Hoşgeldiniz!

erkeklere

erkeklere kendini kaşıtan kız! 01:32
erkeklere kendini kaşıtan kız! 63.886 izlenme - 6 yıl önce erkeklere kendini kaşıtan kız!
Prostat Masajı Nasıl Yapılır? (Erkeklere Özel) 02:19
Prostat Masajı Nasıl Yapılır? (Erkeklere Özel) 21.459 izlenme - 1 yıl önce YouTube’un zevk doktoru Bob Patrick, yayınladığı videolar ile cinsel hayatınıza farklılıklar getirecek püf noktalarını, günlük hayatımızda kullandığımız ürünlerle örneklendirip, bizlere alternatif yollar sunmaya devam ediyor. Son videosunda bir içeçek şişesini kullanarak bizlere prostat masajının püf noktalarını sergiliyor. Sözü fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyoruz, önermesi bizden, denemesi sizden… video Bob Patrick den alınmıştır.
Erkeklere Yasak Olan Şarkı 03:47
Erkeklere Yasak Olan Şarkı 29.842 izlenme - 7 yıl önce erkeklere yasak olan şarkı
erkeklere her sporu sevdiren sunucu 00:51
erkeklere her sporu sevdiren sunucu 39.033 izlenme - 9 yıl önce erkeklere her sporu sevdiren sunucu çok qüzel her zaman izliyom :):)
Erkeklere Yapılan Pis Şaka xD 01:16
Erkeklere Yapılan Pis Şaka xD 14.937 izlenme - 6 yıl önce Erkeklere Yapılan Pis Şaka xD
Türk Kızlarından Erkeklere Tavsiyeler 03:32
Türk Kızlarından Erkeklere Tavsiyeler 11.967 izlenme - 2 yıl önce Benim neden kız arkadaşım yok? Uzun bir süredir neden sapım diye düşünüyorsanız, işte biz saplara kızlardan tavsiyeler. 18. saniyedeki kıza lütfen dikkat. Biz erkekleri ne yerine koyuyor.
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 02:40
Röportaj - Kızlara Göre Erkekleri İtici Yapan Şeyler 7.768 izlenme - 2 yıl önce Kızlar, erkeklerin nesine takık acaba? Erkeklerin nelerinden şikayetçiler? Sakalsız olmalarından mı, yoksa kısa boylu olmalarından mı? Bol dert yanmalı, iğnelemeli yerlebir etmeli röportajımızı Keyifle izlemeniz dileğiyle. Sosyal Deney http://sosyaldeney.org/
Erkeklere Seks Teklif Eden Kız Bu Kez Avrupa'da 03:29
Erkeklere Seks Teklif Eden Kız Bu Kez Avrupa'da 7.779 izlenme - 3 yıl önce Amerika sokaklarında yaptıkları gizli kamera çekimlerle tüm dünyada ilgi ile takip edilen Whatever grubu, en çok izlenen videolarından "Seksi bir kızdan erkeklere seks teklifi" videosunu bu kez de Avrupa sokaklarında tekrarlamışlar. Görüyoruz ki Avrupalı erkekler de bu cazip olduğu kadar kuşku uyandırması gereken teklife balıklama atlıyorlar. Demek ki erkek bakış açısı okyanus ötesi coğrafyalarda bile pek değişmiyor.
Erkeklere yapılan Pis Şaka 01:16
Erkeklere yapılan Pis Şaka 7.097 izlenme - 5 yıl önce Erkeklere Yapılan Pis Şaka
Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life 00:06
Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life 4.549 izlenme - 2 yıl önce Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life Erkeklere Asla Sorulmayacak Bir Soru :d Thug Life
Erkeklere Seks Teklif Eden Kız Bu Kez Avrupa'da 03:29
Erkeklere Seks Teklif Eden Kız Bu Kez Avrupa'da 6.051 izlenme - 3 yıl önce Amerika sokaklarında yaptıkları gizli kamera çekimlerle tüm dünyada ilgi ile takip edilen Whatever grubu, en çok izlenen videolarından "Seksi bir kızdan erkeklere seks teklifi" videosunu bu kez de Avrupa sokaklarında tekrarlamışlar. Görüyoruz ki Avrupalı erkekler de bu cazip olduğu kadar kuşku uyandırması gereken teklife balıklama atlıyorlar. Demek ki erkek bakış açısı okyanus ötesi coğrafyalarda bile pek değişmiyor.
Erkek Dayanışma Derneği-Kamu Spotu (Biz Öküz Değiliz) 01:23
Erkek Dayanışma Derneği-Kamu Spotu (Biz Öküz Değiliz) 3.901 izlenme - 2 yıl önce Erkek Dayanışma Derneği-Kamu Spotu erkeklere Özel Yeni Videomuz İyi Seyirler:)))) mustafa Ak'ın Yeni Videosu Çok Komik..
Sosyal Deney Olarak Erkekleri Taciz Etmek 02:55
Sosyal Deney Olarak Erkekleri Taciz Etmek 6.519 izlenme - 3 yıl önce Sosyal Deney Olarak Erkekleri Taciz Etmek
Erkeklere Seks Teklif Etmek 2 (Sosyal Deney İçerir) 03:54
Erkeklere Seks Teklif Etmek 2 (Sosyal Deney İçerir) 4.456 izlenme - 3 yıl önce Birinci videonun devamıdır izliyoruz. Bizde olsa geyiğine girmek istemiyorum, ama her ülkede büyük sıkıntılar açabileceğini düşündüğüm bir atak..
Erkeklere Taş Çıkartan Kadın Kasap  01:51
Erkeklere Taş Çıkartan Kadın Kasap 608 izlenme - 7 ay önce Siirt’te ikamet eden 3 çocuk annesi Nazan Işıktaş (42), mesleği kasap olan eşinin işsiz kalması nedeniyle kolları sıvadı. Eşine destek olmak isteyen Işıktaş, iş hayatına atılma kararı aldı. Ancak bir süre ne iş yapacağına karar veremeyen Işıktaş, sonunda kocasının mesleğini yapma kararı aldı. KOSGEB Siirt İl Müdürlüğüne başvuran Işıktaş, 50 bin TL hibe ve 100 bin TL de kredi desteğiyle kasap açtı. Siirt’in ilk kadın kasabı olan Işıktaş, kentteki erkek meslektaşlarına taş çıkarıyor.
Ankara lazer epilasyon, kızılay lazer epilasyon, alexandrite ankara, erkeklere lazer epilasyon ankar 00:30
Ankara lazer epilasyon, kızılay lazer epilasyon, alexandrite ankara, erkeklere lazer epilasyon ankar 1.943 izlenme - 1 yıl önce Ankara lazer epilasyon, kızılay lazer epilasyon, alexandrite ankara, erkeklere lazer epilasyon ankara http://www.biltip.com.tr/
Erkeklere Seks Teklif Etmek (Avrupa Versiyonu) 03:29
Erkeklere Seks Teklif Etmek (Avrupa Versiyonu) 4.149 izlenme - 3 yıl önce Daha önceki serilerde olduğu gibi, bunda da kızımız gelip gençlere ahlaksız tekliflerde bulunuyor, bu sefer olay Avrupa'da geçiyor. İyi seyirler.
Erkeklere Etek Şakası :) 01:24
Erkeklere Etek Şakası :) 5.331 izlenme - 8 yıl önce
Erkeklere Yaplan Seksi Şaka 01:29
Erkeklere Yaplan Seksi Şaka 2.596 izlenme - 3 yıl önce Erkeklere Yaplan Seksi Şaka
Erkeklere Yapılan Pis Şaka xD 01:16
Erkeklere Yapılan Pis Şaka xD 2.603 izlenme - 6 yıl önce
erkeklere artık gerek yok 01:11
erkeklere artık gerek yok 3.349 izlenme - 7 yıl önce
Erkeklere Kapak Müthiş Beste .xm 01:57
Erkeklere Kapak Müthiş Beste .xm 6.385 izlenme - 8 yıl önce İİ dinlee bitch ...
Bu Spor Erkeklere Göre 01:37
Bu Spor Erkeklere Göre 2.632 izlenme - 7 yıl önce
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 03:50
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 1.287 izlenme - 2 yıl önce Efendim sokakta kamera şakası yaparak bedavadan öptüren kızlar erkeklere komik bir şaka yapıyorlar. Gözlerini kapatan erkekleri öpen kızlar öptükten sonra erkek arkadaşlarını şakazedenin karşısına alarak onun öptüğü imajını veriyorlar. Şakazede gözlerini açtığında karşısında erkeği görünce de ortaya böyle komik görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Kızlar Erkeklere Karşı 02:41
Kızlar Erkeklere Karşı 2.557 izlenme - 6 yıl önce
Kızlardan Erkeklere 02:52
Kızlardan Erkeklere 1.678 izlenme - 8 yıl önce yok
Erkekler İçin Hediye Seçenekleri 01:03
Erkekler İçin Hediye Seçenekleri 1.156 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/erkekler-icin-modaya-uygun-kaliteli-ve-uygun-fiyatli-hediyeler/ Yılbaşı hediyesi olarak eşinize, arkadaşlarınıza, babanıza kışlık şal ve gömlek vermeye ne dersiniz? Bu soğuk kış günlerinde hediye ettiğiniz şal ile yüzlerinde sıcacık bir gülümseme bırakabilirsiniz. Erkekler için modaya uygun, kaliteli ve uygun fiyatlı hediyeler burada! Hediyenizi nasıl paketleyebileceğinize bir öneri olarak videomuzu izleyebilirsiniz.
Aslı - Ödünç Aldığım Tüm Erkeklere - Buyukrock.com 04:44
Aslı - Ödünç Aldığım Tüm Erkeklere - Buyukrock.com 2.160 izlenme - 9 yıl önce aslı - ödünç aldığım tüm erkeklere - buyukrock.com
Kadınlardan Erkeklere Seks Tüyoları :) 03:45
Kadınlardan Erkeklere Seks Tüyoları :) 312 izlenme - 1 yıl önce Kadınlardan Erkeklere Seks Tüyoları :)Kadınlardan Erkeklere Seks Tüyoları :)Kadınlardan Erkeklere Seks Tüyoları :)
Seksi Doktorun Kurbanları 02:20
Seksi Doktorun Kurbanları 1.092 izlenme - 3 yıl önce Seksi Doktorun Kurbanları