Hoşgeldiniz!

erkeklik

Erkekliğe Meydan Okuyan Pasta Şakası 00:22
Erkekliğe Meydan Okuyan Pasta Şakası 8.523 izlenme - 10 ay önce
Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!) 00:51
Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!) 3.554 izlenme - 6 yıl önce Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!)
gitti erkeklik :)) 00:43
gitti erkeklik :)) 4.316 izlenme - 9 yıl önce böyle eşek şakası mı olur ya :))
çocugun tüm erkeklik gitti d 00:09
çocugun tüm erkeklik gitti d 1.234 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/hayat.bizi.61.kanara
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 05:34
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 994 izlenme - 3 yıl önce Can evini tekmeletmekten zevk alan ve bununla rekorlar kitabına girebilen(rakipsiz) emekli beden eğitimi öğretmeni ve kung-fucu Selami abimiz MMA dövüşçüsü iri kıyım zenciden profesyonel bir tekme yer... işte o anda acıyı anlık sesle minimize ederek içimde yakar yok eder. İstediğiniz kadar acı yok rocky acı yok deyin hangi insanevladı dayanır buna? Selami abi !
Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!) 00:51
Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!) 996 izlenme - 6 yıl önce Oğlum Bak Git ) (erkeklik bi yere kadar!)
damızlık ve erkeklik gururu:)) 01:25
damızlık ve erkeklik gururu:)) 1.310 izlenme - 9 yıl önce 1 kadın 1 erkek-damızlık ve erkeklik gururu
Yaşer Döktürüyor ( Mavi İstiridye Bar Tadında) 00:54
Yaşer Döktürüyor ( Mavi İstiridye Bar Tadında) 732 izlenme - 3 yıl önce Susmayan telefonlarımız (Oha yalana bak) ve yoğun istek üzerine, kafası gibi dans ederken gözlüğü, çorabı çıkarınca bir dans ilahına dönüşen Yeşer'in diskoda nasıl da düşman çatlattığını ibretle izliyoruz.
Sucuksuz Yumurta Çiçeksiz Bahara Benzer 00:49
Sucuksuz Yumurta Çiçeksiz Bahara Benzer 675 izlenme - 3 yıl önce Güzel Sanatlar'da aradığını bulamayan tavşan abla (Dişleklikten değil) şansını denemek için memelerini de alıp soluğu pehlivan kahvesinde alır. Hataşla tek seferde ölçülemeyecek cevherlerin hayaliyle yanıp tutuşurken en magirüs cüsseli yiğidoyu eve kapatır. Fakat sermayeyi nadasa yatırmış Yadigar abimizde aradığını bulamaz. Filmin Künyesi: Kanun Adamı (1985)
Erkek(lik) Nedir? 06:57
Erkek(lik) Nedir? 266 izlenme - 3 yıl önce Erkek Muhabbeti olarak 2012 yılı sonunda gerçekleştirilen bu mini belgeselde, sokaktaki erkeklere "Erkek(lik) Nedir?" diye sormuşlar.Bence güzel iş çıkartmışlar. İzlemeye değer derim. Yorum sizin..
Göstericilerden Kaçan Polis 01:27
Göstericilerden Kaçan Polis 336 izlenme - 3 yıl önce Göstericilerden kaçan Polis ortaya ilginç görüntüler çıkardı. Zamanı gelince kaçmasını bilmek, lazım.
en baba erkeklik testi 00:36
en baba erkeklik testi 378 izlenme - 8 yıl önce
Ayşe Mine - Erkeklik Kitabı 04:36
Ayşe Mine - Erkeklik Kitabı 310 izlenme - 6 yıl önce
Erkeklik Nedir? - Yurdum insanlarından komik cevaplar 06:24
Erkeklik Nedir? - Yurdum insanlarından komik cevaplar 301 izlenme - 5 yıl önce Erkeklik Nedir? - Yurdum insanlarından komik cevaplar
Erkeklerde Cinsellik - Merak Edilen Herşey 17:49
Erkeklerde Cinsellik - Merak Edilen Herşey 145 izlenme - 2 yıl önce Op.Dr Murad Celtik iletisim whatsapp 905325444378 -------------------------------------------- . .cinsellik, sertleşme, erkeklik, erkekte cinsellik, penis protezi, penis ameliyatı izle
Ezginin Günlüğü - Ayrılış (Müşfik Kenter Girişiyle) 03:27
Ezginin Günlüğü - Ayrılış (Müşfik Kenter Girişiyle) 235 izlenme - 3 yıl önce Ezginin Günlüğü'nün 1986'daki Sabah Türküsü albümünden bir Orhan Veli kanık şiiri. Beste Nadir Göktürk'e ait. Müşfik Kenter usta Orhan Veli'nin şiirlerini seslendirmiştir ve bu çok kısa şiiri de şarkıdan önce onun sesinden duyuyoruz. Bakakalırım giden geminin ardından Atamam kendimi denize, dünya güzel Serde erkeklik var, ağlayamam
ihsan Eliaçık - Hayvanlar da Kodu mu Oturtur 09:00
ihsan Eliaçık - Hayvanlar da Kodu mu Oturtur 227 izlenme - 3 yıl önce İhsan hocamız, erkeklik, sünnet, kaba kuvvet ve askerlik üzerine görüşlerini Kur'an a göre açıklıyor. Nisa suresinin tefsirinin bu zamana kadar öğrendiğimizden farklı olduğunu belirtiyor.
Erkekliğin Kitabını Baştan Yazmak - Nihat Doğan 01:41
Erkekliğin Kitabını Baştan Yazmak - Nihat Doğan 115 izlenme - 3 yıl önce Sivri sözleriyle her zaman gündem olan Nihat Doğan bu sefer de "Kadınım beni hiçbir zaman koruyamaz" diyerek erkekliğin kitabının son baskısını gerçekleştirdi, yürü be Nihat kim tutar seni diyelim ki yeni malzemeler toplayalım...
Sevim Tanürek - Çakmağı Çak 02:24
Sevim Tanürek - Çakmağı Çak 124 izlenme - 3 yıl önce Sevim Tanürek sanat hayatı boyunca yüze yakın plak ve kaset doldurmuş, döneme ait bazı yeşilçam filmlerinde de boy göstermiş bir sanatçımız. İzleyeceğiniz sahne 1962'de rol aldığı "Erkeklik Öldü Mü Atıf Bey" filmine aittir. Tanürek tartışmalı ölümü nedeniyle maalesef ki eserleriyle değil, vefatıyla konuşulmuştur hep (O bile doğru düzgün "konuşulamamıştır" aslında). Her şeye rağmen alkışlarla yaşayacak ve yaşatılacaktır, yaşatılmalıdır. Bilgi için: http://bit.ly/2rRTPF.
Qarizma - Sanalda Erkeklik Marifetmi Koop Koop 01:15
Qarizma - Sanalda Erkeklik Marifetmi Koop Koop 143 izlenme - 7 yıl önce sercan basa
Salepli Kavga - Erkeklik Öldü mü? 06:24
Salepli Kavga - Erkeklik Öldü mü? 92 izlenme - 3 yıl önce Erkeklik öldü mü temalı,salepli,kara listeli,ayılmalı bayılmalı komik bir eski türk filmi sahnesi.
Erkeklik Sorunsalı 00:06
Erkeklik Sorunsalı 59 izlenme - 4 yıl önce Erkeklik Sorunsalı
Kur'an'ın Bilimsel Mucizeleri - 10: Bitkilerde Erkeklik ve Dişilik 06:02
Kur'an'ın Bilimsel Mucizeleri - 10: Bitkilerde Erkeklik ve Dişilik 61 izlenme - 3 yıl önce "Gökten bir su indirdi ve onunla çeşit çeşit bitkilerden eşler çıkardık." (Taha Suresi: 53) "Bütün meyvelerden ikişer eş yaratmıştır."(Rad Suresi: 3) Kur'an'ın bu ayetleri, bitkilerin eşler halinde yaratılmasından haber vermekte ve ancak asrımızda keşfedilebilen büyük bir hakikate işaret etmektedir.
 Erkeklik sorunsalı Beyler ? 00:06
Erkeklik sorunsalı Beyler ? 75 izlenme - 4 yıl önce Erkeklik sorunsalı Beyler ?
ciao maschio fragmanı 1 02:31
ciao maschio fragmanı 1 121 izlenme - 7 yıl önce
Adnan Zeki Bıyık - Her Erkeklik Uzvu Taşıyan Er Midir 17:37
Adnan Zeki Bıyık - Her Erkeklik Uzvu Taşıyan Er Midir 9 izlenme - 10 ay önce
Nijerya'da Erkeklik Kavramı'na Savaş Açan Erkekler 01:07
Nijerya'da Erkeklik Kavramı'na Savaş Açan Erkekler 1 izlenme - 7 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...