Hoşgeldiniz!

ertuğrul özkök

Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 02:29
Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 4.433 izlenme - 2 yıl önce Çok cocukça bir konuşma ve istismar konusu yapılmış. Fazla diyecek birşey bulamıyorum.
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 01:25
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 4.272 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün dilimize kazandırdığı bu muğlak kavramı sokağa sorduk
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 39:26
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 899 izlenme - 5 yıl önce Tek Parça Full - 19 Kasım 2012
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 875 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 03:34
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 965 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçaları beni etkiledi Ertuğrul Özkök: Bir kadının kalçası benim için çok önemli Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçala...
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 00:38
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 567 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Özkök, "Ben her gece karımın soyunmasını izliyorum. İtiraf ediyorum; hayatım boyunca her gece yatarken onun soyunmasını izledim. Bana hep müthiş bir estetik ve kadınlık defilesi yaptı soyunurken" diye konuştu.
Parametre 24.11.2017 Cuma 45:22
Parametre 24.11.2017 Cuma 58 izlenme - 4 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 00:44
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 563 izlenme - 4 yıl önce Nilgün Belgün'den Ertuğrul Özkek'e Nispet! nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi Her Salı 23.15'te Fox'ta.
Parametre 29.12.2017 Cuma 46:51
Parametre 29.12.2017 Cuma 31 izlenme - 3 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
 Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 526 izlenme - 4 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Parametre 05.01.2018 Cuma 46:36
Parametre 05.01.2018 Cuma 21 izlenme - 2 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 00:42
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 93 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Özkök (d. 8 Nisan 1947,[1] İzmir), yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan Türk gazeteci ve akademisyendir. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine son vermiştir. Özkök'ün babası Bulgaristanın Kırcali vilayetinde doğmuştur. İzmir'e mübadele sonrası ailece göç etmiştirler.[2] İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı. Hacettepe Üniversitesi'nde 1986 yılına kadar öğretim üyesi görevini üstlendikten sonra, Hürriyet Gazetesi'nde çalışmaya başladı. Hürriyet Gazetesi genel yayın yönetmeni olarak 20 yıl görev yaptıktan sonra bu görevi 29 Aralık 2009 tarihinde bırakmıştır.[3][4] Emin Çölaşan, Ertuğrul Özkök hakkında son kitabında (Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi) birlikte yaşadıkları bazı anıları anlatmıştır. Kendisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. Öğrencilik yıllarında sosyalist görüşlere sahip olduğunu ifade eden Özkök, Turgut Özal'dan etkilenmesiyle birlikte liberalizme yöneldi.
Parametre 27.10.2017 Cuma 43:08
Parametre 27.10.2017 Cuma 38 izlenme - 5 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Ertuğrul Özkök: Hayatım Boyunca Tansu'nun Soyunmasını İzledim 01:00
Ertuğrul Özkök: Hayatım Boyunca Tansu'nun Soyunmasını İzledim 312 izlenme - 5 yıl önce TV 8'de yayınlanan Seda Sultan programına konuk olan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök yine cinsellik konusunda açık açık konuştu..
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 00:31
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 229 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün sorusu Ajda Pekkan'ı zora soktu... Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 02:07
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 173 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet'in yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde (Şubat 1999) Ahmet Kaya ile ilgili atılan "Vay şerefsiz" manşeti Ertuğrul Özkök'e bir kez daha soruldu. İşte Ertuğrul Özkök'ün Ahmet Kaya manşetiyle ilgili sözleri; "138. kez söylüyorum.. Ahmet Kaya manşetini bugün olsa "olmadı gözüm veya ayıp ettin gözüm" şeklinde atardım. Ahmet Kaya'nın en sevdiği laf "şerefsiz" kelimesidir. O manşetin gerekçesi buydu. Benim iPod'um da Ahmet Kaya şarkıları var, onun gibi bir müzisyenle ne sorunum olabilir ki. Mezarına da gittim. Yine gideceğim."
Ertuğrul Özkök'ün Halk tv'i Terketmesi 04:33
Ertuğrul Özkök'ün Halk tv'i Terketmesi 125 izlenme - 3 yıl önce Ayşenur Aslan'ın sundugu medya mahallesinde 1 mayıs kutlamalarının ekrana geldigi bir esnada telefonla bağlanan Özkök'ün akp'yi elestirmesiyle halk tv müdavim konuğu Barış Yarkadaş'ın geçmişini yüzüne vurmasıyla oluşan durumdur.
Parametre - 23.06.2017 Cuma 45:05
Parametre - 23.06.2017 Cuma 41 izlenme - 9 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Ertuğrul Özkök Biyografisi (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 00:26
Ertuğrul Özkök Biyografisi (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 191 izlenme - 4 yıl önce Ertuğrul Özkök'ü hiç böyle tanımadınız! Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi her salı 23.15'te FOX'ta!
Ertuğrul Özkök: Çanakkale'nin Adı Değiştirilsin 03:56
Ertuğrul Özkök: Çanakkale'nin Adı Değiştirilsin 5 izlenme - 2 ay önce Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında ilginç bir öneride bulundu. Çanakkale'nin adının değiştirilmesini öneren Özkök, "Benim eskiden beri görüşüm şu, Çanakkale’nin adı Troya olarak değiştirilmelidir. Yapılan köprünün adı Troya olmalıdır" dedi.
kobe bryant ve ertuğrul özkök'ün penaltı mücadelesi 00:48
kobe bryant ve ertuğrul özkök'ün penaltı mücadelesi 181 izlenme - 7 yıl önce washington türk hava yollarının thy sponsor olduğu fc barcelona ve manchester united maçının devre arasında kobe bryant ve hürriyet gazetesi köşe yazarı ertuğrul özkök penaltı atışlarıyla birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştılar
Ajda Pekkan'ı Güldüren Soru 02:26
Ajda Pekkan'ı Güldüren Soru 210 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün sorusu Ajda Pekkan'ı zora soktu.
Sürpriz Telefon Bağlantısı (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 05:02
Sürpriz Telefon Bağlantısı (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 158 izlenme - 4 yıl önce Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi'nde Ertuğrul Özkök'ün kızı Gülümsün Özkök canlı yayına bağlanarak sohbete katıldı. Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi her salı 23.15'te FOX'ta!
Ertuğrul Özkök: Ölmeyi Tercih Ederim 00:54
Ertuğrul Özkök: Ölmeyi Tercih Ederim 82 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Karşı Gündem'de Aslı Aydıntaşbaş'ın konuğu olan Ertuğrul Özkök "Samimi söylüyorum böyle bir rejimde yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim" diyerek siyaseti eleştirdi.
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 01:00
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 101 izlenme - 5 yıl önce A Haber'de yayınlanan ve Sevilay Yükselir'in sunduğu programın konuğu Ertuğrul Özkök'tü. Ertuğrul Özkök ve Sevilay Yükselir arasında sürekli gergin anlar yaşandı.
Parametre 15.12.2017 Cuma 45:07
Parametre 15.12.2017 Cuma 7 izlenme - 3 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 02:47
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 56 izlenme - 4 yıl önce Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası
Ertuğrul Özkök: 04:39
Ertuğrul Özkök: 35 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan gazeteci - yazar Ertuğrul Özkök çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Normal bir hükümet bu zamana kadar gelmezdi, dört bakanı gittiği zaman bir Başbakan'ın da Meclis'e gidip güvenoyu alması gerekirdi" diyen Özkök: "Şu anda inşa etmeye çalıştıkları sistemin adı diktatörlüktür" dedi.
Parametre 19.06.2017 Pazartesi 44:29
Parametre 19.06.2017 Pazartesi 6 izlenme - 9 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Ertuğrul Özkök, Aziz Yıldırım'ın O Anlarını Anlattı 01:19
Ertuğrul Özkök, Aziz Yıldırım'ın O Anlarını Anlattı 5 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci Ertuğrul Özkök Fenerbahçe'nin zorunlu iniş yapan uçağı ile ilgili gelişmeleri aktardı.