Hoşgeldiniz!

Erkan Yolaç Videoları İzle

Evet Hayır Yarışması - Erkan Yolaç (80'ler) 11:01
Evet Hayır Yarışması - Erkan Yolaç (80'ler) 1.106 izlenme - 2 ay önce TRT kanalında yayınlanan Erkan Yolaç'ın sunduğu Evet-Hayır Yarışması.80'li yılların sonundan bir vhs kaydı sizlerle
15 Yaşındaki Gülben Ergen Erkan Yolaç'ın 'evet - Hayır' Yarışmasında 03:29
15 Yaşındaki Gülben Ergen Erkan Yolaç'ın 'evet - Hayır' Yarışmasında 5.707 izlenme - 3 yıl önce 15 yaşındaki Gülben Ergen Erkan Yolaç'ın 'Evet - Hayır' yarışmasında
Erkan Yolaç ve Evet Hayır Yarışması 05:23
Erkan Yolaç ve Evet Hayır Yarışması 1.192 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin nostaljik öğelerinden Evet & Hayır. Erkan Yolaç gayet formunda ve Evet ve Hayır dedirtmekte başarılı. Bu yarışmayı kazanan olmuş muydu hiç hatırlamıyorum aslında. Video, Stüdyo Pazar programından ve 1986 yılından.
G.ergen 12 Yaşında*** 01:47
G.ergen 12 Yaşında*** 4.180 izlenme - 8 yıl önce gülben ergen,erkan yolaçla evet hayır yarışmasında 22 yıl önceki hali...
Erkan Yolaç - Evet Hayır Yarışması 11:01
Erkan Yolaç - Evet Hayır Yarışması 1.480 izlenme - 2 yıl önce Seksenli yıllarda Erkan Yolaç'ın hayatımıza soktuğu yarışma. Seyircilerin arasından bir gönüllüyü mehter marşı eşliğinde yanına getirir, Erkan Yolaç bu kişiyle bir süre muhabbet eder. bu süre boyunca yarışmacı "evet" ve "hayır" kelimelerini kullanmamalıdır. Kullandığı takdirde gönderirken de İzmir marşı çaldırırdı.
Hülya Avşar Referandumu O Yarışmaya Benzetti 01:27
Hülya Avşar Referandumu O Yarışmaya Benzetti 48 izlenme - 2 ay önce Hülya Avşar, anayasa değişikliği için yapılan referandumda oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesinde kullandı. Basın mensuplarının sorusu üzerine Avşar, "Aklıma Erkan Yolaç’ın yarışması geldi. O iki kelimeyi söylemeyeceksin diye”" dedi.
Erkan Yolaç ile Evet - Hayır Yarışması 05:49
Erkan Yolaç ile Evet - Hayır Yarışması 451 izlenme - 2 yıl önce Videonun kaydedildiği seneyi bilmiyorum ama yarışma sanıyorum hepinizin malumudur. Program ise galiba tamamen kendisinin olduğu yıllar zira açarken "Bendeniz Erkan Yolaç, Erkan Yolaç'a hoşgeldiniz" gibi bir sunum yapıyor. Müziklerini Bizim Orkestra'nın yaptığı, yarışanların iki dakika içerisinde evet - hayır sözcüklerini kullanmadığı, verdiği cevabı tekrar etmediği ve başların emme basma tulumba gibi sallanmadığı yarışmaya hoşgeldiniz.
Nihat Doğan - Referanduma 01:50
Nihat Doğan - Referanduma "Evet" 453 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz Türkiye anayasa oylaması için sandık başına gidecek. Ülkemiz için ne hayırlısıysa o olsun diyorum öncelikle.. İktidarı bir yandan muhalefeti bir yandan çalışmalara başladılar. Peki bu çalışmalara ünlü filozof Nihat Doğan katılmazsa olur mu? Elbette hayır. O da kendi çapında bir şarkıyla seçime katılıyor. Gelin hep birlikte bu güzide eseri dinleyelim. Bu eserden sonra kararımızı daha iyi verelim. Admin Notu: İş bu içeriği siyasi yönden ele almayınız, müzikaliteye odaklanınız.
Gülben Ergen'liği 01:46
Gülben Ergen'liği 444 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde karpuz yerken, TRT'nin mide bulandırıcı pazar yarışmalarına katılanların sonraki hali ne oldu diye merak ediverdim. Evet, Tüzün Denli'den haberim vardı, fakat bunca yıl Rize'den çay, Malatya'dan kayısı ile yetinip evine kös kös gidenlerin hali niceydi? Tam bu anda Show Tv ve android spikeri Hamit Özsaraç imdadıma yetişti ve Gülben Ergen'i saklandığı kozasından çıkardı. Erkan Yolaç ve Cenk Koray da işin bonusu. Ben asıl soketli yarışmaya katılanlara ne oldu onu merak ediyorum ya, neyse Tarkan falan çıkar şimdi, neme lazım.
Gülben Ergen'in 15 Yaşındaki Görüntüleri Ortaya Çıktı 03:10
Gülben Ergen'in 15 Yaşındaki Görüntüleri Ortaya Çıktı 262 izlenme - 3 yıl önce Gülben Ergen'in 15 yaşındaki görüntüleri ortaya çıktı
Erkan Yolaç ve Peltek Çojuk 01:55
Erkan Yolaç ve Peltek Çojuk 190 izlenme - 2 yıl önce Bu reklamı hatırlayanlar var mıdır bilmiyorum,ama bende ve yakın çevremde bıraktığı etkiler bugün bile zaman zaman etkisini göstermektedir.Severim diyeceğine sevejim,sevecim ,sevejcşcşcim gibi senelerdir çözemediğim,her duyduğumda tüylerimi diken diken eden, anlaşılmaz bir dil kullanan bu güzel ,sevimli ,pıtırcık kızımızın , 7-8 yaşlarında bir çocuk olmasına rağmen,neden hala 3 yaşında bebeler gibi konuştuğuda ayrı bir muammadır.3 reklamı da artarda izleyebilen alkışlarla yaşasın...
Mehmet Ali Erbil'le Değiştir (1990) 10:30
Mehmet Ali Erbil'le Değiştir (1990) 175 izlenme - 2 yıl önce 1990 yılına ait bu görüntülerde nostaljiyi tamamiyle hissedeceğimizi düşünüyorum. Henüz popun baskın olmadığı yıllar galiba.
Erkan Yolaç Show - Halit Kıvanç (Tgrt - Şubat 2001) 18:59
Erkan Yolaç Show - Halit Kıvanç (Tgrt - Şubat 2001) 4 izlenme - 2 ay önce
Kantoyu Kanto Kraliçesinden Dinlemek 03:10
Kantoyu Kanto Kraliçesinden Dinlemek 60 izlenme - 2 yıl önce Nurhan Damcıoğlu Erkan Yolaç'ın programında kantonun tarihi hakkında bilgiler veriyor.