Hoşgeldiniz!

erich

Türk Cephesinde Top Denemesi (1913) 03:12
Türk Cephesinde Top Denemesi (1913) 2.844 izlenme - 2 hafta önce 1913 yılına ait bu görüntülerde Alman General Erich Von Falkenhayn, Türk ordusunun modernizasyonu kapsamında alınan toplar hakkında bilgi alıyor. Görüntüdeki General, 1. Dünya Savaşında Müşir rütbesi ile ordumuzda Yıldırım Ordular Grubu Komutanlığı yapmıştır.
En İyi Alman Generaller - TOP 10 03:36
En İyi Alman Generaller - TOP 10 1.786 izlenme - 3 yıl önce En iyi 10 Alman Generalin sıralamasını izliyoruz. Taktiksel ve savaş dehası olarak bir sıralama yapılmış. Savunma ve saldırı da farklı yetenekleri olan generallerde listede mevcut efenim. İyi seyirler.
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 00:30
His Name Was Jason: 30 Years Of Friday The 13th Fragman 512 izlenme - 4 yıl önce 1980 yılında sinemalarda gösterime girdiği zaman büyük bir gişe başarısına imza atarak 30 yıl boyunca seri haline gelen ve 12 adet filmi yapılan, bununla kalmayıp kendinden sonra gelecek "slasher" tarzı filmlerin temelini oluşturan "Friday the 13th" (Türkiye'de kendisine uygun görülen adıyla "13. Cuma") hakkındaki bu belgeselde filmin yapımcısı ve yönetmeni Sean Cunningham başta olmak üzere serinin diğer yönetmenleri, oyuncuları ve Jason karakterini oluşturan aktörlerle yapılan röportajları izlerken, bu filmlerdeki kan dondurucu ölüm sahnelerinin çekim teknikleri, hileleri, özel efektleri ve makyajları konusunda da bilgi sahibi oluyoruz.
Nazi Avcıları Erich Priebke 43:12
Nazi Avcıları Erich Priebke 194 izlenme - 2 yıl önce
Erich Wolfgang Korngold - Glück Das Mir Verblieb (Die Tote Stadt) 05:11
Erich Wolfgang Korngold - Glück Das Mir Verblieb (Die Tote Stadt) 123 izlenme - 4 yıl önce Erich Wolfgang Korngold'un 1920'de bestelediği Die tote Stadt adlı operada kullanılan Glück das mir verblieb adlı arya. Ayrıca The Big Lebowski soundtrack albümünün 10. şarkısı olarak kullanılmıştır. Şarkı sözleri (Lyrics): Glück, das mir verblieb, rück zu mir, mein treues Lieb. Abend sinkt im Hag bist mir Licht und Tag. Bange pochet Herz an Herz Hoffnung schwingt sich himmelwärts. Wie wahr, ein traurig Lied. Das Lied vom treuen Lieb, das sterben muss. Ich kenne das Lied. Ich hört es oft in jungen, in schöneren Tagen. Es hat noch eine Strophe— weiß ich sie noch? Naht auch Sorge trüb, rück zu mir, mein treues Lieb. Neig dein blaß Gesicht Sterben trennt uns nicht. Mußt du einmal von mir gehn, glaub, es gibt ein Auferstehn.
Silent Hunter 3 Erich Carius 1, Sturm Der Flamme 05:17
Silent Hunter 3 Erich Carius 1, Sturm Der Flamme 61 izlenme - 6 yıl önce Sturm der Flamme, Erich Carius 1
Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 04:42
Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 12 izlenme - 2 yıl önce Erich Fromm (Hazırlayan: M. Mehtap Türk), Müzik: Gizli Mabed - Yüreğine Sor Film Müziği