Hoşgeldiniz!

erkek fatma

Kavga 00:54
Kavga 38.260 izlenme - 9 yıl önce arkadaslar ben bŞey demİyorum bu kiz sokak döĞüŞünde usta heralde
erkek fatma 02:36
erkek fatma 25.759 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Erkeklerin Sabrını Zorlayan Sevgili Tipleri 02:07
Erkeklerin Sabrını Zorlayan Sevgili Tipleri 2.798 izlenme - 2 yıl önce Ne olursa olsun onlar gelecekteki anneler ve cennet onların ayaklarının altında.
51 Yıldır Erkek Gibi Yaşayan Kadın 01:16
51 Yıldır Erkek Gibi Yaşayan Kadın 2.084 izlenme - 3 yıl önce Direkt olarak haberi yapıştırıyorum, tikkayyt; Sivas'ta babasının ölümünün ardından annesi tarafından "erkek gibi" yetiştirilen, kasket takan, tespih çeken, kahvehaneye giden, erkek berberinde tıraş olan 66 yaşındaki Rahime Yüksel, ilginç yaşam hikayesiyle şaşırtıyor
Lgbt'nin İlginç 23 Nisan Mesajı 03:06
Lgbt'nin İlginç 23 Nisan Mesajı 1.931 izlenme - 3 yıl önce LGBT'nin 23 nisan'da çocuklar için hazırladıkları ilginç videoyu izliyoruz.
Seda Sayan - Feminist Kadınlarla Tartışmak 03:21
Seda Sayan - Feminist Kadınlarla Tartışmak 1.086 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan, programında ağırladığı kadın örgütü üyeleriyle canlı yayında tartışma içine girdi. Feminist kolektif örgüt üyeleri Seda Sayanın programına çıkmışlar seda sayanı da sevmem ama feminist grupları da bizden nefret ettikleri için sevmem. Seda sayanın şiddetli şekilde sinirlenip konuklarını aşşağılama içeren cümleler kurması ve söz vermeden nefes almadan patriot füzeleri gibi konuşması bi hayli dikkatimi çekti izliyoruz efenim.