Hoşgeldiniz!

eşbaşkan

Erdoğan'ın BOP Eşbaşkanlığını Açıklaması ve Reddetmesi 03:18
Erdoğan'ın BOP Eşbaşkanlığını Açıklaması ve Reddetmesi 1.829 izlenme - 3 yıl önce Tarih 20 Ekim 1996... Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu yıllar... Bu tarihte, Aydınlık Dergisi, Amerika Birleşik Devletleri Ankara Eski Büyükelçisi Abramowiz'in Recep Tayyip Erdoğan'ı Büyük Ortadoğu Projesi eşbaşkanlığına atadığını yazıyor. O dönem fazla ses getirmeyen bu haber, aslında yıllar sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın kabul edeceği ve reddedeceği bir başkanlığı ilk kez duyurmuş oluyor. Öyle ki, Erdoğan 34 ayrı yerde Eşbaşkanlığı'nı açıklarken, 2009 yılında ciddi bir şekilde reddetmiştir. İzleyeceğiniz bu videoda Erdoğan, Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanlığı'nı açıklandığı 3 kayıt yer alıyor. BOP ile ilgili başka bilgiler için CIA'de Ortadoğu bölge şefi olarak görev yapan Robert Baer'in 'İran’ın Önlenemez Yükselişi' isimli kitabını araştırabilirsiniz.
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 00:51
Biz Kendisini Kürt Kökenli Zannediyorduk, Kurt Kökenli Çıktı 1.451 izlenme - 3 yıl önce Partisinin seçim çalışmaları kapsamında Siirt Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Kılıçdaroğlu nun bozkurt işareti yapmasını eleştirdi.
Eşbaşkan - Recep Tayyip Erdoğan 22:09
Eşbaşkan - Recep Tayyip Erdoğan 277 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin ortadoğuda bir görevi var. Biz genişletilmiş ortadoğu projesinin eşbaşkanlarından bir tanesiyiz, derken başbakan bu günlerden bahsetmek istemiş sanırım. Sabırla sonuna kadar izleyin efenim.
Erdoğan'ın BOP Eşbaşkanlığını Açıklaması ve Reddetmesi 01:38
Erdoğan'ın BOP Eşbaşkanlığını Açıklaması ve Reddetmesi 242 izlenme - 3 yıl önce Tarih 20 Ekim 1996… Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu yıllar… Bu tarihte, Aydınlık Dergisi, Amerika Birleşik Devletleri Ankara eski Büyükelçisi Abramowiz’in Recep Tayyip Erdoğan’ı Büyük Ortadoğu Projesi eşbaşkanlığına atadığını yazıyor. O dönem fazla ses getirmeyen bu haber, aslında yıllar sonra Recep Tayyip Erdoğan’ın kabul edeceği ve reddedeceği bir başkanlığı ilk kez duyurmuş oluyor. Öyle ki, Erdoğan 34 ayrı yerde Eşbaşkanlığı’nı açıklarken, 2009 yılında ciddi bir şekilde reddetmiştir. İzleyeceğiniz bu videoda Erdoğan, Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanlığı’nı açıklandığı 3 kayıt yer alıyor. BOP'la ilgili ayrıntılı bilgiler için CIA’de Ortadoğu bölge şefi olarak görev yapan Robert Baer’in ‘İran’ın Önlenemez Yükselişi’ isimli kitabını araştırabilirsiniz.
ABD Müsteşarına Demokrasi Dersi Veren Öğrenci 01:47
ABD Müsteşarına Demokrasi Dersi Veren Öğrenci 178 izlenme - 3 yıl önce Türkiye - Amerika İlişileri Konferansı için Gaziantep'e gelen ABD Büyükelçiliği Başmüsteşarı Jess L.Baily'ye hukuk öğrencisinin sorularını ve görüşlerini duyunca inme inmiş.
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 21:40
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 119 izlenme - 4 yıl önce Eşbaşkan Belgeseli (BOP)
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 04:25
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 102 izlenme - 4 yıl önce İzle İzlettir Paylaş eşbaşbakan Belgesel (bop) chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Mardin'de Hdp'li Eşbaşkan Tutuklandı 00:31
Mardin'de Hdp'li Eşbaşkan Tutuklandı 2 izlenme - 6 ay önce Mardin'de HDP'li eşbaşkan tutuklandıMARDİN - Mardin Artuklu Belediyesi eski Eşbaşanı HDP'li Sevinç Bozan Mardin Cumhuriyet Başsavcılığınca ve Mardin İl Emniyet Müdürlüğünce yürütülen soruşturma kapsamında silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklandı.
Hdp Eşbaşkanı Yüksekdağ: Silaha En Fazla Mesafe Koyması Gereken Devlettir 05:08
Hdp Eşbaşkanı Yüksekdağ: Silaha En Fazla Mesafe Koyması Gereken Devlettir 16 izlenme - 4 yıl önce Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, silah bırakmayla ilgili "İki tarafta silahla arasına mesafa koymalıdır.