Hoşgeldiniz!

Erich Videoları İzle

En İyi Alman Generaller - TOP 10 03:36
En İyi Alman Generaller - TOP 10 1.352 izlenme - 1 yıl önce En iyi 10 Alman Generalin sıralamasını izliyoruz. Taktiksel ve savaş dehası olarak bir sıralama yapılmış. Savunma ve saldırı da farklı yetenekleri olan generallerde listede mevcut efenim. İyi seyirler.
Nazi Avcıları Erich Priebke 43:12
Nazi Avcıları Erich Priebke 131 izlenme - 4 ay önce
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 00:30
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 321 izlenme - 3 yıl önce 1980 yılında sinemalarda gösterime girdiği zaman büyük bir gişe başarısına imza atarak 30 yıl boyunca seri haline gelen ve 12 adet filmi yapılan, bununla kalmayıp kendinden sonra gelecek "slasher" tarzı filmlerin temelini oluşturan "Friday the 13th" (Türkiye'de kendisine uygun görülen adıyla "13. Cuma") hakkındaki bu belgeselde filmin yapımcısı ve yönetmeni Sean Cunningham başta olmak üzere serinin diğer yönetmenleri, oyuncuları ve Jason karakterini oluşturan aktörlerle yapılan röportajları izlerken, bu filmlerdeki kan dondurucu ölüm sahnelerinin çekim teknikleri, hileleri, özel efektleri ve makyajları konusunda da bilgi sahibi oluyoruz.
Erich Wolfgang Korngold - Glück Das Mir Verblieb (Die Tote Stadt) 05:11
Erich Wolfgang Korngold - Glück Das Mir Verblieb (Die Tote Stadt) 121 izlenme - 2 yıl önce Erich Wolfgang Korngold'un 1920'de bestelediği Die tote Stadt adlı operada kullanılan Glück das mir verblieb adlı arya. Ayrıca The Big Lebowski soundtrack albümünün 10. şarkısı olarak kullanılmıştır. Şarkı sözleri (Lyrics): Glück, das mir verblieb, rück zu mir, mein treues Lieb. Abend sinkt im Hag bist mir Licht und Tag. Bange pochet Herz an Herz Hoffnung schwingt sich himmelwärts. Wie wahr, ein traurig Lied. Das Lied vom treuen Lieb, das sterben muss. Ich kenne das Lied. Ich hört es oft in jungen, in schöneren Tagen. Es hat noch eine Strophe— weiß ich sie noch? Naht auch Sorge trüb, rück zu mir, mein treues Lieb. Neig dein blaß Gesicht Sterben trennt uns nicht. Mußt du einmal von mir gehn, glaub, es gibt ein Auferstehn.
SAVAŞ MEYDANLAR KIRIM BÖLÜM 1 46:56
SAVAŞ MEYDANLAR KIRIM BÖLÜM 1 42 izlenme - 10 ay önce 2.Dünya savaşında Adolf Hitler kuzey ordu grubu leningrad ortada belarusu ezip geçtikten sonra moskova sınırlarına kadar dayandı güney ordu grupu ise ukraynanın tarım ve sanayi kaynakları elde etmek için harekete geçmiştir.Amacı don üzerinde rostova ilerleyip burayı bir sıçrama tahtası olarak kulanarak kafkasyadı ve belkide orta doğuda ingilizlerin elinde olan petrol kaynaklarını tehdit etmek romen ve alman askerler yolun yarısını almış ve kıevde 600 bin kişilik sovyet ordusunu kapana kıstırmıştır. odessa rumenlerin kuşatmasına direniyordu kırım yarım adasını sovyetlerin elindeydi ve ciddi bir sorun teşkil ediyordu. sevastopol bulunan rus filosu hala karadenize hükmediyor. Uçak pistlerinden kalkan rus uçakları ploestıdeki petrol alanlarına saldırabiliyordu.Sağ kanadını güvence altına almak isteyen alman ordusu güney ordu komuatnı von rundstedt kırımı zaptetme görevini erich von manstein komutasındaki 11 orduya verdi.
2 DÜNYA SAVAŞI KIRIM BÖLÜM 2 46:57
2 DÜNYA SAVAŞI KIRIM BÖLÜM 2 20 izlenme - 10 ay önce 2.Dünya savaşında Adolf Hitler kuzey ordu grubu leningrad ortada belarusu ezip geçtikten sonra moskova sınırlarına kadar dayandı güney ordu grupu ise ukraynanın tarım ve sanayi kaynakları elde etmek için harekete geçmiştir.Amacı don üzerinde rostova ilerleyip burayı bir sıçrama tahtası olarak kulanarak kafkasyadı ve belkide orta doğuda ingilizlerin elinde olan petrol kaynaklarını tehdit etmek romen ve alman askerler yolun yarısını almış ve kıevde 600 bin kişilik sovyet ordusunu kapana kıstırmıştır. odessa rumenlerin kuşatmasına direniyordu kırım yarım adasını sovyetlerin elindeydi ve ciddi bir sorun teşkil ediyordu. sevastopol bulunan rus filosu hala karadenize hükmediyor. Uçak pistlerinden kalkan rus uçakları ploestıdeki petrol alanlarına saldırabiliyordu.Sağ kanadını güvence altına almak isteyen alman ordusu güney ordu komuatnı von rundstedt kırımı zaptetme görevini erich von manstein komutasındaki 11 orduya verdi.
Silent Hunter 3 Erich Carius 1, Sturm Der Flamme 05:17
Silent Hunter 3 Erich Carius 1, Sturm Der Flamme 59 izlenme - 5 yıl önce Sturm der Flamme, Erich Carius 1
Silent Hunter 3- Sturm Der Flamme Erich Carius 05:17
Silent Hunter 3- Sturm Der Flamme Erich Carius 13 izlenme - 5 yıl önce sh3m
Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 04:42
Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 0 izlenme - 5 ay önce Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk), Müzik: Gizli Mabed - Yüreğine Sor Film Müziği