Hoşgeldiniz!

eric cartman

Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 01:05
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 1.701 izlenme - 3 hafta önce Eric Cartman'ın Yahudilere sövdüğü halka seslendiği sahneyi alıp Trump'a monte etmişler. Trump'ı başından beri zaten Eric Cartman'a benzetirdim tam olmuş.
south park - kyle's mom is a bitch 01:38
south park - kyle's mom is a bitch 18.658 izlenme - 9 yıl önce bu cartman tam bi pİç yaa!
eric cartman püskevit isyanı 2 00:18
eric cartman püskevit isyanı 2 4.037 izlenme - 5 yıl önce
Eric Cartman - Parti Çocuğu (Küfürlü) 01:05
Eric Cartman - Parti Çocuğu (Küfürlü) 720 izlenme - 1 yıl önce Southpark'ın şişko, salak, huysuz, düzenbaz, adi, bencil karakteri Cartman'ın kızların evinde yapılacak olan partiye çağrılmayınca verdiği müthiş tepkiler.
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 1.568 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
south park - california love 01:20
south park - california love 2.075 izlenme - 6 yıl önce
south park guitar hero 02:42
south park guitar hero 2.399 izlenme - 6 yıl önce
eric cartman kyles mom is a bitch 01:34
eric cartman kyles mom is a bitch 1.136 izlenme - 5 yıl önce eric cartman kyles mom is a bitch
the father of eric cartman is... 01:01
the father of eric cartman is... 1.438 izlenme - 6 yıl önce the father of eric cartman is...
Gerçek Hayatta Eric Cartman 02:20
Gerçek Hayatta Eric Cartman 433 izlenme - 2 yıl önce South Park'ın ailesi Alman soylu, antipatik, sinirli, küfürbaz ve ırkçı kahramanı olan Cartman'ın gerçek hayatta vuku bulmuş halini izliyoruz.
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 01:40
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 459 izlenme - 2 yıl önce Eric Cartman'ın ete kemiğe bürünmüş hali ve Diablo 3 oynarken karşılaştığı hataya gösterdiği tepki.
eric cartman dayak yiyor 00:39
eric cartman dayak yiyor 659 izlenme - 5 yıl önce
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 03:34
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 276 izlenme - 1 yıl önce Eric Cartman o eşsiz(!) sesiyle Lady Gaga'nın Poker Face parçasını seslendiriyor.Kenny ve Kyle de ona eşlik ediyor.
South Park: The Stick of Truth - Bölüm 10 - Cartman mi Kyle mı? [Türkçe] 24:17
South Park: The Stick of Truth - Bölüm 10 - Cartman mi Kyle mı? [Türkçe] 323 izlenme - 10 ay önce Seçimi yapmak için yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Cartman mi Kyle mı? Videoyu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın! TeasyCat Facebook: http://bit.ly/Teasycat TeasyCat Twitter: http://bit.ly/TeasyTwit Steam'de South Park The Stick of Truth; http://store.steampowered.com/app/213670 Subskribe olmak için; http://bit.ly/TeasyCat Sonraki Bölüm: South Park: The Stick of Truth - Bölüm 11 - Şoför Bahçivana, Bahçivan Aşçıya https://www.youtube.com/watch?v=pD7gaJlrBQU
Kenny McCormick'in Yüzü 01:20
Kenny McCormick'in Yüzü 340 izlenme - 1 yıl önce South Park'ın en sevilen karakterlerin olan Kenny'nin ilk kez yüzünün tamamının görüldüğü sahne. 1999 yılında gösterime giren South Park: Bigger, Longer & Uncut filminde her şeyin eskisi gibi olması için kendini feda ediyor ve gitmeden kapşonunu çıkarıp yüzünü gösteriyor. Kendini feda etme sebebi Kenny'nin her öldüğünde yatağında tekrar doğuyor olmasıdır , kimse Kenny'nin öldüğünü hatırlamaz.
southpark eric cartman püskevit 00:23
southpark eric cartman püskevit 584 izlenme - 5 yıl önce
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 04:25
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 336 izlenme - 3 yıl önce Eric Cartman büyüdüğünü göstermek için Scott'tan 10 dolar karşılığında kıllarını satın alır. Kazıklandığını anladığında parasını almak için geri döner. Tüm çabalarına rağmen parasını geri alamadığı gibi her seferinde aşağılanarak geri döner. Artık intikam zamanıdır...
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 01:34
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 232 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 40. yıl felsefesine Amerikalı Eric'ten yadsınamaz bir cevap gelecektir. Kim bilir belki de bir gün hedeflerine ulaşacaklardır. Dvelet Bahçeli'nin ilgili hesabı için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23897/devlet-bahceli-ile-bir-kelime-bir-islem http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23307/analitik-siyaset----bateri-solo
Cartman'ın Kyle ile Yahudi Olduğu için Dalga Geçmesi 00:19
Cartman'ın Kyle ile Yahudi Olduğu için Dalga Geçmesi 166 izlenme - 1 yıl önce South Park izleyenler bilir cartman sürekli kyle ile yahudi olduğu için dalga geçer ama işi düştüğünde de kendinden ödün vermez.
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 21:07
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 204 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün kanalları gezerken "Süper Dadı" diye program gördüm. O an 2006 da yayınlanan bu South Park bölümü geldi aklıma. Malumunuz önce Amerika'da popüler olmuş bu programlarda sopalık veletler alanında uzmanlaşmış dadılar tarafından sözümona profesyonel yöntemlerle yola getirilmeye çalışılıyor. Dadılı programlara gönderme ilk dakikalarda olsa da belki beğenenler tamamını izlemek ister diye düşündüm.
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 03:09
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 237 izlenme - 2 yıl önce Stan aşık olmuştur ve kafası çok karışıktır. Aklını kurcalayan soruya cevap bulmak için son çare Chef e danışır. Chef bildiğiniz üzere müthiş bir cevapla olaya açıklık getirir.Stan bundan sonra tüm enerjisini Chef in önerdiği "kadınları elde etmenin mutlak yolu" nu bulmaya adayacaktır. Efsane dizinin 1999 yılında vizyona giren sinema versiyonu South Park:Bigger Longer & Uncut filminden keyifli sahneler sizlerle...
Dadısavar Eric Cartman 21:07
Dadısavar Eric Cartman 88 izlenme - 1 yıl önce Geçen gün kanalları gezerken "Süper Dadı" diye program gördüm. O an 2006 da yayınlanan bu South Park bölümü geldi aklıma. Malumunuz önce Amerika'da popüler olmuş bu programlarda sopalık veletler alanında uzmanlaşmış dadılar tarafından sözümona profesyonel yöntemlerle yola getirilmeye çalışılıyor. Dadılı programlara gönderme ilk dakikalarda olsa da belki beğenenler tamamını izlemek ister diye düşündüm.
Rush - Tom Sawyer (South Park İçerir) 06:00
Rush - Tom Sawyer (South Park İçerir) 93 izlenme - 1 yıl önce Rush, temelleri 1968'de atılan, ailesi Yahudi katliamından kaçarak Kanada'ya göçen bir basçı (Geddy Lee) ve yine ailesi Yugoslavya'dan kaçan Sırp bir gitarist (Alex Lifeson) ve Kanadalı bir davulcu olan Neil Peart'tan oluşan Kanadalı bir "progresif rock" grubudur. Grup, progressive rock gruplarının aksine ilk dönemlerinde klavye kullanmayıp onun yerine "sert" gitar rifflerini seçmiştir. "2112" adlı albümleri, grubun müziğinin belirli bir çizgiye oturduğu albümdür. Rush birçok progresif rock grubunu da etkilemiştir, bunlardan en bilinenleri; Dream Theater, Tool, Primus'tır. Bunların yanında, Mike Portnoy (eski Dream Theater davulcusu) Neil Peart'a ilah gözüyle bakar. Kirk Hammett (Metallica), Jack Black, Matt Stone (South Park'ın yaratıcılarından biri), Sebastian Bach (eski Skid Row vokalisti), Tim Commerford (Rage Against The Machine basçısı) grubun etkilediği isimlerdendir.
Eric Cartman - Poker Face (Full) 03:44
Eric Cartman - Poker Face (Full) 150 izlenme - 5 yıl önce South Park Çizgi Filminin En Sevilen Karakterinden Bir ParçaLady Gaga İle Yarışacak Kadar Güzel )
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 167 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 02:12
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 94 izlenme - 3 yıl önce Eric Cartman Büyüdüğünü Göstermek İçin Scott'tan 10 Dolar Karşılığında Kıllarını Satın Alır. Kazıklandığını Anladığında Parasını Almak İçin Geri Döner.