Hoşgeldiniz!

Ertuğrul Kürkçü

32. Gün - Ertuğrul Kürkçü - Bülent Uluer & Doğu Perinçek Kavgası (1995) 02:19
32. Gün - Ertuğrul Kürkçü - Bülent Uluer & Doğu Perinçek Kavgası (1995) 11.537 izlenme - 3 yıl önce Dünkü 32. Gün programını izleyince kendimi yerden yere vurduğum o anları sizinle paylaşmak istedim. Alçak puşt kombinasyonunu literatürümüze katan Doğu Perinçek, Dev-Genç'in yumruğu diyen Ertuğrul Kürkçü'nün o kavgasını izleyelim. "bir tane vuracağım şimdi, bir tokat atacağım."
HDP'li Kürkçü'nün Pkk Saldırılarını Kınayamaması 03:33
HDP'li Kürkçü'nün Pkk Saldırılarını Kınayamaması 5.328 izlenme - 3 yıl önce BBC'de bir programa konuk olan Ertuğrul Kürkçü Pkk saldırılarını açıkça kınayabilir misiniz sorusuna beklenildiği gibi yan çizerek cevap vermemiştir. "Hdp ile Pkk'nın ne alakası var ya"cılara gelsin.
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 25:01
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 3.439 izlenme - 2 yıl önce 1995 yılında yapılan efsane tartışmanın tamamı. Küfürleri sansürsüz olarak duyabileceğiniz kavganın başlangıç zamanı 12:00
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 00:58
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 1.061 izlenme - 3 yıl önce BDP Mersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü meclis kürsüsünden gezi parkı direnişi ve yaşanan polis şiddeti hakkında konuşurken AKP'li bir vekilin laf atması üzerine söyledikleri...
Ertuğrul Kürkçü - TBMM'de Osmanlıca Konuşması 02:48
Ertuğrul Kürkçü - TBMM'de Osmanlıca Konuşması 461 izlenme - 3 yıl önce HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü bugünkü bütçe görüşmelerinde Meclis-i Mebusan'a hitaben konuşma yaptı.
Ertuğrul Kürkçü Kalp Krizi Geçirdi 00:57
Ertuğrul Kürkçü Kalp Krizi Geçirdi 138 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Kürkçü Kalp Krizi Geçirdi
HDP'den Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması 00:33
HDP'den Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması 152 izlenme - 4 yıl önce HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, İhsanoğlu'nu yakından tanımadıklarını belirterek "Şu anda bu adayı destekleme gibi bir fikrimiz yok" dedi.
Ertuğrul Kürkçü: Hepiniz Gerzeksiniz 03:30
Ertuğrul Kürkçü: Hepiniz Gerzeksiniz 78 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Kürkçü: Hepiniz Gerzeksiniz
Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret 02:27
Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret 33 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: - Yenipazar Cezaevi'nden Ve Tabelasından Görüntüler- Kürkçü'nün Araçla Cezaevi Önüne Gelişi Ve Araçtan İnmesi- Kürkçü'nün Cezaevi Ziyareti Öncesindeki Açıklamaları- Kürkçü'nün Cezaevine Girişi- Kürkçü'nün Cezaevi Çıkışında Kurum Önündeki Görüntüsü- Kürkçü'nün Cezaevi Ziyaretinin Sonrasındaki Açıklamaları- Kürkçü'nün Arabaya Binmesi Ve Cezaevinden Ayrılması Kürkçü'den Nişanyan'a Ziyaret Hdp İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, Yenipazar Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Sevan Nişanyan'ı Ziyaret Etti.
Ertuğrul Kürkçü'nün Makam Aracı Bir Bisiklet 00:36
Ertuğrul Kürkçü'nün Makam Aracı Bir Bisiklet 27 izlenme - 4 yıl önce HDP Eş Genel başkanı Ertuğrul Kürkçü, makam aracı olarak kullandığı bisikleti ile TBMM’ye geliyor.
Ertuğrul Kürkçü'nün Makam Aracı Bir Bisiklet 00:36
Ertuğrul Kürkçü'nün Makam Aracı Bir Bisiklet 24 izlenme - 4 yıl önce HDP Eş Genel başkanı Ertuğrul Kürkçü, makam aracı olarak kullandığı bisikleti ile TBMM’ye geliyor.
HDP'den CHP'li Rıza Türmen'e Köşk İçin Adaylık Teklifi 00:32
HDP'den CHP'li Rıza Türmen'e Köşk İçin Adaylık Teklifi 35 izlenme - 4 yıl önce HDP-BDP kurmayları, CHP İzmir Milletvekili Rıza Türmen'e "Adayımız ol" teklifi götürdü. Türkmen ise teklifi kibarca reddetti.
Demirtaş: Bayrak İşi Provası Yapılmış Eylemdi 00:23
Demirtaş: Bayrak İşi Provası Yapılmış Eylemdi 29 izlenme - 4 yıl önce BDP'li Demirtaş, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun yaptığı ziyarette Diyarbakır'da indirilen Türk bayrağıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.
Kılıçdaroğlu Hdp'den Umduğunu Bulamadı 02:06
Kılıçdaroğlu Hdp'den Umduğunu Bulamadı 24 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili BDP ve HDP Eş Genel Başkanlarını ziyaret etti.
00:31
"Oylarınıza Talibim" Diyen Kılıçdaroğlu'na HDP'den Yanıt 20 izlenme - 4 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Adayın kim olacağı önemli ve oy istiyorsanız süreç için harekete geçin." mesajını verdi.
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 00:18
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 5 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda HDP'nin de kapısını çalacak.