Hoşgeldiniz!

erkek isimleri

Ebrar Ne Demek? (İsimler Sözlüğü) 00:16
Ebrar Ne Demek? (İsimler Sözlüğü) 1.226 izlenme - 3 yıl önce Ebrar isminin anlamı, hem kız hem erkek çocuklara verilen Ebrar adının anlamı şöyle: Kökeni: Arapça Anlamı: 1. Hayır sahipleri 2. İyiler, dindarlar, özü sözü doğru olanlar Ebrar adı Kuran'da geçiyor mu? Evet, Ebrar Kuran'da geçiyor.
Duyduğunuz En İlginç İsim Nedir? - Röportaj 02:06
Duyduğunuz En İlginç İsim Nedir? - Röportaj 8 izlenme - 6 gün önce Sarı Mikrofon bu kez sokakta gördüğü insanlara " Duyduğunuz en ilginç isim nedir? sorusunu yöneltmiş.Bakalım insanların en şaşırdıkları isimler neler?
En Güzel Erkek İsimleri-M 02:01
En Güzel Erkek İsimleri-M 138 izlenme - 2 yıl önce - - - - - - - - En Güzel Erkek İsimleri M modern erkek isimleri en son dakika haber dakika dakika haber son dakika haber haber dakika haber haber ler son dakika tek türkiye izle tek türkiye son bölüm izle kadın erkek bir erkek bir kadın kadın erkek ilişkileri 1 kadin 1 erkek kadın aklı erkek aklı kadın ve erkek yatakta erkek isimleri
Murat Ne Demek? (İsimler Sözlüğü) 00:16
Murat Ne Demek? (İsimler Sözlüğü) 334 izlenme - 3 yıl önce Murat ne demek, Türkiye'nin erkek çocuklara en çok verilen isimlerinden olan Murat'ın anlamı nedir? Murat isminin anlamı: Kökeni: Arapça Anlamı: 1. İstek, dilek, arzu. 2. Amaç. Murat ismi Kuran'da geçiyor mu? Hayır, Murat ismi Kuran'da geçmiyor.
Bir Çocuk Doğurmak - Hayat Rehberi - Nureddin YILDIZ 51:45
Bir Çocuk Doğurmak - Hayat Rehberi - Nureddin YILDIZ 31 izlenme - 4 ay önce 312) Bir Çocuk Doğurmak - Hayat Rehberi - Nureddin YILDIZ Sosyal Doku Vakfı & Derneği -Web sitelerimiz: l http://www.sosyaldoku.com/ l http://www.sosyaldoku.tv l http://www.fetvameclisi.com l http://www.ailehayati.com l http://www.gencdoku.com l http://www.nureddinyildiz.kim l http://www.tahlilyayinlari.com - Video kanallarımız: ll http://www.youtube.com/sosyaldokudernegi ll http://www.youtube.com/nurettinyildiz ll http://www.vimeo.com/sosyaldokuvideo ll http://www.dailymotion.com/sosyaldoku ll http://www.soundcloud.com/nureddinyildiz - Sosyal ağlarımız: * http://www.twitter.com/nurettinyildiz * http://www.facebook.com/nureddinyildiz *.http://www.twitter.com/sosyaldoku * http://www.facebook.com/sosyaldoku * https://www.facebook.com/sosyaldokutv * https://twitter.com/sosyaldokutv * http://www.linkedin.com/in/sosyaldoku * http://www.google.com/+sosyaldoku * http://www.facebook.com/fetvameclisicom * http://www.twitter.com/fetvameclisicom * http://www.facebook.com/ailehayati * http://www.twitter.com/ailehayati * http://www.facebook.com/gencdokudergi * http://www.twitter.com/gencdokudergi * http://www.facebook.com/elifelifdergisi * http://www.twitter.com/elifelifdergisi * http://www.instagram.com/sosyaldoku - Sohbetlerimizin tümüne ulaşmak için: ll http://www.sosyaldoku.tv Google Group'a abone olmak için: https://groups.google.com/forum/?hl=t...