Hoşgeldiniz!

erkan tan

Erkan Tan'ın Mehter Marşıyla Coşması 01:08
Erkan Tan'ın Mehter Marşıyla Coşması 9.248 izlenme - 4 ay önce Ektirdiği saçlar bir türlü çıkmayan bin yılın yalakası Erkan Tan'ın mehter marşıyla coşumunu izliyoruz.
Yüzüne Tüküren Erkan Tan Tepkiye Delirdi 03:49
Yüzüne Tüküren Erkan Tan Tepkiye Delirdi 28.242 izlenme - 1 yıl önce Ankara'daki patlamayla ilgili olarak hükümeti suçlayan mesaja tepki gösteren ve "suratınıza tükürüyorum" diyen Erkan Tan, bugün de bu tepkisini çarpıtarak haber yapanlara sert çıktı. Tan "Laf yerini bulmuş onun için kudurmuş o çevreler" dedi.
Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 01:19
Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 23.188 izlenme - 1 yıl önce Sabah Ajansı'nda izleyici mesajlarını okuyan a Haber sunucusu Erkan Tan, Ankara'daki patlamayla ilgili hükümeti suçlayan bir kişiye çok sert tepki gösterdi. Erkan Tan kızgınlığını da canlı yayında olmasına rağmen sözünü sakınmayarak 'suratına tükürüyorum' diyerek ortaya koydu.
Erkan Tan'ın Sunum Tarzının Aşırı Benzemesi 05:50
Erkan Tan'ın Sunum Tarzının Aşırı Benzemesi 2.550 izlenme - 2 ay önce Abartılı, şarkılı, bol saçmalamalı ve yalamalı sunum tarzını daha önce bir yerlerde gördüğümü hatırlıyordum. Sonunda bulabildim. Bope 2 isimli filmi izleyenler bu karakteri hatırlayacaktır.
Erkan Tan'ın Fethullah Gülen'i Özlemesi 01:50
Erkan Tan'ın Fethullah Gülen'i Özlemesi 9.570 izlenme - 11 ay önce Eyy A Haber, Fetöcülere kanalında program yaptırmaya utanmıyor musun? Yoksa sen de mi Fetöcüsün, darbecisin, milli iradeye karşısın?
Erkan Tan: Fethullahçı Arıyorsan Aynaya Bak 03:55
Erkan Tan: Fethullahçı Arıyorsan Aynaya Bak 3.638 izlenme - 11 ay önce A Haber ekranlarında Sabah Ajansı'nı sunan Erkan Tan, yıllar önceki Fethullah Gülen ile ilgili bir konuşmasını sosyal medyadan paylaşan Tuncay Özkan'a cevap verdi. Tan, "Fetullahçı arıyorsan aynaya bak! En kral Fetullahçı sensin, Türkiye'de yaşayan en kral Fetullahçı sensin." dedi..
Erkan Tan Mehter Marşı Çalıp Oynadı 01:47
Erkan Tan Mehter Marşı Çalıp Oynadı 3.115 izlenme - 10 ay önce A Haber ekranlarında Sabah Ajansı'nı sunan Erkan Tan ilk programında izleyicilerine Mehter Takımı sürprizi yaptı.
Erkan Tan'dan Twitter'a Sitem 02:19
Erkan Tan'dan Twitter'a Sitem 4.616 izlenme - 1 yıl önce Twitter'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti esnasında başlatılan "#WeLoveErdogan" başlıklı "hashtag" dakikalar içerisinde dünya listesinde birinci sıraya yerleşmişken, listeden kaldırılmasına bir tepkide A Haber'de hafta içi her sabah yayınlanan 'Sabah Ajansı' programının sunucusu Erkan Tan'dan geldi Tan, "Birçok sahte hesapla yapılan paylaşımlara hiçbir şey yapmayan, teröristlerin bile paylaşımlarını tutan Twitter'ın, kısa sürede dünya gündeminin birinci sırasına yükselen, bu kadar ilgi gören bir hashtag'i neden kaldırdığını anlamadık, açıklama bekliyoruz. Eğer kasıtlıyla bu iğrenç bir durumdur" dedi. Twitter yetkililerine uslübunu sertleştirerek eleştirilerine devam eden Erkan Tan, "Ey Twitter, daha öncede sen Türkiye'de başka filmler çevirdin, Recep Tayyip Erdoğan'ı böyle deviremezsin, bu millet onu seviyor, sen onu etiket listesine yazsan ne olur yazmasan ne olur, bu millet onu kalbine etiketlemiş" ifadelerini kullandı
Erkan Tan: Sapkın Kemalist Laikliği Pompalıyorlar 00:23
Erkan Tan: Sapkın Kemalist Laikliği Pompalıyorlar 3.470 izlenme - 10 ay önce “Sabah Ajansı” programını sunan Erkan Tan, 15 Temmuz’un dinci bir darbe olduğunu savunanlar için “Sapkın Kemalist laikliği pompalıyorlar” dedi.
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 02:01
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 4.090 izlenme - 1 yıl önce Erkan tan, her zamanki gibi yalamaya devam ediyor. Konu; Suriyeliler'e vatandaşlık verilmesi.
Erkan Tan'ın Hain Yavere Şerefsiz Demesi 01:23
Erkan Tan'ın Hain Yavere Şerefsiz Demesi 2.196 izlenme - 11 ay önce Hafta içi her sabah 'Sabah Ajansı' programı ile A Haber ekranlarında izleyiciyle buluşan Erkan Tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü çıkan hain yaverine sert çıktı. Tan hain çıkan yaverin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ailesi ile birlikte öldürmek istediğini iddia etti.
Erkan Tan - Seçim İçin İddiaya Girdi 01:05
Erkan Tan - Seçim İçin İddiaya Girdi 5.786 izlenme - 3 yıl önce Erkan Tan Seçim İçin İddiaya Girdi
Erkan Tan'ın Canlı Yayında ODTÜ Üniversitesi'ne Sert Tepkisi 00:52
Erkan Tan'ın Canlı Yayında ODTÜ Üniversitesi'ne Sert Tepkisi 113 izlenme - 4 hafta önce 400 ODTÜ'lü öğrencinin üniversitedeki tuvaletleri kadın-erken ayrımı olmaksızın kullanmak istemesi sosyal medyanın gündemine oturmuş, birçok kesim tarafından tepki görmüştü. Bu talebe bir tepkide canlı yayında Erkan Tan'dan gelmiş.
Numan Kurtulmuş - Ak Parti'nin Dış Politikası Ancak Rüyadır 06:22
Numan Kurtulmuş - Ak Parti'nin Dış Politikası Ancak Rüyadır 2.241 izlenme - 1 yıl önce Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nde (AKPM), Avrupalı Parlementerlere sert yanıtlar vermesini, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e karşı yaptığı one minute çıkışı ile birlikte değerlendirerek, one minute çıkışından sonra yaşanan süreçlerden örnekler verdi ve ''Başbakan'ın kalbi Ali diyor, dili Muaviye söylüyor'' dedi. Hükümetin dış politika konusunda Türkiye'nin sözü dinlenen ülke konumuna geldiğini iddia ettiğini hatırlatan Has Parti Lideri Libya konusunda yaşanan süreçte Türkiye'nin Fransa tarafından saf dışı bırakıldığını, adeta taca atıldığını ifade ederek; ''Ak Parti'nin dış politikası reel politika değil, rüya politikasıdır. Bir rüya içinde Libya da bizim sözümüz geçer, biz düzen veririz diye düşündüler ama sonuçta taca çıktılar'' dedi. | 14 Nisan 2011 - Erkan Tan İle Başkentten - Tv8 Şimdi biri AKP genel başkan yardımcısı, diğeri AKP'yi eşeltirenlerin yüzüne tükürüyor. Ama arşiv unutmuyor.
Erkan Tan'ın Fethullah Gülen'i Özlemesi 01:50
Erkan Tan'ın Fethullah Gülen'i Özlemesi 617 izlenme - 11 ay önce A Haber ekranlarında Sabah Ajansı'nı sunan Erkan Tan, yıllar önceki Fethullah Gülen ile ilgili özlemini anlatan videosu.
Erkan Tan: Düşmanların 'Alayına Gider (Sabah Ajansı 1 Kasım 2016) 04:15
Erkan Tan: Düşmanların 'Alayına Gider (Sabah Ajansı 1 Kasım 2016) 219 izlenme - 9 ay önce Erkan Tan A Haber Sabah Ajansına neşe katmaya çalışan gazeteci,sunucu ve bugünkü programına gene mehter marşı ile başladı.Mehter Marşı çalarak programa başlamak güzel helal olsun sunucuya
Erkan Tan'dan Figen Yüksekdağ'a Sütyenli Cevap 01:13
Erkan Tan'dan Figen Yüksekdağ'a Sütyenli Cevap 365 izlenme - 1 yıl önce Erkan Tan canlı yayında çıldırdı A Haber'de Sabah Ajansı'nı sunan deneyimli sunucu Erkan Tan, HDP eş başkanı Figen Yüksekdağ'ın sosyal medyada paylaştığı videoya sert tepki gösterdi. Videoda yer alan "Zulme karşı direneceğiz. İnadına barış gibi sözlerin ardından, Türkiye'yi başınıza yıkacağız" sözlerinin üzerine Tan, "Bre vicdansız, bre insafsız hem inadına barış diyorsun hem de Türkiye'yi başınıza yıkacağız diyorsun senin arkadaşların kadın kılığında güvenlik güçlerine yakalanıyor böyle mi yıkacaksınız Türkiye'yi başımıza" diyerek tepki gösterdi.
Erkan Tan'ın Kılıçdaroğlu'nun Orucunu Sorgulaması 01:48
Erkan Tan'ın Kılıçdaroğlu'nun Orucunu Sorgulaması 24 izlenme - 1 ay önce Erkan Tan : "Kılıçdaroğlu İftar yemeği veriyor, merak ettim oruç muymuş"
Erkan Tan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Oruç Sorusu 01:48
Erkan Tan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na Oruç Sorusu 46 izlenme - 1 ay önce A Haber'de program yapan Erkan Tan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener'in iftar yemeğinde bir araya gelmelerini garip sözlerle değerlendirdi. Tan, buluşmayı aktarırken iftar davetini Kılıçdaroğlu'nun verdiğini belirtti ve "Ben de merak ediyorum CHP Başkanı oruç muymuş? dedi.
Erkan Tan Vakti 05:37
Erkan Tan Vakti 618 izlenme - 3 yıl önce FATMA KORKUTATA'nın yönetmenliğinde ERKANTAN VAKTİ/ BİNGÖL BLD. BŞK. SN. YÜCEL BARAKAZİ açıklama Bingöl Bld. Bşk. Sn. Yücel Barakazi: "Kadınlarla ilgili hiçbir zaman bir önyargıya sahip olmadım, ayrımcılık yapmadım, yapmayacağım... Bingöl Belediyesi'nin kapıları kadınlara asla kapanmamış, kapanmayacaktır da... Bilakis, hizmetlerimizin odak noktasında kadınlarımız olacaktır." Bu kardeşimizin birtakım beklentileri vardı, Bingöl Bld. Bşk. Yrd. şeklinde. Karşılanmayınca istifa eti ve basına bu şekilde yansıdı..." Yayın Tarihi: 09.04.2014 Prog.adı: Erkan Tan Vakti Sunucu: Erkan Tan Yönetmen: Fatma KORKUTATA Twetter: Fatma_Korkutata instagram: yonetmenfatmakorkutata Facebook: Fatma Korkutata
Erkan Tan ve Yetenekli Yeğen 00:52
Erkan Tan ve Yetenekli Yeğen 642 izlenme - 2 yıl önce Erkan Tan kişisi her sabah olduğu gibi sokağa çıkıyor. Vatandaşla röportaj yaparken bir abi geliyor ve yeğeninin enteresan bir yeteneğini olduğunu söylüyor. Türk televizyonlarında yüzyılın şovuna imza atmak isteyen amca yeğen sabah bulantısı ayağına reddediliyor. Amca artık yeğenin bu tür bir işle çok para kazanacağını mı düşünüyor? evde bunla mı eğleniyorlar bilinmez... Bitmeyen ısrarı ise ben sabah mahmurluğuna veriyorum. Israrlı gözler...
Fatma Korkutata'nın Yönetmenliğinde Erkantan Vakti / Bingöl Bld. Bşk. Sn. Yücel Barakazi Açıklaması 05:37
Fatma Korkutata'nın Yönetmenliğinde Erkantan Vakti / Bingöl Bld. Bşk. Sn. Yücel Barakazi Açıklaması 601 izlenme - 3 yıl önce Fatma Korkutata'nın Yönetmenliğinde Erkantan Vakti/ bingöl Bld. Bşk. Sn. Yücel Barakazi Açıklama bingöl Bld. Bşk. Sn. Yücel Barakazi: "kadınlarla İlgili Hiçbir Zaman Bir Önyargıya Sahip Olmadım, Ayrımcılık Yapmadım, Yapmayacağım... bingöl Belediyesi'nin Kapıları Kadınlara Asla Kapanmamış, Kapanmayacaktır Da... Bilakis, Hizmetlerimizin Odak Noktasında Kadınlarımız Olacaktır." bu Kardeşimizin Birtakım Beklentileri Vardı, Bingöl Bld. Bşk. Yrd. Şeklinde. karşılanmayınca İstifa Eti Ve Basına Bu Şekilde Yansıdı..." yayın Tarihi: 09.04.2014 prog.adı: Erkan Tan Vakti sunucu: Erkan Tan yönetmen: Fatma Korkutata twetter: Fatma_korkutata instagram: Yonetmenfatmakorkutata facebook: Fatma Korkutata
Erkan Tan - Pınar Kür Bu da Sana Kapak Olsun 01:25
Erkan Tan - Pınar Kür Bu da Sana Kapak Olsun 571 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında Erkan Tan, başörtü muhabbeti nedeniyle tepki çeken Pınar Kür'e böyle laf sokmak istemiş. Çok bayat
Erkan Tan - Twitter Bizden Vazgeçemez Kardeşim, Her Twit Para 01:49
Erkan Tan - Twitter Bizden Vazgeçemez Kardeşim, Her Twit Para 301 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında Erkan Tan yine coşmuş, belki yanlı konuşmuş ama haklı olduğu konular da yok değil.
Erkan Tan'dan Türbanlı Bülent Ersoy Çıkışı 01:26
Erkan Tan'dan Türbanlı Bülent Ersoy Çıkışı 298 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV sunucusu Erkan Tan'dan türban takarak program sunan Bülent Ersoy'a tepki geldi. Tan, 'Kandil Gecesi program yapmasaydın iyiydi. Bu ne ya!' diyerek isyan etti.
Erkan Tan Reyting Savaşına Mehter Takımıyla Girdi 03:00
Erkan Tan Reyting Savaşına Mehter Takımıyla Girdi 286 izlenme - 4 yıl önce Erkan Tan Reyting Savaşına Mehter Takımıyla Girdi
Erkan Tan'ın Fatih Portakal'a Tepkisi 01:16
Erkan Tan'ın Fatih Portakal'a Tepkisi 12 izlenme - 3 ay önce A Haber'de Sabah Ajansı programıyla izleyiciyle buluşan ve canlı yayınlarda 'mehter vermesiyle' tanınan sunucu Erkan Tan, son günlerde yükselen sebze meyve fiyatları üzerinden hükümete yüklenen FOX Tv ve Fatih Portakal'a tepki gösterdi.
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Musluktan Su İçmesi 04:53
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Musluktan Su İçmesi 177 izlenme - 2 yıl önce Bilirsiniz ki bir süredir Ankaranın suları kokuyor bu akşam Beyaz TV Erkan Tan'ın programına konuk olan Melih Gökçek bir istek üzerine çeşmeden su içiyor ve suların temiz olduğunu iddaa ediyor izliyoruz.
Erkan Tan: Suriyeliler Türk Vatandaşı Olsun 02:15
Erkan Tan: Suriyeliler Türk Vatandaşı Olsun 46 izlenme - 1 yıl önce Erkan Tan Suriyelilerin Türk vatandaşı olup olmamasına yönelik başlayan tartışmaya izleyiciden gelen bir mesajla karşılık verdi.
Erkan Tan: 40 Yıllık İşte Bu Cumhuriyet (Sabah Ajansı 1 Kasım 2016) 06:50
Erkan Tan: 40 Yıllık İşte Bu Cumhuriyet (Sabah Ajansı 1 Kasım 2016) 38 izlenme - 9 ay önce ERKAN TAN Cumhuriyet Gazetesi'ne operasyon FETÖ ve PKK'nın sözcüsü Cumhuriyet Sabah Ajansı ahaber TÜRK ---HABERCi--- 01.11.2016