Hoşgeldiniz!

Eric Cartman Videoları İzle

Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 01:05
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 1.839 izlenme - 9 ay önce Eric Cartman'ın Yahudilere sövdüğü halka seslendiği sahneyi alıp Trump'a monte etmişler. Trump'ı başından beri zaten Eric Cartman'a benzetirdim tam olmuş.
south park - kyle's mom is a bitch 01:38
south park - kyle's mom is a bitch 18.671 izlenme - 9 yıl önce bu cartman tam bi pİç yaa!
Eric Cartman - Parti Çocuğu (Küfürlü) 01:05
Eric Cartman - Parti Çocuğu (Küfürlü) 983 izlenme - 2 yıl önce Southpark'ın şişko, salak, huysuz, düzenbaz, adi, bencil karakteri Cartman'ın kızların evinde yapılacak olan partiye çağrılmayınca verdiği müthiş tepkiler.
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 1.615 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
south park - california love 01:20
south park - california love 2.136 izlenme - 7 yıl önce
south park guitar hero 02:42
south park guitar hero 2.450 izlenme - 7 yıl önce
eric cartman kyles mom is a bitch 01:34
eric cartman kyles mom is a bitch 1.142 izlenme - 6 yıl önce eric cartman kyles mom is a bitch
Gerçek Hayatta Eric Cartman 02:20
Gerçek Hayatta Eric Cartman 471 izlenme - 3 yıl önce South Park'ın ailesi Alman soylu, antipatik, sinirli, küfürbaz ve ırkçı kahramanı olan Cartman'ın gerçek hayatta vuku bulmuş halini izliyoruz.
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 03:34
Eric Cartman feat Kenny & Kyle - Poker Face 348 izlenme - 2 yıl önce Eric Cartman o eşsiz(!) sesiyle Lady Gaga'nın Poker Face parçasını seslendiriyor.Kenny ve Kyle de ona eşlik ediyor.
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 04:25
Eric Cartman'ın Scott Tenorman'dan İntikamı 573 izlenme - 4 yıl önce Eric Cartman büyüdüğünü göstermek için Scott'tan 10 dolar karşılığında kıllarını satın alır. Kazıklandığını anladığında parasını almak için geri döner. Tüm çabalarına rağmen parasını geri alamadığı gibi her seferinde aşağılanarak geri döner. Artık intikam zamanıdır...
Kenny McCormick'in Yüzü 01:20
Kenny McCormick'in Yüzü 462 izlenme - 2 yıl önce South Park'ın en sevilen karakterlerin olan Kenny'nin ilk kez yüzünün tamamının görüldüğü sahne. 1999 yılında gösterime giren South Park: Bigger, Longer & Uncut filminde her şeyin eskisi gibi olması için kendini feda ediyor ve gitmeden kapşonunu çıkarıp yüzünü gösteriyor. Kendini feda etme sebebi Kenny'nin her öldüğünde yatağında tekrar doğuyor olmasıdır , kimse Kenny'nin öldüğünü hatırlamaz.
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 01:40
Diablo III'teki Error 37'ye Deliren Cartman Kılıklı Adam 521 izlenme - 2 yıl önce Eric Cartman'ın ete kemiğe bürünmüş hali ve Diablo 3 oynarken karşılaştığı hataya gösterdiği tepki.
Cartman'ın Kyle ile Yahudi Olduğu için Dalga Geçmesi 00:19
Cartman'ın Kyle ile Yahudi Olduğu için Dalga Geçmesi 320 izlenme - 2 yıl önce South Park izleyenler bilir cartman sürekli kyle ile yahudi olduğu için dalga geçer ama işi düştüğünde de kendinden ödün vermez.
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 21:07
Dadısavar Eric Cartman (Sopalık Velet İçerir) 342 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün kanalları gezerken "Süper Dadı" diye program gördüm. O an 2006 da yayınlanan bu South Park bölümü geldi aklıma. Malumunuz önce Amerika'da popüler olmuş bu programlarda sopalık veletler alanında uzmanlaşmış dadılar tarafından sözümona profesyonel yöntemlerle yola getirilmeye çalışılıyor. Dadılı programlara gönderme ilk dakikalarda olsa da belki beğenenler tamamını izlemek ister diye düşündüm.
South Park: The Stick of Truth - Bölüm 10 - Cartman mi Kyle mı? [Türkçe] 24:17
South Park: The Stick of Truth - Bölüm 10 - Cartman mi Kyle mı? [Türkçe] 355 izlenme - 1 yıl önce Seçimi yapmak için yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Cartman mi Kyle mı? Videoyu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın! TeasyCat Facebook: http://bit.ly/Teasycat TeasyCat Twitter: http://bit.ly/TeasyTwit Steam'de South Park The Stick of Truth; http://store.steampowered.com/app/213670 Subskribe olmak için; http://bit.ly/TeasyCat Sonraki Bölüm: South Park: The Stick of Truth - Bölüm 11 - Şoför Bahçivana, Bahçivan Aşçıya https://www.youtube.com/watch?v=pD7gaJlrBQU
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 01:34
Eric Cartman ile Devlet Bahçeli Arasındaki İnanılmaz Benzerlik 273 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 40. yıl felsefesine Amerikalı Eric'ten yadsınamaz bir cevap gelecektir. Kim bilir belki de bir gün hedeflerine ulaşacaklardır. Dvelet Bahçeli'nin ilgili hesabı için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23897/devlet-bahceli-ile-bir-kelime-bir-islem http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23307/analitik-siyaset----bateri-solo
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 03:09
South Park - Kadınları Elde Etmenin Yolu 301 izlenme - 2 yıl önce Stan aşık olmuştur ve kafası çok karışıktır. Aklını kurcalayan soruya cevap bulmak için son çare Chef e danışır. Chef bildiğiniz üzere müthiş bir cevapla olaya açıklık getirir.Stan bundan sonra tüm enerjisini Chef in önerdiği "kadınları elde etmenin mutlak yolu" nu bulmaya adayacaktır. Efsane dizinin 1999 yılında vizyona giren sinema versiyonu South Park:Bigger Longer & Uncut filminden keyifli sahneler sizlerle...
Rush - Tom Sawyer (South Park İçerir) 06:00
Rush - Tom Sawyer (South Park İçerir) 205 izlenme - 2 yıl önce Rush, temelleri 1968'de atılan, ailesi Yahudi katliamından kaçarak Kanada'ya göçen bir basçı (Geddy Lee) ve yine ailesi Yugoslavya'dan kaçan Sırp bir gitarist (Alex Lifeson) ve Kanadalı bir davulcu olan Neil Peart'tan oluşan Kanadalı bir "progresif rock" grubudur. Grup, progressive rock gruplarının aksine ilk dönemlerinde klavye kullanmayıp onun yerine "sert" gitar rifflerini seçmiştir. "2112" adlı albümleri, grubun müziğinin belirli bir çizgiye oturduğu albümdür. Rush birçok progresif rock grubunu da etkilemiştir, bunlardan en bilinenleri; Dream Theater, Tool, Primus'tır. Bunların yanında, Mike Portnoy (eski Dream Theater davulcusu) Neil Peart'a ilah gözüyle bakar. Kirk Hammett (Metallica), Jack Black, Matt Stone (South Park'ın yaratıcılarından biri), Sebastian Bach (eski Skid Row vokalisti), Tim Commerford (Rage Against The Machine basçısı) grubun etkilediği isimlerdendir.
Dadısavar Eric Cartman 21:07
Dadısavar Eric Cartman 160 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün kanalları gezerken "Süper Dadı" diye program gördüm. O an 2006 da yayınlanan bu South Park bölümü geldi aklıma. Malumunuz önce Amerika'da popüler olmuş bu programlarda sopalık veletler alanında uzmanlaşmış dadılar tarafından sözümona profesyonel yöntemlerle yola getirilmeye çalışılıyor. Dadılı programlara gönderme ilk dakikalarda olsa da belki beğenenler tamamını izlemek ister diye düşündüm.
Southpark Eric Cartman Püskevit 00:23
Southpark Eric Cartman Püskevit 585 izlenme - 6 yıl önce
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 02:12
Eric Cartman Scott Tenorman Must Die 1 150 izlenme - 4 yıl önce Eric Cartman Büyüdüğünü Göstermek İçin Scott'tan 10 Dolar Karşılığında Kıllarını Satın Alır. Kazıklandığını Anladığında Parasını Almak İçin Geri Döner.
Eric Cartman - Poker Face (Full) 03:44
Eric Cartman - Poker Face (Full) 151 izlenme - 5 yıl önce South Park Çizgi Filminin En Sevilen Karakterinden Bir ParçaLady Gaga İle Yarışacak Kadar Güzel )
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 170 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.