Hoşgeldiniz!

ertuğrul özkök

Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 02:29
Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 4.396 izlenme - 2 yıl önce Çok cocukça bir konuşma ve istismar konusu yapılmış. Fazla diyecek birşey bulamıyorum.
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 01:25
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 4.252 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün dilimize kazandırdığı bu muğlak kavramı sokağa sorduk
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 39:26
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 893 izlenme - 5 yıl önce Tek Parça Full - 19 Kasım 2012
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 768 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 03:34
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 964 izlenme - 4 yıl önce Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçaları beni etkiledi Ertuğrul Özkök: Bir kadının kalçası benim için çok önemli Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçala...
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 00:38
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 537 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Özkök, "Ben her gece karımın soyunmasını izliyorum. İtiraf ediyorum; hayatım boyunca her gece yatarken onun soyunmasını izledim. Bana hep müthiş bir estetik ve kadınlık defilesi yaptı soyunurken" diye konuştu.
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 00:44
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 557 izlenme - 3 yıl önce Nilgün Belgün'den Ertuğrul Özkek'e Nispet! nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi Her Salı 23.15'te Fox'ta.
 Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 523 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 00:42
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 77 izlenme - 11 ay önce Ertuğrul Özkök (d. 8 Nisan 1947,[1] İzmir), yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan Türk gazeteci ve akademisyendir. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine son vermiştir. Özkök'ün babası Bulgaristanın Kırcali vilayetinde doğmuştur. İzmir'e mübadele sonrası ailece göç etmiştirler.[2] İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı. Hacettepe Üniversitesi'nde 1986 yılına kadar öğretim üyesi görevini üstlendikten sonra, Hürriyet Gazetesi'nde çalışmaya başladı. Hürriyet Gazetesi genel yayın yönetmeni olarak 20 yıl görev yaptıktan sonra bu görevi 29 Aralık 2009 tarihinde bırakmıştır.[3][4] Emin Çölaşan, Ertuğrul Özkök hakkında son kitabında (Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi) birlikte yaşadıkları bazı anıları anlatmıştır. Kendisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. Öğrencilik yıllarında sosyalist görüşlere sahip olduğunu ifade eden Özkök, Turgut Özal'dan etkilenmesiyle birlikte liberalizme yöneldi.
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 00:31
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 226 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün sorusu Ajda Pekkan'ı zora soktu... Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Ertuğrul Özkök'ün Halk tv'i Terketmesi 04:33
Ertuğrul Özkök'ün Halk tv'i Terketmesi 119 izlenme - 2 yıl önce Ayşenur Aslan'ın sundugu medya mahallesinde 1 mayıs kutlamalarının ekrana geldigi bir esnada telefonla bağlanan Özkök'ün akp'yi elestirmesiyle halk tv müdavim konuğu Barış Yarkadaş'ın geçmişini yüzüne vurmasıyla oluşan durumdur.
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 02:07
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 160 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet'in yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde (Şubat 1999) Ahmet Kaya ile ilgili atılan "Vay şerefsiz" manşeti Ertuğrul Özkök'e bir kez daha soruldu. İşte Ertuğrul Özkök'ün Ahmet Kaya manşetiyle ilgili sözleri; "138. kez söylüyorum.. Ahmet Kaya manşetini bugün olsa "olmadı gözüm veya ayıp ettin gözüm" şeklinde atardım. Ahmet Kaya'nın en sevdiği laf "şerefsiz" kelimesidir. O manşetin gerekçesi buydu. Benim iPod'um da Ahmet Kaya şarkıları var, onun gibi bir müzisyenle ne sorunum olabilir ki. Mezarına da gittim. Yine gideceğim."
Ertuğrul Özkök: Hayatım Boyunca Tansu'nun Soyunmasını İzledim 01:00
Ertuğrul Özkök: Hayatım Boyunca Tansu'nun Soyunmasını İzledim 237 izlenme - 4 yıl önce TV 8'de yayınlanan Seda Sultan programına konuk olan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök yine cinsellik konusunda açık açık konuştu..
Ertuğrul Özkök Biyografisi (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 00:26
Ertuğrul Özkök Biyografisi (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 191 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Özkök'ü hiç böyle tanımadınız! Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi her salı 23.15'te FOX'ta!
Parametre - 23.06.2017 Cuma 45:05
Parametre - 23.06.2017 Cuma 6 izlenme - 1 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Ajda Pekkan'ı Güldüren Soru 02:26
Ajda Pekkan'ı Güldüren Soru 210 izlenme - 5 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün sorusu Ajda Pekkan'ı zora soktu.
kobe bryant ve ertuğrul özkök'ün penaltı mücadelesi 00:48
kobe bryant ve ertuğrul özkök'ün penaltı mücadelesi 181 izlenme - 6 yıl önce washington türk hava yollarının thy sponsor olduğu fc barcelona ve manchester united maçının devre arasında kobe bryant ve hürriyet gazetesi köşe yazarı ertuğrul özkök penaltı atışlarıyla birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştılar
Sürpriz Telefon Bağlantısı (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 05:02
Sürpriz Telefon Bağlantısı (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 153 izlenme - 3 yıl önce Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi'nde Ertuğrul Özkök'ün kızı Gülümsün Özkök canlı yayına bağlanarak sohbete katıldı. Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi her salı 23.15'te FOX'ta!
Ertuğrul Özkök: Ölmeyi Tercih Ederim 00:54
Ertuğrul Özkök: Ölmeyi Tercih Ederim 82 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Karşı Gündem'de Aslı Aydıntaşbaş'ın konuğu olan Ertuğrul Özkök "Samimi söylüyorum böyle bir rejimde yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim" diyerek siyaseti eleştirdi.
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 01:00
Canlı Yayında Gergin Anlar! Sende Arıza Var... 100 izlenme - 4 yıl önce A Haber'de yayınlanan ve Sevilay Yükselir'in sunduğu programın konuğu Ertuğrul Özkök'tü. Ertuğrul Özkök ve Sevilay Yükselir arasında sürekli gergin anlar yaşandı.
Parametre 19.06.2017 Pazartesi 44:29
Parametre 19.06.2017 Pazartesi 4 izlenme - 1 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 02:47
Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası 56 izlenme - 3 yıl önce Sevilay Yükselir'den Bomba Gibi Ertuğrul Özkök İddiası
Ertuğrul Özkök: 04:39
Ertuğrul Özkök: 32 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan gazeteci - yazar Ertuğrul Özkök çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Normal bir hükümet bu zamana kadar gelmezdi, dört bakanı gittiği zaman bir Başbakan'ın da Meclis'e gidip güvenoyu alması gerekirdi" diyen Özkök: "Şu anda inşa etmeye çalıştıkları sistemin adı diktatörlüktür" dedi.
Ertuğrul Özkök, Aziz Yıldırım'ın O Anlarını Anlattı 01:19
Ertuğrul Özkök, Aziz Yıldırım'ın O Anlarını Anlattı 5 izlenme - 9 ay önce Gazeteci Ertuğrul Özkök Fenerbahçe'nin zorunlu iniş yapan uçağı ile ilgili gelişmeleri aktardı.
Ertuğrul Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı 42:05
Ertuğrul Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı 15 izlenme - 3 yıl önce Aykırı Sorular, Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök'ü konuk etti. Demokratikleşmede neden bir adım ileri bir adım geri gidiyoruz? Devletin kulağı neden vatandaşın cebinde? Enver Aysever sordu; Ertuğrul Özkök yanıtladı. Aykırı Sorular'ın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular
Ertuğrul Özkök Akif Beki'nin sorularını yanıtladı: Baştan Sona - 16.05.2014 02:36:11
Ertuğrul Özkök Akif Beki'nin sorularını yanıtladı: Baştan Sona - 16.05.2014 11 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Özkök Akif Beki'nin sorularını yanıtladı: Baştan Sona - 16.05.2014
Soylu: 04:59
Soylu: "10 Ağustos'tan sonra bakalım sokağa çıkabilecekler mi?" - 14 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik, "Turpun büyüğü heybenin dibinde.
Her Şey  - 16 Kasım 2015 01:12:49
Her Şey - 16 Kasım 2015 4 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Ertuğrul Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular - 16.04.2014 39:48
Ertuğrul Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı: Aykırı Sorular - 16.04.2014 4 izlenme - 3 yıl önce Aykırı Sorular, Gazeteci-Yazar Ertuğrul Özkök'ü konuk etti. Beyaz Türklerin hafızasında nasıl bir Türkiye var? Seçkinlerin vesayeti dönemi kapandı mı? Enver Aysever sordu, Ertuğrul Özkök yanıtladı. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular
Ertuğrul Özkök, Aykırı Sorular'da 00:29
Ertuğrul Özkök, Aykırı Sorular'da 3 izlenme - 3 yıl önce Aykırı Sorular, Gazeteci-Yazar Ertuğrul Özkök'ü konuk ediyor. Beyaz Türklerin hafızasında nasıl bir Türkiye var? Seçkinlerin vesayeti dönemi kapandı mı? Enver Aysever soruyor, Ertuğrul Özkök yanıtlıyor. Aykırı Sorular 16 Nisan Çarşamba günü 20.45'te. CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular