Hoşgeldiniz!

erkek güzeli

Sezen Aksu - Erkek Güzeli 04:07
Sezen Aksu - Erkek Güzeli 9.823 izlenme - 4 yıl önce Sezen Aksu - Erkek Güzeli
agda yaptıran erkek güzeli 00:27
agda yaptıran erkek güzeli 6.783 izlenme - 8 yıl önce erkege bak erkege
Ağanın Elmalarını Çalan Sefil Bilo (Restorasyonlu) 02:25
Ağanın Elmalarını Çalan Sefil Bilo (Restorasyonlu) 2.580 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini 'Ertem Eğilmez'in üstlendiği başrollerini Şener Şen , Adile Naşit , Münir Özkul , İlyas Salman , İhsan Yüce gibi usta oyuncuların yer aldığı 1979 yapımı 'Erkek Güzeli Sefil Bilo' filminden güzel bir sahne.
sezen & erkek güzeli 5 2 10 merdin 04:08
sezen & erkek güzeli 5 2 10 merdin 8.789 izlenme - 8 yıl önce
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 01:11
Ağzıma Sıçtın Mahmut - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor 3.128 izlenme - 3 yıl önce Lisedeyken kendi çapımda taklitini yaptığım en önemli karakterlerden biridr Bilo Ağa. Dersin en olmaz zamanında öndeki arkadaşlara eğilir aynı tonlamayla Bilo Ağanın repliklerini söylerdim,gülmekten kendinden geçen arkadaşların bazen sınıftan atıldıklarına bile şahit olmuştum(vicdan azabıyla).Hababam Sınını Dokuz Doğuruyor'un en sevdiğim sahnelerinden biri olan bıyık kesme sahnesini hep birlikte izleyelim.
Johnny Depp-Erkek Güzeli 04:05
Johnny Depp-Erkek Güzeli 5.485 izlenme - 8 yıl önce
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 15:36
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa İlk Adım 2.300 izlenme - 3 yıl önce Erkek Güzeli Sefil Bilo, Ertem Eğilmez'in yönettiği 1979 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen oynamaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman beraber üstlenmiştir.
Dünyanın En Ekstrem Armağanı 01:01
Dünyanın En Ekstrem Armağanı 2.868 izlenme - 2 yıl önce Sevgiliye verilebilecek en acayip hediyeyi bayram günü Sefil Bilo yavuklusuna sunuyor. Kız çetin ceviz, bi tenekeyi beğenmiyor; ona kanalizasyonlar feda.
Hüso Emmi'nin Eşkıya Anıları   - Sefil Bilo 01:13
Hüso Emmi'nin Eşkıya Anıları - Sefil Bilo 1.850 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini 'Ertem Eğilmez'in üstlendiği başrollerini Şener Şen , Adile Naşit , Münir Özkul , İlyas Salman , İhsan Yüce gibi usta oyuncuların yer aldığı 1979 yapımı 'Erkek Güzeli Sefil Bilo' filminden güzel bir sahne.
Bilo Yavrum - Erkek Güzeli Sefil Bilo 02:22
Bilo Yavrum - Erkek Güzeli Sefil Bilo 2.392 izlenme - 3 yıl önce Erkek Güzeli Sefil Bilo filminden milyonlarca kere izlesem yine gülebileceğim o meşhur sahne şener şen mükemmel sesinden bilo yavrum.
Asi&demir-Erkek Güzeli 05:27
Asi&demir-Erkek Güzeli 2.840 izlenme - 8 yıl önce asi demir klip
catamaran'da yılın erkek güzeli seçildi 03:32
catamaran'da yılın erkek güzeli seçildi 1.394 izlenme - 8 yıl önce catamaran'da yılın erkek güzeli seçildi
Ben Bilmem Eşim Bilir 17. Bölüm - Hanımlar 06:53
Ben Bilmem Eşim Bilir 17. Bölüm - Hanımlar "Erkek Güzeli" Olmak İçin Yarıştı 204 izlenme - 2 yıl önce Gergin geçen günlerden sonra Aygen, Tuğba, Esra ve Güljahon, erkek kılığına girerek evi neşelendirdiler! Eşlerinin kıyafetlerini giyip, yüzlerine sakal-bıyık çizen hanımlar evin "Erkek Güzeli" olmak için yarıştılar!
Sezen Aksu - Erkek Güzeli 04:07
Sezen Aksu - Erkek Güzeli 373 izlenme - 3 yıl önce Söz : Sezen Aksu Beste : Sezen Aksu Düzenleme : Murat Yeter Albüm : Adı Bende Saklı Yıl : 1998 Gözlerim gözlerine kitlenir Doyamam seyretmelere seni Özlerim birkaç saat fazla gelir Yağızım, yiğidim erkek güzeli Gel de eğ, eğ şu asi başını Kaçırma gel şu olgun yaşımı Anladım korkunu telaşını Görünce çakmak çakmak yeşillerini Seni pamuklara sarmalar sararım Ne bedel isterim, ne hesap sorarım Ne sitemle güzel kalbini yorarım Sakınma tatlı dillerini Ben yazdım Ben bozdum Kaç sevdayı gezdim Aşkın aslını sezdim Hadi gel al sonuna kadar Sonuna kadar Sonuna kadar al, al Seni pamuklara sarmalar sararım Ne bedel isterim ne hesap sorarım Ne sitemle güzel kalbini yorarım Sakınma tatlı dillerini
Kaan Can 08:00
Kaan Can 977 izlenme - 10 yıl önce ekek güzeli ((( masallah diyelim lütfen )))
Erkek Güzeli İngiliz Bilo (Serin Sesler) 01:32
Erkek Güzeli İngiliz Bilo (Serin Sesler) 270 izlenme - 3 yıl önce İngiliz Bilo'dan Wash Your Face Baby uzun hava performansı...
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Kanlı'nın Ölümü 12:33
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Kanlı'nın Ölümü 14 izlenme - 4 ay önce Erkek Güzeli Sefil Bilo - Kanlı'nın Ölümü Erkek Güzeli Sefil Bilo, Ertem Eğilmez'in yönettiği 1979 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen oynamaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman beraber üstlenmiştir. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa ilk adım 15:36
Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa ilk adım 6 izlenme - 4 ay önce Erkek Güzeli Sefil Bilo - Eşkiyalığa ilk adım Erkek Güzeli Sefil Bilo, Ertem Eğilmez'in yönettiği 1979 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen oynamaktadır. Filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez ve Nahit Ataman beraber üstlenmiştir. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/