Hoşgeldiniz!

Ermeni Soykırımı Videoları İzle

İlber Ortayli : Türkiye 21:50
İlber Ortayli : Türkiye "Ermeni Soykırım" tanırsa ne olur? 14.424 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin erm*ni soykırımını tanıması durumunda hukuken ne duruma düşer ilber ortaylı cevaplıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 09:36
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 4.081 izlenme - 10 ay önce Ruşen Çakır son günlerdeki gündemdeki Cem Özdemir ile röportaj yapmış.
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:53
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.286 izlenme - 11 ay önce Almanya meclisinde kabul edilen ermeni soykırımı hakkında vatandaş ne düşünüyor? Cevabı sokak röportajında
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 04:20
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 2.755 izlenme - 10 ay önce Almanya'nin Ermeni Soykırım tasarısını kabul etmesinde rolü olan Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Türk asıllı Cem Özdemir Tokat vatandaşlığından çıkarıldı.Artık Tokat'ın büyük imkanlarından yararlanamayacak olan Cem Özdemir, Schengen vizesiyle bile Tokat'a giriş yapamayacağını öğrenince "ahh ben ne boklar yedim" diye açıklama yaptı 6 AK Parti’li 3 MHP’li olmak üzere 9 meclis üyesi tarafından oy birliğiyle Tokat hemşehriliğinden çıkarılan Cem Özdemir kahrolurken Ermeni Soykırım tasarısına tek hayır oyu veren Alman parlamenter Bettina Kudla Tokat vatandaşlığına kabul edilerek hemşehri sayıldı.Bettina Kudla bundan sonra Tokat'ın bütün imkanlarından doğal güzelliklerinden, kültürel ve sosyal hak ve imkanlarından sınırsızca yararlanacak. Karar sonrası Bettina Kudla "Bıktım bu Almanyanın sefaletinden geri kalmışlığından yarından itibaren Tokat'a taşınıyorum" dedi
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız  00:23
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız 2.583 izlenme - 2 yıl önce AB Bakanı Ali Haydar Konca, sözde Ermeni soykırımı hakkında Bir katliam yapıldığı çok açık ve nettir. Bunu herkes kabul ediyor dedi.
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 02:39
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 693 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, soykırım yasa tasarısına kabul oyu veren tek Türk Cem Özdemir hakkında sert sözler kullandı. Medipol Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman parlamentosunda soykırım tasarısını hazırlayan ve onaylayan Cem Özdemir ile Almanya Başbakanı Merkel'i topa tuttu. "BEN O TÜRK'E TÜRK DİYEMEM" Erdoğan, soykırım tasarısına kabul oyu veren Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir'i "Ben o Türk'e Türk diyemem. Damarların Türk kanı dolaşan bir insan kalkıp da bu milleti soykırımla suçlayamaz" ifadeleriyle eleştirirken Merkel için ise şunları söyledi: MERKEL'İ DE ELEŞTİRDİ "Oylamadan iki gün önce konuştuk hanımefendiyle, elimden geleni yapacağım dedi. Senin elinden gelen oylamaya katılmamak mıydı?!"
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 02:44
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 908 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş Ermeni soykırımı var dedi HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Demirtaş CNN Türk'te katıldığı canlı yayında Ermeni soykırım iddiaları hakkında şunları söyledi: Biz hiç tereddüt etmeden Ermeni soykırımının gerçekliğini kabul ediyoruz. Kürtlerin de herkesin de rolü olmuştur bu soykırımda. Ama siyasi irade Enver Paşa ve Talat Paşa'nın başını çektiği İttihat ve Terakki'idir. Madem Osmanlı'nın bütün mirasını sahipleniyorsanız çıkın bunu da sahiplenin. Öyle değilse de bu acı ile yüzleşilsin diye konuştu.
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 04:12
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 732 izlenme - 1 yıl önce Bu arkadaşlar hem modern Türkiye'yi tanıtıyor hem de Ermeni soykırımı yalanını dünyaya anlatmak için dans ediyor. Güzel bir viral olduğunu düşünüyorum.
İşte Size 04:16
İşte Size "ermeni Soykırımı" Lütfen İzleyelim 3.346 izlenme - 7 yıl önce profİllerden düŞmemesİ gereken bİr vİdeo daha! saçma sapan videolar yayınlamak yerine bu tür videoları yayınlamak, ülkemizde daha hayırlı. aslında içimizden bu videoya ne başlıklar yazmak geliyor; ama birileri bunu gerekçe göstererek sesimizi bastırmasın istiyoruz. biz ne iftira atıyoruz ne de yalan söylüyoruz. osmanlı arşivleriyle, ermeniler tarafından türkler’e yapılanların sadece bİr mİktarini bu videoya aktardık. buyrun gerisini siz yorumlayın...
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 01:33
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 1.616 izlenme - 9 yıl önce
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 01:38
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 166 izlenme - 11 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, sözde soykırım tasarısını kabul eden Almanya’ya ne oranda tepki gösterileceğine dair ipuçları verdi. Başbakan Binali Yıldırım, Azerbaycan’a yapacağı ziyaret öncesi Esenboğa Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, Azerbaycan ve Türkiye arasında ilişkilerin tarihin en gelişmiş döneminde en iyi durumda olduğunu belirterek, “Azerbaycan ve Türkiye, iki millet tek devlet anlayışıyla ilişkilerimiz her geçen gün devam etmektedir.
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 00:25
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 480 izlenme - 2 yıl önce Suikaste kurban giden Hrant Dink burada bir gerçeği, bir doğruyu söylemiş, izliyoruz.
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 00:33
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 153 izlenme - 11 ay önce Almanya Parlamentosu’na sunduğu Ermeni Soykırımı Tasarı’nın kabul edilmesinin ardından yoğun tehdit mesajları alan Yeşiller Eş Başkanı Cem Özdemir, Erdoğan’ın söylemlerini çağdışı olarak niteledi.
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 01:14
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 108 izlenme - 11 ay önce Almanya'da kabul edilen Ermeni soykırımı tasarısına en çok PKK yandaşları sevindi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 02:55
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 327 izlenme - 2 yıl önce “Büyük Ermenistan Hayali” Rusların Ermenileri cesaretlendirmesiyle ortaya çıkan ve hala devam eden Ermeni Sorunu’nun temelini atan meselelerden biridir. Ermeniler’in “Ermenistan Hayali” ile nasıl kullanıldıklarını, Osmanlı Devleti ve ordusuna karşı tutumlarını, çıkartmış oldukları iç savaşın sonucunda neler olduğunu izleyebilirsiniz. Daha fazlası için: http://www.factcheckarmenia.com Lütfen sosyal medya hesaplarına katılarak siz de bu harekete destek olun.
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 05:00
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 254 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te cumartesi akşamları yayınlanan Tarihin Arka Odası programında bu hafta Ermeni meselesine de değinildi. Türkiye'de Ermeni meselesi üzerine yeterli araştırma yapılmadığını söyleyen Murat Bardakçı, pek çok Türk araştırmacının Ermenice öğrenmesinin Ermeniler tarafından engellenerek Ermeni kaynakları üzerine araştırma yapmalarının önünün kapatılmaya çalışıldığını, hatta tehdit edildiklerini iddia etti.
Kelkit Alperen Ocakları 05:18
Kelkit Alperen Ocakları 377 izlenme - 6 yıl önce ermeni soykırımı
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 08:38
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 321 izlenme - 2 yıl önce Efendim malum 2015 yılına yaklaştık. Yani 1915'in 100. yılı... Artık Armanian National Committee of America (ANCA) gibi lobi faaliyeti yaban önemli kuruluşlar Sözde Ermeni Soykırımı için bütün kozlarını 24 Nisan 2015 döneminde oynayacaklar. Hollywood filmleriyle, dizi-filmlerde rol alan Ermeni oyuncularıyla, konferanslarıyla, kitapları ve makaleleriyle dünyada yoğun bir propaganda etkinliği yakalayan Ermenilerin karşısında bir şeyler yapılmalı. Gerçekleri, yapılan hataları, acıları Türk düşmanlığına çevirmektense, kimin ne kadar ölüsü var yarışına girmektense tarihi gerçekleri açıklamak gerekir ama oyunu bu şekilde oynamayan bir muhatap var karşımızda. O nedenle Türklerin acısını yok sayanlara inat bu tarz videoların gençlerimizce izlenmesi gerekir düşüncesindeyim ki "biz de özür dilesek nolacak canım bea" diyen şuursuz bir nesil görmeyelim...
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 06:27
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 230 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca dün gece yaptığı sohbette sözde ermeni soykırımına da değindi.Ermenilere soykırım değil techir işlemi uygulandığı aksine bizim değil onların bize soykırım yaptığını açık yüreklilikle belirtmiştir. Ermenilerin bize yapmış olduğu bu soykırımı da yüksek sesle dile getirmemiz gerektiğine vurgu yapmıştır.Kendisinden Allah razı olsun.
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 04:16
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 174 izlenme - 2 yıl önce Herkesin anladığı dilden konuşacaksın, kimisi laftan anlar kimisi başka bişeyden... Zamanında laftan anlamamışlar başka türlü anlatmışız, meselenin özü budur beyler, eğip büğmeye gerek yok vesselam...
Ülkesine İhanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! 04:30
Ülkesine İhanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! 75 izlenme - 11 ay önce Ülkesine ihanet Eden Türk Vekilleri Yakından Tanıyalım! işte "soykırım" var diyen 11 türk vekil.
Cübbeli Hoca Ermenilerden Özür Dilemiyoruz 12:49
Cübbeli Hoca Ermenilerden Özür Dilemiyoruz 201 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli hocaefendi MÂİDE suresi 33. ayet hükmünce Osmanlı ecdadımızın ermenilere tehcirini ve ermeni mezalimini anlatıyor. "Sende ermenilik olmasa böyle yapar mısın?" "Neyi özür diliyorum gevurdan" ermeniler MÜSLÜMAN TÜRKLERE SOYKIRIM YAPMIŞTIR ÖZÜR DİLEMİYORUZ
ermeni soykırımı -haksızlığa uğradık /mağdur biziz 06:40
ermeni soykırımı -haksızlığa uğradık /mağdur biziz 319 izlenme - 6 yıl önce ercüment kılıç kanal b televizyonu açık oturum sözde ermeni soykırımı
Cübbeli Ahmet Hoca - Ermeni Meselesi 05:13
Cübbeli Ahmet Hoca - Ermeni Meselesi 148 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın 24 Nisan'da Ermeni Meselesi üzerine söyledikleri. Ahmet Hoca, tehcir ile soykırımın aynı şey olmadığını söylüyor. Ayrıca İttihat ve Terakki Cemiyeti'ni suçluyor.
Sen Kurt Oyunu Nedir Bilir Misin? 04:52
Sen Kurt Oyunu Nedir Bilir Misin? 126 izlenme - 5 yıl önce türküm diyebilen herkes bu videoyu izlemeli !
Tolga Zengin'den Türklere Hakaret Eden Ünlü Pokerciye Küfürlü Yanıt 00:18
Tolga Zengin'den Türklere Hakaret Eden Ünlü Pokerciye Küfürlü Yanıt 64 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı Tolga, ABD'li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian'ın, sözde Ermeni soykırımına ilişkin yaptığı "Türkler 1,5 milyon Ermeni'yi katletti" yorumuna tepki gösterdi.
Tbmm Genel Kurulu'nda Sözde Ermeni Soykırımı Krizi 03:03
Tbmm Genel Kurulu'nda Sözde Ermeni Soykırımı Krizi 10 izlenme - 3 ay önce Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda sözde Ermeni soykırımı krizi yaşandı.
Mhp, İzmir'de Milletvekili Adaylarını Tanıttı 02:59
Mhp, İzmir'de Milletvekili Adaylarını Tanıttı 52 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Milletvekili tanıtım toplantısı-MHPliler tarafından tartaklanan gazeteci detayı-MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın konuşması MHP'nin İzmir milletvekili adaylarını tanıtıldı- MHP Grup Başkanvekili Vural: -"24 Nisan'da Ermeni soykırımı yaftasını bu milletin ecdadı ve tarihine asmak isteyenler, aslında kendi boyunlarındaki yaftayı çıkartmaya çalışsınlar"- Toplantı sırasında Yeni Asır gazetesi muhabiri, bazı partililer tarafından darbedildi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "24 Nisan'da Ermeni soykırımı yaftasını bu milletin ecdadı ve tarihine asmak isteyenler, aslında kendi boyunlarındaki yaftayı çıkartmaya çalışsınlar" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Merak Ediyorum Yüzüme Nasıl Bakacaklar 03:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Merak Ediyorum Yüzüme Nasıl Bakacaklar 17 izlenme - 11 ay önce Almanya Federal Parlamentosu Ermeni tasarısıyla ilgili kararı aldığında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la Kenya’nın başkenti Nairobi’deydik. Akşama doğru bir araya geldiğimizde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yöneltilen ilk soru bu kararla ilgiliydi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk tepkisini, “Bizim için kıymeti harbiyesi yok” diyerek verdi. Cumhurbaşkanı’nın mesajı “Bir parlamento kararıyla tarih değiştirilemez, gerçeklere aykırı biçimde yeniden yazılamaz” diye özetlenebilir. Türkiye aleyhine bu tür kararları daha önce başka ülkeler de verdi ama hiçbiri olmayan bir soykırımı gerçeğe dönüştürmeye yetmedi. Merkel’in oyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan öğreniyoruz ki Merkel ile yaptığı son telefon görüşmesinde bu konu gündeme gelmiş. Anlıyoruz ki Merkel grubunu ikna etmeye gayret edeceği yolunda mesajlar vermiş. Buna karşın sonucun bir ret bir çekimser oy dışında tümüyle evet oyu ile çıkması düşündürücü. Erdoğan, “40 yıldır siyasetin içindeyim” diyerek Merkel’in grubunu nasıl ikna edemediği konusunda soru işaretleri taşıdığını yansıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Şansölyesi Merkel’in önceki günkü oylamaya katılmamasını yeterli bir tavır olarak da görmüyor. Nitekim, “Madem bu tasarıya, bu teklife karşıydı o zaman oylamaya katılıp ‘hayır’ oyu verseydi” diyerek Merkel’e sitemde bulundu. “Şimdi” dedi, “Kısa bir süre önce bana başka konuşacaksın yarın bu karar çıkacak. Merak ediyorum benim yüzüme nasıl bakacaklar?” AİHM’nin kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Almanya’nın Yahudilere soykırım yaptığı tescillenmiş ülke olarak Ermeniler konusunda böyle bir karar alıp tarihte kendine suç ortağı yaratmayı hedefleyip hedeflemediği sorusunu da yönelttik. Erdoğan, bu soruya AİHM’nin Doğu Perinçek kararını okuyarak cevap verdi. AİHM’nin 1915 olaylarıyla Yahudi soykırımı arasında bağlantı kurulamayacağına hükmettiğini özellikle vurguladı. Almanya’nın AİHM kararını göz ardı etmesinin iyi niyetle bağdaşmayacağını belirtti. TÜRKİYE NE YAPACAK? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin tepkisini en üst düzeyde dile getirdi ancak Türkiye’nin bundan sonraki izleyeceği yolu anlatırken “Öfkeyle kalkıp zararla oturmamak lazım” diyerek duygusal değil akılcı bir politika izleneceği mesajını verdi. Bu karardan dolayı Almanya’nın sorunlar yaşayacağını en önemlisi de Türkiye’nin dostluğunu kaybedebileceğini vurguladı. Almanya’nın aldığı kararın sonuçlarını daha fazla düşünmesi gerektiği üzerinde durdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinden çıkardığımız sonuca göre Türkiye bundan sonra Almanya’nın ne yapacağını gözleyecek. Örneğin Federal Parlamento’nun aldığı bu karardan sonra federal hükümet de bazı kararlar alıp uygulayacak mı? Keza eyaletlerin her biri bu karara dayanarak yeni kararlara yönelip Türkiye ve Türkler aleyhine bazı uygulamalar yapacaklar mı? Yoksa bu karar hiçbir icraya dönüşmeden, hiçbir hükmü olmayan meclis kararı olarak mı kalacak? Ankara adımlarını bu soruların yanıtlarına göre atacak. Olay olay durumu izleyecek, her adımın karşılığını her olaya göre farklı verecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a göre Almanya “Tarihi bir hata, büyük bir yanlış yaptı. Bu gelişme hiç hayra alamet değil.” Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Almanya’nın aldığı bu kararın yine bir “üst akıl” tarafından verilmiş bir talimatın sonucu olduğunu da düşünüyor. Özellikle mülteciler konusunda Türkiye ile Geri Kabul Anlaşması yapmışken, Türkiye ile Almanya ilişkileri ve işbirliği konusunda olumlu gelişmeler yaşanırken her şeyi tahrip edecek böyle bir kararın zamanlamasını Ankara anlayabilmiş değil. Tarihi hata Alman Parlamentosu’nun aldığı bu karar tarihi bir hatadır. 1915 olaylarının Ermenilere uygulanmış bir soykırım olmadığına ilişkin belgeler arşivlerde bekliyor. Türkiye bu konuda Osmanlı arşivlerini açmayı çok kez önerdi. Hangi ülkenin arşivinde ne belge varsa ortaya konulmasını da istedi ama bu çağrı ve girişimlerine yanıt alamadı. Türkiye’nin 1915’te savaş şartlarında bir tehcir uyguladığını ancak bir soykırım yapmadığını en iyi bilecek ülke Almanya’dır. 1. Dünya Savaşı’na Osmanlı ile birlikte katılan Almanya alınan kararların da tehcir uygulamasının da en yakın tanığıdır. Gerçek bu olduğu halde Alman Parlamentosu’nun böyle bir karar alması “bilerek yapılmış” tarihi bir yanlıştır. Türklerin sicilinde soykırım yoktur. Türkiye’nin tarihi gerçeklere dayanmayan, haksız ve hukuksuz bu karara karşı iktidarı ve muhalefeti ile güçlü ortak bir tutum alması gerekiyor.
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 03:17
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 78 izlenme - 2 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" dedi.