Hoşgeldiniz!

erime

Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa 01:41
Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa 448.474 izlenme - 3 yıl önce Bir Adet Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa Ne Olur? Daha Önce Böyle Bir Deneyime Sahip Olmadığınıza Emin Gibiyiz.
Erdoğan'ın Şahan Gökbakar'a Tombişim Demesi - Ustanın Hikayesi 01:33
Erdoğan'ın Şahan Gökbakar'a Tombişim Demesi - Ustanın Hikayesi 684 izlenme - 2 yıl önce 2-3 ay öncesinde Necati Şaşmaz'la dalga geçip Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yazan Şahan Gökbakar ne olmuş bilinmez usta denilen kişiye yağ çekmeye başlamış. Bir de anısını anlatmış.İzleyelim..
5 milyar tonluk kırılma için geri sayım başladı 04:02
5 milyar tonluk kırılma için geri sayım başladı 1.071 izlenme - 7 yıl önce
Altının Erime Aşaması 03:04
Altının Erime Aşaması 134 izlenme - 2 yıl önce Düğünlerin vazgeçilmezi, göz alıcı altın takılar son haline gelene kadar birçok işlemden geçiyor. İşte takmaktan vazgeçemediğiniz değerli mücevherlerin ham halleri.
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 02:38
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 168 izlenme - 2 yıl önce Youtube'de bir arkadaşımız dondurmayı erirken kayıda almış ve hızlandırıp yüklemiş.Ben de siteye yükleyeyim de bizimkiler de görsün dedim,umarım admin kabul eder.İzliyoruz efenim.
İnsan Bedenin Kimyasal Maddelerle İmtihanı 01:38
İnsan Bedenin Kimyasal Maddelerle İmtihanı 44 izlenme - 1 yıl önce Bu sahne bana kalırsa Robocop filminin en unutulmaz sahnelerinden biridir.Çocukluğum boyunca aklımı kurcalamıştır.
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 02:38
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 55 izlenme - 2 yıl önce Şimdi Üzerimize Bunaltıcı Yaz Sıcağında, Bu Videoyu İzlemek Oldukça Manidar Olacaktır.
Hapların Midemizde Erime Anı 00:36
Hapların Midemizde Erime Anı 13 izlenme - 11 ay önce Hapların Midemizde Erime Anı
Dondurma Böyle Eriyor  02:33
Dondurma Böyle Eriyor 8 izlenme - 2 yıl önce DONDURMA BÖYLE ERİYOR! Hızlı çekimde dondurmanın erimesi görenleri adeta büyüledi. Diğer Videolar İçin www.izlesene.com/nefer26medya 09.04.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Dondurma Böyle Eriyor ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kemik erimesinin nedenleri nelerdir? 01:02
Kemik erimesinin nedenleri nelerdir? 9 izlenme - 2 yıl önce Kemik erimesi yani osteoporoz kemiklerdeki kalsiyum depolarının boşalmasıdır. Erkeklerde ve kadınlarda sıkça görülen bir durumdur. Kemik erimesini önlemek için ileri yaşlarda değil özellikle ergenlik döneminde süt ve yoğurt gibi kalsiyum depolarına yönelmek gerekir. Bunun yanında ileri ve ergenlik dönemi sonrasında egzersize önem verilmelidir.
Kemik Erimesi Nedir ? Engellemek İçin Nasıl Beslenmeliyiz? - Doktorum 07:49
Kemik Erimesi Nedir ? Engellemek İçin Nasıl Beslenmeliyiz? - Doktorum 0 izlenme - 3 ay önce Doktorum'un bu bölümünde; kemik erimesi hakkında bilgiler verildi ve erimeye yol açan vitamin eksikliklerini giderici besinlerden bahsedildi ! Keyifli Seyirler ...