Hoşgeldiniz!

Erkek Bakım Videoları İzle

Erkekler Ağda Yaparsa 00:06
Erkekler Ağda Yaparsa 3.734 izlenme - 3 yıl önce Erkekler Ağda Yaparsa
LORIS Parfum ONURAIR ve ATLASJET Sponsorluğu 00:10
LORIS Parfum ONURAIR ve ATLASJET Sponsorluğu 90 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk
Philips Erkek Bakim Reklam Filmi 00:27
Philips Erkek Bakim Reklam Filmi 110 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin 1 numaralı erkek bakım markası Philips'in erkek bakım ürünleri için hazırladığı yeni reklam filmi: Her Güne Yeni Bir Sen!
Phılıps Erkek Bakım Kiti Qg3380 Mp4 00:27
Phılıps Erkek Bakım Kiti Qg3380 Mp4 178 izlenme - 3 yıl önce PHILIPS Erkek bakım kiti QG3380 MP4
Loris Parfüm - En Kalıcı Mutluluk 00:33
Loris Parfüm - En Kalıcı Mutluluk 28 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk
Loris Parfüm - Reklam 00:13
Loris Parfüm - Reklam 20 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk
Pg6060 Lithium Powered Erkek Bakım Kiti 01:50
Pg6060 Lithium Powered Erkek Bakım Kiti 50 izlenme - 3 yıl önce PHILIPS Erkek bakım kiti QG3380 MP4
LORIS Parfüme 00:30
LORIS Parfüme 14 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk
Durbuldum Micro Touch Max Erkek Bakım Seti 01:20
Durbuldum Micro Touch Max Erkek Bakım Seti 23 izlenme - 2 yıl önce -Micro Touch Max Erkek Bakım Seti. -Projeksiyon Gece Lambası Star Master -Pratik ev aletleri, eğlenceli ve muzur ürünler, hayatınızı kolaylaştıran hiçbir yerde .
Micro Touch Max Tuy Giderici Erkek Bakım Seti-tvshopmarket.com 00:52
Micro Touch Max Tuy Giderici Erkek Bakım Seti-tvshopmarket.com 18 izlenme - 2 yıl önce http://www.tvshopmarket.com/micro-touch-max-tuy-giderici-erkek-bakim-seti-tv-urunu.html Micro Touch Max Tüy Giderici Erkek Bakım Seti Micro Touch Max, istenmeyen tüyleri anında ve acısız bir şekilde almanızı sağlar. Kolayca kavranmayı sağlayan tutma yeri ve kuvvetli motoru, bilhassa erkeklerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Micro Touch Max, ense tıraşınızı, berberden yeni çıkmış gibi kusursuz tutmak veya favorilerinizi düz ve eşit boyda tutmak için ideal bir çözümdür. Micro Touch Max'in entegre LED ışığı; erişilmesi zor alanların ve görülmesi zor bölgelerin kolayca aydınlatır. Micro Touch Max, jilet kadar yakın temas sağlar ancak son derece güvenlidir. MicroTouch Max, istenmeyen kulak ve burun kıllarının alınması için ideal bir çözümdür. Bıyık ve sakal inceltme işini kolaylaştırır. Kolayca takılan tarağı ile, kalın kaşlarınızı, gereğinden fazla kıl kesmeden, rahatça inceltmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Aynı şey omuzlardaki, kollardaki, göğüsteki ve sırttaki kılları inceltmek için de geçerlidir. Tercihinize göre, ister ince bir tabaka alırsınız, ister tamamen inceltirsiniz. Micro Touch Max, zor işlerin üstesinden gelecek kadar kuvvetlidir. Ancak en hassas yerlerde kullanılabilecek kadar da narindir. Micro Touch Max, erkeğin bütün bakım ihtiyaçlarını karşılayabilecek, emniyetli ve narin bir çözümdür. Nasıl Kullanılır? Micro Touch Max, her daim bakımlı olmayı ve jilet gibi görünmeyi hedefleyen çağdaş erkeğin kişisel bakım, sakal, bıyık inceltme ve tıraş ihtiyaçlarını kolaylaştıran bir cihazdır. Bugün pek çok erkek Micro Touch Max'i ense tıraşını yapmak; favorilerini düzgün, ince ve eşit boyda düzenlemek, kaşlarının, sırttaki tüylerin, kollardaki, parmaklardaki, burun içindeki, kulaklardaki tüylerin derli toplu ve inceltilmiş olarak görünmesini sağlamak ve berberden yeni çıkmış gibi bakımlı görünmek için kullanmaktadır. Bu incelticiyi kullanarak, aklınıza gelen hemen her şeyi inceltmeniz mümkündür. Micro Touch Max'in kuvvetli bir motoru ve entegre bir ışığı bulunmaktadır. Böylece yaptığınız her işi rahatça görerek yapmanızı mümkün kılmakta ve inceltme işlerimini yaparken, geride alamadığınız tüylerin kalıp kalmadığını rahatça takip etmenizi sağlamaktadır. Micro Touch Max'in boyutları, yaklaşık bir tükenmez kaleminki kadardır. Dolayısıyla seyahat ederken, seyahat çantanızın veya tıraş takımı çantanızın içinde kolayca taşıyabilirsiniz. Jiletler, mikro yuvaları içinde olduğu için, cildinize teması ve dokunulması tamamen güvenli ve emniyetlidir.
Loris Parfüme - En Kalıcı Mutluluk 00:34
Loris Parfüme - En Kalıcı Mutluluk 3 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk
Loris Parfüme - Spot Reklamı 00:10
Loris Parfüme - Spot Reklamı 2 izlenme - 12 ay önce Loris Parfüme http://www.lorisparfum.com/ En Kalıcı Mutluluk