Hoşgeldiniz!

ertem şener

Rasim Ozan yine kendini aştı. 00:06
Rasim Ozan yine kendini aştı. 646.978 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de spor yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı'nın o meşhur tepkisi. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 00:20
Derin Futbol - Senden Daha Yavşak Muhabbeti 11.531 izlenme - 1 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında 2016 ile ilgili kehanetlerini sayan Ahmet Çakar, Ertem Şener'e ''Senin yerine senden daha yavşak birisi gelecek'' deyince sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Rasim Ozan'dan Ertem Şener'e Hayatım! 00:06
Rasim Ozan'dan Ertem Şener'e Hayatım! 122.292 izlenme - 12 ay önce Dün geceki Derin Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı'dan Ertem Şener'e: "Hayatım" Kelimesi Damga vurdu.
Sinan Engin ve Ertem Şener'e Luiz Adriano trollü 04:03
Sinan Engin ve Ertem Şener'e Luiz Adriano trollü 2.367 izlenme - 2 hafta önce Sinan Engin ve Ertem Şener'e Luiz Adrano trolü! 23 Ocak Cumartesi akşamı Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz futbol programında gece saatlerinde Sinan Engin aldığı bir mesaj sonrası Galatasaray'ın Luiz Adriano'yu kiraladığını ve oyuncunun İstanbul'da olduğunu söylerken, Ertem Şener de Luiz Adriano'nun aynı dakikalarda Point Hotel'e doğru yola çıktığını söyledi. Ancak Brezilyalı futbolcu aynı akşam saatlerinde Milan kafilesiyle birlikte Empoli deplasmanında maçtaydı. Sinan Engin ve Ertem Şener'e Luiz Adriano trollü - 23 Ocak Cumartesi akşamı Beyaz Futbol programında Sinan Engin ve Ertem Şener, Galatasaray'ın Milan'dan Luiz Adriano'yu kiraladıklarını ve oyuncunun İstanbul'da olduklarını duyururken aynı saatlerde Brezilyalı oyuncu İtalya'da yer alıyordu. Saatler 23'ü 24 Ocak'a bağlayan 01:00'de Sinan Engin, "Önemli birisinen mesaj geldi. Luiz Adriano İstanbul'da" dedi ama Brezilyalı futbolcu TSİ 23:30'da biten Empoli-Milan maçında kadroda yer aldı. Üstelik Türkiye-İstanbul arası özel uçakla bile 2.5 saat sürüyor. Daha sonra canlı yayında bu transfer haberi konusunda geri adım atıldı. Sosyal medyada da trol haber gece saatlerinde büyük yankı uyandırdı. Milan'dan Luiz Adriano açıklaması - "Luiz Adriano Galatasaray'a gitmeyecek" Öte yandan yine 23 Ocak Cumartesi akşamı Milan CEO'su Galliani, "Galatasaray, Luiz Adriano için teklif yaptı ama o Milan'da kalacak" açıklamasını yapmıştı. http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/229314/29/sinan-engin-ve-ertem-senere-luiz-adriano-trollu.html
Messi bu adam neyin Nesi 00:54
Messi bu adam neyin Nesi 76.047 izlenme - 3 yıl önce
Çöldeki Bir Vaha Gibi 00:13
Çöldeki Bir Vaha Gibi 67.436 izlenme - 3 yıl önce
Yüreğimiz ağızımıza gele gele ağızımızda yer kalmadı 00:09
Yüreğimiz ağızımıza gele gele ağızımızda yer kalmadı 66.578 izlenme - 3 yıl önce
Her Yerinden Öpüyorum Rüştü 00:21
Her Yerinden Öpüyorum Rüştü 66.580 izlenme - 4 yıl önce Ertem Şener ''her Yerinden Öpüyorum Rüştü''
Yüreğimiz Göğüs Kafesimizde Takla Attı 00:04
Yüreğimiz Göğüs Kafesimizde Takla Attı 68.774 izlenme - 3 yıl önce
Seyretme Lan Dana - Sinan Engin 01:11
Seyretme Lan Dana - Sinan Engin 5.743 izlenme - 3 ay önce Sinan Engin'e instagram'a girdikten sonra bir haller oldu. Yeme! İzleme Lan! İzleme Dana!...Sinan Engin'i durdurabilene aşkolsun. Çılgına döndü.
Ahmet Çakar: Sen Kimsin Bana Süre Veriyorsun? 00:22
Ahmet Çakar: Sen Kimsin Bana Süre Veriyorsun? 4.781 izlenme - 5 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında sunucu Ertem Şener'in Ahmet Çakar'a hocam iki dakika süreniz var demesi üzerine, Ahmet Çakar'ın Ertem Şener'e sen kimsin bana süre veriyorsun? deyip atarlanmasını izliyoruz.
ertem şener aşk-ı memnuyu seslendirdi 03:02
ertem şener aşk-ı memnuyu seslendirdi 35.836 izlenme - 6 yıl önce ertem şener aşk-ı memnuyu seslendirdi
Ertem Şener Rasim Ozan Kütahyalı İle Tartışıyor 02:23
Ertem Şener Rasim Ozan Kütahyalı İle Tartışıyor 13.981 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol'da Rasim Ozan Kütahyalı'yla sunucu Ertem Şener'in talimat polemiği, programa damga vurdu. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında moderatör Ertem Şener ile programın yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında kapıştı. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan ve Ertem Sener canlı yayında birbirine girdi. RASİM OZAN: KORKUYOR MUSUN? Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da katılacağı ortak yayının iptali hakkında konuşulurken, Ertem Şener konunun kapatılmasını istedi. Bunun üzerine Rasim Ozan Ertem Şener'e, "Niye kapatıyoruz, korkuyor musun?" deyince sinirler gerildi. ERTEM ŞENER: KİMSEDEN TALİMAT ALMAM Rasim Ozan'a yüksek sesle "Kimden korkacağım, ben kimden talimat alıyormuşum, kimseden talimat almam" diye cevap veren Şener'e Kütahyalı, "Başbakandan talimat alırsın, bu güzel bir şey herkesten talimat almak kötü bir şey mi? İnternet sitelerine şov mu yapmak istiyorsun, amacın ne? Ben gideyim o zaman" dedi. Programı terkedeceğini iddia eden Kütahyalı'ya Şener rest çekerek "Yeri gelirse ben Başbakan'dan talimat almam, kapı açık" diye cevap verdi.
Ronaldo Mu? Messi Mi? Sorusuna, Ertem Şener'in Cevabı! 02:11
Ronaldo Mu? Messi Mi? Sorusuna, Ertem Şener'in Cevabı! 18.647 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok programına konuk olan Ertem Şener, Ronaldo'nun soyunma odasında bulundurduğu eşyayı açıkladı.
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 01:17
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 4.146 izlenme - 5 ay önce Moderatörlüğünü Ertem Şener'in üstlendiği ve yorumcu olarak Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın bulunduğu son 2-3 yılın en fenomen spor programı olan Beyaz Futbol'da, yine bir motor muhabbeti geçiyor. Ahmet Çakar bombayı patlattıktan sonra Ertem Şener gürültüyü koparsın diye Rasim'e bakıyor ama Rasim bu sefer sessiz kalıyor. Daha sonrasında Ertem'i "Motor mu, araba mı?" sorularıyla terleten Rasim Ozan, yine programa bambaşka bir tad katıyor. Son yüzyılın trolleri listesinde ilk 3'e girer bu adam.
Galatasaray'ın Yeni Transferini Açıkladılar 01:48
Galatasaray'ın Yeni Transferini Açıkladılar 3.500 izlenme - 6 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futol programında Galatasaray'ın Brezilyalı Alexandre Pato ile anlaştığı iddia edildi. 18.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Galatasaray'ın yeni transferini açıkladılar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 00:21
Ahmet Çakar'dan Ertem'e yavşak! 880 izlenme - 1 ay önce Beyaz Futbol ekranlarında Ahmet Çakar olay yaratacak söz! "Ertem, 2016'da senden daha yavşak bir adam oturacak burada"
Ahmet Çakar - Denize İşemeyi Çok Sevmişimdir (Beyaz Futbol Tatilde) 01:51
Ahmet Çakar - Denize İşemeyi Çok Sevmişimdir (Beyaz Futbol Tatilde) 5.076 izlenme - 7 ay önce Efendim yıl boyunca gerek mala vurmak olsun, gerek motor muhabbeti olsun, gerek uzaylılar hakkında konuşmaları olsun Ahmet Çakar kalbimize taht kurmuştu. Moderatörlüğünü Ertem Şener'in üstlendiği ve Kırmızı takımın liderliğini Sinan Engin'in, Mavi takımın liderliğini Ahmet Çakar'ın üstlendiği; çekimleri Kıbrıs'ta yapılan Beyaz Futbol Tatilde programında Ahmet Çakar denize giriyor ve bizden biri gibi davranmaya devam ediyor. Rasim Ozan Kütahyalı trollümüz orada olmasa da onun yerini kahkahasıyla Abdülkerim Durmaz tamamlıyor. 1 Temmuz'dan itibaren her Pazar ve Pazartesi geceleri Beyaz Tv'den evimize konuk olan Beyaz Futbol Tatil'de, stüdyodan alışmış olduğumuz isimlerin tatilde neler yaptıklarını gösteriyor.
Sinan Engin : Veli bu takımda neden oynamaz? 00:25
Sinan Engin : Veli bu takımda neden oynamaz? 5.374 izlenme - 10 ay önce Sinan Engin: "Veli gibi bir tecrübeli oyuncuyu bu adam nasıl oynatmaz? Ertem Şener: "Sinan Abi Veli Avusturya milli takımında ya"
beyaz show aşk-ı memnu  ertem şener yorumlarsa 03:13
beyaz show aşk-ı memnu ertem şener yorumlarsa 34.050 izlenme - 6 yıl önce beyaz show dört aralık ertem sener ask-i memnu yu anlatirsa spor spikeri anlattı
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 04:22
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 4.207 izlenme - 9 ay önce Beyaz Futbol'un 10 Aralık 2012 tarihli yayınında bu sefer de hedefteki isim Şahan Gökbakar'dı. İşte programa meşgul olduğu için katılamayacağını belirten Şahan Gökbakar hakkında dönen geyik...
Rasim Ozan Kütahyalı 'Nasıl İçiyor' Biliyor musunuz? 01:00
Rasim Ozan Kütahyalı 'Nasıl İçiyor' Biliyor musunuz? 11.849 izlenme - 3 yıl önce Sinan Engin, mikrofonun açık olduğunu unutur ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili bombasını patlatır: Nasıl içiyor, biliyor musun? Nasıl götürüyor...
pes 2008 gerçek spİker Ertem Şener 00:59
pes 2008 gerçek spİker Ertem Şener 27.190 izlenme - 7 yıl önce pes 2008 gerçek spİker kendİ yaptiĞim bİr vİdeo
Ahmet Çakar Canlı Yayında Geri Vites Yaptı 00:32
Ahmet Çakar Canlı Yayında Geri Vites Yaptı 2.073 izlenme - 9 ay önce Beyaz futbol'da Ahmet Çakar hakemlerden konu açılınca sinirlerini tutamadı. Sonrasında Ertem Şener'den özür diledi.
Ertem Şener: 'Hocam ben senin yatak odana girebilirmiyim? 00:49
Ertem Şener: 'Hocam ben senin yatak odana girebilirmiyim? 1.876 izlenme - 9 ay önce Beyaz Futbol bu akşamda bomba gibi başladı! Ertem Şener'in Ahmet Çakar'a sorusu. "Hocam ben senin yatak odana girebilirmiyim?"
bihter ile behlül e sarı kart 02:58
bihter ile behlül e sarı kart 12.624 izlenme - 6 yıl önce rüştü yü her yerinden öpen adam, ünlü maç spikeri ertem Şener geçen cuma akşamı konuk olduğu beyaz show'da öyle bir bomba patlattı ki, kahkahaların sonu gelmedi...
Ertem Şener 'Kenya'da bizi kimse tanımıyor' 00:43
Ertem Şener 'Kenya'da bizi kimse tanımıyor' 117 izlenme - 2 hafta önce Derin Futbol'da Ertem Şener'in ''Kenya'da 50 gün kaldım kimse bizi tanımıyor.'' sözleri üzerine Sinan Engin: ''Dünyada herkes Galatasaray'ı tanıyor'' dedi.
Ertem Şener: IŞİD'i Desteklemiyorum Ama Özgecan'ın Katilini Onlara Versinler 02:56
Ertem Şener: IŞİD'i Desteklemiyorum Ama Özgecan'ın Katilini Onlara Versinler 2.156 izlenme - 12 ay önce Beyaz Futbol programının moderatörü Ertem Şener, "IŞİD'i kesinlikle desteklemiyorum, ama bu katilleri onlara vereceksin, en ağır şekilde eziyet edecekler." dedi.
Gençlerbirliği Kalecisi Ferhat O Anları Ertem Şener'e Anlattı (Beyaz Futbol) 05:25
Gençlerbirliği Kalecisi Ferhat O Anları Ertem Şener'e Anlattı (Beyaz Futbol) 1.548 izlenme - 9 ay önce Galatasaray-Gençlerbirliği maçının en çok konuşulan pozisyonu Sneijder'in golüydü. Kaleci Ferhat'ın, uzanırken elini çektiği iddiaları sosyal medyada en çok tartışılan konu oldu. Ferhat o anları Beyaz Futbol'da Ertem Şener'e anlattı Beyaz Futbol 17 Mayıs 2015 Perşembe
Rasim Ozan : Prandelli'nin Allah Belasını Versin 01:14
Rasim Ozan : Prandelli'nin Allah Belasını Versin 2.925 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı, çarpıcı açıklamalar yaptı. Prandelli için ağır eleştirilerde bulunan Kütahyalı, "Prandelli'nin Allah belasını versin" derken, programın moderatörü Ertem Şener, bu ifadeye büyük tepki gösterdi. Rasim Ozan'dan hemen özür dilemesini isteyen Ertem Şener ise beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Şener'in 'Özür dile Rasim" ifadesi üstüne Rasim Ozan, "Prandelli'den özür dileyen de şerefsizdir!" dedi.