Hoşgeldiniz!

erkoçlar

Sakal Traşı Olurken Rüzgar Erkoçlar'dan İlginç İtiraf 04:52
Sakal Traşı Olurken Rüzgar Erkoçlar'dan İlginç İtiraf 8.713 izlenme - 1 ay önce Berberde sakal traşı olurken Magazin D kameralarına konuşan Rüzgar Erkoçlar'dan çok konuşulacak ilginç itiraf ...
Cinsiyet Değiştirerek Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'ın Geleneklere Bağlı Düğün Yapması 00:38
Cinsiyet Değiştirerek Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'ın Geleneklere Bağlı Düğün Yapması 53.898 izlenme - 8 ay önce Cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'nu davullu zurnalı geleneklere bağlı bir düğün yapıyor Cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'nu davullu zurnalı geleneklere bağlı bir düğün yapıyor.Yapacak her halde erkek olmak kolaymı arkadaş
Rüzgar Erkoçlar Öpüşme Sahnesi Hakkında Konuştu 00:46
Rüzgar Erkoçlar Öpüşme Sahnesi Hakkında Konuştu 2.352 izlenme - 2 hafta önce Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen ve eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine giren Rüzgar Erkoçlar, yeni filmindeki öpüşme sahnesi için "Toplamda iki defa çekildi" dedi.
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 00:59
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 35.055 izlenme - 10 ay önce Cinsiyet Değiştirme ameliyatı geçiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile eylül ayında evleneceğini açıklamış. Evlilik hazırlığında olduğu nişanlısı Beyazoğlu ile Bodrum tatiline devam eden Erkoçlar, romantik karelerini sosyal medyadan paylaşmış.
Mutluluğa Adım Atan Rüzgar Erkoçlar'ın Nikahından Görüntüler  03:30
Mutluluğa Adım Atan Rüzgar Erkoçlar'ın Nikahından Görüntüler 16.470 izlenme - 8 ay önce Cinsiyet değiştirip erkek olduktan sonra Rüzgar Erkoçla ilk aşkı Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer’de yapılan görkemli düğünle dünya evine girdi
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 01:36
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 77.146 izlenme - 5 yıl önce Nil Erkoçlar'ın Yeni halini görünce GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ.!!! Ameliyatla erkek olan nil erkoçlar ismini rüzgar olarak değiştirdi.
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 12.012 izlenme - 1 yıl önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Cinsiyet Değiştirip Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'dan Muhteşem Rap Performansı 01:21
Cinsiyet Değiştirip Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'dan Muhteşem Rap Performansı 1.786 izlenme - 3 ay önce Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuktan sonra şarkıcılığa da soyuncu Rap söyleyen Erkoçlar'ın performansı çok beğenildi.
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 01:32
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 3.399 izlenme - 5 ay önce Emret Komutanım dizisinin Laz Cemal'i "erkek fatma" diyerek Rüzgar erkoçlar'ın geleceğini görüyor adeta.
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 02:01
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 6.543 izlenme - 1 yıl önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlatıyor. Bomba soruyu ise cevaplıyor efendim.
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 32.381 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Çakma Yedi Numara 01:07
Çakma Yedi Numara 4.284 izlenme - 1 yıl önce 2008 yılında Fox Tv'de yayınlanan neredeyse Yedi Numara dizisinin kadrosunun yarısının olduğu bu dizide Rüzgar Erkoçlar'ın kız halini görebilirsiniz
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 01:00
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 16.002 izlenme - 5 yıl önce Cinsiyet Değiştirme Girişimiyle Kısa Sürede Gündeme Gelen Rüzgar Erkoçlar, Gün Geçtikçe Değişen Görünümüyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 04:17
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 18.599 izlenme - 5 yıl önce Ünlü prodüktör Erol Köse konuk olduğu programda Nil Erkoçlar ile ilgili bir bomba daha patlattı..
Nil Erkoçlar Türk Telekom reklamı 00:59
Nil Erkoçlar Türk Telekom reklamı 3.876 izlenme - 11 ay önce Nil Erkoçların peri şeklinde ev telefonu kullanmamızı tembih ettiği tabiki Türk Telokom reklamlarının vazgeçilmezi Cem Yılmaz'ın da içinde bulunduğu reklam.
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.573 izlenme - 5 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.710 izlenme - 2 yıl önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 6.851 izlenme - 2 yıl önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 11:38
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 3.217 izlenme - 1 yıl önce Yakın zamanda nişanlanan Rüzgar Erkoçlar, evliliğe attığı ilk adım hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Nil Erkoclar And Ozyy 03:41
Nil Erkoclar And Ozyy 23.042 izlenme - 10 yıl önce nil'e sevgilerle ozyy
Rüzgar Erkoçlar'ın Dünya Evine Girmesi 02:01
Rüzgar Erkoçlar'ın Dünya Evine Girmesi 1.659 izlenme - 8 ay önce Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır birlikte olduğu Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer’de yapılan görkemli düğün ile dünya evine girdi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Rüzgar Erkoçlar (31), iki yıldır nişanlı olduğu Tuğba Beyazoğlu (24) ile bu akşam Sarıyer Bahçeköy’de gerçekleşen görkemli düğün ile evlendi. Çift, kapı açmama geleneğinden, davullu zurnalı gelin alma ve gelinin beline bağlanan kırmızı kurdeleye kadar geleneklere uygun bir düğün yaptı. Bahçeköy'de şık bir düğün daveti veren damat Rüzgar Erkoçlar'ın nikah şahidi usta gazeteci Cengiz Semercioğlu, gelin Tuğba Beyazoğlu'nun ünlü sanatçı Seren Serengil oldu.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.773 izlenme - 2 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 02:31
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 4.092 izlenme - 2 yıl önce Alfamade TV 'nin Rüzgar Erkoçlar ile hayata geçirdiği " Rüzgara Karşı Barselona " ilk bölümüyle 27 Ekim 'de , Alfamade TV takipçileri ile buluşacak. İddialı ve sıradışı bir Web Tv programı olan Rüzgara Karşı 'nın ilk fragmanı takipçilerimiz için yayında .... İyi Eğlenceler; Videolarının Devamı İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın Sosyal Medya Linklerimiz: http://www.alfamadetv.com Web Sayfamız https://www.facebook.com/alfamadetv/?... Facebook Sayfamız https://twitter.com/alfamadetv Twitter Sayfamız https://www.instagram.com/alfamadetv/ Instagram Sayfamız http://alfamadetv.blogspot.com.tr/ Blog Sayfamız sosyalmedya@alfamade.com E-Mail Adresimiz Alfamadetv - Rüzgara Karşı
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 01:09
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 4.827 izlenme - 3 yıl önce ‘Kuzu’ filmiyle 51. Antalya Altın Portakal’da en iyi film dahil 6 ödül kazanan yönetmen Kutluğ Ataman’ın “Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal” olarak tanımladığı yeni filmi ‘Oryantalya’nın başrolünde Hülya Avşar ve cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar oynayacak.
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 03:52
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 1.594 izlenme - 1 yıl önce Star TV'de ekranlara gelen 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına katılan Rüzgar Erkoçlar, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştiren 30 yaşındaki oyuncu, 4 aydır güzel bir hanımefendi ile birlikte olduğunu ve kız arkadaşı tarafından çok kıskanıldığını söyledi. Daha önceki ilişkilerinde defalarca aldatıldığını itiraf eden Erkoçlar, "Onları Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 02:14
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 15.866 izlenme - 10 yıl önce bİçer patoz hem bİçer hem saman yapar mamik aĞada sürer:))
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 3.432 izlenme - 5 yıl önce Haydar Dümen, ameliyat olup cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın durumunu değerlendirdi.
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 00:30
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 3.655 izlenme - 3 yıl önce Bir süredir iş bulmakta zorlanan Rüzgar Erkoçlar, yeni sezonda Bu Tarz Benim ekibinde iş buldu. 19 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni sezonuyla ekrana dönecek olan Bu Tarz Benim'in ekibinde Rüzgar Erkoçlar'ın olduğu ortaya çıktı. Cinsiyet geçiş sürecinden sonra medya gündeminden düşmeyen ve iş bulmakta zorlanan Erkoçlar kamera arkası ekibinde yer alacak.
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 03:11
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 4.412 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 00:42
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 1.833 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde paylaştığı çıplak fotoğrafı ile olay olan Erkoçlar şimdi de sakallı fotoğrafını paylaştı sosyal medyadan yorum yağdı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olan Rüzgar Erkoçlar Instagram'daki paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İki sene önce cinsiyet değiştirerek erkek olmayı tercih eden Rüzgar Erkoçlar'ın sakalları iyice belirginleşti. "BİZDEN DAHA YAKIŞIKLI OLDUN" Instagram'da fotoğraf paylaşan Erkoçlar'a, "Bizden yakışıklı olduğun garanti", "Erkek arkadaşımda senin gibi yakışıklı olsun", "Aşık olmak serbest mi?" gibi yorumlar geldi.