Hoşgeldiniz!

ermeniler

Almanya Ermeni Soykırımı İddiasını Kabul Etti 01:33
Almanya Ermeni Soykırımı İddiasını Kabul Etti 5.708 izlenme - 2 yıl önce Alman Federal Meclisi (Bundestag), Ermenilerin 1915 olaylarıyla ilgili iddialarını "soykırım" olarak tanımlayan karar tasarısını kabul etti.
Ermenilerin Hazırladığı Türk Mallarını Boykot Klibi 03:08
Ermenilerin Hazırladığı Türk Mallarını Boykot Klibi 1.882 izlenme - 3 yıl önce Aldığınız her Türk malı, Azerbaycan'a askeri yardım olarak gidiyor mesajını vermeye çalışmış yezidler... İzliyoruz...
Ermenilere Azerbeycan ve Bakü'yü Sormak 00:57
Ermenilere Azerbeycan ve Bakü'yü Sormak 90 izlenme - 3 ay önce Görüntüde bir youtuber Ermenistan'da Ermenilere Azerbeycan ve Bakü kelimeriyle ilgili bir şey sorup tepkileri ölçüyor
İlber Ortaylı'nın Cem Özdemir Yorumu 02:39
İlber Ortaylı'nın Cem Özdemir Yorumu 867 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan "Hafta Sonu" programına konuk olan tarihçi, yazar İlber Ortaylı, Almanya'nın 1915 kararını destekleyen Alman Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir hakkında ağır sözler içeren değerlendirmelerde bulundu. Ayrıca Almanyadaki Türklerin durumu hakkında ilginç tespitler söyledi.
hrant dİnk 05:37
hrant dİnk 2.048 izlenme - 10 yıl önce hirant dİnk İn çok özel vİdeosu...kafalarda soru İŞaretlerİne neden olan bu vİdeo kİm öldürdü sorusuna cevap verİlmesİ konusunda yenİ pencereler açiyor...sözlerİndekİ İnce uslublar bİrİlerİnİ rahatsizmi mi etmİŞtİ yoksa!!!
Ermeni Yarışmasında 'türkler'e Vuruyoruz' Şarkısı 04:17
Ermeni Yarışmasında 'türkler'e Vuruyoruz' Şarkısı 410 izlenme - 3 yıl önce İlk uluslararası Ermenice şarkı yarışması 'Tsovits Tsov'un, 23 Kasım’da Moskova’daki Kremlin Sarayı’nda düzenlenecek finaline kalan şarkı, Türklere karşı nefret içeren sözleriyle dikkat çekti. Vatan'dan İlker Akgüngör'ün haberine göre Ermenilerin yaşadığı 12 ülkeden yapılan başvurularla ilk etapta 50 şarkı, jüri ve internet oylamasına katıldı. Sevak Amroyan’ın ‘Axpers u es’ (Kardeşim ve ben) isimli şarkısı 4’üncü grupta birinci olarak finale kalan 14 şarkı arasında yer aldı. Şarkıda ‘Kanunsuz Türk Ana Vatana sahip çıkmış’, ‘Kardeşim ve ben Türk’e vuruyoruz. Şafak vakti Türkler içeri sızarken. Biz vurunca Dünya sarsıldı’ gibi Türklere karşı nefret içeren sözler yer alıyor. Yarışmaya Türkiye’den katılan yine Ermeni ve Türk müzisyenlerden oluşan Vomank adlı grup ise Vantag isimli şarkılarıyla finale kalan 14 şarkı arasında yer aldı. 10 bin dolar ödüllü yarışmanın 23 Kasım’da Kremlin Sarayı’nda yapılacak finalinin canlı yayınlanması bekleniyor.
Kuralsız Eğitim Olmalı 02:54
Kuralsız Eğitim Olmalı 1.783 izlenme - 10 yıl önce makara , çılgın dersane
2.abdülhamitin tarihi cevabı 01:55
2.abdülhamitin tarihi cevabı 592 izlenme - 8 yıl önce ah abdülhamit ah.sen gibi birisi daha gelir mi bu milletin başına
Eski Kars -1917 - 1 Dünya Savaşı - Cnn Kars 01:02
Eski Kars -1917 - 1 Dünya Savaşı - Cnn Kars 17 izlenme - 2 ay önce BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞINDA KARSTA ÇEKİLMİŞ BİR SESİZ VİDEO VİDEODA ERMENİ ASKERLER KARS SOKAKLARINDA ŞEHİR TURU ATIYOR - CNN KARS - MEHMET ALİ ARSLAN VİDEOS - ESKİ KARS -1917 - 1 DÜNYA SAVAŞI - CNN KARS
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 01:11
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 257 izlenme - 3 yıl önce Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır'da 1915 yılında ölen Ermenileri anma törenine katılıp Fatiha suresini okudu.
Eski Ilıca 06:13
Eski Ilıca 837 izlenme - 8 yıl önce yaşlılarımızdan eski ılıca
Gezi Parkında Hrant Dink Sokağı Açılışı 08:21
Gezi Parkında Hrant Dink Sokağı Açılışı 304 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı'nda önceki gün kurulan Barış Meydanı'ndan sonra da dün de Hrant Dink Caddesi'nin açılışı yapıldı. Devrimci Sosyalist İşçi Partisi (DSİP) üyeleri caddeyi "Hepimiz Hrant'ız, Hepimiz Ermeni'yiz" sloganları eşliğinde açtı. Açılışta HDK Yürütme Kurulu üyesi Garo Paylan da bir konuşma yaptı. Bir haftadır ele geçirilen ve özgürlük şarkılarının söylendiği Gezi Parkı'nın aslında Ermeni mezarlığı olduğuna dikkat çeken DSİP Eşsözcüsü Şenol Karakaş, "Bize gaz bombası atanlar, 1915'te yüzbinlerce Ermeni'yi öldürdü" dedi.
Azeri Genç Türk Bayrağını Ermenilerden Kurtardı  01:06
Azeri Genç Türk Bayrağını Ermenilerden Kurtardı 123 izlenme - 3 yıl önce Azeri genç, Türk bayrağını Ermenilerden kurtardı ABD'de, Ermeniler, Türk Bayrağı'na saygısızlık yaptı. Bu sırada bayrağa yapılan saygısızlığa "dur" diyen Azeri genç gözaltına alındı.
Çanakkale Savaşı'nda Osmanlı Ordusundaki Ermeniler 01:32
Çanakkale Savaşı'nda Osmanlı Ordusundaki Ermeniler 205 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale Savaşı'ndaki Osmanlı Ordusundaki Ermenileri anlatan kısa bir video.
ermeniler 02:57
ermeniler 126 izlenme - 7 yıl önce ermeniler
Azeri genç Türk bayrağını Ermenilerden Kurtardı Azeri gencin Türk bayrağını Kurtardığı An 28 04 2015 01:06
Azeri genç Türk bayrağını Ermenilerden Kurtardı Azeri gencin Türk bayrağını Kurtardığı An 28 04 2015 253 izlenme - 3 yıl önce Azeri genç, Türk bayrağını Ermenilerden kurtardı Azeri genç Türk Bayrağı'nı çiğnetmedi sakaryalı onur nal Türk Bayrağı'nı Türk bayrağının yakılmasını engelleyen Azeri genç gözaltına alındı ermeniler'den Kurtaran Azeri Türkü Türk Bayrağı'nı Ermeniler'den Kurtaran Azeri Türkü
Türk Toplumu Ermeniler Hakkında Ne Düşünüyor? 05:04
Türk Toplumu Ermeniler Hakkında Ne Düşünüyor? 137 izlenme - 3 yıl önce Sonradan edit: Video daha önce siteye yüklenmiş. Kabul etme boşuna admincim. İyi akşamlar. Şaşırtıcı bir sokak röportajı. Bilemiyorum belkide şaşırmazsınız ama bu video beni çok şaşırttı. Halkın verdiği cevaplar gerçekten bir an olsun ülkenin insanlarına tekrar umut bağlamanıza yardımcı olacaktır.(Sadece bir an)
Müslümanlaştırılmış Ermeniler, Hayatın Tanığı'nda 00:27
Müslümanlaştırılmış Ermeniler, Hayatın Tanığı'nda 137 izlenme - 4 yıl önce Tarihin acı bir sayfası Hayatın Tanı'ğında aralanıyor... Kimileri sürgüne gönderildi, yollarda hayatını kaybetti... Kimileri evde kalabilmek için Müslüman olmak zorunda kaldı... İnançla yaşamak arasında kalan Müslümanlaştırılmış Ermeniler, Hayatın Tanığı'nda anlatıyor... Rıdvan Akar ile Hayatın Tanığı 1 Mart Cumartesi 18:00'de CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/hayatintanigi
sözde soykırım -ermeniyi sev say -5 benzer video 01:12
sözde soykırım -ermeniyi sev say -5 benzer video 111 izlenme - 7 yıl önce ercüment kılıçkanal b televizyonu açık oturum
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 01:40
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 89 izlenme - 3 yıl önce Köyden detaylar- Kadın ve çocuklardan detaylar- Köylülerle röportaj Ermeni asıllı ailelerden Papa Franciscus'a tepki- Batman'ın Sason ilçesinde yaşayan Ermeni asıllı aileler, Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus'un 1915 olaylarıyla ilgili sözleri ve AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararına tepkili- Köy muhtarı İlhan Cin: "Filistin, Irak ve Suriye'de yaşananları görmeyenler nasıl oluyor da 100 yıl öncesini görüyor?
Davutoğlu'ndan Demirtaş'a: Sen İsimine İhanet Ettin 03:40
Davutoğlu'ndan Demirtaş'a: Sen İsimine İhanet Ettin 84 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "Hacı deden Selahattin ismini de iyi niyetle koymuştur.
Mutluluk Anlayışı - Understanding of Happiness - Karabağ 06:21
Mutluluk Anlayışı - Understanding of Happiness - Karabağ 43 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda Karabağla ilgili gerçekleri görmektesiniz. İlk gördüğünüz görüntüler Happy müziği altında Karabağda ermeniler tarafından kayda alınmıştır. Fikir ve proje: Moshu Vekilov Yönetmen: Mukhtar Hasan Yazar: Fuad.T
Ermeni Sorunu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (İzleyici Sorusu) 01:09
Ermeni Sorunu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (İzleyici Sorusu) 3 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın 8 Kasım 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/263723/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ermeni-sorunu-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz-(Izleyici-sorusu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret 02:27
Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret 33 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: - Yenipazar Cezaevi'nden Ve Tabelasından Görüntüler- Kürkçü'nün Araçla Cezaevi Önüne Gelişi Ve Araçtan İnmesi- Kürkçü'nün Cezaevi Ziyareti Öncesindeki Açıklamaları- Kürkçü'nün Cezaevine Girişi- Kürkçü'nün Cezaevi Çıkışında Kurum Önündeki Görüntüsü- Kürkçü'nün Cezaevi Ziyaretinin Sonrasındaki Açıklamaları- Kürkçü'nün Arabaya Binmesi Ve Cezaevinden Ayrılması Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret Hdp İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, Yenipazar Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Sevan Nişanyan'ı Ziyaret Etti.
Almanya Ermenistan'ı 6-1 Yendi 01:02
Almanya Ermenistan'ı 6-1 Yendi 63 izlenme - 4 yıl önce Dünya Kupası hazırlıklarını sürdüren Almanya, evinde karşılaştığı Ermenistan'ı 6-1 mağlup etti.
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 04:22
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 45 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in açıklamaları AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin, "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" değerlendirmesinde bulundu.
Demirtaş: Çözüm Süreci Seçim Vaadi Değil, Yaşam Biçimimizdir 01:06
Demirtaş: Çözüm Süreci Seçim Vaadi Değil, Yaşam Biçimimizdir 39 izlenme - 3 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş çözüm sürecinin bir seçim vaadi değil yaşam biçimleri olduğunu söyledi.
Hocalı Katliamı Protesto Edildi (2) - New 01:15
Hocalı Katliamı Protesto Edildi (2) - New 20 izlenme - 3 yıl önce Hocalı Katliamı'nın kurbanları New York'ta anıldı- Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında, Ermeni ordusunun gerçekleştirdiği katliamın 23. yılı nedeniyle, New York'ta protesto gösterisi düzenlendiNEW Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında 23 yıl önce Ermeni ordusunun gerçekleştirdiği katliamın kurbanları, New York'ta düzenlenen protesto gösterisiyle anıldı.
Çavuşoğlu: 02:41
Çavuşoğlu: "17-25 Aralık Darbe Girişiminde Kullanılan Bu Paralel Çete, Bu Taşeron Kime Hizmet... 10 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakanın ilçe protokolü tarafından karşılanması- Kermes açılışı, kermesteki vatandaşlarla sohbeti- Çadırda oturması- Mitingten detaylar- Bakan Çavuşoğlu'nun konuşması- Esnaf ziyareti Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Adana'da: - "17-25 Aralık darbe girişiminde kullanılan bu paralel çete, bu taşeron kime hizmetediyor biliyor musunuz? Kozan'dan söylüyorum.
AP'nin 1915 Olaylarına İlişkin Kararı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Özçelik 04:02
AP'nin 1915 Olaylarına İlişkin Kararı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Özçelik 9 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: -Basın mensupları detay,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in salona gelmesi,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in basın mensuplarıyla tokalaşması,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in açıklamayı okuması, AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin, "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" değerlendirmesinde bulundu.