Hoşgeldiniz!

Erving Videoları İzle

Uncle Drew - Kyrie Irving - Sokak Basketbolu 04:58
Uncle Drew - Kyrie Irving - Sokak Basketbolu 532 izlenme - 2 yıl önce Basketbol sahalarında görmeye alıştığımız belli tipler vardır, freestyle kasan zevzekler, keskin şutörler, her şeye itiraz edenler, adam akıllı oynayanlar ve ne idüğü belirsiz "yaşlı basketbolcu amcalar". hani şu hımbıl crossoverlarla bel kıran, attıkları fake ile uçuran amcalar. Kyrie Irving' de pepsi max reklamı/viralinde bu karakterlerden birini canlandırmış. yaşlandırma tekniği ile ( flash tv değil) gençleri duman etmiş. çok keyifli. Karşınızda old school Kyrie Irving!!
Nba - Julius Erving Mix 04:51
Nba - Julius Erving Mix 381 izlenme - 9 yıl önce bu adamın en sevdiğim hareketi topu potanın arkasından çevirip yaptığı sayı.
İlk NBA (ABA) Slam Dunk Yarışması - Denver (1976) 15:01
İlk NBA (ABA) Slam Dunk Yarışması - Denver (1976) 161 izlenme - 2 yıl önce NBA'in ABA olduğu yıllarda Denver'da düzenlenen ilk Slam Dunk şampiyonası. Julius Erving, Artis Gilmore, David Thompson, George Gervin ve Larry Kenon'un katıldığı yarışmada çoğu smaç çok amatörce olsa da Newyork Nets takımından Julius Erving serbest atış çizgisinden yaptığı smaçla şampiyon oluyor. İyi seyirler efenim..
Bir NBA Efsanesi - Julius Erving 06:31
Bir NBA Efsanesi - Julius Erving 135 izlenme - 2 yıl önce 3 şampiyonluk kazanmış,4 defa MVP seçilmiş,Profesyonel Basketbol tarihinde en fazla sayı atan 5. isim,NBA'e sıçrama esaslı modern ve görsel zevki yüksek oyun stilini kazandırmış efsane,Kendisiyle özdeşleşen Tomahawk smacının ve günümüz basketbolundaki daha bir çok hareketin yaratıcısı,Michael Jordan'ın profesyonel basketbola başladığı yıllarda örnek aldığını söylediği oyuncu,afro saçıyla hafızalara kazınmış 80'ler efsanelerinden Julius Erving.Bilinen lakabıyla 'Doctor J'..