Hoşgeldiniz!

Ergün Penbe Videoları İzle

Ergün Penbe'den Hasan Şaş'a küfür yorumu 01:14
Ergün Penbe'den Hasan Şaş'a küfür yorumu 510 izlenme - 1 yıl önce Eski Milli Futbolcu Ergün Penbe, Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen programda gençlerin sorunlarını cevapladı.
Ergün Penbe: 'Hasan Şaş ben kendi ekibimle gelirim dedi' 00:53
Ergün Penbe: 'Hasan Şaş ben kendi ekibimle gelirim dedi' 365 izlenme - 10 ay önce TRT Spor yorumcusu ve Galatasaray'ın eski futbolcusu Ergün Penbe Galatasaray'ın teknik direktörlük için teklif yaptığı isimleri açıkladı.
Ergün Penbe: 'UEFA ve Süper Kupa'yıı Fenerbahçe alsaydı...' 03:11
Ergün Penbe: 'UEFA ve Süper Kupa'yıı Fenerbahçe alsaydı...' 382 izlenme - 12 ay önce Galatasaray'ın efsane oyuncusu Ergün Penbe, "4 sene üst üste şampiyon olup, UEFA ve Süper Kupa'yı Fenerbahçe kazanmış olsaydı kendi cumhuriyetlerini ilan ederlerdi" dedi.
Ergün Penbe'den Süper Gol 00:28
Ergün Penbe'den Süper Gol 442 izlenme - 2 yıl önce Ergün Penbe'den kariyerinde ender attığı gollerden bence en güzeli. Süper bir gol izliyoruz.
Ergün Penbe & Sahil United 06:06
Ergün Penbe & Sahil United 82 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın ve Türkiye Milli Takımı'nın unutulmaz futbolcularından Zonguldak'ın gururu Ergün Penbe ile Zonguldaklı gençlerden oluşan takımımız Sahil United'ın halı saha organizasyonundan eğlenceli görüntüler. Onların Collina'sı varsa bizim de Ergün'ümüz var Sahil United da neyin nesi diyenler için: https://www.facebook.com/SahilUnited2013 https://twitter.com/SahilUNITED http://instagram.com/sahil.united
Gerçekleri Tarih Yazar - Ergün Penbe 18:45
Gerçekleri Tarih Yazar - Ergün Penbe 109 izlenme - 2 yıl önce Gerçekleri Tarih Yazar belgeselinden Ergün Penbe'nin döneminde olanları kendi ağzından dinliyoruz.
Ergün Penbe'nin Güldüren Anıları 06:59
Ergün Penbe'nin Güldüren Anıları 58 izlenme - 2 yıl önce Ergün Penbe antrenörlük dönemi, Giresun Tv 'ye konuk olur. Eski futbolculuk döneminde olan komik anılarını izliyoruzç
Ergün Penbe: Prandelli'nin 11'i, 1 Nisan Şakası Mı? 01:51
Ergün Penbe: Prandelli'nin 11'i, 1 Nisan Şakası Mı? 77 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski futbolcularından Ergün Penbe, teknik direktör Prandelli'nin Trabzonspor maçına çıkardığı 11'i eleştirdi, "Duyunca 1 Nisan şakası zannettim." dedi.
GS TV'de Galatasaray'ın efsaneleri buluştu! 04:10
GS TV'de Galatasaray'ın efsaneleri buluştu! 61 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından GS TV'de de renkli görüntüler vardı...
Ergün Penbe'den Hasan Şaş'a küfür yorumu 01:14
Ergün Penbe'den Hasan Şaş'a küfür yorumu 19 izlenme - 1 yıl önce Eski Milli Futbolcu Ergün Penbe, Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen programda gençlerin sorunlarını cevapladı.
Gstv | Güzel Oyun - Konuk: Ergün Penbe / Tanıtım 01:01
Gstv | Güzel Oyun - Konuk: Ergün Penbe / Tanıtım 22 izlenme - 2 yıl önce Güzel Oyun bu hafta da çok renkli... Nazlı Öztürk ve Serem Tan'ın sunduğu Güzel Oyun'un bölüm konuğu Galatasaray'ın efsanelerinden Ergün Penbe... Güzel Oyun ...
 Penbe: 03:10
Penbe: "UEFA ve Süper Kupası Fenerbahçe alsaydı..." 9 izlenme - 12 ay önce Galatasaray'ın efsane oyuncusu Ergün Penbe, "4 sene üst üste şampiyon olup, UEFA ve Süper Kupa'yı Fenerbahçe kazanmış olsaydı kendi cumhuriyetlerini ilan ederlerdi" dedi.
Ergün Penbe: 00:53
Ergün Penbe: "Şaş, ben kendi ekibimle gelirim dedi" 5 izlenme - 10 ay önce TRT Spor yorumcusu ve Galatasaray'ın eski futbolcusu Ergün Penbe Galatasaray'ın teknik direktörlük için teklif yaptığı isimleri açıkladı.
Ergün Penbe'nin şampiyonluk adayı... 02:39
Ergün Penbe'nin şampiyonluk adayı... 8 izlenme - 2 yıl önce Eski milli futbolcu Ergün Penbe, şampiyonluk adayını açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ergün Penbe: Yabancı Sınırlamasını Serbest Bırakıyorsanız O Zaman Kaliteli Yabancı Getirmek... 05:37
Ergün Penbe: Yabancı Sınırlamasını Serbest Bırakıyorsanız O Zaman Kaliteli Yabancı Getirmek... 6 izlenme - 2 yıl önce Kozlu Belediyespor'da imza töreni- BAL 11. Grup'ta mücadele eden Kozlu Belediyespor, Teknik Direktör Soner Erdurmuş ve antrenör Kerim Volkan Kilimci'yle sözleşme imzaladı Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 11. Grup'ta mücadele eden Kozlu Belediyespor, teknik direktör Soner Erdurmuş ve antrenör Kerim Volkan Kilimci'yle sözleşme imzaladı.