedim. İyi izlemeler.
Ergenlik Donemı (Yabancı Vs Turkıye) 00:06
Ergenlik Donemı (Yabancı Vs Turkıye) 664 izlenme - 3 yıl önce Ergenlik Dönemi Çok İyi Özetlenmiş
Ergenlik Dönemi Ne Zaman Ve Nasıl Başlar? 03:49
Ergenlik Dönemi Ne Zaman Ve Nasıl Başlar? 459 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik Dönemi Ne Zaman ve Nasıl Başlar? Erkek ve Kız çocuklarında ergenlik döneminde vücutlarında ve psikolojik yönden değişiklikler nasıl olur? Neler yapılması gerekmektedir? Dr. Obengül Ejder yanıtlıyor... http://www.drobenejder.com
Ergenlik Hakkında Çok Şey Açıklamalar 05:33
Ergenlik Hakkında Çok Şey Açıklamalar 108 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemi esnasında geçirilen travmatik hareketleri açıklamaya çalıştık. Ergenliğini yapan arkadaşlara sakin olmalarını ve bu durumun geçici olduğunu geyikvari bir anlatımla sunduk. https://eksisozluk.com/ergenlik-doneminde-yapilan-salakliklar--1332433 Videolardan anında haberdar olmak için abone olun http://www.youtube.com/channel/UCgajn... Diğer sosyal medya mecralarında da takip edebilirsiniz -Youtube : http://goo.gl/eLh82G -Facebook : https://www.facebook.com/baygeyik/ -Twitter : https://twitter.com/birazgeyik -Instagram : https://www.instagram.com/birazgeyik/ -Blogger : http://birazgeyik.blogspot.com.tr/ -Google : https://goo.gl/0Ig9I7 Countdown video channel - Fun Time Skylar https://www.youtube.com/watch?v=KCISG... Kevin MacLeod sanatçısının Funkorama adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/ Etiketler Ergenlik, ergenlik dönemi, ergenlik çağı, ergenlik belirtileri, erkekler ergenliğe nasıl girer, yetişkinlik dönemi, erken ergenlik, büluğ çağı, ergen, erkeklerde ergenlik, kızlarda ergenlik,
Ergenlik Dönemi Nedir? 02:00
Ergenlik Dönemi Nedir? 166 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik Dönemi Nedir? Neler yapılması gerekmektedir? Dr. Obengül EJDER açıklıyor... http://www.drobenejder.com/
Ergenlik Dönemi Sorunları 01:43
Ergenlik Dönemi Sorunları 246 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik Dönemi Sorunları Nelerdir? Psk. Şahin Uçar Yanıtlıyor... Http://www.bursapsikolog.org Http://www.sahinucar.com
Çocuğu ergenlik döneminde olan anne nelere dikkat etmeli? 01:31
Çocuğu ergenlik döneminde olan anne nelere dikkat etmeli? 85 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemindeki çocukların anneleriyle iletişiminde bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Annenin, çocuğun kendini ifade edebilmesi ve düşüncelerini anlatabilmesine imkan vermesi büyük önem taşır. Ayrışamama durumunu önlemek için çocuğun kendine ait bir alanının olmasını sağlamak gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlik Döneminde Anne - Babanın Görevleri Ve Tutumları 01:47
Ergenlik Döneminde Anne - Babanın Görevleri Ve Tutumları 158 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik Döneminde Anne - Babanın Görevleri ve Tutumları neler olmalı ve nasıl davranmaları gerekmektedir? Dr. Obengül EJDER açıklıyor... http://www.drobenejder.com/
Ergenlik döneminde cinsellikle ilgili sık yaşanan sorunlar nelerdir? 01:16
Ergenlik döneminde cinsellikle ilgili sık yaşanan sorunlar nelerdir? 69 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemindeki bireyin cinsellik konusunda kafası son derece karışık olur. Bu duruma konuyla ilgili yanlış, ürkütücü ve abartılı bilgiler yol açar. Sınırlar ve mahremiyet konusunda bilinçli olmayan ergenler, cinsel gelişim sürecinde daha çok zorlanırlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlikte Yapılan Diyetin Sağlığımıza Ne Gibi Zararları Vardır? 01:35
Ergenlikte Yapılan Diyetin Sağlığımıza Ne Gibi Zararları Vardır? 77 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ergenlikte-yapilan-diyetin-sagligimiza-ne-gibi-zararlari-vardir/ Diyetisyen Berrin Yiğit ile sağlıklı yaşam ve diyet üzerine sohbetimize devam ediyoruz. Bu kez; Ergenlikte yapılan diyetin sağlığımıza ne gibi zararları olduğunu sorduk. Yanıtı videomuzda. Sağlıklı yaşama dair faydalı bilgiler almak için MigrosTV'yi takip etmeye devam edin.
Ebeveyn ile ergenlik dönemindeki çocuk arasında iletişim nasıl kurulur? 02:06
Ebeveyn ile ergenlik dönemindeki çocuk arasında iletişim nasıl kurulur? 27 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemindeki bireyler, çok sayıda değişimi çok kısa süre içinde yaşarlar. Bu süreçte ebeveynlerin de değişiklikler konusunda kafa yormaları gerekir. Kuralları ve sınırları gözden geçirmek, değişime adaptasyon konusunda önem taşır. Anne-babanın üslubu da iletişimin niteliği üzerinde belirleyici olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlik döneminde cilt bakımı nasıl olmalı? 00:33
Ergenlik döneminde cilt bakımı nasıl olmalı? 24 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik döneminde cilt tipinin belirgin özellikleri ortaya çıkmaya başlar.
Ergenlik dönemindeki çocuğun ailesiyle yaşadığı sorunlar nelerdir? 00:52
Ergenlik dönemindeki çocuğun ailesiyle yaşadığı sorunlar nelerdir? 16 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemindeki birey eve giriş-çıkış zamanlarıyla ilgili olarak ebeveynleriyle sıklıkla sorun yaşar. Ergenin onaylanmayan arkadaşlık ilişkileri de aile içi sorunlar yaşamalarına sebep olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlik dönemindeki birey ne gibi değişimler yaşar? 01:29
Ergenlik dönemindeki birey ne gibi değişimler yaşar? 18 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik döneminde fiziksel, sosyal, bilişsel ve duygusal anlamda birçok değişim çok kısa bir süre içinde gerçekleşir. Arkadaşlık ilişkileri çok daha önemli bir hale gelir. Duygusal durumları çok hızlı değişir. Soyut düşünme yetenekleri ve tartışmaya yatkınlıkları artmaya başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlik dönemindeki bireyin cinsel konularda bilinçlenmesi nasıl sağlanır? 01:20
Ergenlik dönemindeki bireyin cinsel konularda bilinçlenmesi nasıl sağlanır? 16 izlenme - 1 yıl önce Ergenlik dönemindeki birey, cinsellikle ilgili en sağlıklı bilgiyi anne-babasından alabilir. Bu dönemde sağlıklı bilgilendirme, bireyin tüm hayatı boyunca cinsel hayatına olumlu yönde yansır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuğu ergenlik döneminde olan baba nelere dikkat etmeli? 01:10
Çocuğu ergenlik döneminde olan baba nelere dikkat etmeli? 12 izlenme - 1 yıl önce Babaların, ergenlik dönemindeki çocuklarına baskıcı ve aşırı otoriter davranışlar sergilemeleri iletişimin zedelenmesine sebep olur. Ergenlik dönemindeki çocukla kaliteli zaman geçirmek ve kurallar konusunda esnek olmak gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergenlik döneminde en sık rastlanılan problemler nelerdir? 01:02
Ergenlik döneminde en sık rastlanılan problemler nelerdir? 12 izlenme - 2 yıl önce Ergenlikte dönemin kendi yapısından doğan birtakım problemler yaşanabilir.
Ergenlik dönemindeki bireyin cinsel gelişim sürecinde ebeveynler nelere dikkat etmeli? 01:17
Ergenlik dönemindeki bireyin cinsel gelişim sürecinde ebeveynler nelere dikkat etmeli? 13 izlenme - 1 yıl önce Ebeveynlerin, ergenlik dönemindeki çocukla cinsel konularda konuşmaktan kaçınmaması gerekir. Anne-babanın çocukla cinsel konuları konuşmaması, çocuğun etraftan yanlış ve sağlıksız bilgiler edinmesine zemin hazırlar. Sağlıklı bilgilendirme, cinselliği bir tabu olarak algılamayıp cinsel konuları açık bir şekilde konuşarak yapılır. Çocuğun mahremiyet ve sınırlarla ilgili olarak bilinçlendirilmesi de büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuklarda hastalık kavramı nasıl gelişir? 00:38
Çocuklarda hastalık kavramı nasıl gelişir? 6 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda yaşın ilerlemesi ve düşünce sisteminin gelişmesiyle birlikte hastalık kavramı anlaşılmaya başlar. Ergenlik dönemindeki çocuklar, hastalıkları tam olarak kavrayabilmeye başlarlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şeker hastalığı çocukları psikolojik açıdan nasıl etkiler? 00:53
Şeker hastalığı çocukları psikolojik açıdan nasıl etkiler? 5 izlenme - 1 yıl önce Diyabetli çocukların ergenlik dönemine kadar ebeveynleri tarafından düzenli olarak kontrol edilmeleri gerekir. Çocukların bu hastalık öncesi herhangi bir psikiyatrik sorunları yoksa ve gündelik hayatta sık sık hastalıklarıyla ilgili olumsuzluklara maruz kalmıyorlarsa baş etme mekanizmaları yeterli bir şekilde gelişebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aileler ergenlik dönemindeki  çocuklarına nasıl yaklaşmalı? 00:47
Aileler ergenlik dönemindeki çocuklarına nasıl yaklaşmalı? 4 izlenme - 2 yıl önce Aileler ergenlik dönemindeki çocuklarına gerektiğinde çocuk gerektiğinde yetişkin gibi davranmalı.
Yeme bozuklukları hangi yaşlarda başlar? 00:39
Yeme bozuklukları hangi yaşlarda başlar? 2 izlenme - 2 yıl önce Yeme bozuklukları ergenlik döneminde dış görüntünün önem kazandığı ve beğenilme arzusunun hissedilmeye başladığı dönemlerde başlar.