Hoşgeldiniz!

erkan can

En Güzeli (2015) Fragman 01:48
En Güzeli (2015) Fragman 151.035 izlenme - 3 yıl önce 28 Ağustos 2015'te sinemalarda... Şafak, Doğan ve Güneş asker arkadaşıdır . Doğan ve Güneş Şafak’a göre daha fırlama ama bir o kadar da aylak tiplerdir. Şafak ise sessiz ve sadık bir karakterdir. Şafak’ın Şef’e olan bağlılığı ve çocukların parasızlıkları kendilerini İstanbul’da ki dibe vurmuş hayatlarından sonra bir an da Güney’de bir otel de olayların tam ortasında bulmalarına sebep olur. Üç kafadar Şef’le birlikte geldikleri çok büyük ve gösterişli otel karşısında gereksiz hayallere kapılırlar ancak hayallerinin yıkılması çok da uzun sürmez. Otel müdürü Soykut’un, çocukları kalacakları odaya göndermesiyle gerçeklerle yüzleşirler fakat her zamanki gibi kabullenmezler. Şef’le birlikte hemen işinin başına geçen Şafak’a kıyasla Doğan ve Güneş inatla otelin tadını çıkarmaya çalışmakta ve otel müşterisi kızları rahat bırakmamaktadırlar. Tabi otelde yapılacak güzellik yarışmasının güzellerini farketmeleri de çok fazla vakitlerini almayacaktır. Gündüz çıkardıkları sorunlar yetmezmiş gibi gece de kızların peşinden giden Doğan ve Güneş’e bu kez Şafak’ta eşlik etmektedir. İçilen bir kaç kadeh içkinin ardından Şafak yarışmacı kızlardan Tuğçe’yi görmüş ve aşık olmuştur ancak Tuğçe’nin ondan haberi bile yoktur. Artık komedi ve aksiyon dolu bir macera Doğan, Şafak ve Güneş’i bekler.
Adana İşi (2015) Fragman 02:04
Adana İşi (2015) Fragman 74.773 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı Türk komedi filmi Adana İşi'ne ait fragman. Filmde Murat Akkoyunlu, Ceyda Ateş ve Erkan Can başrolde oynuyor.
Erkan Can Cihangir'de Terör Estirdi 01:49
Erkan Can Cihangir'de Terör Estirdi 21.042 izlenme - 2 yıl önce Erkan Can, önceki gün Cihangir’de bulunan bir mekânda öfkeden deliye dönen oyuncunun, “Silahım nerede, hepsini vuracağım” diye bağırması şaşkınlık yarattı.
Patron Mutlu Son İstiyor - Fragman 02:10
Patron Mutlu Son İstiyor - Fragman 79.015 izlenme - 4 yıl önce Tolga Çevik ve Ezgi mola'nın başrollerinde oynadığı 1 ocak 2014 de yayına girecek komedinin konusu: Yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi senaryosu ister. Bunun üzerine senaryo yazarı mutlu sonla bitemesi gereken film için kendisi yollara düşer. Ve karşısına hem komik hem ağlatan olaylar gelir...
pamuk prenses erkan can masal 7 cüceler 03:45
pamuk prenses erkan can masal 7 cüceler 30.861 izlenme - 10 yıl önce pamuk prenses masallar yalan
Gemide Filminden Bi Kesit Erkan Can 01:26
Gemide Filminden Bi Kesit Erkan Can 26.286 izlenme - 11 yıl önce süperrrr:-)
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 01:05:57
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 11.231 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
siyah beyaz - fragman 04:06
siyah beyaz - fragman 31.971 izlenme - 8 yıl önce akman film ve gezici film sunar siyah beyaztuncel kurtiz erkan can şevval sam taner birsel nejat işler derya alaborarıza sönmez muzaffer özdemirserhat tutumluer almıla uluer dilara yalçınsenaryo ve yönetmen ahmet boyacıoğluwwwsiyahbeyazfilmnet23 nisan’da sinemalarda
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (1999) Açılış 03:27
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (1999) Açılış 13.161 izlenme - 5 yıl önce Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (1999) Açılış
takva filminin en güzel sahnesi 03:35
takva filminin en güzel sahnesi 29.964 izlenme - 11 yıl önce Kimin içinden mal tutkusu, iktidar tutkusu, cinsî yönelişler tamamen çıkar ki? Aslında şeyh olmak da kolay değildir, mürid olmak da. Aslında insan olmak kolay değildir. İnsan olmak bir sınavdır. Ve insan olmak, sadece şeyhlerin ve müridlerin işi de değildir. Herkes insanlık sınavındadır. Ve herkesin insanlık sınavında, Yaratıcı ile kalbî bağlılık, son derece belirleyici bir hadisedir. Yaratıcı ile ilişkide profesyonellik makamı diye bir şey yoktur.
hudut kartalları van-başkale 05:00
hudut kartalları van-başkale 9.673 izlenme - 8 yıl önce hudut kartalları
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 01:03:30
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 8.366 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 01:03:08
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 7.438 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 01:05:26
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 7.105 izlenme - 3 yıl önce "Annesini ve ablasını farklı yemekler yapma konusunda ikna etmeyi başaran Erdem ilk denemesini yapar ve Çin mantısını müşterilerin beğenisine sunar. Tek sorun henüz müşterilerin bu yeniliklere hazır olmamasıdır. Yavuz'un ısrarıyla Ayşe'ye talip olan kasap, ailenin başını çok ağrıtır. Diğer yandan ayrılık acısı ile el baş edemeyen Oğuz, sonradan pişman olacağı şeyler yapmak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 01:09:34
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 6.130 izlenme - 3 yıl önce "Terk edilmenin acısına dayanamayan Oğuz, kasap Hasip'i kaçırarak başını büyük bir belaya sokmuştur. Oğuz ve Selçuk, kasaptan kurtulmanın yollarını ararken, Erdem ve ailesi de iyi giden işlerin keyfini çıkarmaktadır. Her şey rayına oturmuşken, gönül işlerine ayıracak vaktim yok diyen Erdem'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Erdem nihayet hayallerindeki kızı görmüştür. Fakat, gördüğü bir hayal mi, gerçek mi henüz karar verebilmiş değildir!"
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 01:10:22
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 5.526 izlenme - 3 yıl önce "Sevdiği kız hakkında, adından başka hiçbir şey bilmeyen Erdem, Hayal'e ulaşmanın yollarını aramakta fakat, zaman ilerledikçe umudunu yitirmektedir. Yavuz'un seneler öncesinden çıkıp gelen misafiri Esra, Ayşe'nin bazı kararlarını tekrar sorgulamasına sebep olmuştur.Terk edilmenin acısını atlatan Oğuz ise, kendini kariyerine adamak ve iş hayatında ilerlemek niyetindedir fakat, bu umduğu kadar kolay olmayacaktır. Sonunda herkes aradığı mutluluğun uzaklarda değil, tam karşılarında olduğunu zor da olsa görecektir."
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 01:02:07
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 5.066 izlenme - 3 yıl önce "Cüzdanını almak için restorana gelen Hayal'in yanındaki sürpriz arkadaş, Erdem'in tüm ümitlerini söndürmüştür. Üzüntüsünü kimseyle paylaşamayan Erdem, derdini çeşit çeşit tatlı yaparak unutmaya çalışır. Mutfağın diğer kahramanları Yavuz ve Ayşe arasında ise sözlere dökülmeyen bir oyun başlamıştır. Zor gününde Erdem'in yanında olup destek vermek isteyen Oğuz ve Selçuk ise, işleri daha da zora sokar ve nasıl olduğunu anlamadan kendilerini nezarethanede bulurlar. Karakolda tanıştıkları Külhan ise uzun süre mahallenin başını ağrıtacak gibidir."
7 Dakikada Gemide Filmi 06:47
7 Dakikada Gemide Filmi 2.756 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılı yapımı Gemide filmi 7 dakikalık kısmıyla sizlerle.Gelmiş geçmiş en iyi Türk filmi bence oyunculuk açısından.
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 01:04:44
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 4.781 izlenme - 3 yıl önce "Ateş bacayı sarınca bildiği her şeyi unutan Erdem, Hayal ile yakınlaşmanın peşinde koşarken, ilişkiler konusundaki tecrübelerini süt kardeşiyle paylaşmak isteyen Oğuz, her taşın altından çıkan Külhan ve macera peşinde koşan Selçuk da Erdem'e yardım etmeye çalışırlar. Ne var ki Erdem kimseden yardım istememekte, amacına ulaşmak için kendince planlar yapmaktadır. Erdem'in bu çabaları en çok Yavuz'un işine yarayacak, Ayşe ile ilişkisini farklı bir boyuta taşıyacaktır."
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 01:03:23
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 4.614 izlenme - 3 yıl önce "Herşey yolunda giderken, nereden geldiği belli olmayan ihbarlar ve şikayetler restoranın kapanmasına sebep olmuştur ve Erdem kendini yeni bir mücadelenin içinde bulur.Yavuz ve Ayşe adım adım yakınlaşırken, Hayal, bu mücadele sırasında Erdem'i ve ailesini daha yakından tanıtıma fırsatı yakalar. Selçuk'un yeni işini kabullenmekte zorluk çeken Oğuz ise, sütkardeşine yardım etmek için yine yanlış zamanı seçmeyi başarır."
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 01:00:14
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 4.208 izlenme - 3 yıl önce Oğuz'un Erdem'e yardım etme çabası tüm hızıyla devam etmektedir ve bu çabaları, Erdem'i yine zor durumda bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Kendini Hayal ile bitmek bilmeyen bir didişmenin içinde bulan Erdem, çıkış yolu aramaktadır fakat, bu sefer tüm çıkışlar tam anlamıyla kapalıdır. Erdem ve Oğuz'un yokluğunu fırsat bilen Selçuk, Yavuz ve Ayşe'nin önlerindeyse yepyeni kapılar açılmaktadır. Read more: http://www.kanald.com.tr/UskudaraGiderken#ixzz2cVduzHL6
Anlat İstanbul - Kaçış Sahnesi 06:13
Anlat İstanbul - Kaçış Sahnesi 975 izlenme - 10 ay önce İstanbul'da yaşayan insanların hikayelerini masallara hikayelerdeki karakterleri de kahramanlara dönüştürerek anlatan ''Anlat İstanbul'' filminden ufak bir kesit. izliyoruz...
Koğuş Akademisi - Korsan Film (Erdal Tosun) 01:22
Koğuş Akademisi - Korsan Film (Erdal Tosun) 1.365 izlenme - 1 yıl önce Erdal Tosun'un Erkan Can ile beraber rol aldığı güzel bir sahne. Gerek dram gerekse komedi filmlerinde rolünün hakkını fazlasıyla veren usta oyuncudan yine müthiş bir oyunculuk. Seni unutmayacağız rendroy.
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 01:02:54
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 3.939 izlenme - 3 yıl önce "Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yellerinin estiğini gören Anne ipleri eline alıyor. Erdem, Hayal ile henüz yolun başındayken, Yavuz da Ayşe ile bir yol ayrımına gelmiş ve açıkça konuşmaya karar vermiştir. Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yelleri esmesi üzerine, Anne ipleri eline alır ve mutfakta sıkıyönetim ilan eder. Selçuk'un önlenemez yükselişinden nasibi alan Oğuz ise, geleceği hakkında önemli bir karar almak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 01:02:39
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 3.222 izlenme - 3 yıl önce "Bazen bir yol ayrımına geliriz ve aldığımız kararlar hayatımızı geri dönüşü olmayacak şekilde değiştirir. İlerleyebilmek için bazen daha önce gidilen yollardan gitmemiz, bazen de yeni yollar keşfetmemiz gerekir. Erdem'in payına düşense, sahip olmak istediğinin, seneler önce İngiltere'ye giderken arkasında bıraktığı ailesi olduğunu anlamak ve bir araya getirmektir. Çünkü bu onların tekrar bir aile olmalarının hikayesi."
Pamuk Prenses II (1. Bölüm) 09:23
Pamuk Prenses II (1. Bölüm) 2.158 izlenme - 3 yıl önce Bir Barış Bayraktar filmi. Oyuncular: Akasya Asıltürkmen, Erkan Can, Serhat Özcan, Levent Tülek. Erkan Can performansıyla gene döktürüyor; 80ler popüler kültürünün etkileri ve pamuk prenses yedi cücele üzerine etik bir sorgulama. ikinci bölüm için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1518/
Gemide - Nerde Kalmıştık ? 01:31
Gemide - Nerde Kalmıştık ? 1.329 izlenme - 3 yıl önce Gemide filminde Erkan Can abimizin döktürdüğü sahnelerden biri daha. - Zart diye verdim ağzına.
çakal filmi fragman 01:46
çakal filmi fragman 3.667 izlenme - 8 yıl önce başrollerini ismail hacıoğlu uğur polat ve erkan can'ın paylaştığı 17 aralık 2010'da vizyona girecek çakal filmi'nin resmi facebook sayfası http//facebook.com/cakalfilmi
Evrimi Savunuyorum 04:25
Evrimi Savunuyorum 1.837 izlenme - 3 yıl önce Emin Gürsoy, Levent Üzümcü, Nejat Yavaşoğulları, Erkan Can evrimi savunuyor. Evrimi teorisini tek soruda çürüten dayılar kadar izlenir mi bilmem. Olsun biz yine de izleyelim efenim..
Gemide - Kaptan, Gemi, Tayfa Hiyerarşisi 01:41
Gemide - Kaptan, Gemi, Tayfa Hiyerarşisi 1.880 izlenme - 3 yıl önce Dillerde sakız olan gemide filminin repliklerinden belki de en iyisi geliyor. Filmin giriş sahnesi olan bu eser de kaptan, gemi ve tayfaların; ülkeden daha karmaşık yapısına deyiniliyor. dip not; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17791/gemide---samsunspor-hikayesi vogueman' in içerik yorumundan esinlenilmiştir.