Hoşgeldiniz!

Erkut Özdamar Videoları İzle

PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 00:15
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 75 izlenme - 11 ay önce PRP ve mezoterapinin etkileri maalesef geçicidir. Ortalama etki süresi (önerilen tedavi şemasının sonunda) 3-4 ay kadardır. Belli aralıklarla idame dozları yapılmalıdır.
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 00:19
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 64 izlenme - 11 ay önce PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi işlemleri operasyonel olmayan , saç tedavilerinin başında gelmektedir. Uygulanması kolay , sosyal hayatınızı etkilemeyen işlemlerdir, etkileri geçicidir.
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 01:04
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 49 izlenme - 12 ay önce Saç ekiminde PRP nin yeri ve önemi anlatılıyor. PRP , saç dökülmesini durdurur mu? PRP nasıl hazırlanır? Herhangi bir riski var mıdır?
Saç ekimi sonrasında  ne zaman spor yapılabilir? 00:16
Saç ekimi sonrasında ne zaman spor yapılabilir? 38 izlenme - 12 ay önce Normal yürüyüş ve hafif koşu gibi sporlara 2 hafta sonra , efor gerektiren ağırlık kaldırma gibi sporlara ise 6 hafta sonra başlanabilir.
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 00:47
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 48 izlenme - 11 ay önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama gibi yöntemler henüz deneysel aşamadadır ve rutin kullanıma henüz girmemiştir. Donör alanı yetersiz olan veya donör alanından saç kökü alınmasını istemeyen hastalarımız için çok önemli bir seçenek oluşturacağını düşünüyoruz.
Op.Dr. Erkut Özdamar'ın Saç Ekimi 02:20
Op.Dr. Erkut Özdamar'ın Saç Ekimi 49 izlenme - 1 yıl önce Op. Dr. Erkut Özdamar'ın saç ekimi operasyonu , işlemin her aşaması kısaca özetlenmeye çalışıldı, umarız izleyenler için bilgilendirici olur. Ön saç çizgisi , greft dağılımı, miromotorla köklerin alınması, kanalların hazırlanması, köklerin ekimi ve işlem sonrası tüm sürecin gösterildiği bir sunum.
Saç Ekimi Süreci 00:30
Saç Ekimi Süreci 31 izlenme - 9 ay önce Bir saç ekimi işleminin aşamaları; ön saç çizgisinin belirlenmesi, saç köklerinin alınması, kanalların açılması, alınan köklerin ekilmesi.
PRP Nedir? 00:18
PRP Nedir? 30 izlenme - 11 ay önce PRP platelet rich plasma (trombositten zengin plazma) kanın pıhtılaşmasını sağlayan trombositlerin yara iyileşmesini sağlayan faktörleri salgılaması prensibine dayanan , kişinin kendi kanından hazırlanan solüsyonun saçlı deriye enjekte edilmesidir.
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 00:45
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 25 izlenme - 10 ay önce Sakal modasının yayılmasında bazı ünlülerin çok büyük payı var. Hiç sakalı olmayan ya da seyrek sakallı kişilerde , FUE yöntemi ile saç kökleri alınarak, sakal ekimi yapılabilmektedir.
Mezoterapi nedir? 00:22
Mezoterapi nedir? 32 izlenme - 11 ay önce Mezoterapi saçın yapıtaşlarından olan kollajen sentezinde gerekli olan vitamin amino asit gibi elementlerin saçlı deriye bir enjeksiyon işlemi ile verilmesi işlemidir. Etkisi geçicidir.
Saç ekimi sonrası olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? 01:55
Saç ekimi sonrası olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? 24 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi yaptırmanın her hangi bir riski var mıdır? İşlem sonrası kişiyi neler bekler ? Olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? Nasıl önlem alınır? gibi sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz bir sunum.
Op.Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi Operasyonu 06:44
Op.Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi Operasyonu 19 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemini binlerce hastaya başarı ile uygularken ,kendime saç ekimi yaptırmamam olası değildi. Bu nedenle tam 40 yaşındayken 2012 yılında saç ekimi işlemi yaptırdım. Güzel bir atasözümüz vardır '' kelin merhemi olsa kendi başına sürer'' , ben de merhemi önce kendi başıma sürdüm!
Saç ekimi sonrasında sürekli kullanılması gereken bir ürün var mı? 00:16
Saç ekimi sonrasında sürekli kullanılması gereken bir ürün var mı? 15 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi sonrası , yapılan işlemin verimliliğini arttırmak amacıyla çeşitli destek tedaviler ( minoxil, performans şampuanları, PRP, Mezoterapi) yaplabilir. Bu tedaviler tamamen kişinin isteğine bağlı olarak yapılır, zorunlu değildir.
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 00:50
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 16 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi yöntemleri arasında en yeni ve en iyi sonuç veren teknik Folliküler Ünite Ekstraksiyonu yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan bir yöntemdir.
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 20:28
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 17 izlenme - 11 ay önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekimi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Dr Erkut Özdamar Saç Ekimi Sonrası Süreç 05:51
Dr Erkut Özdamar Saç Ekimi Sonrası Süreç 17 izlenme - 11 ay önce Saç ekimi operasyon sonrası sürecinde neler yaşadığımı ve bu sürecin nasıl geçtiğini anlattığım bir röportaj. Saç ekimi yaptıran bir kişi işlem sonrası neler yaşar? Saç ekimi sonrası doğal bir görünüm elde etmek için nelere dikkat edilmelidir?
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:41
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 14 izlenme - 9 ay önce FUE yöntemi ile yaplan saç ekimi işlemi sonrası iyileşme dönemi son derece hızldır. On gün sonra, ekim yapılan bölgede hafif bir kızarıklık dışında işleme dair herhangi bir belirti kalmamaktadır.
Alopesia areata (saç kıran) hastalarına saç ekimi yapılabilir mi? 00:16
Alopesia areata (saç kıran) hastalarına saç ekimi yapılabilir mi? 13 izlenme - 11 ay önce Alopesia areata (saç kıran) hastalarına da saç ekimi işlemi başarıyla uygulanabilmektedir. Öncelikle PRP tedavisinin denenmesi önerilmektedir, zira PRP ile bu hastalarımızda oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 02:22
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 13 izlenme - 9 ay önce Saç ekimi işlemi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtlarının tek bir videoda toplandı. Saç ekimi kimlere yapılır ,prp nedir, saç ekimi nerede ve kimlere yaptırılmalıdır?
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 00:17
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 13 izlenme - 12 ay önce
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 00:28
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 14 izlenme - 10 ay önce Saç ekimi işlemi,donör alanda güvenli bölge dediğimiz ,testosterone hormonuna duyarlı olmayan bölgeden alınan saç kökleri ile yapılırsa , ekilen saçlarda dökülme görülmez.
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 01:28
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 14 izlenme - 11 ay önce Saç gibi , sakal - bıyık ve kaş ekimi de yapılır. Yine ense bölgemizdeki saçlar sakal ve kaş ekiminde kaynak olarak kullanılmaktadır. Sakal ve kaş ekimi planlaması özellikle çok iyi bir estetik görüş gerektirmektedir.
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 00:28
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 11 izlenme - 12 ay önce Tiroid hastalarında, saç ekimi yapılabilir, ekilen saçlar tekrar dökülmez denemez. Çünkü tiroid hastalarında saç dökülmesine sebep olan etken , yeni ekilen saçlar için de tehdit oluşturabilir.
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 00:28
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 11 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi işleminde , sadece lokal anestezi dediğimiz iğne ile uyuşturma esnasında kısa süreli acı hissedilir, anestezi işlemi tamamlandıktan sonra bir daha ağrı acı olmaz.
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 01:04
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 10 izlenme - 9 ay önce Ekilen saçlar 3. haftadan itibaren dökülme sürecine girer. Dökülme süreci 8. haftada tamamlanır. Yeni çıkan saçları görebilmek için en az 3 ay beklemek gerekir.
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 00:29
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 9 izlenme - 11 ay önce PRP ve mezoterapi gibi tedaviler incelme sürecindeki saçlara destek sağlamak , daha sağlıklı görünmelerini sağlamak amacıyla kullanılır. Dökülme sürecindeki saçların ömrünü bir miktar uzatabilir.
Ekilecek greft miktarı  neye göre belirlenir? 00:23
Ekilecek greft miktarı neye göre belirlenir? 8 izlenme - 11 ay önce Saç ekiminde ekilecek greft sayısı , donör alandaki saç sayısı ve yoğunluğuna bağlıdır. Ayrıca sınırlı açıklığı olan kişilerde ise açıklığa maksimum sayıda greft ekilecek şekilde belirlenir.
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 00:31
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 9 izlenme - 11 ay önce EKİM SONRASINDA 3 AY SONRA JÖLE KÖPÜK GİBİ ÜRÜNLER KULLANILABİLİR. ALTI AY SONRA SAÇ BOYASI YAPILABİLİR. JİLET İLE SIFIRA VURMA 6. AYDAN SONRA YAPILABİLİR.
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 00:51
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 7 izlenme - 11 ay önce Şimdi her hangi bir cerrahi girişimde başarı garanti diye önceden söylemek mümkün değildir etik de bir davranış olmayacaktır. Burda ki başarı garantisi kriteri nakledilen kök sayısının çok yüksek oranda tutmasıdır. Kliniğimizde biz yaklaşık • oranında kökleri canlı olarak tutma başarısını yakalamış durumdayız. Onun haricinde hastalarımızda ki memnuniyet oranı da son derece yüksektir. Burda ki esas kriter 3000 greft veya 3000 kök nakli yapıyorsanız bunun yaklaşık • oranında başarılı bir şekilde tutmasıdır. Ayriyetten biz hastalarımıza işlem sonrasında ilgili hastamıza şu şu tarifte 3000 greft yapıldı ve ya 3500 greft yapıldı şeklinde bir yazılı belge de veriyoruz.
Bayanlara saç ekimi uygulanabilir mi? 00:13
Bayanlara saç ekimi uygulanabilir mi? 9 izlenme - 12 ay önce Bayan hastalarımızda öncelikle saç dökülmesine neden olabilecek hastalık veya hormonal sebepler araştırılır. İlaç tedavisi ile düzelmeyen saç kayıplarında , eğer donör alan da müsait ise saç ekimi yapılabilir.