Hoşgeldiniz!

erime

Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa 01:41
Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa 450.135 izlenme - 3 yıl önce Bir Adet Kola Kutusu Lavlar Arasında Kalırsa Ne Olur? Daha Önce Böyle Bir Deneyime Sahip Olmadığınıza Emin Gibiyiz.
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 6.426 izlenme - 2 hafta önce Yüzlerce merminin namludan çıkışından sonra ısınmaya başlayan makineli tüfek susturucusu eridi!
Dondurulmuş Sebze ve Meyvelerin Huzur Veren Erimesi 07:40
Dondurulmuş Sebze ve Meyvelerin Huzur Veren Erimesi 1.769 izlenme - 6 ay önce Dondurulmuş meyve ve sebzelerin buzlarının erimesinin bu kadar etkileyici olacağını kimse düşünmemiştir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hangi Dondurma Daha Hızlı Eriyor? - Test Ettik - Oha Diyorum 02:18
Hangi Dondurma Daha Hızlı Eriyor? - Test Ettik - Oha Diyorum 1.541 izlenme - 12 ay önce Bu videoda hangi dondurmanın daha hızlı eridiğini test ediyoruz. Elimizde farklı dondurma çeşitleri var. Güneşin altında bırakıp ne kadar sürede eridiklerini hep beraber gözlemleyeceğiz. Tüm ilginç deneylerimiz tam şurada: https://goo.gl/EIH4za Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Şehir Büyüklüğündeki Buzulun 75 Dakikada Erimesi  00:59
Şehir Büyüklüğündeki Buzulun 75 Dakikada Erimesi 80 izlenme - 5 ay önce Şehir Büyüklüğündeki Buzulun 75 Dakikada Erimesi james balog isminde bir fotoğrafçının buzulların fotoğraflarını çekerken tanık olduğu tarihi an
Erdoğan'ın Şahan Gökbakar'a Tombişim Demesi - Ustanın Hikayesi 01:33
Erdoğan'ın Şahan Gökbakar'a Tombişim Demesi - Ustanın Hikayesi 850 izlenme - 3 yıl önce 2-3 ay öncesinde Necati Şaşmaz'la dalga geçip Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yazan Şahan Gökbakar ne olmuş bilinmez usta denilen kişiye yağ çekmeye başlamış. Bir de anısını anlatmış.İzleyelim..
Göbek ve Basen Yağlarını Eriten Mükenmel Bir Detoks Tarifi 02:32
Göbek ve Basen Yağlarını Eriten Mükenmel Bir Detoks Tarifi 87 izlenme - 6 ay önce Göbek ve Basen Yağlarını Eriten Mükenmel Bir Detoks Tarifi Göbek ve Basen Yağlarını Eriten Mükenmel bir Detoks Tarifi Göbek Basen Eriten Harika Doğal Detoks Tarifi basen eriten hareketler izle basen eriten çay izlesene basen eriten kürler basen eriten besinler göbek ve basen eritme kürleri göbek ve basen eriten bitkiler göbek ve basen eriten diyet listesi Denenmiş En İyi Göbek Eritme Yöntemler Video 1 haftada Göbek Eritme Diyeti Nasıl Olur Yağ Yakıcı Detoks Bel, Basen ve Karın Bölgesi Eriten Diyet Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
5 milyar tonluk kırılma için geri sayım başladı 04:02
5 milyar tonluk kırılma için geri sayım başladı 1.077 izlenme - 8 yıl önce
Altının Erime Aşaması 03:04
Altının Erime Aşaması 160 izlenme - 2 yıl önce Düğünlerin vazgeçilmezi, göz alıcı altın takılar son haline gelene kadar birçok işlemden geçiyor. İşte takmaktan vazgeçemediğiniz değerli mücevherlerin ham halleri.
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 02:38
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 197 izlenme - 2 yıl önce Youtube'de bir arkadaşımız dondurmayı erirken kayıda almış ve hızlandırıp yüklemiş.Ben de siteye yükleyeyim de bizimkiler de görsün dedim,umarım admin kabul eder.İzliyoruz efenim.
İnsan Bedenin Kimyasal Maddelerle İmtihanı 01:38
İnsan Bedenin Kimyasal Maddelerle İmtihanı 58 izlenme - 2 yıl önce Bu sahne bana kalırsa Robocop filminin en unutulmaz sahnelerinden biridir.Çocukluğum boyunca aklımı kurcalamıştır.
Dondurulmuş Meyve Ve Sebzelerin Huzur Veren Erimesi 07:40
Dondurulmuş Meyve Ve Sebzelerin Huzur Veren Erimesi 13 izlenme - 6 ay önce Dondurulmuş meyve ve sebzelerin buzlarının erimesinin bu kadar etkileyici olacağını kimse düşünmemiştir.
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 02:38
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 55 izlenme - 3 yıl önce Şimdi Üzerimize Bunaltıcı Yaz Sıcağında, Bu Videoyu İzlemek Oldukça Manidar Olacaktır.
Hal Değişimleri 01:30
Hal Değişimleri 8 izlenme - 6 ay önce Hal değişimleri maddenin ısı alarak veya vererek fiziksel halinin değişmesidir. Erime, donma, buharlaşma, yoğuşma, kırağılaşma ve süblimleşmeyi ödev tadında çiziyorum. İyi seyirler...
Süpernova Patlamalarına Benzeyen M&M Şekerlerinin Erimesi 01:14
Süpernova Patlamalarına Benzeyen M&M Şekerlerinin Erimesi 8 izlenme - 7 ay önce Su dolu bir kabın içine çift M&M bırakın ve zaman içindeki değişimini izleyin! Rengarenk şekerlerin suyun içindeki büyüleyici dansı:
Erime Ve Kaynamada Sıcaklık 03:32
Erime Ve Kaynamada Sıcaklık 3 izlenme - 6 ay önce Madde ısı aldığı veya verdiği halde sıcaklığı değişmiyorsa ısıyı hal değişimi için harcar. Yani sıcaklığın değişmediği değer hal değişim sıcaklığıdır. Karın eriyip suya dönüşürken, suyunda kaynayıp su buharına dönüşürken sıcaklığının değişmediğini bu videoda göreceksiniz. İyi seyirler...
Kemik Erimesi Nedir ? Engellemek İçin Nasıl Beslenmeliyiz? - Doktorum 07:49
Kemik Erimesi Nedir ? Engellemek İçin Nasıl Beslenmeliyiz? - Doktorum 3 izlenme - 12 ay önce Doktorum'un bu bölümünde; kemik erimesi hakkında bilgiler verildi ve erimeye yol açan vitamin eksikliklerini giderici besinlerden bahsedildi ! Keyifli Seyirler ...