Hoşgeldiniz!

Erman Hoca Videoları İzle

erman hoca - tanju kavgası (devler ligi) 00:49
erman hoca - tanju kavgası (devler ligi) 5.521 izlenme - 7 yıl önce erman hoca - tanju kavgası (devler ligi)
erman hocanın Şenol yorumu (kopacaksınız) 00:49
erman hocanın Şenol yorumu (kopacaksınız) 4.408 izlenme - 7 yıl önce beşiktaş seyircisi futbolcu Şenola küfür ediyor ve erman hoca bu durumu yorumluyor :
erman toroğlu deniz baykalın lakabı 01:55
erman toroğlu deniz baykalın lakabı 3.716 izlenme - 7 yıl önce erman toroğlunun sunduğu yarışma programında çok ilginç bir soru soruluyor deniz baykal2ın küçüklük lakabının sorulduğu soruda ilginç şıklar var yarışmacıların ve toroğlunun yorumlarıyla daha da ilginçleşen sahneleri kaçırmayın
Onlarda & Bizde Televizyonculuk 00:13
Onlarda & Bizde Televizyonculuk 861 izlenme - 2 yıl önce Bizleri böyle programları izlemeye zorlayan zihniyete küfretmek lazım aslında. Biz ne desek boş. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
erman hoca şenolun annesine küfür 01:05
erman hoca şenolun annesine küfür 814 izlenme - 7 yıl önce
erman hoca 02:00
erman hoca 724 izlenme - 7 yıl önce erman hoca yine yaptı yapacağını
Korsan tv - Ata Demirer 04:19
Korsan tv - Ata Demirer 295 izlenme - 2 yıl önce Erman hoca ve Fatih Terim den yorumlar izleyeceksiniz.
Erman - Şansal Pastırma Muhabbeti 02:20
Erman - Şansal Pastırma Muhabbeti 183 izlenme - 2 yıl önce Kayserispor'u konuşurken tuvaletlerin kokması konusuna nasıl geçilir? Pastırmalı yumurta nasıl pişirilir? Çemen kokusuna alternatif çözümler ve daha neler neler... Hepsi ve daha fazlası bu videoda.
Erman Toroğlu İle Kaşar Muhabbeti 01:22
Erman Toroğlu İle Kaşar Muhabbeti 149 izlenme - 2 yıl önce Türk futbol tarihine adını Erman hoca olarak yazdıran Erman Toroğlu'nun yorum yaparken anlattığı fıkralar ve bel altı yorumlarını artık hepimiz ezberledik. Erman hoca katıldığı bir panelde soruları yanıtlarken seyircilerden bir tanesi soruyor, hocam kaşar ne demek? Aslında tek amacı Erman hocaya çok kaşarsınız demek olan arkadaşımız ne yapsamda söylesem diye kıvranıyor. Erman hoca bu dururmu gene fıkrasını anlatıyor.
erman hoca ceza sahasına girdi 01:22
erman hoca ceza sahasına girdi 216 izlenme - 6 yıl önce erman hoca ceza sahasına girdi