Hoşgeldiniz!

erkoçlar

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 00:59
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 18.740 izlenme - 7 gün önce Cinsiyet Değiştirme ameliyatı geçiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile eylül ayında evleneceğini açıklamış. Evlilik hazırlığında olduğu nişanlısı Beyazoğlu ile Bodrum tatiline devam eden Erkoçlar, romantik karelerini sosyal medyadan paylaşmış.
Nil Erkoçlar Türk Telekom reklamı 00:59
Nil Erkoçlar Türk Telekom reklamı 3.631 izlenme - 4 hafta önce Nil Erkoçların peri şeklinde ev telefonu kullanmamızı tembih ettiği tabiki Türk Telokom reklamlarının vazgeçilmezi Cem Yılmaz'ın da içinde bulunduğu reklam.
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 01:36
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 75.515 izlenme - 4 yıl önce Nil Erkoçlar'ın Yeni halini görünce GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ.!!! Ameliyatla erkek olan nil erkoçlar ismini rüzgar olarak değiştirdi.
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 11.286 izlenme - 4 ay önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Çakma Yedi Numara 01:07
Çakma Yedi Numara 4.007 izlenme - 2 ay önce 2008 yılında Fox Tv'de yayınlanan neredeyse Yedi Numara dizisinin kadrosunun yarısının olduğu bu dizide Rüzgar Erkoçlar'ın kız halini görebilirsiniz
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 02:01
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 5.295 izlenme - 4 ay önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlatıyor. Bomba soruyu ise cevaplıyor efendim.
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 11:38
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 2.959 izlenme - 4 ay önce Yakın zamanda nişanlanan Rüzgar Erkoçlar, evliliğe attığı ilk adım hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 32.226 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 6.726 izlenme - 11 ay önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.434 izlenme - 9 ay önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.521 izlenme - 1 yıl önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 01:00
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 15.360 izlenme - 4 yıl önce Cinsiyet Değiştirme Girişimiyle Kısa Sürede Gündeme Gelen Rüzgar Erkoçlar, Gün Geçtikçe Değişen Görünümüyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 02:31
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 3.975 izlenme - 9 ay önce Alfamade TV 'nin Rüzgar Erkoçlar ile hayata geçirdiği " Rüzgara Karşı Barselona " ilk bölümüyle 27 Ekim 'de , Alfamade TV takipçileri ile buluşacak. İddialı ve sıradışı bir Web Tv programı olan Rüzgara Karşı 'nın ilk fragmanı takipçilerimiz için yayında .... İyi Eğlenceler; Videolarının Devamı İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın Sosyal Medya Linklerimiz: http://www.alfamadetv.com Web Sayfamız https://www.facebook.com/alfamadetv/?... Facebook Sayfamız https://twitter.com/alfamadetv Twitter Sayfamız https://www.instagram.com/alfamadetv/ Instagram Sayfamız http://alfamadetv.blogspot.com.tr/ Blog Sayfamız sosyalmedya@alfamade.com E-Mail Adresimiz Alfamadetv - Rüzgara Karşı
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 04:17
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 17.994 izlenme - 4 yıl önce Ünlü prodüktör Erol Köse konuk olduğu programda Nil Erkoçlar ile ilgili bir bomba daha patlattı..
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.447 izlenme - 4 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Nil Erkoclar And Ozyy 03:41
Nil Erkoclar And Ozyy 22.654 izlenme - 9 yıl önce nil'e sevgilerle ozyy
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 03:52
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 1.181 izlenme - 7 ay önce Star TV'de ekranlara gelen 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına katılan Rüzgar Erkoçlar, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştiren 30 yaşındaki oyuncu, 4 aydır güzel bir hanımefendi ile birlikte olduğunu ve kız arkadaşı tarafından çok kıskanıldığını söyledi. Daha önceki ilişkilerinde defalarca aldatıldığını itiraf eden Erkoçlar, "Onları Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 01:09
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 4.634 izlenme - 2 yıl önce ‘Kuzu’ filmiyle 51. Antalya Altın Portakal’da en iyi film dahil 6 ödül kazanan yönetmen Kutluğ Ataman’ın “Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal” olarak tanımladığı yeni filmi ‘Oryantalya’nın başrolünde Hülya Avşar ve cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar oynayacak.
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 00:30
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 3.585 izlenme - 3 yıl önce Bir süredir iş bulmakta zorlanan Rüzgar Erkoçlar, yeni sezonda Bu Tarz Benim ekibinde iş buldu. 19 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni sezonuyla ekrana dönecek olan Bu Tarz Benim'in ekibinde Rüzgar Erkoçlar'ın olduğu ortaya çıktı. Cinsiyet geçiş sürecinden sonra medya gündeminden düşmeyen ve iş bulmakta zorlanan Erkoçlar kamera arkası ekibinde yer alacak.
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 02:14
Biçer Patoz Erkoçlar. (Sobacioğlu) 15.630 izlenme - 9 yıl önce bİçer patoz hem bİçer hem saman yapar mamik aĞada sürer:))
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 3.349 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen, ameliyat olup cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın durumunu değerlendirdi.
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 03:11
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 4.391 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj
Rüzgar Erkoçlar: Kadınlara Güven Olmaz - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 05:17
Rüzgar Erkoçlar: Kadınlara Güven Olmaz - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 381 izlenme - 4 ay önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlattı. "KADINLARA GÜVENİLMEZ!" "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne katılan ünlü oyuncu Erkoçlar, nişanlısı Tuğba Beyazoğlu'nun kendisini güvenilir bir erkek olarak bulduğunu ve bunun için tercih ettiğini söyledi. Avşar Kızı'nın, "kadınlara güvenilir mi" sorusuna ise ünlü oyuncu net bir "hayır"la cevap verdi.
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 00:42
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 1.766 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde paylaştığı çıplak fotoğrafı ile olay olan Erkoçlar şimdi de sakallı fotoğrafını paylaştı sosyal medyadan yorum yağdı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olan Rüzgar Erkoçlar Instagram'daki paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İki sene önce cinsiyet değiştirerek erkek olmayı tercih eden Rüzgar Erkoçlar'ın sakalları iyice belirginleşti. "BİZDEN DAHA YAKIŞIKLI OLDUN" Instagram'da fotoğraf paylaşan Erkoçlar'a, "Bizden yakışıklı olduğun garanti", "Erkek arkadaşımda senin gibi yakışıklı olsun", "Aşık olmak serbest mi?" gibi yorumlar geldi.
Rüzgar Erkoçlar Sevgilisiyle Dudak Dudağa 01:01
Rüzgar Erkoçlar Sevgilisiyle Dudak Dudağa 486 izlenme - 9 ay önce 3 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Rüzgar Erkoçlar önceki akşam gittiği mekanda yeni kız arkadaşıyla aşka geldi. Uzun zamandır kalbinin boş olduğunu söyleyen Rüzgar Erkoçlar kız arkadaşıyla dudak dudağa yakalandı.
Hülya Avşar'dan Rüzgar Erkoçlar'a: Çocuğun Olabilecek Mi? - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm 02:01
Hülya Avşar'dan Rüzgar Erkoçlar'a: Çocuğun Olabilecek Mi? - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm 322 izlenme - 4 ay önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlattı.
Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm Tanıtım - Rüzgar Erkoçlar (18 Mart Cumartesi) 00:33
Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm Tanıtım - Rüzgar Erkoçlar (18 Mart Cumartesi) 327 izlenme - 4 ay önce Hülya Avşar'ın Star TV ekranlarında başlayan yeni programı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, iş hayatından özel hayatına bilinmeyenleri anlattı.
Nil Erkoçlar 05:40
Nil Erkoçlar 1.465 izlenme - 6 yıl önce yok böyle bir güzellik seviyorum seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Rüzgar Erkoçlar'ın Dövmeleri - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 05:57
Rüzgar Erkoçlar'ın Dövmeleri - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 165 izlenme - 4 ay önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlattı.
Rüzgar Erkoçlar Zor Günlerini Anlattı! Basından Yakındı 04:18
Rüzgar Erkoçlar Zor Günlerini Anlattı! Basından Yakındı 90 izlenme - 4 ay önce Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası pastanede çalıştığı günleri anlattı. Basın gelene kadar hayatının en mutlu günlerini yaşadığını söyledi.