Hoşgeldiniz!

Eric Gerets

Mancini Yerine İki Aday / Lucescu ve Mustafa Denizli 01:59
Mancini Yerine İki Aday / Lucescu ve Mustafa Denizli 3.650 izlenme - 4 yıl önce Görevinden istifa eden Roberto Mancini'nin yerine gelecek teknik direktör adayları belli oldu.
Mehmet Demirkol: Lucescu'yla Anlaşıldı Bile 05:34
Mehmet Demirkol: Lucescu'yla Anlaşıldı Bile 2.086 izlenme - 4 yıl önce Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, "Gelişmeler, 'Sanki Lucescu'yla anlaşıldı bile.' şeklinde. Çünkü demeçlerden anlaşılan o." dedi.
Karan'dan Pereira Tepkisi Ve Gerets Örneği! - Sporx 04:15
Karan'dan Pereira Tepkisi Ve Gerets Örneği! - Sporx 51 izlenme - 2 yıl önce Telegol programı yorumcusu Ümit Karan Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'yı "Lig'i daha iyi tanıdım" sözleri için eleştirdi.
Galatasaray'ın Muhtemel Teknik Direktörleri Belli Oldu 04:30
Galatasaray'ın Muhtemel Teknik Direktörleri Belli Oldu 68 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da Roberto Mancini ile yolların ayrılmasının ardından, camiada yeni teknik direktör isimleri telaffuz edilmeye başlandı.
Eric Gerets, Çaykur Rizespor Yolunda 00:36
Eric Gerets, Çaykur Rizespor Yolunda 27 izlenme - 4 yıl önce Teknik direktör arayışlarını sürdüren Çaykur Rizespor, bir dönem çalıştırdığı Galatasaray'ı Süper Lig şampiyonluğuna taşıyan Eric Gerets ile anlaştı.
Mancini Giderse Üç Alternatif Hazır 02:53
Mancini Giderse Üç Alternatif Hazır 11 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Mancini ile yolları ayırırsa Lucesu, Gerets ya da Mustafa Denizli üçlüsünden birisini göreve getirecek.
Aydın Yılmaz, G.Saray'daki En Kıdemli Oyuncu Oldu 06:06
Aydın Yılmaz, G.Saray'daki En Kıdemli Oyuncu Oldu 6 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'da forma giyen Aydın Yılmaz, Sabri Sarıoğlu'nun kadro dışı kalmasıyla birlikte takımdaki en kıdemli futbolcu oldu.