Hoşgeldiniz!

eric cartman

south park - kyle's mom is a bitch 01:38
south park - kyle's mom is a bitch 18.712 izlenme - 11 yıl önce bu cartman tam bi pİç yaa!
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 01:05
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 2.094 izlenme - 2 yıl önce Eric Cartman'ın Yahudilere sövdüğü halka seslendiği sahneyi alıp Trump'a monte etmişler. Trump'ı başından beri zaten Eric Cartman'a benzetirdim tam olmuş.
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 1.647 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
south park guitar hero 02:42
south park guitar hero 2.491 izlenme - 8 yıl önce
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 04:25
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 702 izlenme - 5 yıl önce Eric Cartman büyüdüğünü göstermek için Scott'tan 10 dolar karşılığında kıllarını satın alır. Kazıklandığını anladığında parasını almak için geri döner. Tüm çabalarına rağmen parasını geri alamadığı gibi her seferinde aşağılanarak geri döner. Artık intikam zamanıdır...
Gerçek Hayatta Eric Cartman 02:20
Gerçek Hayatta Eric Cartman 517 izlenme - 4 yıl önce South Park'ın ailesi Alman soylu, antipatik, sinirli, küfürbaz ve ırkçı kahramanı olan Cartman'ın gerçek hayatta vuku bulmuş halini izliyoruz.
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 21:07
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 547 izlenme - 4 yıl önce Geçen gün kanalları gezerken "Süper Dadı" diye program gördüm. O an 2006 da yayınlanan bu South Park bölümü geldi aklıma. Malumunuz önce Amerika'da popüler olmuş bu programlarda sopalık veletler alanında uzmanlaşmış dadılar tarafından sözümona profesyonel yöntemlerle yola getirilmeye çalışılıyor. Dadılı programlara gönderme ilk dakikalarda olsa da belki beğenenler tamamını izlemek ister diye düşündüm.
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 03:34
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 420 izlenme - 3 yıl önce Eric Cartman o eşsiz(!) sesiyle Lady Gaga'nın Poker Face parçasını seslendiriyor.Kenny ve Kyle de ona eşlik ediyor.
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 01:40
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 616 izlenme - 4 yıl önce Eric Cartman'ın ete kemiğe bürünmüş hali ve Diablo 3 oynarken karşılaştığı hataya gösterdiği tepki.
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 01:34
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 404 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 40. yıl felsefesine Amerikalı Eric'ten yadsınamaz bir cevap gelecektir. Kim bilir belki de bir gün hedeflerine ulaşacaklardır. Dvelet Bahçeli'nin ilgili hesabı için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23897/devlet-bahceli-ile-bir-kelime-bir-islem http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23307/analitik-siyaset----bateri-solo
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 03:09
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 449 izlenme - 4 yıl önce Stan aşık olmuştur ve kafası çok karışıktır. Aklını kurcalayan soruya cevap bulmak için son çare Chef e danışır. Chef bildiğiniz üzere müthiş bir cevapla olaya açıklık getirir.Stan bundan sonra tüm enerjisini Chef in önerdiği "kadınları elde etmenin mutlak yolu" nu bulmaya adayacaktır. Efsane dizinin 1999 yılında vizyona giren sinema versiyonu South Park:Bigger Longer & Uncut filminden keyifli sahneler sizlerle...
Southpark Eric Cartman Püskevit 00:23
Southpark Eric Cartman Püskevit 588 izlenme - 8 yıl önce
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 02:12
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 212 izlenme - 5 yıl önce Eric Cartman Büyüdüğünü Göstermek İçin Scott'tan 10 Dolar Karşılığında Kıllarını Satın Alır. Kazıklandığını Anladığında Parasını Almak İçin Geri Döner.