Hoşgeldiniz!

ersin korkut

Ersin Korkut'un Havalimaninda Dayak Yemesi 00:06
Ersin Korkut'un Havalimaninda Dayak Yemesi 46.318 izlenme - 10 ay önce Ersin Korkut kimligi belirsiz bir kisi tarafindan darp edilmis. Darp sirasinda Ersin'e cok sayida kufurler edilmis olup, ayni zamanda terorist oldugu iddia edilmistir.
Patron Mutlu Son İstiyor (Fragman) 02:10
Patron Mutlu Son İstiyor (Fragman) 57.279 izlenme - 3 yıl önce "Patron Mutlu Son İstiyor" 1 Ocak'ta Sinemalarda! Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunda Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya Murat Başoğlu, Erkan Can, Ayşenur Yazıcı, Ersin Korkut ve Nusret Çetiner eşlik ediyor.
ersin korkut canlı müzik kutusu beyaz şovda 03:40
ersin korkut canlı müzik kutusu beyaz şovda 67.075 izlenme - 7 yıl önce
beyaz show - cok guzel  hareketler bunlar  hİyarlİ 09:12
beyaz show - cok guzel hareketler bunlar hİyarlİ 98.137 izlenme - 7 yıl önce beyaz show - cok guzel hareketler bunlar hİyarlİ baba...
İçimdeki Ses - Napayım (Özel Klip) 02:50
İçimdeki Ses - Napayım (Özel Klip) 17.240 izlenme - 2 yıl önce İçimdeki Ses 30 Ocak'ta sinemalarda! Söz Müzik: Tolga Çebi Şarkı Sözleri: Kendini bıraksan bana bir Izin versen sokulsam sana bir Bıraksan kendini bana bir Kölen olsam düşünmeden senin olsam Sabah kalksam sana çay yapsam Tek aşkın ben olsam Söyleyin bana ben napayım Yardım edin bana ben napayım Deliler gibi aşığım ona Bir türlü inanmıyor bana. Kendini bıraksan bana bir Izin versen sokulsam sana bir Banane eski hayatından Banane gözünden, kaşından Bıraksan kendini bana bir Kölen olsam düşünmeden senin olsam Sabah kalksam sana çay yapsam Tek aşkın ben olsam Söyleyin bana ben napayım Yardım edin bana ben napayım Deliler gibi aşığım ona Bir türlü inanmıyor bana.
kız tavlama sanatı( metin) 07:40
kız tavlama sanatı( metin) 20.235 izlenme - 6 yıl önce çok film hareketler bunlar ersin korkut (ilk kıza dikkat :)))))
ersin korkut rap - abo fış aney xd 01:31
ersin korkut rap - abo fış aney xd 18.330 izlenme - 6 yıl önce ersin korkut rap - abo fış aney xd
ersin korkut peyman çekirdek reklamı 00:40
ersin korkut peyman çekirdek reklamı 12.659 izlenme - 7 yıl önce ersin korkut peyman çekirdek reklamı ersinkorkut.org
Ersin Korkut - Muratgil'in Damından (Çok Güzel Hareketler Bunlar) 01:39
Ersin Korkut - Muratgil'in Damından (Çok Güzel Hareketler Bunlar) 8.475 izlenme - 3 yıl önce Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan parodi sonunda Muratgil'in Damından adlı şarkıdan bir parça dinliyoruz.
ersin korkut canlı müzik kutusu beyaz şovda 03:40
ersin korkut canlı müzik kutusu beyaz şovda 13.678 izlenme - 7 yıl önce ersin korkut canlı müzik kutusu beyaz şovda
pie bak uçağı ne hale getirdi ersin 01:09
pie bak uçağı ne hale getirdi ersin 9.410 izlenme - 6 yıl önce ersin korkut www.okeycenter.com www.facebook.com/OkeyCenter
Mancini ft Ersin Korkut 00:05
Mancini ft Ersin Korkut 3.735 izlenme - 3 yıl önce Mancini ft Ersin Korkut
kutsal damacana 3 dracoola 2011 fragmanı 01:32
kutsal damacana 3 dracoola 2011 fragmanı 11.106 izlenme - 6 yıl önce
cem yılmaz doritos reklamı kamera arkası  ersin ko 05:47
cem yılmaz doritos reklamı kamera arkası ersin ko 12.693 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz, doritos reklamı, kamera arkası, ersin korkut, eğitim Şart 1 ...
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim 03:31
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim 5.703 izlenme - 3 yıl önce Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim Şarkı Sözleri: Vida olmaktan bıktık İnsan olmaktan çıktık Ezenlerin emrinde Baş sallamaktan bıktık Gözümüz bağlıydı çözdük Dilsizdik söyler olduk Kulağımız sağırdı açtık Aşk isyandır bebeğim Elalem ne dermiş Kullar boyun eğermiş Ayıya dayı da dermiş Aşk isyandır sevgilim Aferinler sardı bizi Eritti kemiklerimizi Tepemizdeki kuklacı abi Yedirtti bize birbirimizi Rahatımız kaçtı bir kez Bundan sonra susmak olmaz Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır sevgilim Rahatımız kaçtı bir kez. Bundan sonra susmak olmaz. Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır bebeğim. Köprüyü tutmuş bak ayı Diyecekler ya ona dayı İpini tutmuş ya birkez Bırakır mı hiç kuklayı Geçtik biz o köprülerden Eğmedik hiç başımızı Çiğnedik kurallarınızı Aşk isyandır Bebeğim... Artık dikme zamanıdır Yukarılara gözümüzü Perdeler kanpanmadan Aşk isyandır sevgilim Aferinler sardı bizi Eritti kemiklerimizi Tepemizdeki kuklacı abi Yedirtti bize birbirimizi Rahatımız kaçtı bir kez Bundan sonra susmak olmaz Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır sevgilim Rahatımız kaçtı bir kez. Bundan sonra susmak olmaz. Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır bebeğim.
kutsal damacana gemi sahnesi 01:23
kutsal damacana gemi sahnesi 11.105 izlenme - 7 yıl önce çok komik
Ersin Korkut - Gesi Baglari / Kubat 05:38
Ersin Korkut - Gesi Baglari / Kubat 5.619 izlenme - 5 yıl önce ........................ Şarkı Sözleri (lyrics): Gesi bağlarında dolanıyorum Yitirdim yarimi aranıyorum Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallerimi söyleyim Halimden bilmiyor ben bu yari neyleyim Gesi bağlarından gelsin geçilsin Kurulsun masalar rakı şarap içilsin Herkes sevdiğini alsın seçilsin Atma anam atma şu dağların ardına Kimseler yanmasın anam yansın derdime Gesi bağlarında bir top gülüm var Hey Allah'tan korkmaz sana bana ölüm var Ölüm var da şu dünyada zulüm var Gel otur yanıma hallerimi söyleyim Halimden bilmiyor ben bu yari neyleyim
Cem Yılmaz-Ersin Korkut Doritos Alaturka Doktor Bu (Kamera Arkası) 01:32
Cem Yılmaz-Ersin Korkut Doritos Alaturka Doktor Bu (Kamera Arkası) 11.597 izlenme - 7 yıl önce Sitemizde sadece bir dakikalık kısmı bulunun doritos reklamı kamera arkaları görüntüleri sonunda tam olarak arşivden çıktı.Cem Yılmaz'la çalışmak kadar eğlenceli bir şey yoktur heralde.
Cem Yılmaz Reklam Çekimi Ve Ersin Korkut 01:27
Cem Yılmaz Reklam Çekimi Ve Ersin Korkut 7.328 izlenme - 7 yıl önce ersin korkut cem yılmaz süper reklam
kutsal damacana itmen 09:56
kutsal damacana itmen 6.443 izlenme - 6 yıl önce kutsal damacana komedi sahneleri..!
Muratgilin Damından ersin xd 01:40
Muratgilin Damından ersin xd 3.756 izlenme - 4 yıl önce ...
Ersin Korkut'u 'Vatan haini pkk'lı' diyerek dövdüler... İşte o görüntüler 01:31
Ersin Korkut'u 'Vatan haini pkk'lı' diyerek dövdüler... İşte o görüntüler 490 izlenme - 10 ay önce Ersin Korkut Dayak ____________@____________xclas_______________ Oyuncu Ersin Korkut'u 'Vatan haini pkk'lı' diyerek dövdüler iddiası... İşte o görüntüler ---HABERCi--- Ünlü tiyatro oyuncusu Yılmaz Erdoğan'ın yeğeni oyuncu Ersin Korkut'un bir havalimanında "Vatan haini" denilerek saldırıya uğradığı iddia edildi. Sosyal medyada deprem etkisi yarattı..HDP'Yİ DESTEKLEDİĞİNİ YALANLAMIŞTI Daha önce de Ersin Korkut'un HDP'yi desteklediği iddia edilen fotoğrafları çıkmış, Korkut da açıklama yaparak fotoğrafın fotomontaj olduğunu belirtmişti. Korkut konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapmıştı: "Bir süredir, sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik pervasızca, hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla bezeli, beni ve çalıştığım kurumu itibarsızlaştırmaya yönelik provakatif bir kampanya sürdürülmektedir. Nedenini ve kaynağını anlayamadığım biçimde, yukarıda orijinalini görebileceğiniz fotoğrafım, bir partinin seçin minibüsünün üzerindeymişim hissi yaratacak şekilde montajlanmasıdır.
Ersin Evsiz Kaldi .d 07:42
Ersin Evsiz Kaldi .d 1.901 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/demir588 .. :)
Ersin Korkut Kütük Mütük Ne Ayak 01:03
Ersin Korkut Kütük Mütük Ne Ayak 2.179 izlenme - 4 yıl önce Kutsal Damacana 3 Dracoola (2011)
Ersin Korkut Galip Derviş 03:30
Ersin Korkut Galip Derviş 2.175 izlenme - 2 yıl önce Ersin Korkutun Galip Dervis Adli Dizide Yer Aldigi Sarki Dinleyin Komik Ama Guzel Bir Sarki
oğuzhan koç - domuz gribi ol inşallah 01:30
oğuzhan koç - domuz gribi ol inşallah 3.925 izlenme - 7 yıl önce oğuzhan koç - domuz gribi ol inşallah ( ersinkorkut.org )
ersin korkut’u anadan doğma soydular 05:15
ersin korkut’u anadan doğma soydular 3.292 izlenme - 7 yıl önce
İçimdeki Ses - Kamera Arkası 02:57
İçimdeki Ses - Kamera Arkası 1.430 izlenme - 2 yıl önce Engin Günaydın’ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı komedi filmi İçimdeki Ses, sinemalarda! Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazar olan Selim (Engin Günaydın); doğru dürüst bir ilişkisi olamadığından, yalnızlıktan kurtulmak için son çare annesiyle birlikte yaşamaya karar verir. Gittiği spor salonunda sakarlığı nedeniyle, herkesin hayran olacağı kadar güzel ve zengin Ayşıl (Leyla Tuğutlu) ile tanışır. Selim’e aşık olan Ayşıl, mutluluğa giden yolun; Selim’in umreden yeni dönmüş, kendi kafasındaki gelin adayını arayan annesi Mehpare (Füsun Demirel) ve onun kadın arkadaş grubundan geçtiğini düşünür. Ayşıl, Mehpare ve onun tayfasıyla başlarından bir sürü komik olayın geçeceği bir yolculuğa çıkmayı göze alır. Facebook sayfasını beğenmek için: http://goo.gl/I9rrsz Twitter sayfasını takip etmek için: http://goo.gl/U9DD6G Instagram hesabını takip etmek için: http://goo.gl/CKyxgx
mutlaka izleyın 10:13
mutlaka izleyın 2.361 izlenme - 7 yıl önce ersin korkut
Kutsal Damacana - Gemi Sahnesi 01:22
Kutsal Damacana - Gemi Sahnesi 907 izlenme - 2 yıl önce bağarma lan milletin içinde... arkadaşlar ben gidiiyorum hakkınızı helal edin. mına koyduklarım o kadar mesaimiz var nereye gidiyorsun der bir insan. çok güzel bir sahneydi filmden.