Hoşgeldiniz!

Erkaya Videoları

 Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 01:44
Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 47.041 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum’, ‘Issız Adam’, ‘Dedemin İnsanları’ gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Tamam Mıyız?’ filmi ile iki yıl aradan sonra yeniden sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor. Galata ve Taksim’de çekilen filmde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Çağan Irmak’ın özgün diliyle anlattığı “Tamam Mıyız?” Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.
Arguvan Lı Amatör Anneler Türkü Tadında 03:10
Arguvan Lı Amatör Anneler Türkü Tadında 4.199 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Bulguru Kaynatırlar 04:31
Nuri Erkaya - Bulguru Kaynatırlar 2.741 izlenme - 5 yıl önce
Sihirli Eller 00:55
Sihirli Eller 3.165 izlenme - 9 yıl önce yapımcılığını hande alpata ve koray erkaya'nın üstlendiği "sihirli eller" moda - yaşam (reality show) programı çok yakında her cumartesi saat 14:00'de tv8'de başlıyor
Genco Tanıtım Fragmanı 00:58
Genco Tanıtım Fragmanı 5.170 izlenme - 9 yıl önce sevilen dizi genco'nun fon müziği eşliğindeki tanıtım fragmanı...
Demir Erkaya & Alper Şahan 03:05
Demir Erkaya & Alper Şahan 1.204 izlenme - 4 yıl önce Antalya Elit Cafe
Nuri Erkaya - Gelin Gelin Gel Oyna 03:22
Nuri Erkaya - Gelin Gelin Gel Oyna 958 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Anasına Kızına 04:17
Nuri Erkaya - Anasına Kızına 723 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Entarisi Morumuş 04:03
Nuri Erkaya - Entarisi Morumuş 722 izlenme - 5 yıl önce
Fikrimin İnce Gülü Demir Erkaya 03:37
Fikrimin İnce Gülü Demir Erkaya 784 izlenme - 6 yıl önce
Nuri Erkaya - Kaynana 03:26
Nuri Erkaya - Kaynana 515 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Afaltlar Tıkır Mıkır 04:18
Nuri Erkaya - Afaltlar Tıkır Mıkır 623 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Su Sızıyor 04:41
Nuri Erkaya - Su Sızıyor 502 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Almaya Limanında 03:15
Nuri Erkaya - Almaya Limanında 451 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Ayvacı Geliyor 03:45
Nuri Erkaya - Ayvacı Geliyor 255 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Tren Gelir Boy Boyu 02:37
Nuri Erkaya - Tren Gelir Boy Boyu 331 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Sultan Seccadeyi Atmış 03:08
Nuri Erkaya - Sultan Seccadeyi Atmış 299 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya - Karanfilim Kırmızı 04:26
Nuri Erkaya - Karanfilim Kırmızı 242 izlenme - 5 yıl önce
Nuri Erkaya-  Seker Oglan 04:35
Nuri Erkaya- Seker Oglan 85 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, seker oglan
Sonmez Erkaya Bugun 01:59
Sonmez Erkaya Bugun 60 izlenme - 3 yıl önce Sonmez Erkaya Bugun
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 180 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
Nazlı Ilıcak - Deprem Bile Gölcük'ü Çarptı 00:44
Nazlı Ilıcak - Deprem Bile Gölcük'ü Çarptı 104 izlenme - 2 yıl önce Küfretmemek için açıklama bölümündeki yanıp sönen imlece saniyelerce bakıp sinirimin geçmesini bekledim. ... İzmitliyim. Ben çok küçükken uyurgezerdim. Bi' gece dış kapıyı da açıp dışarı çıkarken yakalanmışım. O günden sonra evin kapısını kilitlerler ve anahtarı da ayakkabılığın üzerindeki portmantoya asarlardı. 99'da 6 yaşındaydım. Malum gece yataktan düşerek uyandım. Annem beni kucaklamaya geliyordu. Elektrikler kesilmişti ve babam muhtemelen sallantıdan düşmüş olan anahtarları arıyordu. En sonunda vazgeçti o da. Kolonlardan birinin dibine yaslandık. Annem bana, babam ikimize sarıldı. Öylece depremin veya tüm her şeyin bitmesini bekledik. Çaresizliğimizi bu kadar net hatırlıyorum. Babamın ve annemin kalp atışlarını bile hatırlıyorum ama sesleri hatırlamıyorum. Sanki hiç konuşmamışız gibiydi. ... Bizim sokakta evler yıkılmamıştı, bizim ev de dahil birçok ev hasar görmüştü sadece. Lakin mahalleden tanıdığım, birlikte bayramlarda şeker topladığımız, torpil patlattığımız. Onlar bisikletin üzerindeyken, bende olmadığı için peşinden koştuğumuz bi' düzine arkadaşım öldü. ... Yıllar sonra da bir terbiyesiz, hiç yaşamamış o acıları, ölüm kokusu almamış bir ahlaksız çıkıyor ve sırf siyaset yapayım, yalakalık yapayım diye bir doğal afeti Allah'ın adaleti olarak yorumluyor.
Nuri Erkaya-   Kara Tavuk Kaz Gibi 03:55
Nuri Erkaya- Kara Tavuk Kaz Gibi 48 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, kara tavuk kaz gibi
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 135 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
Fikret Erkaya-Camlar Arasindan Suzulurken Mehtap 03:37
Fikret Erkaya-Camlar Arasindan Suzulurken Mehtap 4 izlenme - 2 ay önce
erkaya kınalı kuzuları uğurladı 07:27
erkaya kınalı kuzuları uğurladı 86 izlenme - 6 yıl önce erkaya kınalı kuzuları uğurladı
Nuri Erkaya-   Sari Kiz 04:39
Nuri Erkaya- Sari Kiz 25 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, sari kiz
Nuri Erkaya- Yaban Elleri 04:05
Nuri Erkaya- Yaban Elleri 19 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, yaban elleri
Nuri Erkaya-   Mendilden Bohcasi Var 03:24
Nuri Erkaya- Mendilden Bohcasi Var 10 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, mendilden bohcasi var
Nuri Erkaya- Gelin Gelin 02:44
Nuri Erkaya- Gelin Gelin 6 izlenme - 1 yıl önce NURi ERKAYA, gelin gelin