Hoşgeldiniz!

erkoçlar

Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 01:36
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 71.852 izlenme - 4 yıl önce Nil Erkoçlar'ın Yeni halini görünce GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ.!!! Ameliyatla erkek olan nil erkoçlar ismini rüzgar olarak değiştirdi.
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 5.949 izlenme - 2 ay önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.140 izlenme - 7 ay önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 31.981 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 01:00
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 14.174 izlenme - 3 yıl önce Cinsiyet Değiştirme Girişimiyle Kısa Sürede Gündeme Gelen Rüzgar Erkoçlar, Gün Geçtikçe Değişen Görünümüyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 04:17
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 16.849 izlenme - 4 yıl önce Ünlü prodüktör Erol Köse konuk olduğu programda Nil Erkoçlar ile ilgili bir bomba daha patlattı..
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.298 izlenme - 4 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Nil Erkoclar And Ozyy 03:41
Nil Erkoclar And Ozyy 21.740 izlenme - 9 yıl önce nil'e sevgilerle ozyy
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 01:09
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 4.084 izlenme - 2 yıl önce ‘Kuzu’ filmiyle 51. Antalya Altın Portakal’da en iyi film dahil 6 ödül kazanan yönetmen Kutluğ Ataman’ın “Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal” olarak tanımladığı yeni filmi ‘Oryantalya’nın başrolünde Hülya Avşar ve cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar oynayacak.
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 00:30
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 3.341 izlenme - 2 yıl önce Bir süredir iş bulmakta zorlanan Rüzgar Erkoçlar, yeni sezonda Bu Tarz Benim ekibinde iş buldu. 19 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni sezonuyla ekrana dönecek olan Bu Tarz Benim'in ekibinde Rüzgar Erkoçlar'ın olduğu ortaya çıktı. Cinsiyet geçiş sürecinden sonra medya gündeminden düşmeyen ve iş bulmakta zorlanan Erkoçlar kamera arkası ekibinde yer alacak.
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 03:11
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 4.350 izlenme - 3 yıl önce Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 3.274 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen, ameliyat olup cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın durumunu değerlendirdi.
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 02:14
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 15.325 izlenme - 8 yıl önce bİçer patoz hem bİçer hem saman yapar mamik aĞada sürer:))
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 00:42
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 1.655 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde paylaştığı çıplak fotoğrafı ile olay olan Erkoçlar şimdi de sakallı fotoğrafını paylaştı sosyal medyadan yorum yağdı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olan Rüzgar Erkoçlar Instagram'daki paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İki sene önce cinsiyet değiştirerek erkek olmayı tercih eden Rüzgar Erkoçlar'ın sakalları iyice belirginleşti. "BİZDEN DAHA YAKIŞIKLI OLDUN" Instagram'da fotoğraf paylaşan Erkoçlar'a, "Bizden yakışıklı olduğun garanti", "Erkek arkadaşımda senin gibi yakışıklı olsun", "Aşık olmak serbest mi?" gibi yorumlar geldi.
nil erkoçlar 05:40
nil erkoçlar 1.437 izlenme - 5 yıl önce yok böyle bir güzellik seviyorum seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Big Brother İdil Rüzgar Erkoçları Anlattı: Çalıştığı Fırın Taşlandı 03:36
Big Brother İdil Rüzgar Erkoçları Anlattı: Çalıştığı Fırın Taşlandı 218 izlenme - 8 ay önce Star Tv'de yayınlanan Big Brother Türkiye yarışmacılarından İdil, Rüzgar Erkoçlar'ı anlattı.Erkoçlar'ın yakın arkadaşı olduğundan bahseden İdil, Rüzgar'ın cinsiyet değiştirdikten sonra fırında işe başladığını ancak çalıştığı fırının bazı insanlar tarafından taşlandığını söyledi.İdil konuşmasının sonunda 'Rüzgar burdan sana selam olsun' dedi.
Sarp Levendoğlu'nu Kızdıran Nil Sorusu 01:49
Sarp Levendoğlu'nu Kızdıran Nil Sorusu 1.203 izlenme - 4 yıl önce Sarp Levendoğlu'nu Kızdıran Nil Sorusu 2.sayfa'ya Konuk Olan Sarp Levendoğlu, Nil Erkoçlar'la İlgili Israrlı Sorular Karşısında Gerildi.
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 804 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen, Ameliyat Olup Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncu Nil Erkoçlar’ın Durumunu Değerlendirdi. Yapay Penis Konusunda Açıklamalar Yaptı.
Erol Köse : Nil Erkoçlar Erkek Olmadı! 04:26
Erol Köse : Nil Erkoçlar Erkek Olmadı! 812 izlenme - 4 yıl önce Erol Köse : Nil Erkoçlar Erkek Olmadı!
nil erkoçlar 04:22
nil erkoçlar 724 izlenme - 5 yıl önce tokatlıdan süper bir şarkı daha
nil erkoçlar 04:26
nil erkoçlar 608 izlenme - 5 yıl önce sevmek kolay değil herkes sevemez
işte bir damar daha 04:27
işte bir damar daha 287 izlenme - 5 yıl önce tokatlıdan mega bir şarkı hüseyin altın zamanında
Nil Erkoçlar 04:26
Nil Erkoçlar 270 izlenme - 5 yıl önce seni seviyorum tokatlı salih
Nil Erkoçlar 04:27
Nil Erkoçlar 178 izlenme - 5 yıl önce tokatlı dan bir damar daha hüseyin altın dan