Hoşgeldiniz!

eş başkanı

Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:27
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 8.126 izlenme - 12 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse "Evet" dedi.
18 Ocak 2015 Pazar / Selahattin Demirtaş 50:46
18 Ocak 2015 Pazar / Selahattin Demirtaş 731 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Muharrem İnce - Diyarbakır da Barzani'nin Eşbaşkanı Trakya da Şehit Babası Oluyorsunuz 08:13
Muharrem İnce - Diyarbakır da Barzani'nin Eşbaşkanı Trakya da Şehit Babası Oluyorsunuz 41 izlenme - 1 yıl önce Ekşicilerin deyimiyle entry-nick uyumu bir video. Yaloca kaymakamını kimse dinleyemeye bilir ama Yalova yalova milletvekillini dinlemek şart. İyi bir politikacı olarak, iki yüzlü olmakla, demokrat olmak arasındaki farkları anlatıyor, dikkatle dinleyiniz.
HDP Varto Eş Başkanı Halide Aktay Tutuklandı 00:23
HDP Varto Eş Başkanı Halide Aktay Tutuklandı 23 izlenme - 1 yıl önce HDP Varto Eş Başkanı Halide Aktay Tutuklandı
Selahattin Demirtaş AP'de Düzenlenen Türkiye ve Kürtler Konferansı'na Katıldı 1- 10:04
Selahattin Demirtaş AP'de Düzenlenen Türkiye ve Kürtler Konferansı'na Katıldı 1- 7 izlenme - 9 ay önce Dha DIŞ HABER - Selahattin Demirtaş AP'de düzenlenen Türkiye ve Kürtler Konferansı'na katıldı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Avrupa Parlamentosu'nda düzenlenen 12. AB, Türkiye ve Kürtler Konferansı'na katıldı.
Saltıkalp öldürüldüğü yerde anıldı. 02:44
Saltıkalp öldürüldüğü yerde anıldı. 16 izlenme - 1 yıl önce Cizre'de sivil polislerce aracla ezilerek yaşamını yitiren Sinan Saltıkalp olayın yaşandığı cadde üzerinde karanfiller ile binlerce kişi tarafından anıldı.
Hdp Eşbaşkanı İle Cesur Haber Gökhan Gülmezin Yapmış Olduğu Ropörtaj 09:08
Hdp Eşbaşkanı İle Cesur Haber Gökhan Gülmezin Yapmış Olduğu Ropörtaj 16 izlenme - 2 yıl önce MARDİN DERİK HDP EŞBAŞKANI İLE CESUR HABER GÖKHAN GÜLMEZİN YAPMIŞ OLDUĞU ROPÖRTAJ www.cesurhaber.net www.beylikdüzü.tv Gökhan Gülmez
Demirtaş: 04:16
Demirtaş: "Biz Ne Bir Örgütün Uzantısıyız, Ne de Silahlı Bir Örgütüz" 4 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın düzenlediği basın toplantısı- Demirtaş'ın konuşması HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: - "(Yeni anayasa görüşmeleri) Bizimle görüşülmüş değildir.
Eş Başkanı İmret'ten sosyal medya uyarısı! 03:23
Eş Başkanı İmret'ten sosyal medya uyarısı! 2 izlenme - 1 yıl önce Eş Başkanı İmret'ten sosyal medya uyarısı! 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Eş Başkanı İmret'ten sosyal medya uyarısı!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Demirtaş: 04:13
Demirtaş: "Biz Önerilerini Dinlemek İstiyoruz" 1 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları, HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: - "(Yeni anayasa görüşmeleri) Bizimle görüşülmüş değildir.