Hoşgeldiniz!

ermeni soykırımı

İlber Ortayli : Türkiye 21:50
İlber Ortayli : Türkiye "Ermeni Soykırım" tanırsa ne olur? 14.592 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin erm*ni soykırımını tanıması durumunda hukuken ne duruma düşer ilber ortaylı cevaplıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 09:36
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 4.115 izlenme - 2 yıl önce Ruşen Çakır son günlerdeki gündemdeki Cem Özdemir ile röportaj yapmış.
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız  00:23
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız 2.617 izlenme - 2 yıl önce AB Bakanı Ali Haydar Konca, sözde Ermeni soykırımı hakkında Bir katliam yapıldığı çok açık ve nettir. Bunu herkes kabul ediyor dedi.
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:53
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.313 izlenme - 2 yıl önce Almanya meclisinde kabul edilen ermeni soykırımı hakkında vatandaş ne düşünüyor? Cevabı sokak röportajında
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 04:20
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 2.770 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nin Ermeni Soykırım tasarısını kabul etmesinde rolü olan Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Türk asıllı Cem Özdemir Tokat vatandaşlığından çıkarıldı.Artık Tokat'ın büyük imkanlarından yararlanamayacak olan Cem Özdemir, Schengen vizesiyle bile Tokat'a giriş yapamayacağını öğrenince "ahh ben ne boklar yedim" diye açıklama yaptı 6 AK Parti’li 3 MHP’li olmak üzere 9 meclis üyesi tarafından oy birliğiyle Tokat hemşehriliğinden çıkarılan Cem Özdemir kahrolurken Ermeni Soykırım tasarısına tek hayır oyu veren Alman parlamenter Bettina Kudla Tokat vatandaşlığına kabul edilerek hemşehri sayıldı.Bettina Kudla bundan sonra Tokat'ın bütün imkanlarından doğal güzelliklerinden, kültürel ve sosyal hak ve imkanlarından sınırsızca yararlanacak. Karar sonrası Bettina Kudla "Bıktım bu Almanyanın sefaletinden geri kalmışlığından yarından itibaren Tokat'a taşınıyorum" dedi
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 02:39
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 698 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, soykırım yasa tasarısına kabul oyu veren tek Türk Cem Özdemir hakkında sert sözler kullandı. Medipol Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman parlamentosunda soykırım tasarısını hazırlayan ve onaylayan Cem Özdemir ile Almanya Başbakanı Merkel'i topa tuttu. "BEN O TÜRK'E TÜRK DİYEMEM" Erdoğan, soykırım tasarısına kabul oyu veren Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir'i "Ben o Türk'e Türk diyemem. Damarların Türk kanı dolaşan bir insan kalkıp da bu milleti soykırımla suçlayamaz" ifadeleriyle eleştirirken Merkel için ise şunları söyledi: MERKEL'İ DE ELEŞTİRDİ "Oylamadan iki gün önce konuştuk hanımefendiyle, elimden geleni yapacağım dedi. Senin elinden gelen oylamaya katılmamak mıydı?!"
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 02:44
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 984 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş Ermeni soykırımı var dedi HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Demirtaş CNN Türk'te katıldığı canlı yayında Ermeni soykırım iddiaları hakkında şunları söyledi: Biz hiç tereddüt etmeden Ermeni soykırımının gerçekliğini kabul ediyoruz. Kürtlerin de herkesin de rolü olmuştur bu soykırımda. Ama siyasi irade Enver Paşa ve Talat Paşa'nın başını çektiği İttihat ve Terakki'idir. Madem Osmanlı'nın bütün mirasını sahipleniyorsanız çıkın bunu da sahiplenin. Öyle değilse de bu acı ile yüzleşilsin diye konuştu.
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 04:12
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 746 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlar hem modern Türkiye'yi tanıtıyor hem de Ermeni soykırımı yalanını dünyaya anlatmak için dans ediyor. Güzel bir viral olduğunu düşünüyorum.
İşte Size 04:16
İşte Size "ermeni Soykırımı" Lütfen İzleyelim 3.360 izlenme - 8 yıl önce profİllerden düŞmemesİ gereken bİr vİdeo daha! saçma sapan videolar yayınlamak yerine bu tür videoları yayınlamak, ülkemizde daha hayırlı. aslında içimizden bu videoya ne başlıklar yazmak geliyor; ama birileri bunu gerekçe göstererek sesimizi bastırmasın istiyoruz. biz ne iftira atıyoruz ne de yalan söylüyoruz. osmanlı arşivleriyle, ermeniler tarafından türkler’e yapılanların sadece bİr mİktarini bu videoya aktardık. buyrun gerisini siz yorumlayın...
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 01:33
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 1.629 izlenme - 9 yıl önce
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 00:25
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 533 izlenme - 3 yıl önce Suikaste kurban giden Hrant Dink burada bir gerçeği, bir doğruyu söylemiş, izliyoruz.
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 01:38
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 166 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, sözde soykırım tasarısını kabul eden Almanya’ya ne oranda tepki gösterileceğine dair ipuçları verdi. Başbakan Binali Yıldırım, Azerbaycan’a yapacağı ziyaret öncesi Esenboğa Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, Azerbaycan ve Türkiye arasında ilişkilerin tarihin en gelişmiş döneminde en iyi durumda olduğunu belirterek, “Azerbaycan ve Türkiye, iki millet tek devlet anlayışıyla ilişkilerimiz her geçen gün devam etmektedir.
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 02:55
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 361 izlenme - 2 yıl önce “Büyük Ermenistan Hayali” Rusların Ermenileri cesaretlendirmesiyle ortaya çıkan ve hala devam eden Ermeni Sorunu’nun temelini atan meselelerden biridir. Ermeniler’in “Ermenistan Hayali” ile nasıl kullanıldıklarını, Osmanlı Devleti ve ordusuna karşı tutumlarını, çıkartmış oldukları iç savaşın sonucunda neler olduğunu izleyebilirsiniz. Daha fazlası için: http://www.factcheckarmenia.com Lütfen sosyal medya hesaplarına katılarak siz de bu harekete destek olun.
Kelkit Alperen Ocakları 05:18
Kelkit Alperen Ocakları 378 izlenme - 7 yıl önce ermeni soykırımı
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 05:00
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 311 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te cumartesi akşamları yayınlanan Tarihin Arka Odası programında bu hafta Ermeni meselesine de değinildi. Türkiye'de Ermeni meselesi üzerine yeterli araştırma yapılmadığını söyleyen Murat Bardakçı, pek çok Türk araştırmacının Ermenice öğrenmesinin Ermeniler tarafından engellenerek Ermeni kaynakları üzerine araştırma yapmalarının önünün kapatılmaya çalışıldığını, hatta tehdit edildiklerini iddia etti.
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 08:38
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 377 izlenme - 3 yıl önce Efendim malum 2015 yılına yaklaştık. Yani 1915'in 100. yılı... Artık Armanian National Committee of America (ANCA) gibi lobi faaliyeti yaban önemli kuruluşlar Sözde Ermeni Soykırımı için bütün kozlarını 24 Nisan 2015 döneminde oynayacaklar. Hollywood filmleriyle, dizi-filmlerde rol alan Ermeni oyuncularıyla, konferanslarıyla, kitapları ve makaleleriyle dünyada yoğun bir propaganda etkinliği yakalayan Ermenilerin karşısında bir şeyler yapılmalı. Gerçekleri, yapılan hataları, acıları Türk düşmanlığına çevirmektense, kimin ne kadar ölüsü var yarışına girmektense tarihi gerçekleri açıklamak gerekir ama oyunu bu şekilde oynamayan bir muhatap var karşımızda. O nedenle Türklerin acısını yok sayanlara inat bu tarz videoların gençlerimizce izlenmesi gerekir düşüncesindeyim ki "biz de özür dilesek nolacak canım bea" diyen şuursuz bir nesil görmeyelim...
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 04:16
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 238 izlenme - 2 yıl önce Herkesin anladığı dilden konuşacaksın, kimisi laftan anlar kimisi başka bişeyden... Zamanında laftan anlamamışlar başka türlü anlatmışız, meselenin özü budur beyler, eğip büğmeye gerek yok vesselam...
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 00:33
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 155 izlenme - 2 yıl önce Almanya Parlamentosu’na sunduğu Ermeni Soykırımı Tasarı’nın kabul edilmesinin ardından yoğun tehdit mesajları alan Yeşiller Eş Başkanı Cem Özdemir, Erdoğan’ın söylemlerini çağdışı olarak niteledi.
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 01:14
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 110 izlenme - 2 yıl önce Almanya'da kabul edilen Ermeni soykırımı tasarısına en çok PKK yandaşları sevindi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 06:27
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 251 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca dün gece yaptığı sohbette sözde ermeni soykırımına da değindi.Ermenilere soykırım değil techir işlemi uygulandığı aksine bizim değil onların bize soykırım yaptığını açık yüreklilikle belirtmiştir. Ermenilerin bize yapmış olduğu bu soykırımı da yüksek sesle dile getirmemiz gerektiğine vurgu yapmıştır.Kendisinden Allah razı olsun.
ermeni soykırımı -haksızlığa uğradık /mağdur biziz 06:40
ermeni soykırımı -haksızlığa uğradık /mağdur biziz 320 izlenme - 7 yıl önce ercüment kılıç kanal b televizyonu açık oturum sözde ermeni soykırımı
Cübbeli Hoca Ermenilerden Özür Dilemiyoruz 12:49
Cübbeli Hoca Ermenilerden Özür Dilemiyoruz 201 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli hocaefendi MÂİDE suresi 33. ayet hükmünce Osmanlı ecdadımızın ermenilere tehcirini ve ermeni mezalimini anlatıyor. "Sende ermenilik olmasa böyle yapar mısın?" "Neyi özür diliyorum gevurdan" ermeniler MÜSLÜMAN TÜRKLERE SOYKIRIM YAPMIŞTIR ÖZÜR DİLEMİYORUZ
Ülkesine İhanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! 04:30
Ülkesine İhanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! 76 izlenme - 2 yıl önce Ülkesine ihanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! işte "soykırım" var diyen 11 türk vekil.
Cübbeli Ahmet Hoca - Ermeni Meselesi 05:13
Cübbeli Ahmet Hoca - Ermeni Meselesi 152 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın 24 Nisan'da Ermeni Meselesi üzerine söyledikleri. Ahmet Hoca, tehcir ile soykırımın aynı şey olmadığını söylüyor. Ayrıca İttihat ve Terakki Cemiyeti'ni suçluyor.
Sen Kurt Oyunu Nedir Bilir Misin? 04:52
Sen Kurt Oyunu Nedir Bilir Misin? 127 izlenme - 6 yıl önce türküm diyebilen herkes bu videoyu izlemeli !
Tolga Zengin'den Türklere Hakaret Eden Ünlü Pokerciye Küfürlü Yanıt 00:18
Tolga Zengin'den Türklere Hakaret Eden Ünlü Pokerciye Küfürlü Yanıt 68 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaşlı Tolga, ABD'li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian'ın, sözde Ermeni soykırımına ilişkin yaptığı "Türkler 1,5 milyon Ermeni'yi katletti" yorumuna tepki gösterdi.
Mhp, İzmir'de Milletvekili Adaylarını Tanıttı 02:59
Mhp, İzmir'de Milletvekili Adaylarını Tanıttı 52 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Milletvekili tanıtım toplantısı-MHPliler tarafından tartaklanan gazeteci detayı-MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın konuşması MHP'nin İzmir milletvekili adaylarını tanıtıldı- MHP Grup Başkanvekili Vural: -"24 Nisan'da Ermeni soykırımı yaftasını bu milletin ecdadı ve tarihine asmak isteyenler, aslında kendi boyunlarındaki yaftayı çıkartmaya çalışsınlar"- Toplantı sırasında Yeni Asır gazetesi muhabiri, bazı partililer tarafından darbedildi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "24 Nisan'da Ermeni soykırımı yaftasını bu milletin ecdadı ve tarihine asmak isteyenler, aslında kendi boyunlarındaki yaftayı çıkartmaya çalışsınlar" dedi.
eğil obama eğil!! 16:44
eğil obama eğil!! 80 izlenme - 7 yıl önce ercüment kılıçkanal b televizyonuaçık oturum
sözde soykırım -ermeniyi sev say -5 benzer video 01:12
sözde soykırım -ermeniyi sev say -5 benzer video 111 izlenme - 7 yıl önce ercüment kılıçkanal b televizyonu açık oturum
sözde e. soykırım kanununa sivil nota 08:19
sözde e. soykırım kanununa sivil nota 69 izlenme - 7 yıl önce ercüment kılıkanal b televizyonuaçık oturumermeni soykırımı