Hoşgeldiniz!

Erkan Koyuncu

Foto muhabiri Erkan Koyuncu toprağa verildi 03:07
Foto muhabiri Erkan Koyuncu toprağa verildi 1.101 izlenme - 4 yıl önce Koyuncu için önce Sabah Gazetesi önünde tören düzenlenirken, ardından Eyüp Sultan Camii'nde cenaze namazı kılındı.
Galatasaray Tesislerinde Feci Kaza (02.08.2014) 03:28
Galatasaray Tesislerinde Feci Kaza (02.08.2014) 1.385 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanı öncesi, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin girişinde yaşanan kazada Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu ağır yaralandı. Koyuncu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri, Sabah gazetesi, foto muhabiri, Erkan Koyuncu, ölüm
Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Korkunç Kaza - 2 Ağustos 2014 01:00
Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Korkunç Kaza - 2 Ağustos 2014 516 izlenme - 3 yıl önce Bu sabah GS antrenmanını takip etmeye gelen Sabah gazetesi foto muhabiri erkan koyuncu tesislerin demir kapısına sıkışmış ve ağır yaralanmış ekipler hemen müdahale etmiş ancak halen yoğun bakımda. Bu olay üzerine GS antrenmanı iptal olmuş. Geçmiş olsun, allah şifa versin.
Kapıya Sıkışan Gazeteci Vefat Etti 01:21
Kapıya Sıkışan Gazeteci Vefat Etti 432 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın Sabah İdmanından Önce Tesis Kapılarında Demir Kapıya Sıkışan Ve Ağır Yaralı Olarak Hastaneye Kaldırılan , Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu Hayatını Kaybetti. galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Kazanın Nasıl Olduğuna Dair Soru Üzerine, "spekülasyonları Bilmiyorum. Ama Kapı Açılırken Arkadaşımızın Hızlı Bir Hamlesi Olmuş. Teknik Detaylarını Mühendisler Açıklarlar. O Sırada Sensörden Dolayı Mı Bilmiyorum, Kapı Kapanmış Ve Böyle Bir Sıkışma Olmuş. Bana Aktarılan Bu" İfadelerini Kullandı. türkiye Futbol Federasyonu (tff), Türkiye Basketbol Federasyonu (tbf), Galatasaray, Fenerbahçe Ve Beşiktaş Kulüpleriyle, Türkiye Spor Yazarları Derneği İstanbul Şubesi, Sarı-kırmızılı Takımın Antrenmanına Gittiği Florya Metin Oktay Tesisleri Önünde Geçirdiği Kaza Nedeniyle Yaşamını Yitiren Sabah Gazetesi Muhabiri Erkan Koyuncu İçin Başsağlığı Mesajları Yayımladı. galatasaray Kulübü'nün İnternet Sitesinde Yayımlanan Mesajda, "bugün Basına Açık Yapılan Antrenmanda Çok Talihsiz Bir Kaza Geçirerek Hastaneye Kaldırılan Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu'nun Vefatını Derin Bir Üzüntüyle Öğrenmiş Bulunuyoruz. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakımında Tedavi Altına Alınan Erkan Koyuncu Tüm Çabalara Rağmen Kurtarılamadı. Merhuma Allah'tan Rahmet, Ailesine, Yakınlarına Ve Spor Basın Camiasına Başsağlığı Dileriz" Denildi. fenerbahçe Ve Beşiktaş Kulüpleri İle Tff Ve Tbf De Yayımladıkları Mesajlarda Yaşanan Acıyı Paylaştıklarını Belirtip, Başsağlığı Diledi. türkiye Spor Yazarları Derneği İstanbul Şubesi'nin Yayımladığı Mesajda İse "meslektaşımız Ve Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu Kaldırıldığı Hastanede Hayata Gözlerini Yummuştur. Camiamız Ve Ailesine Başsağlığı Dileriz" İfadeleri Yer Aldı.
Emre Belözoğlu Hayatını Kaybeden GSli Muhabirin Aliesine Yardım Etmiş 01:21
Emre Belözoğlu Hayatını Kaybeden GSli Muhabirin Aliesine Yardım Etmiş 139 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli futbolcu, Florya'da Galatasaray tesislerine girerken kapıya sıkışarak yaşamını kaybeden gazeteci Erkan Koyuncu'nun ailesine yardımda bulunmuş.
Tesislerde Sıkışan Foto Muhabiri Erkan Koyuncu Hayatını Kaybetti 02:43
Tesislerde Sıkışan Foto Muhabiri Erkan Koyuncu Hayatını Kaybetti 141 izlenme - 4 yıl önce Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde geçirdiği talihsiz kaza sonucu hayatını kaybetti.
Erkan Koyuncu Hayatını Kaybetti 01:17
Erkan Koyuncu Hayatını Kaybetti 60 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın Antrenmanı Öncesi, Florya Metin Oktay Tesisleri Önünde Geçirdiği Kazada Ağır Yaralanan Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, Hastanede Vefat Etti.